Program for Regionmidtjylland Mesterskaberne 2018
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Løb 1, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 587 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 25 m | 1:51.74 | |
2 | 591 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | 1:53.49 | |
3 | 781 | Rasmussen Chris Lund | 2001 | VIBORG | 0177AO | 25 m | 1:53.85 | |
4 | 573 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | HOLSTEBRO | 0007AN | 25 m | 1:56.20 | |
5 | 592 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 25 m | 1:57.57 | |
6 | 820 | Lindholm Frederik | 2004 | AAS | 0451AC | 25 m | 2:00.04 | |
7 | 474 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 25 m | 2:02.62 | |
8 | 822 | Mikkelsen Mads | 2004 | AAS | 0491AC | 25 m | 2:04.28 | |
9 | 488 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 25 m | 2:06.01 | |
10 | 678 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 2:07.06 | |
11 | 679 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 2:09.25 | |
12 | 762 | Elsborg Anders | 2003 | VIBORG | 0361AQ | 25 m | 2:09.54 | |
13 | 852 | Veile Oliver | 2001 | DURUP | 0141AD | 25 m | 2:10.97 | |
14 | 673 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 2:11.48 | |
15 | 705 | Mølgaard Mikkel | 2003 | SILKEBORG | 0333AQ | 25 m | 2:12.74 | |
16 | 837 | Rosenborg Lucas | 2004 | AAS | 0481AH | 25 m | 2:13.00 | |
17 | 695 | Hansen Kasper | 2004 | SILKEBORG | 0433AG | 25 m | 2:13.60 | |
18 | 490 | Have Søren | 2004 | AGF | 0449AE | 25 m | 2:15.28 | |
19 | 721 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 2:15.53 | |
20 | 732 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 2:15.89 | |
21 | 649 | Theisen Malthe | 2003 | IKAST | 0345AN | 25 m | 2:16.25 | |
22 | 578 | Kjeldsen Gustav K | 2004 | HOLSTEBRO | 0447AQ | 25 m | 2:18.00 | |
23 | 589 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | 2:19.08 | |
24 | 627 | Christiansen Anton | 2004 | IKAST | 0493AL | 25 m | 2:19.42 | |
25 | 535 | Mortensen Alexander | 2004 | HERNING | 0487AB | 25 m | 2:20.19 | |
26 | 853 | Veile Sebastian | 2003 | DURUP | 0301AD | 25 m | 2:21.13 | |
27 | 741 | Nielsen Lasse Klint | 2006 | STRUER | 0601AN | 25 m | 2:26.58 | |
28 | 534 | Wemmelund Sigurd | 2005 | HERNING | 0589AI | 25 m | 2:27.42 | |
29 | 590 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 2:28.69 | |
30 | 845 | Østerberg Gustav Dalby | 2005 | AAS | 0571AC | 25 m | 2:30.15 | |
31 | 476 | Bisgaard Thor Bruun | 2005 | AGF | 0569AA | 25 m | 2:30.61 | |
32 | 737 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | 2:30.98 | |
33 | 736 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 2:33.97 | |
34 | 771 | Jensen August Sand | 2005 | VIBORG | 0587AN | 25 m | 2:34.37 | |
35 | 806 | Fogh Magnus | 2005 | AAS | 0503AH | 25 m | 2:35.51 | |
36 | 525 | Jørgensen Lasse Hjorth | 2006 | HERNING | 0647AK | 25 m | 2:37.48 | |
37 | 775 | Liboriussen Frederik D. | 2004 | VIBORG | 0415AO | 25 m | 2:38.08 | |
38 | 802 | Boest Casper | 2005 | AAS | 0585AK | 25 m | 2:39.04 | |
39 | 614 | Radzewicz-Peder Christian | 2003 | HORSENS | 0395AQ | 25 m | 2:42.15 | |
40 | 559 | Borreskov Mikkel | 2005 | HOLSTEBRO | 0591AM | 25 m | 2:47.33 | |
41 | 818 | Lasthein Oscar Hove | 2004 | AAS | 0405AR | 25 m | 2:48.22 | |
42 | 547 | Rasmussen Sebastian D. | 2005 | HERNING | 0583AJ | 25 m | 2:51.79 | |
43 | 685 | Petersen Andreas V. | 2005 | ODDER | 0505AJ | 25 m | 2:53.20 | |
44 | 671 | Halle Angus | 2007 | ODDER | 0745AH | 25 m | 2:55.04 | |
45 | 844 | Viskum Tobias Tranberg | 2006 | AAS | 0675AL | 25 m | 3:00.41 | |
46 | 641 | Knudsen Bertram | 2006 | IKAST | 0631AL | 25 m | 3:02.28 | |
47 | 680 | Lisberg Kasper | 2007 | ODDER | 0793AF | 25 m | 3:05.02 | |
48 | 479 | Dencker Oscar F. J. | 2006 | AGF | 0693AB | 25 m | 3:06.50 | |
49 | 575 | Jensen Frederik N | 2007 | HOLSTEBRO | 0741AC | 25 m | 3:08.39 | |
50 | 610 | Jørgensen Thor Aaskoven | 2007 | HORSENS | 0755AD | 25 m | 3:10.52 | |
51 | 808 | Gallacher Simon | 2005 | AAS | 0569AN | 25 m | 3:18.88 | |
52 | 813 | Johansen Emil Eyvind | 2008 | AAS | 0883AD | 25 m | 3:23.42 | |
53 | 626 | Bjørn Zakarias L. | 2008 | IKAST | 0879AH | 25 m | 3:38.78 | |
54 | 606 | Hajrovic Anes | 2008 | HORSENS | 0807AB | 25 m | 3:54.03 | |
55 | 659 | Olesen Albert | 2008 | IKAST | 0841AE | 25 m | ||
56 | 660 | Skov Nicolai | 2008 | IKAST | 25 m | |||
57 | 722 | Rytter Rasmus | 2004 | SKIVE | 0453AK | 25 m | ||
58 | 726 | Egedal Søren | 2005 | STRUER | 0553AO | 25 m | ||
59 | 742 | Olesen Anton Møller | 2005 | STRUER | 0557AO | 25 m | ||
60 | 760 | Bødker Manu | 2001 | VIBORG | 25 m | |||
61 | 800 | Beedholm-Ebsen Vilfred | 2007 | AAS | 0775AH | 25 m | ||
62 | 849 | Pedersen Malte Alsing | 2007 | DURUP | 0773AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:39 |
Løb 2, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 485 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 2:12.46 | |
2 | 776 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 25 m | 2:14.27 | |
3 | 568 | Godt Annika Hausgaard | 2003 | HOLSTEBRO | 0306AE | 25 m | 2:16.60 | |
4 | 477 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 25 m | 2:17.07 | |
5 | 572 | Iversen Thilde Rud | 2001 | HOLSTEBRO | 0154AX | 25 m | 2:19.59 | |
6 | 702 | Lauritzen Annabella Marie | 2005 | SILKEBORG | 0586AG | 25 m | 2:19.80 | |
7 | 780 | Nielsen Maria Østergaard | 2004 | VIBORG | 0474AS | 25 m | 2:20.91 | |
8 | 794 | Varming Anna | 2005 | VIBORG | 0574AJ | 25 m | 2:21.04 | |
9 | 788 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | VIBORG | 0288AQ | 25 m | 2:21.83 | |
10 | 491 | Hindberg Ida Emilie | 2005 | AGF | 0528AQ | 25 m | 2:21.98 | |
11 | 497 | Mehlsen Maria | 2003 | AGF | 0392AX | 25 m | 2:22.04 | |
12 | 514 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 25 m | 2:22.52 | |
13 | 856 | Tolderlund Amalie | 2005 | SILKEBORG | 0586AR | 25 m | 2:22.59 | |
14 | 720 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 0562AS | 25 m | 2:22.72 | |
15 | 625 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 2:23.49 | |
16 | 570 | Hoffmann Julie | 2003 | HOLSTEBRO | 0384BF | 25 m | 2:25.50 | |
17 | 561 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | 2:28.43 | |
18 | 682 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 2:28.74 | |
19 | 850 | Poulsen Maja | 2003 | DURUP | 0388AZ | 25 m | 2:30.39 | |
20 | 672 | Halle Caden | 2005 | ODDER | 0596AS | 25 m | 2:31.40 | |
21 | 792 | Therkildsen Celeste Pind | 2002 | VIBORG | 0274AU | 25 m | 2:32.52 | |
22 | 636 | Jensen Laura Snebang V. | 2006 | IKAST | 0674AS | 25 m | 2:34.47 | |
23 | 757 | Andersen Maria Aakmann | 2004 | VIBORG | 0444AV | 25 m | 2:35.90 | |
24 | 779 | Nielsen Freja Jungersen | 2004 | VIBORG | 0484AS | 25 m | 2:37.26 | |
25 | 812 | Jensen Mette Aagesen | 2004 | AAS | 0476AU | 25 m | 2:39.84 | |
26 | 795 | Vingborg Elisabeth | 2005 | VIBORG | 0526AL | 25 m | 2:39.88 | |
27 | 644 | Krogh Katrine | 2005 | IKAST | 0526AQ | 25 m | 2:40.49 | |
28 | 611 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 25 m | 2:40.55 | |
29 | 536 | Winther Teresa Juel | 2005 | HERNING | 0536AP | 25 m | 2:42.41 | |
30 | 586 | Nørfjand Katrine | 2004 | HOLSTEBRO | 0424BA | 25 m | 2:42.46 | |
31 | 526 | Jørgensen Liv Hjorth | 2007 | HERNING | 0754AK | 25 m | 2:44.12 | |
32 | 593 | Rebouh Nora Louise | 2006 | HOLSTEBRO | 0626AQ | 25 m | 2:45.80 | |
33 | 817 | Langvad Nanna | 2005 | AAS | 0512BA | 25 m | 2:45.92 | |
34 | 684 | Obert Freja | 2006 | ODDER | 0622AT | 25 m | 2:47.51 | |
35 | 607 | Hansen Emma Bergene | 2005 | HORSENS | 0518AQ | 25 m | 2:47.96 | |
36 | 683 | Nielsen Katrine Skyt | 2003 | ODDER | 0326BB | 25 m | 2:48.99 | |
37 | 495 | Kallestrup Therese T. | 2006 | AGF | 0614AT | 25 m | 2:50.30 | |
38 | 717 | Houmann-Esbensen Freja | 2004 | SKIVE | 0456BA | 25 m | 2:51.80 | |
39 | 555 | Bach Anna | 2006 | HOLSTEBRO | 0694AF | 25 m | 2:52.05 | |
40 | 851 | Søndergård Maiken | 2003 | DURUP | 0386AZ | 25 m | 2:52.92 | |
41 | 718 | Haaning Jasmin | 2007 | SKIVE | 0778AL | 25 m | 2:54.18 | |
42 | 594 | Sønderby Andrea | 2004 | HOLSTEBRO | 0404BA | 25 m | 2:56.29 | |
43 | 809 | Gúnnlaugsdóttri Júlía | 2007 | AAS | 0754AM | 25 m | 2:56.96 | |
44 | 835 | Ramer Julie Norman | 2007 | AAS | 0708AK | 25 m | 2:57.55 | |
45 | 588 | Pedersen Amalie Lind | 2005 | HOLSTEBRO | 0598AV | 25 m | 2:58.75 | |
46 | 810 | Hansen Ida-Marie J. C. | 2007 | AAS | 0706AN | 25 m | 2:59.24 | |
47 | 840 | Søndergaard Mathilde | 2005 | AAS | 0516AX | 25 m | 3:00.05 | |
48 | 637 | Jensen Maria Fiil | 2004 | IKAST | 0446AW | 25 m | 3:00.47 | |
49 | 675 | Jensen Leonora Holst | 2004 | ODDER | 0408AS | 25 m | 3:02.97 | |
50 | 786 | Stabel Emma | 2006 | VIBORG | 0602AT | 25 m | 3:03.15 | |
51 | 836 | Rasmussen Emilie Staub | 2006 | AAS | 0668AE | 25 m | 3:04.65 | |
52 | 480 | Drud Mathilde N. | 2004 | AGF | 0444AY | 25 m | 3:09.05 | |
53 | 542 | Buhl Sofie Hedegaard | 2006 | HERNING | 0652AS | 25 m | 3:10.86 | |
54 | 486 | Hansen Frida Dalsgaard | 2006 | AGF | 0666AV | 25 m | 3:13.09 | |
55 | 618 | Sørensen Kirstine Sabroe | 2008 | HORSENS | 0884AD | 25 m | 3:17.45 | |
56 | 577 | Jensen Nana Fjordside | 2007 | HOLSTEBRO | 25 m | 3:17.79 | ||
57 | 831 | Morthensen Freja Fogh | 2006 | AAS | 0698AT | 25 m | 3:18.94 | |
58 | 790 | Sørensen Anne Struntze | 2006 | VIBORG | 0678AS | 25 m | 3:20.41 | |
59 | 797 | Ancker Anna | 2006 | AAS | 0692AI | 25 m | 3:22.82 | |
60 | 527 | Kristensen Laura Fjord | 2006 | HERNING | 0696AP | 25 m | 3:23.49 | |
61 | 548 | Salomonsen Stine Hornshøj | 2006 | HERNING | 0618AP | 25 m | 3:23.73 | |
62 | 560 | Brixen Maja Broholm | 2007 | HOLSTEBRO | 0732AF | 25 m | 3:30.03 | |
63 | 565 | Drechsler Silje | 2007 | HOLSTEBRO | 0746AL | 25 m | 3:38.89 | |
64 | 620 | Thomsen Amalie | 2007 | HORSENS | 0708AJ | 25 m | 3:43.53 | |
65 | 686 | Petersen Marie V. | 2006 | ODDER | 0656AP | 25 m | 3:45.78 | |
66 | 510 | Nielsen Josephine O. S. | 2006 | AGF | 0692AV | 25 m | 3:51.53 | |
67 | 583 | Lorentzen Lærke Silkjær | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
68 | 603 | Fisker Celia El Maghili | 2003 | HORSENS | 0374BG | 25 m | ||
69 | 608 | Henriksen Karen Klarskov | 2008 | HORSENS | 0894AM | 25 m | ||
70 | 615 | Rasmussen Trine Pors | 2007 | HORSENS | 0704AQ | 25 m | ||
71 | 639 | Kasirga Tuana | 2007 | IKAST | 0798AQ | 25 m | ||
72 | 645 | Lavrsen Marie Pind | 2007 | IKAST | 25 m | |||
73 | 713 | Wittenhagen Laura | 2006 | SILKEBORG | 0612AM | 25 m | ||
74 | 734 | Lauritsen Emilie Sloth | 2005 | STRUER | 25 m | |||
75 | 777 | Mogensen Olivia Sehested | 2006 | VIBORG | 0688AS | 25 m | ||
76 | 783 | Simonsen Michelle | 2001 | VIBORG | 0132BF | 25 m | ||
77 | 814 | Jørgensen Mia | 2006 | AAS | 0688AT | 25 m | ||
78 | 819 | Lautrup Catherine Djernes | 2007 | AAS | 0792AS | 25 m | ||
79 | 848 | Korsgaard Clara | 2006 | DURUP | 0644AV | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:39 |
Løb 3, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 569 | Henriksen Julius | 2002 | HOLSTEBRO | 0293AG | 25 m | 59.81 | |
2 | 496 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 25 m | 1:00.01 | |
3 | 521 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 25 m | 1:00.50 | |
4 | 782 | Riis Mikkel | 2002 | VIBORG | 0257AR | 25 m | 1:01.05 | |
5 | 765 | Hansen Mads Peter | 2004 | VIBORG | 0453AM | 25 m | 1:01.96 | |
6 | 816 | Lamberg Viktor Lei | 2004 | AAS | 0477AE | 25 m | 1:03.11 | |
7 | 522 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 25 m | 1:04.10 | |
8 | 696 | Hatting Asger | 2003 | SILKEBORG | 0303AK | 25 m | 1:06.27 | |
9 | 553 | Alexandersen Magnus | 2002 | HOLSTEBRO | 0267AP | 25 m | 1:07.52 | |
10 | 711 | Søgaard Magnus | 2003 | SILKEBORG | 0315AN | 25 m | 1:08.74 | |
11 | 845 | Østerberg Gustav Dalby | 2005 | AAS | 0571AC | 25 m | 1:09.93 | |
12 | 647 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 1:10.84 | |
13 | 693 | Christensen Oliver | 2003 | SILKEBORG | 0373AK | 25 m | 1:11.40 | |
14 | 732 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 1:12.81 | |
15 | 712 | Togsverd Emil | 2005 | SILKEBORG | 0577AE | 25 m | 1:13.03 | |
16 | 768 | Henriksen Kasper | 2004 | VIBORG | 0441AM | 25 m | 1:13.75 | |
17 | 736 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:14.20 | |
18 | 767 | Hedegaard Lukas | 2004 | VIBORG | 0483AM | 25 m | 1:17.21 | |
19 | 728 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 1:17.34 | |
20 | 635 | Jensen Kasper | 2005 | IKAST | 0559AJ | 25 m | 1:18.07 | |
21 | 515 | Seneca Villads | 2006 | AGF | 0637AH | 25 m | 1:21.39 | |
22 | 619 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 1:21.74 | |
23 | 520 | Toustrup Viggo Lind | 2005 | AGF | 0561AJ | 25 m | 1:21.78 | |
24 | 700 | Larsen Nicklas Rossau | 2005 | SILKEBORG | 0529AI | 25 m | 1:21.78 | |
25 | 567 | Frøjk Joachim Norup | 2003 | HOLSTEBRO | 0311AP | 25 m | 1:22.21 | |
26 | 539 | Bennetsen Oliver | 2005 | HERNING | 0565AK | 25 m | 1:23.96 | |
27 | 789 | Svenstrup Kristian | 2005 | VIBORG | 0533AN | 25 m | 1:30.78 | |
28 | 484 | Glent-Thule Malthe | 2007 | AGF | 0783AG | 25 m | 1:37.02 | |
29 | 481 | Frederiksen Jonas S. H. | 2006 | AGF | 0629AG | 25 m | 1:41.34 | |
30 | 487 | Hansen Karl B. | 2006 | AGF | 0653AI | 25 m | 1:42.25 | |
31 | 538 | Klausen Asger Schnieber | 2005 | HERNING | 0557AG | 25 m | 1:43.10 | |
32 | 737 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | 1:48.46 | |
33 | 674 | Holm Simon Kruse | 2004 | ODDER | 0413AL | 25 m | ||
34 | 745 | Piontkowitz Felix | 2007 | STRUER | 0769AG | 25 m | ||
35 | 791 | Sørensen Emil Ulrich | 2005 | VIBORG | 0575AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:39 |
Løb 4, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 563 | Christiansen Cecilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0338AR | 25 m | 1:05.67 | |
2 | 756 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 25 m | 1:08.29 | |
3 | 769 | Jacobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 25 m | 1:08.68 | |
4 | 774 | Larsen Josephine | 2004 | VIBORG | 0476AQ | 25 m | 1:09.40 | |
5 | 497 | Mehlsen Maria | 2003 | AGF | 0392AX | 25 m | 1:09.47 | |
6 | 511 | Reitan Marlene | 2003 | AGF | 0326AY | 25 m | 1:11.10 | |
7 | 516 | Skrydstrup Clara | 2004 | AGF | 0488AK | 25 m | 1:11.15 | |
8 | 787 | Sunesen Louise | 2005 | VIBORG | 0598AC | 25 m | 1:11.67 | |
9 | 513 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 25 m | 1:12.80 | |
10 | 748 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 1:13.13 | |
11 | 764 | Hansen Alberthe Skovborg | 2004 | VIBORG | 0482AT | 25 m | 1:13.21 | |
12 | 692 | Bock Emilie Bie | 2005 | SILKEBORG | 0554AE | 25 m | 1:13.22 | |
13 | 706 | Nedergaard Pernille | 2004 | SILKEBORG | 0414AU | 25 m | 1:13.83 | |
14 | 716 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 1:13.93 | |
15 | 799 | Baumgartner Sara | 2005 | AAS | 0552AN | 25 m | 1:14.28 | |
16 | 856 | Tolderlund Amalie | 2005 | SILKEBORG | 0586AR | 25 m | 1:16.43 | |
17 | 533 | Jensen Clara | 2005 | HERNING | 0596AI | 25 m | 1:16.89 | |
18 | 707 | Pedersen Sarah Froberg | 2006 | SILKEBORG | 0694AJ | 25 m | 1:17.90 | |
19 | 629 | Esbensen Marie Graff | 2003 | IKAST | 0336AT | 25 m | 1:18.30 | |
20 | 492 | Ingeberg Sofia | 2002 | AGF | 0252AV | 25 m | 1:18.50 | |
21 | 483 | Gadegaard Lucia Ruiz | 2006 | AGF | 0638AC | 25 m | 1:19.51 | |
22 | 482 | Futtrup Johanne V. | 2005 | AGF | 0518AI | 25 m | 1:19.52 | |
23 | 846 | Andersen Anika | 2001 | DURUP | 0158BC | 25 m | 1:19.66 | |
24 | 558 | Bjerre Sofie | 2005 | HOLSTEBRO | 0514AN | 25 m | 1:19.78 | |
25 | 509 | Nielsen Anna Salka | 2005 | AGF | 0576BA | 25 m | 1:19.99 | |
26 | 638 | Jensen Signe Vestergaard | 2005 | IKAST | 0538AM | 25 m | 1:20.46 | |
27 | 682 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 1:22.77 | |
28 | 595 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 1:26.43 | |
29 | 508 | Møller Marie Kromann | 2006 | AGF | 0654AM | 25 m | 1:32.27 | |
30 | 518 | Sørensen Tilde N. H. | 2007 | AGF | 0764AH | 25 m | 1:35.83 | |
31 | 843 | Willumsen Sofie Nørskov | 2006 | AAS | 0656AE | 25 m | 1:40.15 | |
32 | 811 | Hougaard Sophie | 2006 | AAS | 0626AP | 25 m | 1:42.37 | |
33 | 529 | Jensen Nicoline Astrup | 2006 | HERNING | 0608AP | 25 m | 1:46.01 | |
34 | 676 | Johansen Nanna Vestergård | 2006 | ODDER | 0676AP | 25 m | 1:46.07 | |
35 | 704 | Mølgaard Mia Borup | 2006 | SILKEBORG | 0626AM | 25 m | 1:52.30 | |
36 | 544 | Jeppesen Louise | 2008 | HERNING | 0886AG | 25 m | 1:59.40 | |
37 | 543 | Jensen Isabell Thaison | 2007 | HERNING | 0734AK | 25 m | ||
38 | 546 | Loeven Carlijn | 2008 | HERNING | 0802AH | 25 m | ||
39 | 631 | Håkonsson Laura | 2006 | IKAST | 0646AO | 25 m | ||
40 | 684 | Obert Freja | 2006 | ODDER | 0622AT | 25 m | ||
41 | 734 | Lauritsen Emilie Sloth | 2005 | STRUER | 25 m | |||
42 | 807 | Gad Sofia | 2007 | AAS | 0748AE | 25 m | ||
43 | 833 | Olesen Freja Krøjgaard | 2005 | AAS | 0506AP | 25 m | ||
44 | 841 | Thorsell Frida Damm | 2007 | AAS | 0716AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:39 |
Løb 5, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 580 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 25 m | 2:28.44 | |
2 | 519 | Toft Markus | 2003 | AGF | 0377AK | 25 m | 2:34.81 | |
3 | 820 | Lindholm Frederik | 2004 | AAS | 0451AC | 25 m | 2:35.07 | |
4 | 839 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | AAS | 0329AG | 25 m | 2:40.98 | |
5 | 493 | Jensen Linus Folke | 2004 | AGF | 0427AO | 25 m | 2:44.55 | |
6 | 679 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 2:46.38 | |
7 | 564 | Drechsler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 0561AH | 25 m | 2:50.35 | |
8 | 534 | Wemmelund Sigurd | 2005 | HERNING | 0589AI | 25 m | 2:50.74 | |
9 | 715 | Brendholdt Noah | 2004 | SKIVE | 0415AI | 25 m | 2:56.92 | |
10 | 744 | Olesen Oskar Møller | 2003 | STRUER | 0333AR | 25 m | 3:00.60 | |
11 | 736 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 3:11.44 | |
12 | 528 | Jeppesen Mads | 2006 | HERNING | 0613AG | 25 m | 3:15.52 | |
13 | 538 | Klausen Asger Schnieber | 2005 | HERNING | 0557AG | 25 m | 3:15.53 | |
14 | 525 | Jørgensen Lasse Hjorth | 2006 | HERNING | 0647AK | 25 m | 3:15.65 | |
15 | 770 | Jakobsen Tobias | 2005 | VIBORG | 0573AM | 25 m | 3:15.67 | |
16 | 616 | Schultz Mads Berthold | 2005 | HORSENS | 0543AJ | 25 m | 3:20.90 | |
17 | 547 | Rasmussen Sebastian D. | 2005 | HERNING | 0583AJ | 25 m | 3:37.63 | |
18 | 745 | Piontkowitz Felix | 2007 | STRUER | 0769AG | 25 m | 3:42.25 | |
19 | 498 | Mikkelsen Nikolaj Minke | 2005 | AGF | 0547AJ | 25 m | 3:52.75 | |
20 | 726 | Egedal Søren | 2005 | STRUER | 0553AO | 25 m | 4:01.39 | |
21 | 641 | Knudsen Bertram | 2006 | IKAST | 0631AL | 25 m | 4:01.89 | |
22 | 642 | Kristensen Daniel | 2006 | IKAST | 0677AM | 25 m | 4:37.95 | |
23 | 612 | Nissen Mikkel Stenkjær | 2007 | HORSENS | 0731AF | 25 m | ||
24 | 661 | Theisen Valdemar | 2007 | IKAST | 0763AI | 25 m | ||
25 | 666 | Østerby Mads Grønbæk | 2006 | IKAST | 25 m | |||
26 | 680 | Lisberg Kasper | 2007 | ODDER | 0793AF | 25 m | ||
27 | 727 | Gadegaard Tore | 2002 | STRUER | 25 m | |||
28 | 772 | Kallesøe Andreas Weis | 2004 | VIBORG | 0491AM | 25 m | ||
29 | 805 | Fancello Simon | 2006 | AAS | 0685AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:39 |
Løb 6, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 697 | Holstein Mette | 2005 | SILKEBORG | 0552AI | 25 m | 2:42.54 | |
2 | 778 | Nielsen Amalie | 2003 | VIBORG | 0338AV | 25 m | 2:45.44 | |
3 | 766 | Harpøth Julia | 2002 | VIBORG | 0208AX | 25 m | 2:45.57 | |
4 | 475 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 25 m | 2:48.49 | |
5 | 716 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 2:49.29 | |
6 | 478 | Christensen Smilla Bruun | 2001 | AGF | 0154BC | 25 m | 2:54.63 | |
7 | 514 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 25 m | 2:59.75 | |
8 | 731 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 3:02.12 | |
9 | 624 | Andersen Julie B. | 2002 | IKAST | 0214AS | 25 m | 3:03.17 | |
10 | 491 | Hindberg Ida Emilie | 2005 | AGF | 0528AQ | 25 m | 3:03.63 | |
11 | 477 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 25 m | 3:04.86 | |
12 | 773 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 0466AS | 25 m | 3:05.12 | |
13 | 532 | Lauridsen Louise | 2005 | HERNING | 0524AK | 25 m | 3:07.14 | |
14 | 630 | Holme Sofie Dyg | 2005 | IKAST | 0598AO | 25 m | 3:08.54 | |
15 | 784 | Skipper Selma | 2004 | VIBORG | 0452AS | 25 m | 3:09.30 | |
16 | 763 | Haarup Majken | 2004 | VIBORG | 0466AW | 25 m | 3:09.93 | |
17 | 576 | Jensen Maja Fjordside | 2005 | HOLSTEBRO | 0548AM | 25 m | 3:11.91 | |
18 | 709 | Poulsen Elea Amalie | 2006 | SILKEBORG | 0672AJ | 25 m | 3:14.19 | |
19 | 821 | Lysgaard Maria | 2006 | AAS | 0682AC | 25 m | 3:16.91 | |
20 | 579 | Krabbe Karoline Andersen | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AQ | 25 m | 3:17.08 | |
21 | 489 | Hansfort Karoline | 2006 | AGF | 0668AM | 25 m | 3:17.66 | |
22 | 681 | Marx Caroline | 2006 | ODDER | 0662AF | 25 m | 3:24.01 | |
23 | 582 | Lindholm Mille Dahl | 2006 | HOLSTEBRO | 0662AK | 25 m | 3:26.97 | |
24 | 708 | Pjengaard Silke Maria | 2005 | SILKEBORG | 0578AR | 25 m | 3:27.20 | |
25 | 687 | Vestergaard Julia | 2004 | ODDER | 0464AX | 25 m | 3:35.98 | |
26 | 835 | Ramer Julie Norman | 2007 | AAS | 0708AK | 25 m | 3:37.51 | |
27 | 617 | Skjelmose Andrea | 2007 | HORSENS | 0728AJ | 25 m | 3:43.35 | |
28 | 815 | Keller Dagmar | 2006 | AAS | 0672AS | 25 m | 3:44.98 | |
29 | 605 | Grønhøj Cathrine | 2007 | HORSENS | 0758AE | 25 m | 3:59.22 | |
30 | 758 | Andreasen Sofie Reinholdt | 2005 | VIBORG | 0524AR | 25 m | 4:02.40 | |
31 | 761 | Dyrløv Klara Brinch | 2006 | VIBORG | 0644AR | 25 m | 4:23.55 | |
32 | 628 | Christiansen Mille | 2006 | IKAST | 0664AS | 25 m | ||
33 | 640 | Kjærsgaard Eline S. B. | 2007 | IKAST | 0724AK | 25 m | ||
34 | 734 | Lauritsen Emilie Sloth | 2005 | STRUER | 25 m | |||
35 | 743 | Olesen Frida | 2008 | STRUER | 25 m | |||
36 | 801 | Bertram Marie | 2006 | AAS | 0672AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:39 |
Løb 7, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 591 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | 4:32.83 | |
2 | 592 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 25 m | 4:45.11 | |
3 | 496 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 25 m | 4:51.84 | |
4 | 765 | Hansen Mads Peter | 2004 | VIBORG | 0453AM | 25 m | 4:55.51 | |
5 | 521 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 25 m | 4:56.86 | |
6 | 816 | Lamberg Viktor Lei | 2004 | AAS | 0477AE | 25 m | 4:58.81 | |
7 | 632 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 25 m | 5:07.74 | |
8 | 822 | Mikkelsen Mads | 2004 | AAS | 0491AC | 25 m | 5:21.85 | |
9 | 710 | Riisgaard Jakob | 2003 | SILKEBORG | 0309AA | 25 m | 5:22.90 | |
10 | 589 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | 5:26.45 | |
11 | 732 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 5:27.62 | |
12 | 695 | Hansen Kasper | 2004 | SILKEBORG | 0433AG | 25 m | 5:43.55 | |
13 | 512 | Sanggaard Anders | 2005 | AGF | 0519AH | 25 m | 5:43.60 | |
14 | 652 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 5:49.95 | |
15 | 737 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | 6:50.76 | |
16 | 517 | Sørensen Nicolai N. H. | 2006 | AGF | 0665AH | 25 m | ||
17 | 741 | Nielsen Lasse Klint | 2006 | STRUER | 0601AN | 25 m | ||
18 | 806 | Fogh Magnus | 2005 | AAS | 0503AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:39 |
Løb 8, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 485 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 5:14.40 | |
2 | 759 | Bundgaard Sarah | 2003 | VIBORG | 0312AY | 25 m | 5:28.11 | |
3 | 787 | Sunesen Louise | 2005 | VIBORG | 0598AC | 25 m | 5:48.67 | |
4 | 701 | Lauritsen Ester | 2005 | SILKEBORG | 0536AQ | 25 m | 5:58.13 | |
5 | 817 | Langvad Nanna | 2005 | AAS | 0512BA | 25 m | 6:01.86 | |
6 | 850 | Poulsen Maja | 2003 | DURUP | 0388AZ | 25 m | 6:03.65 | |
7 | 483 | Gadegaard Lucia Ruiz | 2006 | AGF | 0638AC | 25 m | 6:05.31 | |
8 | 764 | Hansen Alberthe Skovborg | 2004 | VIBORG | 0482AT | 25 m | 6:06.64 | |
9 | 692 | Bock Emilie Bie | 2005 | SILKEBORG | 0554AE | 25 m | 6:13.54 | |
10 | 532 | Lauridsen Louise | 2005 | HERNING | 0524AK | 25 m | 6:23.28 | |
11 | 508 | Møller Marie Kromann | 2006 | AGF | 0654AM | 25 m | 6:24.04 | |
12 | 698 | Knudsen Line | 2005 | SILKEBORG | 0532AM | 25 m | 6:33.90 | |
13 | 526 | Jørgensen Liv Hjorth | 2007 | HERNING | 0754AK | 25 m | 6:46.27 | |
14 | 571 | Iversen Anne Vorup | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AU | 25 m | 7:01.74 | |
15 | 683 | Nielsen Katrine Skyt | 2003 | ODDER | 0326BB | 25 m | 7:01.87 | |
16 | 662 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | ||
17 | 795 | Vingborg Elisabeth | 2005 | VIBORG | 0526AL | 25 m | ||
18 | 804 | Dige Anne Katrine | 2006 | AAS | 0654AF | 25 m | ||
19 | 838 | Sejr Nikoline | 2006 | AAS | 0604AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:39 |
Løb 9, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 573 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | HOLSTEBRO | 0007AN | 25 m | 29.41 | |
2 | 554 | Allerslev Oskar | 2002 | HOLSTEBRO | 0275AR | 25 m | 31.81 | |
3 | 519 | Toft Markus | 2003 | AGF | 0377AK | 25 m | 32.17 | |
4 | 782 | Riis Mikkel | 2002 | VIBORG | 0257AR | 25 m | 32.23 | |
5 | 693 | Christensen Oliver | 2003 | SILKEBORG | 0373AK | 25 m | 32.50 | |
6 | 493 | Jensen Linus Folke | 2004 | AGF | 0427AO | 25 m | 32.90 | |
7 | 512 | Sanggaard Anders | 2005 | AGF | 0519AH | 25 m | 33.42 | |
8 | 569 | Henriksen Julius | 2002 | HOLSTEBRO | 0293AG | 25 m | 34.56 | |
9 | 564 | Drechsler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 0561AH | 25 m | 34.71 | |
10 | 679 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 34.99 | |
11 | 534 | Wemmelund Sigurd | 2005 | HERNING | 0589AI | 25 m | 35.71 | |
12 | 768 | Henriksen Kasper | 2004 | VIBORG | 0441AM | 25 m | 35.93 | |
13 | 839 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | AAS | 0329AG | 25 m | 35.99 | |
14 | 578 | Kjeldsen Gustav K | 2004 | HOLSTEBRO | 0447AQ | 25 m | 36.90 | |
15 | 677 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 36.93 | |
16 | 652 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 37.39 | |
17 | 490 | Have Søren | 2004 | AGF | 0449AE | 25 m | 37.51 | |
18 | 635 | Jensen Kasper | 2005 | IKAST | 0559AJ | 25 m | 38.12 | |
19 | 710 | Riisgaard Jakob | 2003 | SILKEBORG | 0309AA | 25 m | 38.22 | |
20 | 520 | Toustrup Viggo Lind | 2005 | AGF | 0561AJ | 25 m | 38.23 | |
21 | 553 | Alexandersen Magnus | 2002 | HOLSTEBRO | 0267AP | 25 m | 38.82 | |
22 | 736 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 38.90 | |
23 | 767 | Hedegaard Lukas | 2004 | VIBORG | 0483AM | 25 m | 39.33 | |
24 | 715 | Brendholdt Noah | 2004 | SKIVE | 0415AI | 25 m | 39.40 | |
25 | 789 | Svenstrup Kristian | 2005 | VIBORG | 0533AN | 25 m | 39.43 | |
26 | 762 | Elsborg Anders | 2003 | VIBORG | 0361AQ | 25 m | 40.11 | |
27 | 744 | Olesen Oskar Møller | 2003 | STRUER | 0333AR | 25 m | 40.28 | |
28 | 712 | Togsverd Emil | 2005 | SILKEBORG | 0577AE | 25 m | 40.43 | |
29 | 528 | Jeppesen Mads | 2006 | HERNING | 0613AG | 25 m | 41.65 | |
30 | 674 | Holm Simon Kruse | 2004 | ODDER | 0413AL | 25 m | 42.19 | |
31 | 678 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 42.62 | |
32 | 791 | Sørensen Emil Ulrich | 2005 | VIBORG | 0575AM | 25 m | 42.80 | |
33 | 538 | Klausen Asger Schnieber | 2005 | HERNING | 0557AG | 25 m | 43.04 | |
34 | 737 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | 43.62 | |
35 | 539 | Bennetsen Oliver | 2005 | HERNING | 0565AK | 25 m | 44.55 | |
36 | 612 | Nissen Mikkel Stenkjær | 2007 | HORSENS | 0731AF | 25 m | 44.58 | |
37 | 614 | Radzewicz-Peder Christian | 2003 | HORSENS | 0395AQ | 25 m | 44.74 | |
38 | 771 | Jensen August Sand | 2005 | VIBORG | 0587AN | 25 m | 44.79 | |
39 | 656 | Tange Kasper Lund | 2004 | IKAST | 0437AQ | 25 m | 45.08 | |
40 | 590 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 45.36 | |
41 | 549 | Simonsen Mads | 2005 | HERNING | 0583AG | 25 m | 45.60 | |
42 | 575 | Jensen Frederik N | 2007 | HOLSTEBRO | 0741AC | 25 m | 45.78 | |
43 | 655 | Nielsen Jakob Møller | 2004 | IKAST | 0475AK | 25 m | 45.93 | |
44 | 832 | Nielsen Mads Halfdan | 2004 | AAS | 0491AP | 25 m | 46.56 | |
45 | 745 | Piontkowitz Felix | 2007 | STRUER | 0769AG | 25 m | 48.48 | |
46 | 567 | Frøjk Joachim Norup | 2003 | HOLSTEBRO | 0311AP | 25 m | 48.62 | |
47 | 641 | Knudsen Bertram | 2006 | IKAST | 0631AL | 25 m | 49.48 | |
48 | 808 | Gallacher Simon | 2005 | AAS | 0569AN | 25 m | 49.87 | |
49 | 727 | Gadegaard Tore | 2002 | STRUER | 25 m | 50.91 | ||
50 | 726 | Egedal Søren | 2005 | STRUER | 0553AO | 25 m | 51.02 | |
51 | 479 | Dencker Oscar F. J. | 2006 | AGF | 0693AB | 25 m | 51.17 | |
52 | 671 | Halle Angus | 2007 | ODDER | 0745AH | 25 m | 51.23 | |
53 | 559 | Borreskov Mikkel | 2005 | HOLSTEBRO | 0591AM | 25 m | 51.99 | |
54 | 622 | Wemmelund Tobias | 2006 | HORSENS | 0679AO | 25 m | 52.20 | |
55 | 661 | Theisen Valdemar | 2007 | IKAST | 0763AI | 25 m | 52.92 | |
56 | 642 | Kristensen Daniel | 2006 | IKAST | 0677AM | 25 m | 54.12 | |
57 | 742 | Olesen Anton Møller | 2005 | STRUER | 0557AO | 25 m | 54.30 | |
58 | 685 | Petersen Andreas V. | 2005 | ODDER | 0505AJ | 25 m | 56.59 | |
59 | 800 | Beedholm-Ebsen Vilfred | 2007 | AAS | 0775AH | 25 m | 57.73 | |
60 | 659 | Olesen Albert | 2008 | IKAST | 0841AE | 25 m | 59.24 | |
61 | 725 | Dahl Simon Bjørkmann | 2005 | STRUER | 0521AQ | 25 m | 1:02.14 | |
62 | 606 | Hajrovic Anes | 2008 | HORSENS | 0807AB | 25 m | 1:02.31 | |
63 | 541 | Bisballe Hjalte Facius | 2008 | HERNING | 0857AB | 25 m | 1:05.65 | |
64 | 626 | Bjørn Zakarias L. | 2008 | IKAST | 0879AH | 25 m | 1:19.95 | |
65 | 531 | Thorsen Thomas Kjær | 2004 | HERNING | 0473AR | 25 m | ||
66 | 621 | Wemmelund Jacob | 2008 | HORSENS | 25 m | |||
67 | 660 | Skov Nicolai | 2008 | IKAST | 25 m | |||
68 | 666 | Østerby Mads Grønbæk | 2006 | IKAST | 25 m | |||
69 | 849 | Pedersen Malte Alsing | 2007 | DURUP | 0773AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:39 |
Løb 10, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 766 | Harpøth Julia | 2002 | VIBORG | 0208AX | 25 m | 33.96 | |
2 | 572 | Iversen Thilde Rud | 2001 | HOLSTEBRO | 0154AX | 25 m | 34.15 | |
3 | 716 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 34.52 | |
4 | 769 | Jacobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 25 m | 35.20 | |
5 | 475 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 25 m | 35.33 | |
6 | 697 | Holstein Mette | 2005 | SILKEBORG | 0552AI | 25 m | 35.36 | |
7 | 778 | Nielsen Amalie | 2003 | VIBORG | 0338AV | 25 m | 36.29 | |
8 | 792 | Therkildsen Celeste Pind | 2002 | VIBORG | 0274AU | 25 m | 36.74 | |
9 | 478 | Christensen Smilla Bruun | 2001 | AGF | 0154BC | 25 m | 37.07 | |
10 | 780 | Nielsen Maria Østergaard | 2004 | VIBORG | 0474AS | 25 m | 37.83 | |
11 | 630 | Holme Sofie Dyg | 2005 | IKAST | 0598AO | 25 m | 38.61 | |
12 | 731 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 39.07 | |
13 | 494 | Justesen Frida Saks | 2004 | AGF | 0452AM | 25 m | 39.59 | |
14 | 657 | Riis Agnete | 2003 | IKAST | 0308AW | 25 m | 39.81 | |
15 | 763 | Haarup Majken | 2004 | VIBORG | 0466AW | 25 m | 39.88 | |
16 | 821 | Lysgaard Maria | 2006 | AAS | 0682AC | 25 m | 39.90 | |
17 | 694 | Friis Maja | 2005 | SILKEBORG | 0574AP | 25 m | 40.05 | |
18 | 757 | Andersen Maria Aakmann | 2004 | VIBORG | 0444AV | 25 m | 40.36 | |
19 | 561 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | 40.54 | |
20 | 784 | Skipper Selma | 2004 | VIBORG | 0452AS | 25 m | 40.76 | |
21 | 579 | Krabbe Karoline Andersen | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AQ | 25 m | 40.86 | |
22 | 779 | Nielsen Freja Jungersen | 2004 | VIBORG | 0484AS | 25 m | 40.95 | |
23 | 555 | Bach Anna | 2006 | HOLSTEBRO | 0694AF | 25 m | 41.20 | |
24 | 748 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 41.63 | |
25 | 532 | Lauridsen Louise | 2005 | HERNING | 0524AK | 25 m | 41.67 | |
26 | 793 | Therkildsen Malena Pind | 2004 | VIBORG | 0488AR | 25 m | 41.69 | |
27 | 707 | Pedersen Sarah Froberg | 2006 | SILKEBORG | 0694AJ | 25 m | 41.79 | |
28 | 604 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | HORSENS | 0346AX | 25 m | 41.85 | |
29 | 643 | Kristensen Ida | 2004 | IKAST | 0412AR | 25 m | 41.99 | |
30 | 709 | Poulsen Elea Amalie | 2006 | SILKEBORG | 0672AJ | 25 m | 42.12 | |
31 | 582 | Lindholm Mille Dahl | 2006 | HOLSTEBRO | 0662AK | 25 m | 42.47 | |
32 | 576 | Jensen Maja Fjordside | 2005 | HOLSTEBRO | 0548AM | 25 m | 42.72 | |
33 | 631 | Håkonsson Laura | 2006 | IKAST | 0646AO | 25 m | 42.72 | |
34 | 644 | Krogh Katrine | 2005 | IKAST | 0526AQ | 25 m | 42.85 | |
35 | 708 | Pjengaard Silke Maria | 2005 | SILKEBORG | 0578AR | 25 m | 42.87 | |
36 | 747 | Svensgaard Nanna | 2004 | STRUER | 0458AT | 25 m | 42.90 | |
37 | 558 | Bjerre Sofie | 2005 | HOLSTEBRO | 0514AN | 25 m | 43.14 | |
38 | 672 | Halle Caden | 2005 | ODDER | 0596AS | 25 m | 43.35 | |
39 | 681 | Marx Caroline | 2006 | ODDER | 0662AF | 25 m | 43.74 | |
40 | 833 | Olesen Freja Krøjgaard | 2005 | AAS | 0506AP | 25 m | 44.10 | |
41 | 843 | Willumsen Sofie Nørskov | 2006 | AAS | 0656AE | 25 m | 44.73 | |
42 | 850 | Poulsen Maja | 2003 | DURUP | 0388AZ | 25 m | 44.87 | |
43 | 658 | Nielsen Emilie Væring | 2005 | IKAST | 0592AU | 25 m | 45.05 | |
44 | 687 | Vestergaard Julia | 2004 | ODDER | 0464AX | 25 m | 45.91 | |
45 | 811 | Hougaard Sophie | 2006 | AAS | 0626AP | 25 m | 45.91 | |
46 | 703 | Michaelsen Trine Lundø | 2006 | SILKEBORG | 0648AJ | 25 m | 45.93 | |
47 | 804 | Dige Anne Katrine | 2006 | AAS | 0654AF | 25 m | 46.07 | |
48 | 675 | Jensen Leonora Holst | 2004 | ODDER | 0408AS | 25 m | 46.29 | |
49 | 713 | Wittenhagen Laura | 2006 | SILKEBORG | 0612AM | 25 m | 46.64 | |
50 | 719 | Lindb Mathilde Kirkegaard | 2006 | SKIVE | 0696AS | 25 m | 46.71 | |
51 | 815 | Keller Dagmar | 2006 | AAS | 0672AS | 25 m | 46.71 | |
52 | 595 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 46.84 | |
53 | 764 | Hansen Alberthe Skovborg | 2004 | VIBORG | 0482AT | 25 m | 47.12 | |
54 | 809 | Gúnnlaugsdóttri Júlía | 2007 | AAS | 0754AM | 25 m | 47.62 | |
55 | 571 | Iversen Anne Vorup | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AU | 25 m | 48.02 | |
56 | 790 | Sørensen Anne Struntze | 2006 | VIBORG | 0678AS | 25 m | 48.06 | |
57 | 536 | Winther Teresa Juel | 2005 | HERNING | 0536AP | 25 m | 49.05 | |
58 | 605 | Grønhøj Cathrine | 2007 | HORSENS | 0758AE | 25 m | 49.13 | |
59 | 586 | Nørfjand Katrine | 2004 | HOLSTEBRO | 0424BA | 25 m | 49.32 | |
60 | 834 | Poza-Frøkjær Sigrid | 2006 | AAS | 0662AG | 25 m | 49.42 | |
61 | 617 | Skjelmose Andrea | 2007 | HORSENS | 0728AJ | 25 m | 49.64 | |
62 | 510 | Nielsen Josephine O. S. | 2006 | AGF | 0692AV | 25 m | 50.34 | |
63 | 609 | Jensen Filippa Juul | 2007 | HORSENS | 0718AJ | 25 m | 50.38 | |
64 | 840 | Søndergaard Mathilde | 2005 | AAS | 0516AX | 25 m | 50.53 | |
65 | 785 | Sloth Emma | 2006 | VIBORG | 0652AU | 25 m | 51.74 | |
66 | 495 | Kallestrup Therese T. | 2006 | AGF | 0614AT | 25 m | 52.06 | |
67 | 628 | Christiansen Mille | 2006 | IKAST | 0664AS | 25 m | 52.56 | |
68 | 807 | Gad Sofia | 2007 | AAS | 0748AE | 25 m | 52.76 | |
69 | 841 | Thorsell Frida Damm | 2007 | AAS | 0716AN | 25 m | 53.10 | |
70 | 798 | Andersen Laura Winum | 2009 | AAS | 0934AC | 25 m | 53.23 | |
71 | 565 | Drechsler Silje | 2007 | HOLSTEBRO | 0746AL | 25 m | 53.90 | |
72 | 803 | Crone Rosa | 2008 | AAS | 0818AG | 25 m | 53.95 | |
73 | 577 | Jensen Nana Fjordside | 2007 | HOLSTEBRO | 25 m | 54.04 | ||
74 | 686 | Petersen Marie V. | 2006 | ODDER | 0656AP | 25 m | 54.35 | |
75 | 733 | Kappel Simone | 2005 | STRUER | 0512AX | 25 m | 54.37 | |
76 | 548 | Salomonsen Stine Hornshøj | 2006 | HERNING | 0618AP | 25 m | 54.43 | |
77 | 735 | Lichscheidt Julie | 2004 | STRUER | 25 m | 54.97 | ||
78 | 602 | Brice Olivia Josefine | 2007 | HORSENS | 0778AQ | 25 m | 55.30 | |
79 | 724 | Christensen Emilie | 2007 | STRUER | 0736AM | 25 m | 56.19 | |
80 | 738 | Mathiasen Kathrine Bak | 2008 | STRUER | 0832AL | 25 m | 56.22 | |
81 | 729 | Ishøi Johanne | 2008 | STRUER | 25 m | 57.21 | ||
82 | 560 | Brixen Maja Broholm | 2007 | HOLSTEBRO | 0732AF | 25 m | 57.22 | |
83 | 593 | Rebouh Nora Louise | 2006 | HOLSTEBRO | 0626AQ | 25 m | 57.57 | |
84 | 847 | Knudsen Katrine Hvid | 2004 | DURUP | 0442BB | 25 m | 58.14 | |
85 | 761 | Dyrløv Klara Brinch | 2006 | VIBORG | 0644AR | 25 m | 58.34 | |
86 | 640 | Kjærsgaard Eline S. B. | 2007 | IKAST | 0724AK | 25 m | 59.16 | |
87 | 639 | Kasirga Tuana | 2007 | IKAST | 0798AQ | 25 m | 59.75 | |
88 | 542 | Buhl Sofie Hedegaard | 2006 | HERNING | 0652AS | 25 m | 1:00.97 | |
89 | 615 | Rasmussen Trine Pors | 2007 | HORSENS | 0704AQ | 25 m | 1:02.33 | |
90 | 855 | Østergaard Johanne | 2004 | DURUP | 0434BC | 25 m | 1:06.50 | |
91 | 723 | Bach Elin Glassou | 2008 | STRUER | 25 m | 1:06.76 | ||
92 | 743 | Olesen Frida | 2008 | STRUER | 25 m | 1:06.99 | ||
93 | 545 | Klemmensen Asta | 2008 | HERNING | 0872AI | 25 m | 1:13.20 | |
94 | 540 | Bennetsen Sarah | 2008 | HERNING | 25 m | 1:13.31 | ||
95 | 550 | Wemmelund Katrine | 2008 | HERNING | 0892AI | 25 m | ||
96 | 583 | Lorentzen Lærke Silkjær | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
97 | 623 | Aagaard Dicte Sundall | 2007 | HORSENS | 0774AS | 25 m | ||
98 | 645 | Lavrsen Marie Pind | 2007 | IKAST | 25 m | |||
99 | 730 | Jacobsen Caroline Borup | 2006 | STRUER | 25 m | |||
100 | 739 | Mejdahl Andrea | 2006 | STRUER | 25 m | |||
101 | 842 | Toft Mathilde Tornvig | 2007 | AAS | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:39 |
Løb 11, 1500m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 488 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 25 m | 17:33.75 | |
2 | 649 | Theisen Malthe | 2003 | IKAST | 0345AN | 25 m | 20:41.63 | |
3 | 627 | Christiansen Anton | 2004 | IKAST | 0493AL | 25 m | 21:03.81 | |
4 | 775 | Liboriussen Frederik D. | 2004 | VIBORG | 0415AO | 25 m | 22:51.93 | |
5 | 580 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 25 m | ||
6 | 853 | Veile Sebastian | 2003 | DURUP | 0301AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:39 |
Løb 12, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 774 | Larsen Josephine | 2004 | VIBORG | 0476AQ | 25 m | 10:03.28 | |
2 | 756 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 25 m | 10:11.57 | |
3 | 788 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | VIBORG | 0288AQ | 25 m | 10:28.65 | |
4 | 748 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 10:30.87 | |
5 | 694 | Friis Maja | 2005 | SILKEBORG | 0574AP | 25 m | 10:59.23 | |
6 | 776 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 25 m | 11:53.97 | |
7 | 643 | Kristensen Ida | 2004 | IKAST | 0412AR | 25 m | 13:06.90 | |
8 | 594 | Sønderby Andrea | 2004 | HOLSTEBRO | 0404BA | 25 m | 13:07.11 | |
9 | 568 | Godt Annika Hausgaard | 2003 | HOLSTEBRO | 0306AE | 25 m | ||
10 | 682 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | ||
11 | 692 | Bock Emilie Bie | 2005 | SILKEBORG | 0554AE | 25 m | ||
12 | 850 | Poulsen Maja | 2003 | DURUP | 0388AZ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:39 |
Løb 13, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 587 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 25 m | 2:00.53 | |
2 | 474 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 25 m | 2:12.24 | |
3 | 522 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 25 m | 2:18.88 | |
4 | 796 | Østerballe Daniel | 2003 | VIBORG | 0363AN | 25 m | 2:22.09 | |
5 | 673 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 2:24.61 | |
6 | 852 | Veile Oliver | 2001 | DURUP | 0141AD | 25 m | 2:28.14 | |
7 | 837 | Rosenborg Lucas | 2004 | AAS | 0481AH | 25 m | 2:29.27 | |
8 | 816 | Lamberg Viktor Lei | 2004 | AAS | 0477AE | 25 m | 2:32.75 | |
9 | 695 | Hansen Kasper | 2004 | SILKEBORG | 0433AG | 25 m | 2:35.51 | |
10 | 677 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 2:36.75 | |
11 | 632 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 25 m | 2:40.43 | |
12 | 705 | Mølgaard Mikkel | 2003 | SILKEBORG | 0333AQ | 25 m | 2:41.34 | |
13 | 535 | Mortensen Alexander | 2004 | HERNING | 0487AB | 25 m | 2:42.70 | |
14 | 567 | Frøjk Joachim Norup | 2003 | HOLSTEBRO | 0311AP | 25 m | 2:42.73 | |
15 | 839 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | AAS | 0329AG | 25 m | 2:44.91 | |
16 | 767 | Hedegaard Lukas | 2004 | VIBORG | 0483AM | 25 m | 2:45.43 | |
17 | 791 | Sørensen Emil Ulrich | 2005 | VIBORG | 0575AM | 25 m | 2:46.96 | |
18 | 517 | Sørensen Nicolai N. H. | 2006 | AGF | 0665AH | 25 m | 2:50.23 | |
19 | 590 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 2:51.89 | |
20 | 484 | Glent-Thule Malthe | 2007 | AGF | 0783AG | 25 m | 2:52.86 | |
21 | 806 | Fogh Magnus | 2005 | AAS | 0503AH | 25 m | 2:54.75 | |
22 | 525 | Jørgensen Lasse Hjorth | 2006 | HERNING | 0647AK | 25 m | 2:56.56 | |
23 | 476 | Bisgaard Thor Bruun | 2005 | AGF | 0569AA | 25 m | 2:57.12 | |
24 | 627 | Christiansen Anton | 2004 | IKAST | 0493AL | 25 m | 2:57.96 | |
25 | 487 | Hansen Karl B. | 2006 | AGF | 0653AI | 25 m | 2:59.30 | |
26 | 481 | Frederiksen Jonas S. H. | 2006 | AGF | 0629AG | 25 m | 3:08.10 | |
27 | 531 | Thorsen Thomas Kjær | 2004 | HERNING | 0473AR | 25 m | ||
28 | 616 | Schultz Mads Berthold | 2005 | HORSENS | 0543AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:39 |
Løb 14, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 563 | Christiansen Cecilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0338AR | 25 m | 2:21.35 | |
2 | 513 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 25 m | 2:28.11 | |
3 | 511 | Reitan Marlene | 2003 | AGF | 0326AY | 25 m | 2:30.67 | |
4 | 702 | Lauritzen Annabella Marie | 2005 | SILKEBORG | 0586AG | 25 m | 2:33.06 | |
5 | 516 | Skrydstrup Clara | 2004 | AGF | 0488AK | 25 m | 2:33.13 | |
6 | 701 | Lauritsen Ester | 2005 | SILKEBORG | 0536AQ | 25 m | 2:34.15 | |
7 | 514 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 25 m | 2:35.87 | |
8 | 492 | Ingeberg Sofia | 2002 | AGF | 0252AV | 25 m | 2:36.47 | |
9 | 638 | Jensen Signe Vestergaard | 2005 | IKAST | 0538AM | 25 m | 2:38.38 | |
10 | 794 | Varming Anna | 2005 | VIBORG | 0574AJ | 25 m | 2:39.31 | |
11 | 482 | Futtrup Johanne V. | 2005 | AGF | 0518AI | 25 m | 2:41.82 | |
12 | 629 | Esbensen Marie Graff | 2003 | IKAST | 0336AT | 25 m | 2:44.55 | |
13 | 555 | Bach Anna | 2006 | HOLSTEBRO | 0694AF | 25 m | 2:46.93 | |
14 | 662 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 2:48.00 | |
15 | 703 | Michaelsen Trine Lundø | 2006 | SILKEBORG | 0648AJ | 25 m | 2:53.09 | |
16 | 536 | Winther Teresa Juel | 2005 | HERNING | 0536AP | 25 m | 2:53.16 | |
17 | 489 | Hansfort Karoline | 2006 | AGF | 0668AM | 25 m | 2:53.34 | |
18 | 613 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 25 m | 2:54.21 | |
19 | 704 | Mølgaard Mia Borup | 2006 | SILKEBORG | 0626AM | 25 m | 2:55.40 | |
20 | 625 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 2:57.51 | |
21 | 611 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 25 m | 2:58.19 | |
22 | 588 | Pedersen Amalie Lind | 2005 | HOLSTEBRO | 0598AV | 25 m | 2:58.79 | |
23 | 797 | Ancker Anna | 2006 | AAS | 0692AI | 25 m | 3:00.54 | |
24 | 644 | Krogh Katrine | 2005 | IKAST | 0526AQ | 25 m | 3:05.34 | |
25 | 518 | Sørensen Tilde N. H. | 2007 | AGF | 0764AH | 25 m | 3:12.71 | |
26 | 579 | Krabbe Karoline Andersen | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AQ | 25 m | 3:16.27 | |
27 | 607 | Hansen Emma Bergene | 2005 | HORSENS | 0518AQ | 25 m | 3:20.15 | |
28 | 527 | Kristensen Laura Fjord | 2006 | HERNING | 0696AP | 25 m | 3:25.67 | |
29 | 777 | Mogensen Olivia Sehested | 2006 | VIBORG | 0688AS | 25 m | 3:25.87 | |
30 | 480 | Drud Mathilde N. | 2004 | AGF | 0444AY | 25 m | 3:28.56 | |
31 | 486 | Hansen Frida Dalsgaard | 2006 | AGF | 0666AV | 25 m | 3:34.50 | |
32 | 544 | Jeppesen Louise | 2008 | HERNING | 0886AG | 25 m | 3:49.11 | |
33 | 543 | Jensen Isabell Thaison | 2007 | HERNING | 0734AK | 25 m | 4:09.50 | |
34 | 546 | Loeven Carlijn | 2008 | HERNING | 0802AH | 25 m | ||
35 | 603 | Fisker Celia El Maghili | 2003 | HORSENS | 0374BG | 25 m | ||
36 | 620 | Thomsen Amalie | 2007 | HORSENS | 0708AJ | 25 m | ||
37 | 814 | Jørgensen Mia | 2006 | AAS | 0688AT | 25 m | ||
38 | 838 | Sejr Nikoline | 2006 | AAS | 0604AJ | 25 m | ||
39 | 841 | Thorsell Frida Damm | 2007 | AAS | 0716AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:39 |
Løb 15, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 573 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | HOLSTEBRO | 0007AN | 25 m | 26.18 | |
2 | 488 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 25 m | 26.46 | |
3 | 569 | Henriksen Julius | 2002 | HOLSTEBRO | 0293AG | 25 m | 26.72 | |
4 | 496 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 25 m | 26.89 | |
5 | 782 | Riis Mikkel | 2002 | VIBORG | 0257AR | 25 m | 27.70 | |
6 | 678 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 28.24 | |
7 | 553 | Alexandersen Magnus | 2002 | HOLSTEBRO | 0267AP | 25 m | 28.93 | |
8 | 696 | Hatting Asger | 2003 | SILKEBORG | 0303AK | 25 m | 29.57 | |
9 | 845 | Østerberg Gustav Dalby | 2005 | AAS | 0571AC | 25 m | 29.57 | |
10 | 857 | Madsen Frederick K. | 1999 | IKAST | 9927am | 25 m | 29.73 | |
11 | 772 | Kallesøe Andreas Weis | 2004 | VIBORG | 0491AM | 25 m | 29.82 | |
12 | 647 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 29.99 | |
13 | 721 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 30.36 | |
14 | 619 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 32.49 | |
15 | 736 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 32.55 | |
16 | 722 | Rytter Rasmus | 2004 | SKIVE | 0453AK | 25 m | 32.67 | |
17 | 728 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 33.16 | |
18 | 700 | Larsen Nicklas Rossau | 2005 | SILKEBORG | 0529AI | 25 m | 33.87 | |
19 | 515 | Seneca Villads | 2006 | AGF | 0637AH | 25 m | 33.99 | |
20 | 677 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 34.76 | |
21 | 818 | Lasthein Oscar Hove | 2004 | AAS | 0405AR | 25 m | 34.86 | |
22 | 614 | Radzewicz-Peder Christian | 2003 | HORSENS | 0395AQ | 25 m | 36.25 | |
23 | 832 | Nielsen Mads Halfdan | 2004 | AAS | 0491AP | 25 m | 36.31 | |
24 | 559 | Borreskov Mikkel | 2005 | HOLSTEBRO | 0591AM | 25 m | 37.28 | |
25 | 770 | Jakobsen Tobias | 2005 | VIBORG | 0573AM | 25 m | 37.34 | |
26 | 715 | Brendholdt Noah | 2004 | SKIVE | 0415AI | 25 m | 37.58 | |
27 | 656 | Tange Kasper Lund | 2004 | IKAST | 0437AQ | 25 m | 37.71 | |
28 | 655 | Nielsen Jakob Møller | 2004 | IKAST | 0475AK | 25 m | 37.84 | |
29 | 741 | Nielsen Lasse Klint | 2006 | STRUER | 0601AN | 25 m | 37.84 | |
30 | 771 | Jensen August Sand | 2005 | VIBORG | 0587AN | 25 m | 42.12 | |
31 | 498 | Mikkelsen Nikolaj Minke | 2005 | AGF | 0547AJ | 25 m | 42.49 | |
32 | 547 | Rasmussen Sebastian D. | 2005 | HERNING | 0583AJ | 25 m | 42.87 | |
33 | 844 | Viskum Tobias Tranberg | 2006 | AAS | 0675AL | 25 m | 44.42 | |
34 | 612 | Nissen Mikkel Stenkjær | 2007 | HORSENS | 0731AF | 25 m | 44.63 | |
35 | 528 | Jeppesen Mads | 2006 | HERNING | 0613AG | 25 m | 44.99 | |
36 | 737 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | 45.21 | |
37 | 538 | Klausen Asger Schnieber | 2005 | HERNING | 0557AG | 25 m | 45.62 | |
38 | 549 | Simonsen Mads | 2005 | HERNING | 0583AG | 25 m | 45.70 | |
39 | 671 | Halle Angus | 2007 | ODDER | 0745AH | 25 m | 47.57 | |
40 | 680 | Lisberg Kasper | 2007 | ODDER | 0793AF | 25 m | 49.09 | |
41 | 725 | Dahl Simon Bjørkmann | 2005 | STRUER | 0521AQ | 25 m | 52.05 | |
42 | 610 | Jørgensen Thor Aaskoven | 2007 | HORSENS | 0755AD | 25 m | 53.82 | |
43 | 805 | Fancello Simon | 2006 | AAS | 0685AI | 25 m | 56.51 | |
44 | 541 | Bisballe Hjalte Facius | 2008 | HERNING | 0857AB | 25 m | ||
45 | 760 | Bødker Manu | 2001 | VIBORG | 25 m | |||
46 | 813 | Johansen Emil Eyvind | 2008 | AAS | 0883AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:39 |
Løb 16, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 769 | Jacobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 25 m | 29.50 | |
2 | 477 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 25 m | 29.56 | |
3 | 497 | Mehlsen Maria | 2003 | AGF | 0392AX | 25 m | 29.57 | |
4 | 778 | Nielsen Amalie | 2003 | VIBORG | 0338AV | 25 m | 30.14 | |
5 | 756 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 25 m | 30.26 | |
6 | 494 | Justesen Frida Saks | 2004 | AGF | 0452AM | 25 m | 31.16 | |
7 | 572 | Iversen Thilde Rud | 2001 | HOLSTEBRO | 0154AX | 25 m | 31.18 | |
8 | 516 | Skrydstrup Clara | 2004 | AGF | 0488AK | 25 m | 31.28 | |
9 | 485 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 31.29 | |
10 | 773 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 0466AS | 25 m | 31.77 | |
11 | 561 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | 31.84 | |
12 | 783 | Simonsen Michelle | 2001 | VIBORG | 0132BF | 25 m | 31.96 | |
13 | 706 | Nedergaard Pernille | 2004 | SILKEBORG | 0414AU | 25 m | 32.10 | |
14 | 799 | Baumgartner Sara | 2005 | AAS | 0552AN | 25 m | 32.29 | |
15 | 558 | Bjerre Sofie | 2005 | HOLSTEBRO | 0514AN | 25 m | 32.40 | |
16 | 748 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 32.55 | |
17 | 492 | Ingeberg Sofia | 2002 | AGF | 0252AV | 25 m | 32.61 | |
18 | 766 | Harpøth Julia | 2002 | VIBORG | 0208AX | 25 m | 32.63 | |
19 | 604 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | HORSENS | 0346AX | 25 m | 32.81 | |
20 | 795 | Vingborg Elisabeth | 2005 | VIBORG | 0526AL | 25 m | 33.33 | |
21 | 482 | Futtrup Johanne V. | 2005 | AGF | 0518AI | 25 m | 33.76 | |
22 | 784 | Skipper Selma | 2004 | VIBORG | 0452AS | 25 m | 33.82 | |
23 | 570 | Hoffmann Julie | 2003 | HOLSTEBRO | 0384BF | 25 m | 33.88 | |
24 | 533 | Jensen Clara | 2005 | HERNING | 0596AI | 25 m | 33.89 | |
25 | 764 | Hansen Alberthe Skovborg | 2004 | VIBORG | 0482AT | 25 m | 33.99 | |
26 | 483 | Gadegaard Lucia Ruiz | 2006 | AGF | 0638AC | 25 m | 34.08 | |
27 | 731 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 34.18 | |
28 | 801 | Bertram Marie | 2006 | AAS | 0672AQ | 25 m | 34.63 | |
29 | 846 | Andersen Anika | 2001 | DURUP | 0158BC | 25 m | 34.70 | |
30 | 708 | Pjengaard Silke Maria | 2005 | SILKEBORG | 0578AR | 25 m | 35.28 | |
31 | 812 | Jensen Mette Aagesen | 2004 | AAS | 0476AU | 25 m | 35.47 | |
32 | 509 | Nielsen Anna Salka | 2005 | AGF | 0576BA | 25 m | 35.50 | |
33 | 672 | Halle Caden | 2005 | ODDER | 0596AS | 25 m | 36.16 | |
34 | 684 | Obert Freja | 2006 | ODDER | 0622AT | 25 m | 36.17 | |
35 | 636 | Jensen Laura Snebang V. | 2006 | IKAST | 0674AS | 25 m | 36.68 | |
36 | 571 | Iversen Anne Vorup | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AU | 25 m | 36.96 | |
37 | 763 | Haarup Majken | 2004 | VIBORG | 0466AW | 25 m | 37.14 | |
38 | 838 | Sejr Nikoline | 2006 | AAS | 0604AJ | 25 m | 37.33 | |
39 | 804 | Dige Anne Katrine | 2006 | AAS | 0654AF | 25 m | 37.48 | |
40 | 643 | Kristensen Ida | 2004 | IKAST | 0412AR | 25 m | 37.57 | |
41 | 657 | Riis Agnete | 2003 | IKAST | 0308AW | 25 m | 37.60 | |
42 | 757 | Andersen Maria Aakmann | 2004 | VIBORG | 0444AV | 25 m | 37.97 | |
43 | 698 | Knudsen Line | 2005 | SILKEBORG | 0532AM | 25 m | 38.46 | |
44 | 793 | Therkildsen Malena Pind | 2004 | VIBORG | 0488AR | 25 m | 38.46 | |
45 | 595 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 38.84 | |
46 | 720 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 0562AS | 25 m | 39.35 | |
47 | 586 | Nørfjand Katrine | 2004 | HOLSTEBRO | 0424BA | 25 m | 40.77 | |
48 | 719 | Lindb Mathilde Kirkegaard | 2006 | SKIVE | 0696AS | 25 m | 42.00 | |
49 | 583 | Lorentzen Lærke Silkjær | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 42.54 | ||
50 | 658 | Nielsen Emilie Væring | 2005 | IKAST | 0592AU | 25 m | 42.86 | |
51 | 810 | Hansen Ida-Marie J. C. | 2007 | AAS | 0706AN | 25 m | 43.35 | |
52 | 718 | Haaning Jasmin | 2007 | SKIVE | 0778AL | 25 m | 43.48 | |
53 | 637 | Jensen Maria Fiil | 2004 | IKAST | 0446AW | 25 m | 45.57 | |
54 | 733 | Kappel Simone | 2005 | STRUER | 0512AX | 25 m | 45.61 | |
55 | 617 | Skjelmose Andrea | 2007 | HORSENS | 0728AJ | 25 m | 45.83 | |
56 | 798 | Andersen Laura Winum | 2009 | AAS | 0934AC | 25 m | 46.12 | |
57 | 529 | Jensen Nicoline Astrup | 2006 | HERNING | 0608AP | 25 m | 46.19 | |
58 | 618 | Sørensen Kirstine Sabroe | 2008 | HORSENS | 0884AD | 25 m | 46.67 | |
59 | 786 | Stabel Emma | 2006 | VIBORG | 0602AT | 25 m | 47.86 | |
60 | 831 | Morthensen Freja Fogh | 2006 | AAS | 0698AT | 25 m | 48.43 | |
61 | 560 | Brixen Maja Broholm | 2007 | HOLSTEBRO | 0732AF | 25 m | 48.53 | |
62 | 785 | Sloth Emma | 2006 | VIBORG | 0652AU | 25 m | 50.72 | |
63 | 608 | Henriksen Karen Klarskov | 2008 | HORSENS | 0894AM | 25 m | 53.03 | |
64 | 724 | Christensen Emilie | 2007 | STRUER | 0736AM | 25 m | 55.43 | |
65 | 545 | Klemmensen Asta | 2008 | HERNING | 0872AI | 25 m | 57.10 | |
66 | 602 | Brice Olivia Josefine | 2007 | HORSENS | 0778AQ | 25 m | 59.36 | |
67 | 758 | Andreasen Sofie Reinholdt | 2005 | VIBORG | 0524AR | 25 m | 1:01.67 | |
68 | 729 | Ishøi Johanne | 2008 | STRUER | 25 m | 1:18.04 | ||
69 | 540 | Bennetsen Sarah | 2008 | HERNING | 25 m | |||
70 | 550 | Wemmelund Katrine | 2008 | HERNING | 0892AI | 25 m | ||
71 | 717 | Houmann-Esbensen Freja | 2004 | SKIVE | 0456BA | 25 m | ||
72 | 730 | Jacobsen Caroline Borup | 2006 | STRUER | 25 m | |||
73 | 734 | Lauritsen Emilie Sloth | 2005 | STRUER | 25 m | |||
74 | 735 | Lichscheidt Julie | 2004 | STRUER | 25 m | |||
75 | 738 | Mathiasen Kathrine Bak | 2008 | STRUER | 0832AL | 25 m | ||
76 | 743 | Olesen Frida | 2008 | STRUER | 25 m | |||
77 | 761 | Dyrløv Klara Brinch | 2006 | VIBORG | 0644AR | 25 m | ||
78 | 790 | Sørensen Anne Struntze | 2006 | VIBORG | 0678AS | 25 m | ||
79 | 803 | Crone Rosa | 2008 | AAS | 0818AG | 25 m | ||
80 | 819 | Lautrup Catherine Djernes | 2007 | AAS | 0792AS | 25 m | ||
81 | 842 | Toft Mathilde Tornvig | 2007 | AAS | 25 m | |||
82 | 848 | Korsgaard Clara | 2006 | DURUP | 0644AV | 25 m | ||
83 | 855 | Østergaard Johanne | 2004 | DURUP | 0434BC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:39 |
Løb 17, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 781 | Rasmussen Chris Lund | 2001 | VIBORG | 0177AO | 25 m | 1:01.03 | |
2 | 580 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 25 m | 1:02.49 | |
3 | 765 | Hansen Mads Peter | 2004 | VIBORG | 0453AM | 25 m | 1:02.60 | |
4 | 820 | Lindholm Frederik | 2004 | AAS | 0451AC | 25 m | 1:03.83 | |
5 | 554 | Allerslev Oskar | 2002 | HOLSTEBRO | 0275AR | 25 m | 1:04.15 | |
6 | 521 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 25 m | 1:04.42 | |
7 | 822 | Mikkelsen Mads | 2004 | AAS | 0491AC | 25 m | 1:05.57 | |
8 | 782 | Riis Mikkel | 2002 | VIBORG | 0257AR | 25 m | 1:05.76 | |
9 | 522 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 25 m | 1:06.38 | |
10 | 632 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 25 m | 1:06.62 | |
11 | 493 | Jensen Linus Folke | 2004 | AGF | 0427AO | 25 m | 1:06.65 | |
12 | 519 | Toft Markus | 2003 | AGF | 0377AK | 25 m | 1:06.70 | |
13 | 796 | Østerballe Daniel | 2003 | VIBORG | 0363AN | 25 m | 1:06.73 | |
14 | 647 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 1:08.29 | |
15 | 512 | Sanggaard Anders | 2005 | AGF | 0519AH | 25 m | 1:08.58 | |
16 | 693 | Christensen Oliver | 2003 | SILKEBORG | 0373AK | 25 m | 1:08.88 | |
17 | 673 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 1:09.16 | |
18 | 679 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 1:09.36 | |
19 | 711 | Søgaard Magnus | 2003 | SILKEBORG | 0315AN | 25 m | 1:09.66 | |
20 | 490 | Have Søren | 2004 | AGF | 0449AE | 25 m | 1:09.67 | |
21 | 837 | Rosenborg Lucas | 2004 | AAS | 0481AH | 25 m | 1:09.97 | |
22 | 696 | Hatting Asger | 2003 | SILKEBORG | 0303AK | 25 m | 1:10.12 | |
23 | 762 | Elsborg Anders | 2003 | VIBORG | 0361AQ | 25 m | 1:10.64 | |
24 | 772 | Kallesøe Andreas Weis | 2004 | VIBORG | 0491AM | 25 m | 1:10.68 | |
25 | 564 | Drechsler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 0561AH | 25 m | 1:10.77 | |
26 | 589 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | 1:10.83 | |
27 | 732 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 1:11.05 | |
28 | 705 | Mølgaard Mikkel | 2003 | SILKEBORG | 0333AQ | 25 m | 1:11.33 | |
29 | 710 | Riisgaard Jakob | 2003 | SILKEBORG | 0309AA | 25 m | 1:11.60 | |
30 | 845 | Østerberg Gustav Dalby | 2005 | AAS | 0571AC | 25 m | 1:11.82 | |
31 | 852 | Veile Oliver | 2001 | DURUP | 0141AD | 25 m | 1:12.40 | |
32 | 768 | Henriksen Kasper | 2004 | VIBORG | 0441AM | 25 m | 1:12.55 | |
33 | 721 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 1:12.70 | |
34 | 652 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 1:12.84 | |
35 | 578 | Kjeldsen Gustav K | 2004 | HOLSTEBRO | 0447AQ | 25 m | 1:14.45 | |
36 | 712 | Togsverd Emil | 2005 | SILKEBORG | 0577AE | 25 m | 1:14.51 | |
37 | 619 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 1:16.04 | |
38 | 736 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:16.84 | |
39 | 535 | Mortensen Alexander | 2004 | HERNING | 0487AB | 25 m | 1:16.99 | |
40 | 531 | Thorsen Thomas Kjær | 2004 | HERNING | 0473AR | 25 m | 1:17.01 | |
41 | 649 | Theisen Malthe | 2003 | IKAST | 0345AN | 25 m | 1:17.10 | |
42 | 635 | Jensen Kasper | 2005 | IKAST | 0559AJ | 25 m | 1:17.61 | |
43 | 722 | Rytter Rasmus | 2004 | SKIVE | 0453AK | 25 m | 1:18.12 | |
44 | 520 | Toustrup Viggo Lind | 2005 | AGF | 0561AJ | 25 m | 1:18.20 | |
45 | 728 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 1:18.29 | |
46 | 744 | Olesen Oskar Møller | 2003 | STRUER | 0333AR | 25 m | 1:18.31 | |
47 | 590 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 1:18.53 | |
48 | 770 | Jakobsen Tobias | 2005 | VIBORG | 0573AM | 25 m | 1:18.57 | |
49 | 741 | Nielsen Lasse Klint | 2006 | STRUER | 0601AN | 25 m | 1:18.91 | |
50 | 789 | Svenstrup Kristian | 2005 | VIBORG | 0533AN | 25 m | 1:18.92 | |
51 | 700 | Larsen Nicklas Rossau | 2005 | SILKEBORG | 0529AI | 25 m | 1:19.04 | |
52 | 515 | Seneca Villads | 2006 | AGF | 0637AH | 25 m | 1:19.08 | |
53 | 853 | Veile Sebastian | 2003 | DURUP | 0301AD | 25 m | 1:19.64 | |
54 | 818 | Lasthein Oscar Hove | 2004 | AAS | 0405AR | 25 m | 1:20.54 | |
55 | 484 | Glent-Thule Malthe | 2007 | AGF | 0783AG | 25 m | 1:20.90 | |
56 | 674 | Holm Simon Kruse | 2004 | ODDER | 0413AL | 25 m | 1:21.11 | |
57 | 802 | Boest Casper | 2005 | AAS | 0585AK | 25 m | 1:21.11 | |
58 | 567 | Frøjk Joachim Norup | 2003 | HOLSTEBRO | 0311AP | 25 m | 1:21.13 | |
59 | 656 | Tange Kasper Lund | 2004 | IKAST | 0437AQ | 25 m | 1:21.56 | |
60 | 476 | Bisgaard Thor Bruun | 2005 | AGF | 0569AA | 25 m | 1:21.68 | |
61 | 832 | Nielsen Mads Halfdan | 2004 | AAS | 0491AP | 25 m | 1:21.96 | |
62 | 791 | Sørensen Emil Ulrich | 2005 | VIBORG | 0575AM | 25 m | 1:22.04 | |
63 | 737 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | 1:22.20 | |
64 | 539 | Bennetsen Oliver | 2005 | HERNING | 0565AK | 25 m | 1:24.19 | |
65 | 655 | Nielsen Jakob Møller | 2004 | IKAST | 0475AK | 25 m | 1:24.39 | |
66 | 559 | Borreskov Mikkel | 2005 | HOLSTEBRO | 0591AM | 25 m | 1:25.02 | |
67 | 549 | Simonsen Mads | 2005 | HERNING | 0583AG | 25 m | 1:26.33 | |
68 | 517 | Sørensen Nicolai N. H. | 2006 | AGF | 0665AH | 25 m | 1:27.45 | |
69 | 525 | Jørgensen Lasse Hjorth | 2006 | HERNING | 0647AK | 25 m | 1:27.83 | |
70 | 808 | Gallacher Simon | 2005 | AAS | 0569AN | 25 m | 1:28.40 | |
71 | 616 | Schultz Mads Berthold | 2005 | HORSENS | 0543AJ | 25 m | 1:28.50 | |
72 | 528 | Jeppesen Mads | 2006 | HERNING | 0613AG | 25 m | 1:29.35 | |
73 | 498 | Mikkelsen Nikolaj Minke | 2005 | AGF | 0547AJ | 25 m | 1:30.83 | |
74 | 487 | Hansen Karl B. | 2006 | AGF | 0653AI | 25 m | 1:31.48 | |
75 | 575 | Jensen Frederik N | 2007 | HOLSTEBRO | 0741AC | 25 m | 1:31.51 | |
76 | 612 | Nissen Mikkel Stenkjær | 2007 | HORSENS | 0731AF | 25 m | 1:32.72 | |
77 | 481 | Frederiksen Jonas S. H. | 2006 | AGF | 0629AG | 25 m | 1:32.81 | |
78 | 479 | Dencker Oscar F. J. | 2006 | AGF | 0693AB | 25 m | 1:35.01 | |
79 | 680 | Lisberg Kasper | 2007 | ODDER | 0793AF | 25 m | 1:35.71 | |
80 | 685 | Petersen Andreas V. | 2005 | ODDER | 0505AJ | 25 m | 1:36.60 | |
81 | 622 | Wemmelund Tobias | 2006 | HORSENS | 0679AO | 25 m | 1:39.04 | |
82 | 610 | Jørgensen Thor Aaskoven | 2007 | HORSENS | 0755AD | 25 m | 1:42.06 | |
83 | 844 | Viskum Tobias Tranberg | 2006 | AAS | 0675AL | 25 m | 1:43.68 | |
84 | 800 | Beedholm-Ebsen Vilfred | 2007 | AAS | 0775AH | 25 m | 1:45.36 | |
85 | 661 | Theisen Valdemar | 2007 | IKAST | 0763AI | 25 m | 1:46.21 | |
86 | 727 | Gadegaard Tore | 2002 | STRUER | 25 m | 1:50.08 | ||
87 | 642 | Kristensen Daniel | 2006 | IKAST | 0677AM | 25 m | 1:51.16 | |
88 | 725 | Dahl Simon Bjørkmann | 2005 | STRUER | 0521AQ | 25 m | 1:52.35 | |
89 | 606 | Hajrovic Anes | 2008 | HORSENS | 0807AB | 25 m | 1:52.86 | |
90 | 805 | Fancello Simon | 2006 | AAS | 0685AI | 25 m | 1:53.33 | |
91 | 813 | Johansen Emil Eyvind | 2008 | AAS | 0883AD | 25 m | 1:54.06 | |
92 | 541 | Bisballe Hjalte Facius | 2008 | HERNING | 0857AB | 25 m | 1:55.71 | |
93 | 621 | Wemmelund Jacob | 2008 | HORSENS | 25 m | 2:21.12 | ||
94 | 659 | Olesen Albert | 2008 | IKAST | 0841AE | 25 m | ||
95 | 760 | Bødker Manu | 2001 | VIBORG | 25 m | |||
96 | 849 | Pedersen Malte Alsing | 2007 | DURUP | 0773AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:39 |
Løb 18, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 776 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 25 m | 1:06.53 | |
2 | 759 | Bundgaard Sarah | 2003 | VIBORG | 0312AY | 25 m | 1:10.54 | |
3 | 702 | Lauritzen Annabella Marie | 2005 | SILKEBORG | 0586AG | 25 m | 1:11.14 | |
4 | 697 | Holstein Mette | 2005 | SILKEBORG | 0552AI | 25 m | 1:11.33 | |
5 | 513 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 25 m | 1:11.73 | |
6 | 475 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 25 m | 1:11.84 | |
7 | 748 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 1:12.79 | |
8 | 494 | Justesen Frida Saks | 2004 | AGF | 0452AM | 25 m | 1:13.21 | |
9 | 856 | Tolderlund Amalie | 2005 | SILKEBORG | 0586AR | 25 m | 1:13.25 | |
10 | 511 | Reitan Marlene | 2003 | AGF | 0326AY | 25 m | 1:13.30 | |
11 | 707 | Pedersen Sarah Froberg | 2006 | SILKEBORG | 0694AJ | 25 m | 1:14.42 | |
12 | 491 | Hindberg Ida Emilie | 2005 | AGF | 0528AQ | 25 m | 1:14.83 | |
13 | 478 | Christensen Smilla Bruun | 2001 | AGF | 0154BC | 25 m | 1:15.63 | |
14 | 604 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | HORSENS | 0346AX | 25 m | 1:15.67 | |
15 | 625 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 1:15.87 | |
16 | 701 | Lauritsen Ester | 2005 | SILKEBORG | 0536AQ | 25 m | 1:15.91 | |
17 | 509 | Nielsen Anna Salka | 2005 | AGF | 0576BA | 25 m | 1:16.00 | |
18 | 731 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 1:16.05 | |
19 | 630 | Holme Sofie Dyg | 2005 | IKAST | 0598AO | 25 m | 1:16.18 | |
20 | 780 | Nielsen Maria Østergaard | 2004 | VIBORG | 0474AS | 25 m | 1:16.38 | |
21 | 787 | Sunesen Louise | 2005 | VIBORG | 0598AC | 25 m | 1:16.39 | |
22 | 774 | Larsen Josephine | 2004 | VIBORG | 0476AQ | 25 m | 1:16.46 | |
23 | 629 | Esbensen Marie Graff | 2003 | IKAST | 0336AT | 25 m | 1:16.50 | |
24 | 773 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 0466AS | 25 m | 1:16.59 | |
25 | 662 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 1:16.66 | |
26 | 799 | Baumgartner Sara | 2005 | AAS | 0552AN | 25 m | 1:16.72 | |
27 | 624 | Andersen Julie B. | 2002 | IKAST | 0214AS | 25 m | 1:17.32 | |
28 | 694 | Friis Maja | 2005 | SILKEBORG | 0574AP | 25 m | 1:17.33 | |
29 | 706 | Nedergaard Pernille | 2004 | SILKEBORG | 0414AU | 25 m | 1:17.57 | |
30 | 558 | Bjerre Sofie | 2005 | HOLSTEBRO | 0514AN | 25 m | 1:17.78 | |
31 | 720 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 0562AS | 25 m | 1:17.84 | |
32 | 561 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | 1:17.97 | |
33 | 533 | Jensen Clara | 2005 | HERNING | 0596AI | 25 m | 1:18.21 | |
34 | 576 | Jensen Maja Fjordside | 2005 | HOLSTEBRO | 0548AM | 25 m | 1:18.24 | |
35 | 792 | Therkildsen Celeste Pind | 2002 | VIBORG | 0274AU | 25 m | 1:18.44 | |
36 | 817 | Langvad Nanna | 2005 | AAS | 0512BA | 25 m | 1:18.60 | |
37 | 582 | Lindholm Mille Dahl | 2006 | HOLSTEBRO | 0662AK | 25 m | 1:18.72 | |
38 | 570 | Hoffmann Julie | 2003 | HOLSTEBRO | 0384BF | 25 m | 1:18.77 | |
39 | 555 | Bach Anna | 2006 | HOLSTEBRO | 0694AF | 25 m | 1:19.08 | |
40 | 794 | Varming Anna | 2005 | VIBORG | 0574AJ | 25 m | 1:19.64 | |
41 | 698 | Knudsen Line | 2005 | SILKEBORG | 0532AM | 25 m | 1:20.17 | |
42 | 631 | Håkonsson Laura | 2006 | IKAST | 0646AO | 25 m | 1:21.33 | |
43 | 779 | Nielsen Freja Jungersen | 2004 | VIBORG | 0484AS | 25 m | 1:21.45 | |
44 | 489 | Hansfort Karoline | 2006 | AGF | 0668AM | 25 m | 1:22.01 | |
45 | 703 | Michaelsen Trine Lundø | 2006 | SILKEBORG | 0648AJ | 25 m | 1:22.20 | |
46 | 526 | Jørgensen Liv Hjorth | 2007 | HERNING | 0754AK | 25 m | 1:22.87 | |
47 | 579 | Krabbe Karoline Andersen | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AQ | 25 m | 1:23.64 | |
48 | 801 | Bertram Marie | 2006 | AAS | 0672AQ | 25 m | 1:23.67 | |
49 | 611 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 25 m | 1:24.18 | |
50 | 812 | Jensen Mette Aagesen | 2004 | AAS | 0476AU | 25 m | 1:24.47 | |
51 | 657 | Riis Agnete | 2003 | IKAST | 0308AW | 25 m | 1:24.97 | |
52 | 508 | Møller Marie Kromann | 2006 | AGF | 0654AM | 25 m | 1:25.06 | |
53 | 821 | Lysgaard Maria | 2006 | AAS | 0682AC | 25 m | 1:25.48 | |
54 | 833 | Olesen Freja Krøjgaard | 2005 | AAS | 0506AP | 25 m | 1:25.70 | |
55 | 747 | Svensgaard Nanna | 2004 | STRUER | 0458AT | 25 m | 1:26.17 | |
56 | 704 | Mølgaard Mia Borup | 2006 | SILKEBORG | 0626AM | 25 m | 1:26.24 | |
57 | 607 | Hansen Emma Bergene | 2005 | HORSENS | 0518AQ | 25 m | 1:26.41 | |
58 | 713 | Wittenhagen Laura | 2006 | SILKEBORG | 0612AM | 25 m | 1:26.45 | |
59 | 709 | Poulsen Elea Amalie | 2006 | SILKEBORG | 0672AJ | 25 m | 1:26.53 | |
60 | 658 | Nielsen Emilie Væring | 2005 | IKAST | 0592AU | 25 m | 1:26.79 | |
61 | 797 | Ancker Anna | 2006 | AAS | 0692AI | 25 m | 1:27.63 | |
62 | 811 | Hougaard Sophie | 2006 | AAS | 0626AP | 25 m | 1:28.02 | |
63 | 843 | Willumsen Sofie Nørskov | 2006 | AAS | 0656AE | 25 m | 1:28.92 | |
64 | 613 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 25 m | 1:29.08 | |
65 | 717 | Houmann-Esbensen Freja | 2004 | SKIVE | 0456BA | 25 m | 1:29.32 | |
66 | 594 | Sønderby Andrea | 2004 | HOLSTEBRO | 0404BA | 25 m | 1:29.65 | |
67 | 588 | Pedersen Amalie Lind | 2005 | HOLSTEBRO | 0598AV | 25 m | 1:30.00 | |
68 | 586 | Nørfjand Katrine | 2004 | HOLSTEBRO | 0424BA | 25 m | 1:30.04 | |
69 | 810 | Hansen Ida-Marie J. C. | 2007 | AAS | 0706AN | 25 m | 1:30.09 | |
70 | 719 | Lindb Mathilde Kirkegaard | 2006 | SKIVE | 0696AS | 25 m | 1:31.55 | |
71 | 518 | Sørensen Tilde N. H. | 2007 | AGF | 0764AH | 25 m | 1:31.92 | |
72 | 495 | Kallestrup Therese T. | 2006 | AGF | 0614AT | 25 m | 1:32.14 | |
73 | 834 | Poza-Frøkjær Sigrid | 2006 | AAS | 0662AG | 25 m | 1:32.38 | |
74 | 835 | Ramer Julie Norman | 2007 | AAS | 0708AK | 25 m | 1:32.77 | |
75 | 593 | Rebouh Nora Louise | 2006 | HOLSTEBRO | 0626AQ | 25 m | 1:32.97 | |
76 | 681 | Marx Caroline | 2006 | ODDER | 0662AF | 25 m | 1:33.82 | |
77 | 836 | Rasmussen Emilie Staub | 2006 | AAS | 0668AE | 25 m | 1:33.98 | |
78 | 841 | Thorsell Frida Damm | 2007 | AAS | 0716AN | 25 m | 1:34.30 | |
79 | 840 | Søndergaard Mathilde | 2005 | AAS | 0516AX | 25 m | 1:35.26 | |
80 | 851 | Søndergård Maiken | 2003 | DURUP | 0386AZ | 25 m | 1:35.36 | |
81 | 637 | Jensen Maria Fiil | 2004 | IKAST | 0446AW | 25 m | 1:35.94 | |
82 | 718 | Haaning Jasmin | 2007 | SKIVE | 0778AL | 25 m | 1:36.24 | |
83 | 583 | Lorentzen Lærke Silkjær | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:36.25 | ||
84 | 809 | Gúnnlaugsdóttri Júlía | 2007 | AAS | 0754AM | 25 m | 1:37.27 | |
85 | 790 | Sørensen Anne Struntze | 2006 | VIBORG | 0678AS | 25 m | 1:37.42 | |
86 | 831 | Morthensen Freja Fogh | 2006 | AAS | 0698AT | 25 m | 1:38.76 | |
87 | 529 | Jensen Nicoline Astrup | 2006 | HERNING | 0608AP | 25 m | 1:39.86 | |
88 | 798 | Andersen Laura Winum | 2009 | AAS | 0934AC | 25 m | 1:40.46 | |
89 | 807 | Gad Sofia | 2007 | AAS | 0748AE | 25 m | 1:40.78 | |
90 | 486 | Hansen Frida Dalsgaard | 2006 | AGF | 0666AV | 25 m | 1:40.94 | |
91 | 785 | Sloth Emma | 2006 | VIBORG | 0652AU | 25 m | 1:41.39 | |
92 | 617 | Skjelmose Andrea | 2007 | HORSENS | 0728AJ | 25 m | 1:42.07 | |
93 | 786 | Stabel Emma | 2006 | VIBORG | 0602AT | 25 m | 1:42.34 | |
94 | 609 | Jensen Filippa Juul | 2007 | HORSENS | 0718AJ | 25 m | 1:43.51 | |
95 | 510 | Nielsen Josephine O. S. | 2006 | AGF | 0692AV | 25 m | 1:43.67 | |
96 | 605 | Grønhøj Cathrine | 2007 | HORSENS | 0758AE | 25 m | 1:43.91 | |
97 | 527 | Kristensen Laura Fjord | 2006 | HERNING | 0696AP | 25 m | 1:44.61 | |
98 | 777 | Mogensen Olivia Sehested | 2006 | VIBORG | 0688AS | 25 m | 1:44.90 | |
99 | 618 | Sørensen Kirstine Sabroe | 2008 | HORSENS | 0884AD | 25 m | 1:44.93 | |
100 | 577 | Jensen Nana Fjordside | 2007 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:45.56 | ||
101 | 815 | Keller Dagmar | 2006 | AAS | 0672AS | 25 m | 1:45.84 | |
102 | 620 | Thomsen Amalie | 2007 | HORSENS | 0708AJ | 25 m | 1:45.89 | |
103 | 758 | Andreasen Sofie Reinholdt | 2005 | VIBORG | 0524AR | 25 m | 1:47.03 | |
104 | 546 | Loeven Carlijn | 2008 | HERNING | 0802AH | 25 m | 1:47.21 | |
105 | 814 | Jørgensen Mia | 2006 | AAS | 0688AT | 25 m | 1:47.51 | |
106 | 560 | Brixen Maja Broholm | 2007 | HOLSTEBRO | 0732AF | 25 m | 1:47.56 | |
107 | 847 | Knudsen Katrine Hvid | 2004 | DURUP | 0442BB | 25 m | 1:48.67 | |
108 | 733 | Kappel Simone | 2005 | STRUER | 0512AX | 25 m | 1:49.19 | |
109 | 803 | Crone Rosa | 2008 | AAS | 0818AG | 25 m | 1:49.22 | |
110 | 602 | Brice Olivia Josefine | 2007 | HORSENS | 0778AQ | 25 m | 1:49.95 | |
111 | 542 | Buhl Sofie Hedegaard | 2006 | HERNING | 0652AS | 25 m | 1:50.00 | |
112 | 608 | Henriksen Karen Klarskov | 2008 | HORSENS | 0894AM | 25 m | 1:53.79 | |
113 | 729 | Ishøi Johanne | 2008 | STRUER | 25 m | 1:55.27 | ||
114 | 544 | Jeppesen Louise | 2008 | HERNING | 0886AG | 25 m | 1:56.03 | |
115 | 543 | Jensen Isabell Thaison | 2007 | HERNING | 0734AK | 25 m | 1:57.61 | |
116 | 565 | Drechsler Silje | 2007 | HOLSTEBRO | 0746AL | 25 m | 1:58.54 | |
117 | 615 | Rasmussen Trine Pors | 2007 | HORSENS | 0704AQ | 25 m | 2:00.38 | |
118 | 686 | Petersen Marie V. | 2006 | ODDER | 0656AP | 25 m | 2:01.77 | |
119 | 545 | Klemmensen Asta | 2008 | HERNING | 0872AI | 25 m | 2:09.56 | |
120 | 819 | Lautrup Catherine Djernes | 2007 | AAS | 0792AS | 25 m | 2:09.56 | |
121 | 540 | Bennetsen Sarah | 2008 | HERNING | 25 m | 2:10.52 | ||
122 | 738 | Mathiasen Kathrine Bak | 2008 | STRUER | 0832AL | 25 m | 2:36.93 | |
123 | 480 | Drud Mathilde N. | 2004 | AGF | 0444AY | 25 m | ||
124 | 550 | Wemmelund Katrine | 2008 | HERNING | 0892AI | 25 m | ||
125 | 623 | Aagaard Dicte Sundall | 2007 | HORSENS | 0774AS | 25 m | ||
126 | 628 | Christiansen Mille | 2006 | IKAST | 0664AS | 25 m | ||
127 | 640 | Kjærsgaard Eline S. B. | 2007 | IKAST | 0724AK | 25 m | ||
128 | 730 | Jacobsen Caroline Borup | 2006 | STRUER | 25 m | |||
129 | 734 | Lauritsen Emilie Sloth | 2005 | STRUER | 25 m | |||
130 | 739 | Mejdahl Andrea | 2006 | STRUER | 25 m | |||
131 | 842 | Toft Mathilde Tornvig | 2007 | AAS | 25 m | |||
132 | 848 | Korsgaard Clara | 2006 | DURUP | 0644AV | 25 m | ||
133 | 855 | Østergaard Johanne | 2004 | DURUP | 0434BC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:39 |
Løb 19, 4X50m Frisvømning Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 596 | Hsc Årgang Mini Mix 1 | 2006 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:01.35 | ||
2 | 500 | Agf Mix 1 | 2006 | AGF | 25 m | 2:11.12 | ||
3 | 663 | Isk Årgangsmix 1 | 2006 | IKAST | 25 m | 2:18.00 | ||
4 | 688 | Odder Mini Mix | 2006 | ODDER | 25 m | 2:20.00 | ||
5 | 502 | Agf Mix 2 | 2006 | AGF | 25 m | 2:21.11 | ||
6 | 504 | Agf Mix 3 | 2006 | AGF | 25 m | 2:25.56 | ||
7 | 664 | Isk Årgangsmix 2 | 2006 | IKAST | 25 m | 2:36.50 | ||
8 | 824 | Aarhus Swim Mix 1 | 2006 | AAS | 25 m | 2:45.00 | ||
9 | 826 | Aarhus Swim Mix 2 | 2006 | AAS | 25 m | 3:00.00 | ||
10 | 665 | Isk Årgangsmix 3 | 2006 | IKAST | 25 m | 3:02.00 | ||
11 | 551 | Herning Piger | 2006 | HERNING | 25 m | |||
12 | 552 | Hsk Mix 1 | 2006 | HERNING | 25 m | |||
13 | 599 | Horsens 2 | 2006 | HORSENS | 25 m | |||
14 | 600 | Horsens 3 | 2006 | HORSENS | 25 m | |||
15 | 740 | Struer Mix | 2006 | STRUER | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:39 |
Løb 20, 4X100m Frisvømning Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 749 | Viborg Mix 1 | 0 | VIBORG | 25 m | 3:48.00 | ||
2 | 585 | Hsc Mix | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 3:50.37 | ||
3 | 750 | Viborg Mix 2 | 0 | VIBORG | 25 m | 3:55.00 | ||
4 | 499 | Agf Mix 1 | 2000 | AGF | 25 m | 3:58.13 | ||
5 | 501 | Agf Mix 2 | 2000 | AGF | 25 m | 4:01.77 | ||
6 | 751 | Viborg Mix 3 | 0 | VIBORG | 25 m | 4:02.00 | ||
7 | 503 | Agf Mix 3 | 2000 | AGF | 25 m | 4:05.27 | ||
8 | 505 | Agf Mix 4 | 2000 | AGF | 25 m | 4:09.12 | ||
9 | 668 | Odder Mix 1 | 0 | ODDER | 25 m | 4:10.00 | ||
10 | 752 | Viborg Mix 4 | 0 | VIBORG | 25 m | 4:10.00 | ||
11 | 823 | Aarhus Swim Mix 1 | 2003 | AAS | 25 m | 4:10.00 | ||
12 | 689 | Ssk Mix 1 | 2005 | SILKEBORG | 25 m | 4:11.08 | ||
13 | 646 | Isk Mix 1 | 2002 | IKAST | 25 m | 4:13.50 | ||
14 | 753 | Viborg Mix 5 | 0 | VIBORG | 25 m | 4:18.00 | ||
15 | 690 | Ssk Mix 2 | 2005 | SILKEBORG | 25 m | 4:19.33 | ||
16 | 691 | Ssk Mix 3 | 2005 | SILKEBORG | 25 m | 4:22.19 | ||
17 | 506 | Agf Mix 5 | 2000 | AGF | 25 m | 4:22.25 | ||
18 | 825 | Aarhus Swim Mix 2 | 2003 | AAS | 25 m | 4:25.00 | ||
19 | 650 | Isk Mix 2 | 2003 | IKAST | 25 m | 4:26.00 | ||
20 | 754 | Viborg Mix 6 | 0 | VIBORG | 25 m | 4:28.00 | ||
21 | 669 | Odder Mix 2 | 0 | ODDER | 25 m | 4:30.00 | ||
22 | 597 | Hsc Årgang Mix 1 | 2003 | HOLSTEBRO | 25 m | 4:31.13 | ||
23 | 755 | Viborg Mix 7 | 0 | VIBORG | 25 m | 4:38.00 | ||
24 | 653 | Isk Mix 3 | 2002 | IKAST | 25 m | 4:38.50 | ||
25 | 827 | Aarhus Swim Mix 3 | 2003 | AAS | 25 m | 4:40.00 | ||
26 | 598 | Horsens 1 | 0 | HORSENS | 25 m | 4:50.00 | ||
27 | 828 | Aarhus Swim Mix 4 | 2003 | AAS | 25 m | 4:55.00 | ||
28 | 654 | Isk Mix 4 | 2003 | IKAST | 25 m | 5:00.00 | ||
29 | 507 | Agf Mix 6 | 2000 | AGF | 25 m | 5:00.05 | ||
30 | 829 | Aarhus Swim Mix 5 | 2003 | AAS | 25 m | 5:10.00 | ||
31 | 830 | Aarhus Swim Mix 6 | 2003 | AAS | 25 m | 5:25.00 | ||
32 | 530 | Hsk Mix 2 | 0 | HERNING | 25 m | |||
33 | 537 | Hsk Mix 3 | 0 | HERNING | 25 m | |||
34 | 670 | Odder Mix 3 | 0 | ODDER | 25 m | |||
35 | 714 | Poseidon Mix 1 | 2006 | SKIVE | 25 m | |||
36 | 740 | Struer Mix | 2006 | STRUER | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:39 |
Løb 21, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 581 | Laursen Mathias Lindberg | 2003 | HOLSTEBRO | 0359AJ | 50 m | 2:14.12 | |
2 | 496 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 25 m | 2:17.54 | |
3 | 765 | Hansen Mads Peter | 2004 | VIBORG | 0453AM | 50 m | 2:18.15 | |
4 | 521 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 25 m | 2:18.96 | |
5 | 488 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 25 m | 2:19.72 | |
6 | 820 | Lindholm Frederik | 2004 | AAS | 0451AC | 50 m | 2:21.02 | |
7 | 562 | Cederstrøm Filip | 2002 | HOLSTEBRO | 0285AK | 25 m | 2:21.77 | |
8 | 632 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 25 m | 2:22.34 | |
9 | 519 | Toft Markus | 2003 | AGF | 0377AK | 25 m | 2:26.13 | |
10 | 696 | Hatting Asger | 2003 | SILKEBORG | 0303AK | 25 m | 2:27.15 | |
11 | 762 | Elsborg Anders | 2003 | VIBORG | 0361AQ | 25 m | 2:27.16 | |
12 | 772 | Kallesøe Andreas Weis | 2004 | VIBORG | 0491AM | 25 m | 2:28.01 | |
13 | 679 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 2:28.10 | |
14 | 584 | Lund Mads | 2002 | HOLSTEBRO | 0253AO | 25 m | 2:28.69 | |
15 | 822 | Mikkelsen Mads | 2004 | AAS | 0491AC | 50 m | 2:28.69 | |
16 | 693 | Christensen Oliver | 2003 | SILKEBORG | 0373AK | 25 m | 2:29.33 | |
17 | 837 | Rosenborg Lucas | 2004 | AAS | 0481AH | 25 m | 2:29.92 | |
18 | 493 | Jensen Linus Folke | 2004 | AGF | 0427AO | 25 m | 2:29.94 | |
19 | 589 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | 2:31.95 | |
20 | 711 | Søgaard Magnus | 2003 | SILKEBORG | 0315AN | 25 m | 2:32.18 | |
21 | 767 | Hedegaard Lukas | 2004 | VIBORG | 0483AM | 25 m | 2:32.82 | |
22 | 721 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 2:33.07 | |
23 | 705 | Mølgaard Mikkel | 2003 | SILKEBORG | 0333AQ | 25 m | 2:33.21 | |
24 | 732 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 2:34.23 | |
25 | 578 | Kjeldsen Gustav K | 2004 | HOLSTEBRO | 0447AQ | 25 m | 2:35.01 | |
26 | 839 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | AAS | 0329AG | 50 m | 2:36.79 | |
27 | 652 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 2:36.86 | |
28 | 564 | Drechsler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 0561AH | 50 m | 2:37.52 | |
29 | 627 | Christiansen Anton | 2004 | IKAST | 0493AL | 25 m | 2:37.78 | |
30 | 490 | Have Søren | 2004 | AGF | 0449AE | 25 m | 2:38.04 | |
31 | 649 | Theisen Malthe | 2003 | IKAST | 0345AN | 25 m | 2:39.10 | |
32 | 712 | Togsverd Emil | 2005 | SILKEBORG | 0577AE | 25 m | 2:40.02 | |
33 | 695 | Hansen Kasper | 2004 | SILKEBORG | 0433AG | 50 m | 2:41.41 | |
34 | 845 | Østerberg Gustav Dalby | 2005 | AAS | 0571AC | 25 m | 2:44.19 | |
35 | 553 | Alexandersen Magnus | 2002 | HOLSTEBRO | 0267AP | 50 m | 2:44.97 | |
36 | 635 | Jensen Kasper | 2005 | IKAST | 0559AJ | 25 m | 2:45.12 | |
37 | 634 | Irmschler Rasmus | 2002 | IKAST | 0273AP | 25 m | 2:45.53 | |
38 | 520 | Toustrup Viggo Lind | 2005 | AGF | 0561AJ | 25 m | 2:49.09 | |
39 | 484 | Glent-Thule Malthe | 2007 | AGF | 0783AG | 25 m | 2:49.72 | |
40 | 619 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 2:51.65 | |
41 | 789 | Svenstrup Kristian | 2005 | VIBORG | 0533AN | 25 m | 2:52.95 | |
42 | 791 | Sørensen Emil Ulrich | 2005 | VIBORG | 0575AM | 25 m | 2:55.45 | |
43 | 674 | Holm Simon Kruse | 2004 | ODDER | 0413AL | 25 m | 2:56.66 | |
44 | 525 | Jørgensen Lasse Hjorth | 2006 | HERNING | 0647AK | 25 m | 2:57.19 | |
45 | 515 | Seneca Villads | 2006 | AGF | 0637AH | 25 m | 2:57.95 | |
46 | 476 | Bisgaard Thor Bruun | 2005 | AGF | 0569AA | 25 m | 3:01.13 | |
47 | 539 | Bennetsen Oliver | 2005 | HERNING | 0565AK | 25 m | 3:01.43 | |
48 | 771 | Jensen August Sand | 2005 | VIBORG | 0587AN | 25 m | 3:01.65 | |
49 | 775 | Liboriussen Frederik D. | 2004 | VIBORG | 0415AO | 25 m | 3:02.28 | |
50 | 802 | Boest Casper | 2005 | AAS | 0585AK | 25 m | 3:02.87 | |
51 | 854 | Østergaard Emil | 2005 | DURUP | 0579AI | 25 m | 3:05.82 | |
52 | 832 | Nielsen Mads Halfdan | 2004 | AAS | 0491AP | 50 m | 3:08.82 | |
53 | 806 | Fogh Magnus | 2005 | AAS | 0503AH | 25 m | 3:09.75 | |
54 | 547 | Rasmussen Sebastian D. | 2005 | HERNING | 0583AJ | 25 m | 3:11.72 | |
55 | 808 | Gallacher Simon | 2005 | AAS | 0569AN | 25 m | 3:11.94 | |
56 | 737 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | 3:12.48 | |
57 | 498 | Mikkelsen Nikolaj Minke | 2005 | AGF | 0547AJ | 25 m | 3:14.61 | |
58 | 517 | Sørensen Nicolai N. H. | 2006 | AGF | 0665AH | 25 m | 3:17.64 | |
59 | 487 | Hansen Karl B. | 2006 | AGF | 0653AI | 25 m | 3:18.56 | |
60 | 818 | Lasthein Oscar Hove | 2004 | AAS | 0405AR | 25 m | 3:20.66 | |
61 | 481 | Frederiksen Jonas S. H. | 2006 | AGF | 0629AG | 25 m | 3:22.25 | |
62 | 844 | Viskum Tobias Tranberg | 2006 | AAS | 0675AL | 25 m | 3:23.45 | |
63 | 528 | Jeppesen Mads | 2006 | HERNING | 0613AG | 25 m | 3:31.77 | |
64 | 479 | Dencker Oscar F. J. | 2006 | AGF | 0693AB | 50 m | 3:32.59 | |
65 | 610 | Jørgensen Thor Aaskoven | 2007 | HORSENS | 0755AD | 25 m | ||
66 | 813 | Johansen Emil Eyvind | 2008 | AAS | 0883AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:39 |
Løb 22, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 556 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 25 m | 2:16.44 | |
2 | 778 | Nielsen Amalie | 2003 | VIBORG | 0338AV | 50 m | 2:25.28 | |
3 | 759 | Bundgaard Sarah | 2003 | VIBORG | 0312AY | 25 m | 2:30.64 | |
4 | 485 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 2:30.76 | |
5 | 477 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 25 m | 2:31.71 | |
6 | 513 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 25 m | 2:32.14 | |
7 | 702 | Lauritzen Annabella Marie | 2005 | SILKEBORG | 0586AG | 25 m | 2:32.47 | |
8 | 475 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 25 m | 2:34.40 | |
9 | 697 | Holstein Mette | 2005 | SILKEBORG | 0552AI | 25 m | 2:37.78 | |
10 | 497 | Mehlsen Maria | 2003 | AGF | 0392AX | 25 m | 2:39.06 | |
11 | 748 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 2:39.23 | |
12 | 514 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 25 m | 2:39.91 | |
13 | 856 | Tolderlund Amalie | 2005 | SILKEBORG | 0586AR | 25 m | 2:43.19 | |
14 | 706 | Nedergaard Pernille | 2004 | SILKEBORG | 0414AU | 25 m | 2:43.33 | |
15 | 491 | Hindberg Ida Emilie | 2005 | AGF | 0528AQ | 25 m | 2:44.19 | |
16 | 509 | Nielsen Anna Salka | 2005 | AGF | 0576BA | 25 m | 2:44.22 | |
17 | 701 | Lauritsen Ester | 2005 | SILKEBORG | 0536AQ | 25 m | 2:44.35 | |
18 | 629 | Esbensen Marie Graff | 2003 | IKAST | 0336AT | 25 m | 2:44.78 | |
19 | 624 | Andersen Julie B. | 2002 | IKAST | 0214AS | 25 m | 2:45.62 | |
20 | 630 | Holme Sofie Dyg | 2005 | IKAST | 0598AO | 25 m | 2:46.33 | |
21 | 662 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 50 m | 2:47.25 | |
22 | 799 | Baumgartner Sara | 2005 | AAS | 0552AN | 25 m | 2:47.51 | |
23 | 694 | Friis Maja | 2005 | SILKEBORG | 0574AP | 25 m | 2:48.22 | |
24 | 787 | Sunesen Louise | 2005 | VIBORG | 0598AC | 50 m | 2:49.45 | |
25 | 707 | Pedersen Sarah Froberg | 2006 | SILKEBORG | 0694AJ | 50 m | 2:50.63 | |
26 | 483 | Gadegaard Lucia Ruiz | 2006 | AGF | 0638AC | 25 m | 2:52.00 | |
27 | 570 | Hoffmann Julie | 2003 | HOLSTEBRO | 0384BF | 25 m | 2:52.00 | |
28 | 692 | Bock Emilie Bie | 2005 | SILKEBORG | 0554AE | 25 m | 2:52.02 | |
29 | 698 | Knudsen Line | 2005 | SILKEBORG | 0532AM | 25 m | 2:52.70 | |
30 | 601 | Antonsen Amalie | 2003 | HORSENS | 0302AS | 25 m | 2:53.44 | |
31 | 576 | Jensen Maja Fjordside | 2005 | HOLSTEBRO | 0548AM | 25 m | 2:53.96 | |
32 | 489 | Hansfort Karoline | 2006 | AGF | 0668AM | 25 m | 2:54.68 | |
33 | 708 | Pjengaard Silke Maria | 2005 | SILKEBORG | 0578AR | 25 m | 2:54.98 | |
34 | 533 | Jensen Clara | 2005 | HERNING | 0596AI | 25 m | 2:55.73 | |
35 | 817 | Langvad Nanna | 2005 | AAS | 0512BA | 25 m | 2:56.10 | |
36 | 757 | Andersen Maria Aakmann | 2004 | VIBORG | 0444AV | 25 m | 2:56.78 | |
37 | 482 | Futtrup Johanne V. | 2005 | AGF | 0518AI | 25 m | 2:57.53 | |
38 | 801 | Bertram Marie | 2006 | AAS | 0672AQ | 25 m | 2:58.14 | |
39 | 631 | Håkonsson Laura | 2006 | IKAST | 0646AO | 50 m | 2:58.24 | |
40 | 672 | Halle Caden | 2005 | ODDER | 0596AS | 25 m | 2:59.41 | |
41 | 644 | Krogh Katrine | 2005 | IKAST | 0526AQ | 25 m | 2:59.79 | |
42 | 582 | Lindholm Mille Dahl | 2006 | HOLSTEBRO | 0662AK | 25 m | 3:00.81 | |
43 | 508 | Møller Marie Kromann | 2006 | AGF | 0654AM | 25 m | 3:02.16 | |
44 | 611 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 25 m | 3:02.36 | |
45 | 703 | Michaelsen Trine Lundø | 2006 | SILKEBORG | 0648AJ | 25 m | 3:02.79 | |
46 | 526 | Jørgensen Liv Hjorth | 2007 | HERNING | 0754AK | 25 m | 3:03.39 | |
47 | 804 | Dige Anne Katrine | 2006 | AAS | 0654AF | 25 m | 3:04.15 | |
48 | 812 | Jensen Mette Aagesen | 2004 | AAS | 0476AU | 25 m | 3:05.84 | |
49 | 843 | Willumsen Sofie Nørskov | 2006 | AAS | 0656AE | 25 m | 3:10.93 | |
50 | 704 | Mølgaard Mia Borup | 2006 | SILKEBORG | 0626AM | 25 m | 3:11.15 | |
51 | 657 | Riis Agnete | 2003 | IKAST | 0308AW | 25 m | 3:12.00 | |
52 | 797 | Ancker Anna | 2006 | AAS | 0692AI | 50 m | 3:15.15 | |
53 | 607 | Hansen Emma Bergene | 2005 | HORSENS | 0518AQ | 25 m | 3:15.67 | |
54 | 579 | Krabbe Karoline Andersen | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AQ | 25 m | 3:16.04 | |
55 | 810 | Hansen Ida-Marie J. C. | 2007 | AAS | 0706AN | 25 m | 3:17.93 | |
56 | 676 | Johansen Nanna Vestergård | 2006 | ODDER | 0676AP | 25 m | 3:18.21 | |
57 | 821 | Lysgaard Maria | 2006 | AAS | 0682AC | 25 m | 3:18.21 | |
58 | 834 | Poza-Frøkjær Sigrid | 2006 | AAS | 0662AG | 25 m | 3:19.24 | |
59 | 811 | Hougaard Sophie | 2006 | AAS | 0626AP | 50 m | 3:19.70 | |
60 | 683 | Nielsen Katrine Skyt | 2003 | ODDER | 0326BB | 25 m | 3:20.49 | |
61 | 838 | Sejr Nikoline | 2006 | AAS | 0604AJ | 50 m | 3:23.16 | |
62 | 518 | Sørensen Tilde N. H. | 2007 | AGF | 0764AH | 25 m | 3:24.57 | |
63 | 495 | Kallestrup Therese T. | 2006 | AGF | 0614AT | 25 m | 3:25.68 | |
64 | 836 | Rasmussen Emilie Staub | 2006 | AAS | 0668AE | 25 m | 3:27.23 | |
65 | 833 | Olesen Freja Krøjgaard | 2005 | AAS | 0506AP | 25 m | 3:28.64 | |
66 | 718 | Haaning Jasmin | 2007 | SKIVE | 0778AL | 50 m | 3:31.07 | |
67 | 675 | Jensen Leonora Holst | 2004 | ODDER | 0408AS | 25 m | 3:31.21 | |
68 | 809 | Gúnnlaugsdóttri Júlía | 2007 | AAS | 0754AM | 25 m | 3:32.87 | |
69 | 542 | Buhl Sofie Hedegaard | 2006 | HERNING | 0652AS | 50 m | 3:41.28 | |
70 | 548 | Salomonsen Stine Hornshøj | 2006 | HERNING | 0618AP | 25 m | 3:41.76 | |
71 | 840 | Søndergaard Mathilde | 2005 | AAS | 0516AX | 25 m | 3:42.12 | |
72 | 617 | Skjelmose Andrea | 2007 | HORSENS | 0728AJ | 25 m | 3:43.19 | |
73 | 486 | Hansen Frida Dalsgaard | 2006 | AGF | 0666AV | 25 m | 3:47.98 | |
74 | 543 | Jensen Isabell Thaison | 2007 | HERNING | 0734AK | 50 m | 3:48.88 | |
75 | 777 | Mogensen Olivia Sehested | 2006 | VIBORG | 0688AS | 25 m | 3:49.90 | |
76 | 510 | Nielsen Josephine O. S. | 2006 | AGF | 0692AV | 25 m | 3:52.09 | |
77 | 480 | Drud Mathilde N. | 2004 | AGF | 0444AY | 50 m | 3:57.82 | |
78 | 546 | Loeven Carlijn | 2008 | HERNING | 0802AH | 25 m | 4:01.53 | |
79 | 544 | Jeppesen Louise | 2008 | HERNING | 0886AG | 50 m | 4:20.48 | |
80 | 605 | Grønhøj Cathrine | 2007 | HORSENS | 0758AE | 25 m | ||
81 | 608 | Henriksen Karen Klarskov | 2008 | HORSENS | 0894AM | 25 m | ||
82 | 609 | Jensen Filippa Juul | 2007 | HORSENS | 0718AJ | 25 m | ||
83 | 615 | Rasmussen Trine Pors | 2007 | HORSENS | 0704AQ | 25 m | ||
84 | 618 | Sørensen Kirstine Sabroe | 2008 | HORSENS | 0884AD | 25 m | ||
85 | 623 | Aagaard Dicte Sundall | 2007 | HORSENS | 0774AS | 25 m | ||
86 | 687 | Vestergaard Julia | 2004 | ODDER | 0464AX | 25 m | ||
87 | 719 | Lindb Mathilde Kirkegaard | 2006 | SKIVE | 0696AS | 25 m | ||
88 | 730 | Jacobsen Caroline Borup | 2006 | STRUER | 25 m | |||
89 | 814 | Jørgensen Mia | 2006 | AAS | 0688AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:39 |
Løb 23, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 678 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 1:00.81 | |
2 | 816 | Lamberg Viktor Lei | 2004 | AAS | 0477AE | 25 m | 1:01.41 | |
3 | 474 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 25 m | 1:01.88 | |
4 | 522 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 25 m | 1:03.72 | |
5 | 796 | Østerballe Daniel | 2003 | VIBORG | 0363AN | 25 m | 1:05.01 | |
6 | 521 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 25 m | 1:05.78 | |
7 | 837 | Rosenborg Lucas | 2004 | AAS | 0481AH | 25 m | 1:06.20 | |
8 | 673 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 1:06.99 | |
9 | 493 | Jensen Linus Folke | 2004 | AGF | 0427AO | 25 m | 1:10.52 | |
10 | 852 | Veile Oliver | 2001 | DURUP | 0141AD | 25 m | 1:10.71 | |
11 | 802 | Boest Casper | 2005 | AAS | 0585AK | 25 m | 1:11.56 | |
12 | 711 | Søgaard Magnus | 2003 | SILKEBORG | 0315AN | 25 m | 1:12.12 | |
13 | 512 | Sanggaard Anders | 2005 | AGF | 0519AH | 25 m | 1:12.20 | |
14 | 535 | Mortensen Alexander | 2004 | HERNING | 0487AB | 25 m | 1:12.73 | |
15 | 677 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 1:14.05 | |
16 | 770 | Jakobsen Tobias | 2005 | VIBORG | 0573AM | 25 m | 1:14.31 | |
17 | 627 | Christiansen Anton | 2004 | IKAST | 0493AL | 25 m | 1:14.89 | |
18 | 768 | Henriksen Kasper | 2004 | VIBORG | 0441AM | 25 m | 1:15.05 | |
19 | 806 | Fogh Magnus | 2005 | AAS | 0503AH | 25 m | 1:18.32 | |
20 | 531 | Thorsen Thomas Kjær | 2004 | HERNING | 0473AR | 25 m | 1:19.07 | |
21 | 635 | Jensen Kasper | 2005 | IKAST | 0559AJ | 25 m | 1:20.87 | |
22 | 525 | Jørgensen Lasse Hjorth | 2006 | HERNING | 0647AK | 25 m | 1:21.45 | |
23 | 655 | Nielsen Jakob Møller | 2004 | IKAST | 0475AK | 25 m | 1:22.56 | |
24 | 674 | Holm Simon Kruse | 2004 | ODDER | 0413AL | 25 m | 1:24.30 | |
25 | 656 | Tange Kasper Lund | 2004 | IKAST | 0437AQ | 25 m | 1:26.14 | |
26 | 547 | Rasmussen Sebastian D. | 2005 | HERNING | 0583AJ | 25 m | 1:28.88 | |
27 | 479 | Dencker Oscar F. J. | 2006 | AGF | 0693AB | 25 m | 1:34.09 | |
28 | 808 | Gallacher Simon | 2005 | AAS | 0569AN | 25 m | 1:37.07 | |
29 | 805 | Fancello Simon | 2006 | AAS | 0685AI | 25 m | 1:45.06 | |
30 | 813 | Johansen Emil Eyvind | 2008 | AAS | 0883AD | 25 m | 1:58.27 | |
31 | 726 | Egedal Søren | 2005 | STRUER | 0553AO | 25 m | 2:01.21 | |
32 | 642 | Kristensen Daniel | 2006 | IKAST | 0677AM | 25 m | 2:03.70 | |
33 | 541 | Bisballe Hjalte Facius | 2008 | HERNING | 0857AB | 25 m | ||
34 | 741 | Nielsen Lasse Klint | 2006 | STRUER | 0601AN | 25 m | ||
35 | 745 | Piontkowitz Felix | 2007 | STRUER | 0769AG | 25 m | ||
36 | 800 | Beedholm-Ebsen Vilfred | 2007 | AAS | 0775AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:39 |
Løb 24, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 566 | Flaskager Mette | 1999 | HOLSTEBRO | 9902AR | 25 m | 1:05.62 | |
2 | 557 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 25 m | 1:07.47 | |
3 | 511 | Reitan Marlene | 2003 | AGF | 0326AY | 25 m | 1:08.54 | |
4 | 574 | Jensen Emma Fjordside | 2003 | HOLSTEBRO | 0344AX | 25 m | 1:09.70 | |
5 | 494 | Justesen Frida Saks | 2004 | AGF | 0452AM | 25 m | 1:10.25 | |
6 | 638 | Jensen Signe Vestergaard | 2005 | IKAST | 0538AM | 25 m | 1:11.97 | |
7 | 492 | Ingeberg Sofia | 2002 | AGF | 0252AV | 25 m | 1:12.01 | |
8 | 794 | Varming Anna | 2005 | VIBORG | 0574AJ | 25 m | 1:12.61 | |
9 | 788 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | VIBORG | 0288AQ | 25 m | 1:12.72 | |
10 | 516 | Skrydstrup Clara | 2004 | AGF | 0488AK | 25 m | 1:14.63 | |
11 | 561 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | 1:15.12 | |
12 | 558 | Bjerre Sofie | 2005 | HOLSTEBRO | 0514AN | 25 m | 1:15.32 | |
13 | 682 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 1:15.43 | |
14 | 482 | Futtrup Johanne V. | 2005 | AGF | 0518AI | 25 m | 1:16.75 | |
15 | 766 | Harpøth Julia | 2002 | VIBORG | 0208AX | 25 m | 1:16.92 | |
16 | 604 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | HORSENS | 0346AX | 25 m | 1:17.05 | |
17 | 636 | Jensen Laura Snebang V. | 2006 | IKAST | 0674AS | 25 m | 1:17.78 | |
18 | 555 | Bach Anna | 2006 | HOLSTEBRO | 0694AF | 25 m | 1:18.07 | |
19 | 747 | Svensgaard Nanna | 2004 | STRUER | 0458AT | 25 m | 1:18.41 | |
20 | 773 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 0466AS | 25 m | 1:18.58 | |
21 | 625 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 1:19.33 | |
22 | 483 | Gadegaard Lucia Ruiz | 2006 | AGF | 0638AC | 25 m | 1:19.97 | |
23 | 611 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 25 m | 1:22.04 | |
24 | 613 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 25 m | 1:22.29 | |
25 | 795 | Vingborg Elisabeth | 2005 | VIBORG | 0526AL | 25 m | 1:23.04 | |
26 | 536 | Winther Teresa Juel | 2005 | HERNING | 0536AP | 25 m | 1:23.32 | |
27 | 797 | Ancker Anna | 2006 | AAS | 0692AI | 25 m | 1:23.52 | |
28 | 588 | Pedersen Amalie Lind | 2005 | HOLSTEBRO | 0598AV | 25 m | 1:24.85 | |
29 | 532 | Lauridsen Louise | 2005 | HERNING | 0524AK | 25 m | 1:25.29 | |
30 | 793 | Therkildsen Malena Pind | 2004 | VIBORG | 0488AR | 25 m | 1:25.68 | |
31 | 593 | Rebouh Nora Louise | 2006 | HOLSTEBRO | 0626AQ | 25 m | 1:26.71 | |
32 | 643 | Kristensen Ida | 2004 | IKAST | 0412AR | 25 m | 1:26.72 | |
33 | 713 | Wittenhagen Laura | 2006 | SILKEBORG | 0612AM | 25 m | 1:26.90 | |
34 | 518 | Sørensen Tilde N. H. | 2007 | AGF | 0764AH | 25 m | 1:27.14 | |
35 | 658 | Nielsen Emilie Væring | 2005 | IKAST | 0592AU | 25 m | 1:27.50 | |
36 | 851 | Søndergård Maiken | 2003 | DURUP | 0386AZ | 25 m | 1:28.50 | |
37 | 595 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 1:28.53 | |
38 | 637 | Jensen Maria Fiil | 2004 | IKAST | 0446AW | 25 m | 1:30.52 | |
39 | 607 | Hansen Emma Bergene | 2005 | HORSENS | 0518AQ | 25 m | 1:32.36 | |
40 | 834 | Poza-Frøkjær Sigrid | 2006 | AAS | 0662AG | 25 m | 1:32.60 | |
41 | 527 | Kristensen Laura Fjord | 2006 | HERNING | 0696AP | 25 m | 1:33.05 | |
42 | 835 | Ramer Julie Norman | 2007 | AAS | 0708AK | 25 m | 1:34.03 | |
43 | 486 | Hansen Frida Dalsgaard | 2006 | AGF | 0666AV | 25 m | 1:37.28 | |
44 | 758 | Andreasen Sofie Reinholdt | 2005 | VIBORG | 0524AR | 25 m | 1:38.29 | |
45 | 807 | Gad Sofia | 2007 | AAS | 0748AE | 25 m | 1:39.04 | |
46 | 620 | Thomsen Amalie | 2007 | HORSENS | 0708AJ | 25 m | 1:39.50 | |
47 | 618 | Sørensen Kirstine Sabroe | 2008 | HORSENS | 0884AD | 25 m | 1:43.47 | |
48 | 510 | Nielsen Josephine O. S. | 2006 | AGF | 0692AV | 25 m | 1:45.87 | |
49 | 686 | Petersen Marie V. | 2006 | ODDER | 0656AP | 25 m | 1:49.54 | |
50 | 633 | Irmschler Mathilde | 2006 | IKAST | 0606AS | 25 m | 1:52.80 | |
51 | 603 | Fisker Celia El Maghili | 2003 | HORSENS | 0374BG | 25 m | 2:34.55 | |
52 | 540 | Bennetsen Sarah | 2008 | HERNING | 25 m | |||
53 | 545 | Klemmensen Asta | 2008 | HERNING | 0872AI | 25 m | ||
54 | 550 | Wemmelund Katrine | 2008 | HERNING | 0892AI | 25 m | ||
55 | 583 | Lorentzen Lærke Silkjær | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
56 | 608 | Henriksen Karen Klarskov | 2008 | HORSENS | 0894AM | 25 m | ||
57 | 609 | Jensen Filippa Juul | 2007 | HORSENS | 0718AJ | 25 m | ||
58 | 623 | Aagaard Dicte Sundall | 2007 | HORSENS | 0774AS | 25 m | ||
59 | 640 | Kjærsgaard Eline S. B. | 2007 | IKAST | 0724AK | 25 m | ||
60 | 716 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | ||
61 | 730 | Jacobsen Caroline Borup | 2006 | STRUER | 25 m | |||
62 | 739 | Mejdahl Andrea | 2006 | STRUER | 25 m | |||
63 | 761 | Dyrløv Klara Brinch | 2006 | VIBORG | 0644AR | 25 m | ||
64 | 842 | Toft Mathilde Tornvig | 2007 | AAS | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:39 |
Løb 25, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 781 | Rasmussen Chris Lund | 2001 | VIBORG | 0177AO | 25 m | 52.00 | |
2 | 762 | Elsborg Anders | 2003 | VIBORG | 0361AQ | 25 m | 56.07 | |
3 | 822 | Mikkelsen Mads | 2004 | AAS | 0491AC | 25 m | 56.08 | |
4 | 820 | Lindholm Frederik | 2004 | AAS | 0451AC | 25 m | 56.46 | |
5 | 554 | Allerslev Oskar | 2002 | HOLSTEBRO | 0275AR | 25 m | 56.81 | |
6 | 496 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 25 m | 57.00 | |
7 | 519 | Toft Markus | 2003 | AGF | 0377AK | 25 m | 57.02 | |
8 | 782 | Riis Mikkel | 2002 | VIBORG | 0257AR | 25 m | 57.53 | |
9 | 632 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 25 m | 58.16 | |
10 | 488 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 25 m | 58.43 | |
11 | 721 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 59.27 | |
12 | 562 | Cederstrøm Filip | 2002 | HOLSTEBRO | 0285AK | 25 m | 59.38 | |
13 | 852 | Veile Oliver | 2001 | DURUP | 0141AD | 25 m | 59.43 | |
14 | 767 | Hedegaard Lukas | 2004 | VIBORG | 0483AM | 25 m | 59.45 | |
15 | 490 | Have Søren | 2004 | AGF | 0449AE | 25 m | 1:00.05 | |
16 | 673 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 1:00.08 | |
17 | 696 | Hatting Asger | 2003 | SILKEBORG | 0303AK | 25 m | 1:01.13 | |
18 | 711 | Søgaard Magnus | 2003 | SILKEBORG | 0315AN | 25 m | 1:01.35 | |
19 | 710 | Riisgaard Jakob | 2003 | SILKEBORG | 0309AA | 25 m | 1:01.88 | |
20 | 712 | Togsverd Emil | 2005 | SILKEBORG | 0577AE | 25 m | 1:02.31 | |
21 | 705 | Mølgaard Mikkel | 2003 | SILKEBORG | 0333AQ | 25 m | 1:02.39 | |
22 | 578 | Kjeldsen Gustav K | 2004 | HOLSTEBRO | 0447AQ | 25 m | 1:03.14 | |
23 | 649 | Theisen Malthe | 2003 | IKAST | 0345AN | 25 m | 1:03.31 | |
24 | 722 | Rytter Rasmus | 2004 | SKIVE | 0453AK | 25 m | 1:03.70 | |
25 | 512 | Sanggaard Anders | 2005 | AGF | 0519AH | 25 m | 1:03.82 | |
26 | 839 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | AAS | 0329AG | 25 m | 1:04.08 | |
27 | 634 | Irmschler Rasmus | 2002 | IKAST | 0273AP | 25 m | 1:04.74 | |
28 | 534 | Wemmelund Sigurd | 2005 | HERNING | 0589AI | 25 m | 1:05.05 | |
29 | 728 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 1:06.03 | |
30 | 741 | Nielsen Lasse Klint | 2006 | STRUER | 0601AN | 25 m | 1:06.25 | |
31 | 736 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:06.28 | |
32 | 531 | Thorsen Thomas Kjær | 2004 | HERNING | 0473AR | 25 m | 1:06.71 | |
33 | 853 | Veile Sebastian | 2003 | DURUP | 0301AD | 25 m | 1:07.46 | |
34 | 567 | Frøjk Joachim Norup | 2003 | HOLSTEBRO | 0311AP | 25 m | 1:08.14 | |
35 | 590 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 1:08.49 | |
36 | 619 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 1:08.58 | |
37 | 737 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | 1:08.83 | |
38 | 700 | Larsen Nicklas Rossau | 2005 | SILKEBORG | 0529AI | 25 m | 1:09.22 | |
39 | 771 | Jensen August Sand | 2005 | VIBORG | 0587AN | 25 m | 1:10.54 | |
40 | 818 | Lasthein Oscar Hove | 2004 | AAS | 0405AR | 25 m | 1:10.67 | |
41 | 744 | Olesen Oskar Møller | 2003 | STRUER | 0333AR | 25 m | 1:10.84 | |
42 | 655 | Nielsen Jakob Møller | 2004 | IKAST | 0475AK | 25 m | 1:11.35 | |
43 | 614 | Radzewicz-Peder Christian | 2003 | HORSENS | 0395AQ | 25 m | 1:13.62 | |
44 | 656 | Tange Kasper Lund | 2004 | IKAST | 0437AQ | 25 m | 1:13.77 | |
45 | 559 | Borreskov Mikkel | 2005 | HOLSTEBRO | 0591AM | 25 m | 1:13.94 | |
46 | 549 | Simonsen Mads | 2005 | HERNING | 0583AG | 25 m | 1:14.24 | |
47 | 517 | Sørensen Nicolai N. H. | 2006 | AGF | 0665AH | 25 m | 1:14.32 | |
48 | 539 | Bennetsen Oliver | 2005 | HERNING | 0565AK | 25 m | 1:14.81 | |
49 | 854 | Østergaard Emil | 2005 | DURUP | 0579AI | 25 m | 1:15.67 | |
50 | 538 | Klausen Asger Schnieber | 2005 | HERNING | 0557AG | 25 m | 1:16.91 | |
51 | 498 | Mikkelsen Nikolaj Minke | 2005 | AGF | 0547AJ | 25 m | 1:17.21 | |
52 | 685 | Petersen Andreas V. | 2005 | ODDER | 0505AJ | 25 m | 1:20.22 | |
53 | 671 | Halle Angus | 2007 | ODDER | 0745AH | 25 m | 1:21.29 | |
54 | 680 | Lisberg Kasper | 2007 | ODDER | 0793AF | 25 m | 1:21.95 | |
55 | 661 | Theisen Valdemar | 2007 | IKAST | 0763AI | 25 m | 1:22.53 | |
56 | 575 | Jensen Frederik N | 2007 | HOLSTEBRO | 0741AC | 25 m | 1:23.25 | |
57 | 641 | Knudsen Bertram | 2006 | IKAST | 0631AL | 25 m | 1:23.30 | |
58 | 844 | Viskum Tobias Tranberg | 2006 | AAS | 0675AL | 25 m | 1:23.63 | |
59 | 610 | Jørgensen Thor Aaskoven | 2007 | HORSENS | 0755AD | 25 m | 1:26.37 | |
60 | 800 | Beedholm-Ebsen Vilfred | 2007 | AAS | 0775AH | 25 m | 1:26.51 | |
61 | 622 | Wemmelund Tobias | 2006 | HORSENS | 0679AO | 25 m | 1:27.37 | |
62 | 726 | Egedal Søren | 2005 | STRUER | 0553AO | 25 m | 1:31.74 | |
63 | 742 | Olesen Anton Møller | 2005 | STRUER | 0557AO | 25 m | 1:32.14 | |
64 | 659 | Olesen Albert | 2008 | IKAST | 0841AE | 25 m | 1:33.44 | |
65 | 725 | Dahl Simon Bjørkmann | 2005 | STRUER | 0521AQ | 25 m | 1:33.67 | |
66 | 606 | Hajrovic Anes | 2008 | HORSENS | 0807AB | 25 m | 1:34.67 | |
67 | 745 | Piontkowitz Felix | 2007 | STRUER | 0769AG | 25 m | 1:38.04 | |
68 | 626 | Bjørn Zakarias L. | 2008 | IKAST | 0879AH | 25 m | 1:38.17 | |
69 | 642 | Kristensen Daniel | 2006 | IKAST | 0677AM | 25 m | 1:45.11 | |
70 | 541 | Bisballe Hjalte Facius | 2008 | HERNING | 0857AB | 25 m | 1:47.48 | |
71 | 621 | Wemmelund Jacob | 2008 | HORSENS | 25 m | 1:57.42 | ||
72 | 660 | Skov Nicolai | 2008 | IKAST | 25 m | |||
73 | 666 | Østerby Mads Grønbæk | 2006 | IKAST | 25 m | |||
74 | 727 | Gadegaard Tore | 2002 | STRUER | 25 m | |||
75 | 760 | Bødker Manu | 2001 | VIBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:39 |
Løb 26, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 769 | Jacobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 25 m | 58.21 | |
2 | 776 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 25 m | 59.05 | |
3 | 477 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 25 m | 1:02.48 | |
4 | 856 | Tolderlund Amalie | 2005 | SILKEBORG | 0586AR | 25 m | 1:02.74 | |
5 | 748 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 1:03.73 | |
6 | 780 | Nielsen Maria Østergaard | 2004 | VIBORG | 0474AS | 25 m | 1:03.73 | |
7 | 511 | Reitan Marlene | 2003 | AGF | 0326AY | 25 m | 1:03.80 | |
8 | 475 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 25 m | 1:03.90 | |
9 | 497 | Mehlsen Maria | 2003 | AGF | 0392AX | 25 m | 1:04.42 | |
10 | 491 | Hindberg Ida Emilie | 2005 | AGF | 0528AQ | 25 m | 1:04.53 | |
11 | 783 | Simonsen Michelle | 2001 | VIBORG | 0132BF | 25 m | 1:04.59 | |
12 | 697 | Holstein Mette | 2005 | SILKEBORG | 0552AI | 25 m | 1:04.76 | |
13 | 817 | Langvad Nanna | 2005 | AAS | 0512BA | 25 m | 1:05.16 | |
14 | 570 | Hoffmann Julie | 2003 | HOLSTEBRO | 0384BF | 25 m | 1:05.40 | |
15 | 720 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 0562AS | 25 m | 1:05.51 | |
16 | 694 | Friis Maja | 2005 | SILKEBORG | 0574AP | 25 m | 1:05.63 | |
17 | 478 | Christensen Smilla Bruun | 2001 | AGF | 0154BC | 25 m | 1:05.98 | |
18 | 707 | Pedersen Sarah Froberg | 2006 | SILKEBORG | 0694AJ | 25 m | 1:06.51 | |
19 | 706 | Nedergaard Pernille | 2004 | SILKEBORG | 0414AU | 25 m | 1:06.82 | |
20 | 731 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 1:07.16 | |
21 | 672 | Halle Caden | 2005 | ODDER | 0596AS | 25 m | 1:07.36 | |
22 | 604 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | HORSENS | 0346AX | 25 m | 1:07.58 | |
23 | 516 | Skrydstrup Clara | 2004 | AGF | 0488AK | 25 m | 1:07.65 | |
24 | 629 | Esbensen Marie Graff | 2003 | IKAST | 0336AT | 25 m | 1:07.71 | |
25 | 774 | Larsen Josephine | 2004 | VIBORG | 0476AQ | 25 m | 1:07.74 | |
26 | 630 | Holme Sofie Dyg | 2005 | IKAST | 0598AO | 25 m | 1:07.98 | |
27 | 698 | Knudsen Line | 2005 | SILKEBORG | 0532AM | 25 m | 1:09.19 | |
28 | 792 | Therkildsen Celeste Pind | 2002 | VIBORG | 0274AU | 25 m | 1:09.22 | |
29 | 624 | Andersen Julie B. | 2002 | IKAST | 0214AS | 25 m | 1:09.72 | |
30 | 692 | Bock Emilie Bie | 2005 | SILKEBORG | 0554AE | 25 m | 1:10.48 | |
31 | 601 | Antonsen Amalie | 2003 | HORSENS | 0302AS | 25 m | 1:11.02 | |
32 | 850 | Poulsen Maja | 2003 | DURUP | 0388AZ | 25 m | 1:11.19 | |
33 | 582 | Lindholm Mille Dahl | 2006 | HOLSTEBRO | 0662AK | 25 m | 1:11.88 | |
34 | 763 | Haarup Majken | 2004 | VIBORG | 0466AW | 25 m | 1:12.38 | |
35 | 846 | Andersen Anika | 2001 | DURUP | 0158BC | 25 m | 1:12.47 | |
36 | 795 | Vingborg Elisabeth | 2005 | VIBORG | 0526AL | 25 m | 1:12.79 | |
37 | 613 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 25 m | 1:13.02 | |
38 | 586 | Nørfjand Katrine | 2004 | HOLSTEBRO | 0424BA | 25 m | 1:13.16 | |
39 | 644 | Krogh Katrine | 2005 | IKAST | 0526AQ | 25 m | 1:13.61 | |
40 | 709 | Poulsen Elea Amalie | 2006 | SILKEBORG | 0672AJ | 25 m | 1:13.64 | |
41 | 764 | Hansen Alberthe Skovborg | 2004 | VIBORG | 0482AT | 25 m | 1:13.79 | |
42 | 489 | Hansfort Karoline | 2006 | AGF | 0668AM | 25 m | 1:13.86 | |
43 | 812 | Jensen Mette Aagesen | 2004 | AAS | 0476AU | 25 m | 1:14.07 | |
44 | 779 | Nielsen Freja Jungersen | 2004 | VIBORG | 0484AS | 25 m | 1:14.58 | |
45 | 684 | Obert Freja | 2006 | ODDER | 0622AT | 25 m | 1:14.94 | |
46 | 526 | Jørgensen Liv Hjorth | 2007 | HERNING | 0754AK | 25 m | 1:14.98 | |
47 | 784 | Skipper Selma | 2004 | VIBORG | 0452AS | 25 m | 1:15.06 | |
48 | 508 | Møller Marie Kromann | 2006 | AGF | 0654AM | 25 m | 1:15.32 | |
49 | 681 | Marx Caroline | 2006 | ODDER | 0662AF | 25 m | 1:16.47 | |
50 | 704 | Mølgaard Mia Borup | 2006 | SILKEBORG | 0626AM | 25 m | 1:16.97 | |
51 | 495 | Kallestrup Therese T. | 2006 | AGF | 0614AT | 25 m | 1:17.12 | |
52 | 594 | Sønderby Andrea | 2004 | HOLSTEBRO | 0404BA | 25 m | 1:17.37 | |
53 | 658 | Nielsen Emilie Væring | 2005 | IKAST | 0592AU | 25 m | 1:17.95 | |
54 | 851 | Søndergård Maiken | 2003 | DURUP | 0386AZ | 25 m | 1:17.99 | |
55 | 676 | Johansen Nanna Vestergård | 2006 | ODDER | 0676AP | 25 m | 1:18.54 | |
56 | 571 | Iversen Anne Vorup | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AU | 25 m | 1:18.66 | |
57 | 536 | Winther Teresa Juel | 2005 | HERNING | 0536AP | 25 m | 1:18.75 | |
58 | 717 | Houmann-Esbensen Freja | 2004 | SKIVE | 0456BA | 25 m | 1:20.53 | |
59 | 810 | Hansen Ida-Marie J. C. | 2007 | AAS | 0706AN | 25 m | 1:20.69 | |
60 | 637 | Jensen Maria Fiil | 2004 | IKAST | 0446AW | 25 m | 1:20.77 | |
61 | 809 | Gúnnlaugsdóttri Júlía | 2007 | AAS | 0754AM | 25 m | 1:21.01 | |
62 | 718 | Haaning Jasmin | 2007 | SKIVE | 0778AL | 25 m | 1:21.49 | |
63 | 786 | Stabel Emma | 2006 | VIBORG | 0602AT | 25 m | 1:23.03 | |
64 | 815 | Keller Dagmar | 2006 | AAS | 0672AS | 25 m | 1:23.07 | |
65 | 841 | Thorsell Frida Damm | 2007 | AAS | 0716AN | 25 m | 1:23.16 | |
66 | 790 | Sørensen Anne Struntze | 2006 | VIBORG | 0678AS | 25 m | 1:23.25 | |
67 | 836 | Rasmussen Emilie Staub | 2006 | AAS | 0668AE | 25 m | 1:24.57 | |
68 | 675 | Jensen Leonora Holst | 2004 | ODDER | 0408AS | 25 m | 1:26.66 | |
69 | 480 | Drud Mathilde N. | 2004 | AGF | 0444AY | 25 m | 1:27.26 | |
70 | 807 | Gad Sofia | 2007 | AAS | 0748AE | 25 m | 1:27.65 | |
71 | 733 | Kappel Simone | 2005 | STRUER | 0512AX | 25 m | 1:28.35 | |
72 | 687 | Vestergaard Julia | 2004 | ODDER | 0464AX | 25 m | 1:28.98 | |
73 | 609 | Jensen Filippa Juul | 2007 | HORSENS | 0718AJ | 25 m | 1:29.58 | |
74 | 577 | Jensen Nana Fjordside | 2007 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:29.75 | ||
75 | 777 | Mogensen Olivia Sehested | 2006 | VIBORG | 0688AS | 25 m | 1:29.77 | |
76 | 529 | Jensen Nicoline Astrup | 2006 | HERNING | 0608AP | 25 m | 1:30.00 | |
77 | 548 | Salomonsen Stine Hornshøj | 2006 | HERNING | 0618AP | 25 m | 1:30.16 | |
78 | 847 | Knudsen Katrine Hvid | 2004 | DURUP | 0442BB | 25 m | 1:30.38 | |
79 | 831 | Morthensen Freja Fogh | 2006 | AAS | 0698AT | 25 m | 1:30.59 | |
80 | 605 | Grønhøj Cathrine | 2007 | HORSENS | 0758AE | 25 m | 1:31.48 | |
81 | 835 | Ramer Julie Norman | 2007 | AAS | 0708AK | 25 m | 1:31.93 | |
82 | 798 | Andersen Laura Winum | 2009 | AAS | 0934AC | 25 m | 1:32.61 | |
83 | 814 | Jørgensen Mia | 2006 | AAS | 0688AT | 25 m | 1:33.09 | |
84 | 560 | Brixen Maja Broholm | 2007 | HOLSTEBRO | 0732AF | 25 m | 1:33.36 | |
85 | 724 | Christensen Emilie | 2007 | STRUER | 0736AM | 25 m | 1:34.55 | |
86 | 628 | Christiansen Mille | 2006 | IKAST | 0664AS | 25 m | 1:34.62 | |
87 | 510 | Nielsen Josephine O. S. | 2006 | AGF | 0692AV | 25 m | 1:37.72 | |
88 | 602 | Brice Olivia Josefine | 2007 | HORSENS | 0778AQ | 25 m | 1:39.74 | |
89 | 640 | Kjærsgaard Eline S. B. | 2007 | IKAST | 0724AK | 25 m | 1:40.05 | |
90 | 542 | Buhl Sofie Hedegaard | 2006 | HERNING | 0652AS | 25 m | 1:40.11 | |
91 | 686 | Petersen Marie V. | 2006 | ODDER | 0656AP | 25 m | 1:41.61 | |
92 | 803 | Crone Rosa | 2008 | AAS | 0818AG | 25 m | 1:43.05 | |
93 | 785 | Sloth Emma | 2006 | VIBORG | 0652AU | 25 m | 1:43.36 | |
94 | 639 | Kasirga Tuana | 2007 | IKAST | 0798AQ | 25 m | 1:45.54 | |
95 | 633 | Irmschler Mathilde | 2006 | IKAST | 0606AS | 25 m | 1:47.95 | |
96 | 565 | Drechsler Silje | 2007 | HOLSTEBRO | 0746AL | 25 m | 1:49.20 | |
97 | 819 | Lautrup Catherine Djernes | 2007 | AAS | 0792AS | 25 m | 1:49.77 | |
98 | 623 | Aagaard Dicte Sundall | 2007 | HORSENS | 0774AS | 25 m | 1:51.45 | |
99 | 540 | Bennetsen Sarah | 2008 | HERNING | 25 m | 1:57.61 | ||
100 | 545 | Klemmensen Asta | 2008 | HERNING | 0872AI | 25 m | 2:02.37 | |
101 | 550 | Wemmelund Katrine | 2008 | HERNING | 0892AI | 25 m | 2:13.56 | |
102 | 723 | Bach Elin Glassou | 2008 | STRUER | 25 m | |||
103 | 746 | Sloth Caroline | 2005 | STRUER | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:39 |
Løb 27, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 496 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 25 m | 4:26.21 | |
2 | 679 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 4:33.59 | |
3 | 693 | Christensen Oliver | 2003 | SILKEBORG | 0373AK | 25 m | 4:44.93 | |
4 | 695 | Hansen Kasper | 2004 | SILKEBORG | 0433AG | 25 m | 4:46.62 | |
5 | 853 | Veile Sebastian | 2003 | DURUP | 0301AD | 25 m | 4:51.78 | |
6 | 649 | Theisen Malthe | 2003 | IKAST | 0345AN | 25 m | 4:57.04 | |
7 | 732 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 4:58.84 | |
8 | 772 | Kallesøe Andreas Weis | 2004 | VIBORG | 0491AM | 25 m | 5:01.94 | |
9 | 737 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | 5:10.61 | |
10 | 476 | Bisgaard Thor Bruun | 2005 | AGF | 0569AA | 25 m | 5:12.21 | |
11 | 741 | Nielsen Lasse Klint | 2006 | STRUER | 0601AN | 25 m | 5:16.20 | |
12 | 627 | Christiansen Anton | 2004 | IKAST | 0493AL | 25 m | 5:19.50 | |
13 | 535 | Mortensen Alexander | 2004 | HERNING | 0487AB | 25 m | 5:23.54 | |
14 | 715 | Brendholdt Noah | 2004 | SKIVE | 0415AI | 25 m | 5:29.86 | |
15 | 789 | Svenstrup Kristian | 2005 | VIBORG | 0533AN | 25 m | 5:47.56 | |
16 | 520 | Toustrup Viggo Lind | 2005 | AGF | 0561AJ | 25 m | 6:00.04 | |
17 | 484 | Glent-Thule Malthe | 2007 | AGF | 0783AG | 25 m | 6:00.21 | |
18 | 481 | Frederiksen Jonas S. H. | 2006 | AGF | 0629AG | 25 m | 6:28.55 | |
19 | 768 | Henriksen Kasper | 2004 | VIBORG | 0441AM | 25 m | 7:13.43 | |
20 | 745 | Piontkowitz Felix | 2007 | STRUER | 0769AG | 25 m | ||
21 | 802 | Boest Casper | 2005 | AAS | 0585AK | 25 m | ||
22 | 832 | Nielsen Mads Halfdan | 2004 | AAS | 0491AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:39 |
Løb 28, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 574 | Jensen Emma Fjordside | 2003 | HOLSTEBRO | 0344AX | 25 m | 4:41.57 | |
2 | 756 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 25 m | 4:46.06 | |
3 | 514 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 25 m | 4:53.03 | |
4 | 513 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 25 m | 4:59.57 | |
5 | 794 | Varming Anna | 2005 | VIBORG | 0574AJ | 25 m | 5:03.03 | |
6 | 561 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | 5:05.14 | |
7 | 702 | Lauritzen Annabella Marie | 2005 | SILKEBORG | 0586AG | 25 m | 5:07.04 | |
8 | 682 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 5:18.63 | |
9 | 850 | Poulsen Maja | 2003 | DURUP | 0388AZ | 25 m | 5:18.73 | |
10 | 708 | Pjengaard Silke Maria | 2005 | SILKEBORG | 0578AR | 25 m | 5:29.16 | |
11 | 595 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 5:40.98 | |
12 | 703 | Michaelsen Trine Lundø | 2006 | SILKEBORG | 0648AJ | 25 m | 5:43.39 | |
13 | 834 | Poza-Frøkjær Sigrid | 2006 | AAS | 0662AG | 25 m | 5:44.72 | |
14 | 576 | Jensen Maja Fjordside | 2005 | HOLSTEBRO | 0548AM | 25 m | 5:48.03 | |
15 | 683 | Nielsen Katrine Skyt | 2003 | ODDER | 0326BB | 25 m | 5:53.04 | |
16 | 713 | Wittenhagen Laura | 2006 | SILKEBORG | 0612AM | 25 m | 5:55.79 | |
17 | 494 | Justesen Frida Saks | 2004 | AGF | 0452AM | 25 m | 5:59.53 | |
18 | 843 | Willumsen Sofie Nørskov | 2006 | AAS | 0656AE | 25 m | 6:00.35 | |
19 | 840 | Søndergaard Mathilde | 2005 | AAS | 0516AX | 25 m | 6:28.28 | |
20 | 716 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | ||
21 | 720 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 0562AS | 25 m | ||
22 | 758 | Andreasen Sofie Reinholdt | 2005 | VIBORG | 0524AR | 25 m | ||
23 | 801 | Bertram Marie | 2006 | AAS | 0672AQ | 25 m | ||
24 | 811 | Hougaard Sophie | 2006 | AAS | 0626AP | 25 m | ||
25 | 833 | Olesen Freja Krøjgaard | 2005 | AAS | 0506AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:39 |
Løb 29, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 678 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 28.41 | |
2 | 765 | Hansen Mads Peter | 2004 | VIBORG | 0453AM | 25 m | 28.45 | |
3 | 474 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 25 m | 28.46 | |
4 | 522 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 25 m | 28.92 | |
5 | 837 | Rosenborg Lucas | 2004 | AAS | 0481AH | 25 m | 30.48 | |
6 | 796 | Østerballe Daniel | 2003 | VIBORG | 0363AN | 25 m | 30.77 | |
7 | 852 | Veile Oliver | 2001 | DURUP | 0141AD | 25 m | 32.26 | |
8 | 845 | Østerberg Gustav Dalby | 2005 | AAS | 0571AC | 25 m | 32.67 | |
9 | 589 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | 32.81 | |
10 | 564 | Drechsler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 0561AH | 25 m | 33.53 | |
11 | 770 | Jakobsen Tobias | 2005 | VIBORG | 0573AM | 25 m | 34.03 | |
12 | 578 | Kjeldsen Gustav K | 2004 | HOLSTEBRO | 0447AQ | 25 m | 34.36 | |
13 | 531 | Thorsen Thomas Kjær | 2004 | HERNING | 0473AR | 25 m | 34.50 | |
14 | 722 | Rytter Rasmus | 2004 | SKIVE | 0453AK | 25 m | 34.54 | |
15 | 553 | Alexandersen Magnus | 2002 | HOLSTEBRO | 0267AP | 25 m | 34.71 | |
16 | 567 | Frøjk Joachim Norup | 2003 | HOLSTEBRO | 0311AP | 25 m | 34.73 | |
17 | 710 | Riisgaard Jakob | 2003 | SILKEBORG | 0309AA | 25 m | 35.16 | |
18 | 590 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 36.04 | |
19 | 517 | Sørensen Nicolai N. H. | 2006 | AGF | 0665AH | 25 m | 36.28 | |
20 | 771 | Jensen August Sand | 2005 | VIBORG | 0587AN | 25 m | 36.31 | |
21 | 791 | Sørensen Emil Ulrich | 2005 | VIBORG | 0575AM | 25 m | 37.22 | |
22 | 539 | Bennetsen Oliver | 2005 | HERNING | 0565AK | 25 m | 37.55 | |
23 | 700 | Larsen Nicklas Rossau | 2005 | SILKEBORG | 0529AI | 25 m | 37.83 | |
24 | 655 | Nielsen Jakob Møller | 2004 | IKAST | 0475AK | 25 m | 38.08 | |
25 | 736 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 39.01 | |
26 | 741 | Nielsen Lasse Klint | 2006 | STRUER | 0601AN | 25 m | 39.01 | |
27 | 832 | Nielsen Mads Halfdan | 2004 | AAS | 0491AP | 25 m | 39.54 | |
28 | 737 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | 39.94 | |
29 | 549 | Simonsen Mads | 2005 | HERNING | 0583AG | 25 m | 40.69 | |
30 | 575 | Jensen Frederik N | 2007 | HOLSTEBRO | 0741AC | 25 m | 41.44 | |
31 | 559 | Borreskov Mikkel | 2005 | HOLSTEBRO | 0591AM | 25 m | 41.48 | |
32 | 685 | Petersen Andreas V. | 2005 | ODDER | 0505AJ | 25 m | 42.51 | |
33 | 775 | Liboriussen Frederik D. | 2004 | VIBORG | 0415AO | 25 m | 42.66 | |
34 | 844 | Viskum Tobias Tranberg | 2006 | AAS | 0675AL | 25 m | 43.42 | |
35 | 479 | Dencker Oscar F. J. | 2006 | AGF | 0693AB | 25 m | 44.64 | |
36 | 622 | Wemmelund Tobias | 2006 | HORSENS | 0679AO | 25 m | 44.73 | |
37 | 641 | Knudsen Bertram | 2006 | IKAST | 0631AL | 25 m | 46.56 | |
38 | 726 | Egedal Søren | 2005 | STRUER | 0553AO | 25 m | 47.89 | |
39 | 805 | Fancello Simon | 2006 | AAS | 0685AI | 25 m | 49.07 | |
40 | 626 | Bjørn Zakarias L. | 2008 | IKAST | 0879AH | 25 m | 51.55 | |
41 | 606 | Hajrovic Anes | 2008 | HORSENS | 0807AB | 25 m | 51.88 | |
42 | 725 | Dahl Simon Bjørkmann | 2005 | STRUER | 0521AQ | 25 m | 1:02.59 | |
43 | 621 | Wemmelund Jacob | 2008 | HORSENS | 25 m | |||
44 | 660 | Skov Nicolai | 2008 | IKAST | 25 m | |||
45 | 760 | Bødker Manu | 2001 | VIBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:39 |
Løb 30, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 566 | Flaskager Mette | 1999 | HOLSTEBRO | 9902AR | 25 m | 31.02 | |
2 | 477 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 25 m | 31.26 | |
3 | 557 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 25 m | 31.27 | |
4 | 778 | Nielsen Amalie | 2003 | VIBORG | 0338AV | 25 m | 31.39 | |
5 | 511 | Reitan Marlene | 2003 | AGF | 0326AY | 25 m | 31.92 | |
6 | 759 | Bundgaard Sarah | 2003 | VIBORG | 0312AY | 25 m | 32.01 | |
7 | 492 | Ingeberg Sofia | 2002 | AGF | 0252AV | 25 m | 32.92 | |
8 | 701 | Lauritsen Ester | 2005 | SILKEBORG | 0536AQ | 25 m | 33.44 | |
9 | 788 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | VIBORG | 0288AQ | 25 m | 33.64 | |
10 | 558 | Bjerre Sofie | 2005 | HOLSTEBRO | 0514AN | 25 m | 34.52 | |
11 | 482 | Futtrup Johanne V. | 2005 | AGF | 0518AI | 25 m | 34.79 | |
12 | 682 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 34.85 | |
13 | 533 | Jensen Clara | 2005 | HERNING | 0596AI | 25 m | 35.00 | |
14 | 604 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | HORSENS | 0346AX | 25 m | 35.05 | |
15 | 561 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | 35.22 | |
16 | 631 | Håkonsson Laura | 2006 | IKAST | 0646AO | 25 m | 35.25 | |
17 | 638 | Jensen Signe Vestergaard | 2005 | IKAST | 0538AM | 25 m | 35.44 | |
18 | 747 | Svensgaard Nanna | 2004 | STRUER | 0458AT | 25 m | 35.53 | |
19 | 731 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 35.66 | |
20 | 636 | Jensen Laura Snebang V. | 2006 | IKAST | 0674AS | 25 m | 35.72 | |
21 | 764 | Hansen Alberthe Skovborg | 2004 | VIBORG | 0482AT | 25 m | 35.78 | |
22 | 784 | Skipper Selma | 2004 | VIBORG | 0452AS | 25 m | 36.07 | |
23 | 555 | Bach Anna | 2006 | HOLSTEBRO | 0694AF | 25 m | 36.11 | |
24 | 483 | Gadegaard Lucia Ruiz | 2006 | AGF | 0638AC | 25 m | 36.22 | |
25 | 780 | Nielsen Maria Østergaard | 2004 | VIBORG | 0474AS | 25 m | 36.57 | |
26 | 694 | Friis Maja | 2005 | SILKEBORG | 0574AP | 25 m | 36.63 | |
27 | 588 | Pedersen Amalie Lind | 2005 | HOLSTEBRO | 0598AV | 25 m | 37.28 | |
28 | 625 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 37.28 | |
29 | 613 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 25 m | 37.68 | |
30 | 779 | Nielsen Freja Jungersen | 2004 | VIBORG | 0484AS | 25 m | 37.93 | |
31 | 703 | Michaelsen Trine Lundø | 2006 | SILKEBORG | 0648AJ | 25 m | 37.96 | |
32 | 797 | Ancker Anna | 2006 | AAS | 0692AI | 25 m | 38.02 | |
33 | 643 | Kristensen Ida | 2004 | IKAST | 0412AR | 25 m | 38.19 | |
34 | 582 | Lindholm Mille Dahl | 2006 | HOLSTEBRO | 0662AK | 25 m | 38.46 | |
35 | 704 | Mølgaard Mia Borup | 2006 | SILKEBORG | 0626AM | 25 m | 38.64 | |
36 | 804 | Dige Anne Katrine | 2006 | AAS | 0654AF | 25 m | 38.64 | |
37 | 508 | Møller Marie Kromann | 2006 | AGF | 0654AM | 25 m | 38.84 | |
38 | 532 | Lauridsen Louise | 2005 | HERNING | 0524AK | 25 m | 39.15 | |
39 | 683 | Nielsen Katrine Skyt | 2003 | ODDER | 0326BB | 25 m | 39.16 | |
40 | 676 | Johansen Nanna Vestergård | 2006 | ODDER | 0676AP | 25 m | 39.25 | |
41 | 698 | Knudsen Line | 2005 | SILKEBORG | 0532AM | 25 m | 39.58 | |
42 | 821 | Lysgaard Maria | 2006 | AAS | 0682AC | 25 m | 39.69 | |
43 | 851 | Søndergård Maiken | 2003 | DURUP | 0386AZ | 25 m | 39.79 | |
44 | 593 | Rebouh Nora Louise | 2006 | HOLSTEBRO | 0626AQ | 25 m | 39.94 | |
45 | 684 | Obert Freja | 2006 | ODDER | 0622AT | 25 m | 39.94 | |
46 | 644 | Krogh Katrine | 2005 | IKAST | 0526AQ | 25 m | 40.15 | |
47 | 757 | Andersen Maria Aakmann | 2004 | VIBORG | 0444AV | 25 m | 40.38 | |
48 | 594 | Sønderby Andrea | 2004 | HOLSTEBRO | 0404BA | 25 m | 40.59 | |
49 | 579 | Krabbe Karoline Andersen | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AQ | 25 m | 40.71 | |
50 | 709 | Poulsen Elea Amalie | 2006 | SILKEBORG | 0672AJ | 25 m | 40.87 | |
51 | 838 | Sejr Nikoline | 2006 | AAS | 0604AJ | 25 m | 41.03 | |
52 | 717 | Houmann-Esbensen Freja | 2004 | SKIVE | 0456BA | 25 m | 41.21 | |
53 | 637 | Jensen Maria Fiil | 2004 | IKAST | 0446AW | 25 m | 41.40 | |
54 | 586 | Nørfjand Katrine | 2004 | HOLSTEBRO | 0424BA | 25 m | 41.62 | |
55 | 571 | Iversen Anne Vorup | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AU | 25 m | 42.12 | |
56 | 675 | Jensen Leonora Holst | 2004 | ODDER | 0408AS | 25 m | 42.28 | |
57 | 681 | Marx Caroline | 2006 | ODDER | 0662AF | 25 m | 43.03 | |
58 | 719 | Lindb Mathilde Kirkegaard | 2006 | SKIVE | 0696AS | 25 m | 43.92 | |
59 | 815 | Keller Dagmar | 2006 | AAS | 0672AS | 25 m | 44.22 | |
60 | 798 | Andersen Laura Winum | 2009 | AAS | 0934AC | 25 m | 44.59 | |
61 | 836 | Rasmussen Emilie Staub | 2006 | AAS | 0668AE | 25 m | 44.68 | |
62 | 560 | Brixen Maja Broholm | 2007 | HOLSTEBRO | 0732AF | 25 m | 44.84 | |
63 | 527 | Kristensen Laura Fjord | 2006 | HERNING | 0696AP | 25 m | 45.20 | |
64 | 583 | Lorentzen Lærke Silkjær | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 45.59 | ||
65 | 577 | Jensen Nana Fjordside | 2007 | HOLSTEBRO | 25 m | 46.26 | ||
66 | 831 | Morthensen Freja Fogh | 2006 | AAS | 0698AT | 25 m | 46.97 | |
67 | 628 | Christiansen Mille | 2006 | IKAST | 0664AS | 25 m | 47.09 | |
68 | 543 | Jensen Isabell Thaison | 2007 | HERNING | 0734AK | 25 m | 47.58 | |
69 | 785 | Sloth Emma | 2006 | VIBORG | 0652AU | 25 m | 47.93 | |
70 | 544 | Jeppesen Louise | 2008 | HERNING | 0886AG | 25 m | 48.93 | |
71 | 790 | Sørensen Anne Struntze | 2006 | VIBORG | 0678AS | 25 m | 49.78 | |
72 | 786 | Stabel Emma | 2006 | VIBORG | 0602AT | 25 m | 49.88 | |
73 | 847 | Knudsen Katrine Hvid | 2004 | DURUP | 0442BB | 25 m | 50.01 | |
74 | 686 | Petersen Marie V. | 2006 | ODDER | 0656AP | 25 m | 50.90 | |
75 | 546 | Loeven Carlijn | 2008 | HERNING | 0802AH | 25 m | 50.93 | |
76 | 735 | Lichscheidt Julie | 2004 | STRUER | 25 m | 50.96 | ||
77 | 640 | Kjærsgaard Eline S. B. | 2007 | IKAST | 0724AK | 25 m | 51.14 | |
78 | 615 | Rasmussen Trine Pors | 2007 | HORSENS | 0704AQ | 25 m | 52.43 | |
79 | 565 | Drechsler Silje | 2007 | HOLSTEBRO | 0746AL | 25 m | 53.08 | |
80 | 639 | Kasirga Tuana | 2007 | IKAST | 0798AQ | 25 m | 57.65 | |
81 | 746 | Sloth Caroline | 2005 | STRUER | 25 m | 1:02.13 | ||
82 | 603 | Fisker Celia El Maghili | 2003 | HORSENS | 0374BG | 25 m | 1:10.78 | |
83 | 548 | Salomonsen Stine Hornshøj | 2006 | HERNING | 0618AP | 25 m | ||
84 | 645 | Lavrsen Marie Pind | 2007 | IKAST | 25 m | |||
85 | 730 | Jacobsen Caroline Borup | 2006 | STRUER | 25 m | |||
86 | 761 | Dyrløv Klara Brinch | 2006 | VIBORG | 0644AR | 25 m | ||
87 | 783 | Simonsen Michelle | 2001 | VIBORG | 0132BF | 25 m | ||
88 | 819 | Lautrup Catherine Djernes | 2007 | AAS | 0792AS | 25 m | ||
89 | 842 | Toft Mathilde Tornvig | 2007 | AAS | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:39 |
Løb 31, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 521 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 25 m | 2:15.21 | |
2 | 782 | Riis Mikkel | 2002 | VIBORG | 0257AR | 25 m | 2:15.82 | |
3 | 581 | Laursen Mathias Lindberg | 2003 | HOLSTEBRO | 0359AJ | 25 m | 2:16.82 | |
4 | 816 | Lamberg Viktor Lei | 2004 | AAS | 0477AE | 25 m | 2:34.82 | |
5 | 705 | Mølgaard Mikkel | 2003 | SILKEBORG | 0333AQ | 25 m | 2:46.42 | |
6 | 712 | Togsverd Emil | 2005 | SILKEBORG | 0577AE | 25 m | 2:52.91 | |
7 | 736 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 2:56.48 | |
8 | 728 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 2:58.35 | |
9 | 652 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 3:02.21 | |
10 | 515 | Seneca Villads | 2006 | AGF | 0637AH | 25 m | 3:24.24 | |
11 | 854 | Østergaard Emil | 2005 | DURUP | 0579AI | 25 m | 3:33.91 | |
12 | 481 | Frederiksen Jonas S. H. | 2006 | AGF | 0629AG | 25 m | 3:41.45 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:39 |
Løb 32, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 556 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 25 m | 2:10.32 | |
2 | 485 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 2:32.01 | |
3 | 776 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 25 m | 2:38.12 | |
4 | 787 | Sunesen Louise | 2005 | VIBORG | 0598AC | 25 m | 2:42.97 | |
5 | 662 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 2:45.87 | |
6 | 773 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 0466AS | 25 m | 3:02.35 | |
7 | 846 | Andersen Anika | 2001 | DURUP | 0158BC | 25 m | 3:04.89 | |
8 | 692 | Bock Emilie Bie | 2005 | SILKEBORG | 0554AE | 25 m | 3:23.50 | |
9 | 536 | Winther Teresa Juel | 2005 | HERNING | 0536AP | 25 m | 3:26.69 | |
10 | 518 | Sørensen Tilde N. H. | 2007 | AGF | 0764AH | 25 m | 3:32.15 | |
11 | 529 | Jensen Nicoline Astrup | 2006 | HERNING | 0608AP | 25 m | 3:48.51 | |
12 | 799 | Baumgartner Sara | 2005 | AAS | 0552AN | 25 m | ||
13 | 856 | Tolderlund Amalie | 2005 | SILKEBORG | 0586AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:39 |
Løb 33, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 562 | Cederstrøm Filip | 2002 | HOLSTEBRO | 0285AK | 25 m | 1:05.81 | |
2 | 693 | Christensen Oliver | 2003 | SILKEBORG | 0373AK | 25 m | 1:08.27 | |
3 | 488 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 25 m | 1:08.90 | |
4 | 519 | Toft Markus | 2003 | AGF | 0377AK | 25 m | 1:10.65 | |
5 | 765 | Hansen Mads Peter | 2004 | VIBORG | 0453AM | 25 m | 1:10.99 | |
6 | 820 | Lindholm Frederik | 2004 | AAS | 0451AC | 25 m | 1:11.06 | |
7 | 584 | Lund Mads | 2002 | HOLSTEBRO | 0253AO | 25 m | 1:11.35 | |
8 | 632 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 25 m | 1:11.84 | |
9 | 493 | Jensen Linus Folke | 2004 | AGF | 0427AO | 25 m | 1:12.54 | |
10 | 512 | Sanggaard Anders | 2005 | AGF | 0519AH | 25 m | 1:15.12 | |
11 | 839 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | AAS | 0329AG | 25 m | 1:16.05 | |
12 | 522 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 25 m | 1:16.17 | |
13 | 679 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 1:16.53 | |
14 | 564 | Drechsler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 0561AH | 25 m | 1:17.40 | |
15 | 696 | Hatting Asger | 2003 | SILKEBORG | 0303AK | 25 m | 1:17.87 | |
16 | 768 | Henriksen Kasper | 2004 | VIBORG | 0441AM | 25 m | 1:18.17 | |
17 | 534 | Wemmelund Sigurd | 2005 | HERNING | 0589AI | 25 m | 1:18.18 | |
18 | 677 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 1:19.69 | |
19 | 710 | Riisgaard Jakob | 2003 | SILKEBORG | 0309AA | 25 m | 1:21.85 | |
20 | 732 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 1:22.00 | |
21 | 711 | Søgaard Magnus | 2003 | SILKEBORG | 0315AN | 25 m | 1:22.17 | |
22 | 634 | Irmschler Rasmus | 2002 | IKAST | 0273AP | 25 m | 1:23.02 | |
23 | 635 | Jensen Kasper | 2005 | IKAST | 0559AJ | 25 m | 1:23.37 | |
24 | 619 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 1:24.32 | |
25 | 695 | Hansen Kasper | 2004 | SILKEBORG | 0433AG | 25 m | 1:25.19 | |
26 | 744 | Olesen Oskar Møller | 2003 | STRUER | 0333AR | 25 m | 1:26.31 | |
27 | 736 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:26.44 | |
28 | 520 | Toustrup Viggo Lind | 2005 | AGF | 0561AJ | 25 m | 1:26.78 | |
29 | 484 | Glent-Thule Malthe | 2007 | AGF | 0783AG | 25 m | 1:31.42 | |
30 | 791 | Sørensen Emil Ulrich | 2005 | VIBORG | 0575AM | 25 m | 1:31.44 | |
31 | 789 | Svenstrup Kristian | 2005 | VIBORG | 0533AN | 25 m | 1:31.59 | |
32 | 528 | Jeppesen Mads | 2006 | HERNING | 0613AG | 25 m | 1:32.34 | |
33 | 775 | Liboriussen Frederik D. | 2004 | VIBORG | 0415AO | 25 m | 1:35.11 | |
34 | 515 | Seneca Villads | 2006 | AGF | 0637AH | 25 m | 1:35.26 | |
35 | 727 | Gadegaard Tore | 2002 | STRUER | 25 m | 1:35.55 | ||
36 | 737 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | 1:35.97 | |
37 | 808 | Gallacher Simon | 2005 | AAS | 0569AN | 25 m | 1:38.11 | |
38 | 614 | Radzewicz-Peder Christian | 2003 | HORSENS | 0395AQ | 25 m | 1:40.01 | |
39 | 641 | Knudsen Bertram | 2006 | IKAST | 0631AL | 25 m | 1:43.71 | |
40 | 745 | Piontkowitz Felix | 2007 | STRUER | 0769AG | 25 m | 1:45.52 | |
41 | 671 | Halle Angus | 2007 | ODDER | 0745AH | 25 m | 1:50.20 | |
42 | 726 | Egedal Søren | 2005 | STRUER | 0553AO | 25 m | 1:50.59 | |
43 | 498 | Mikkelsen Nikolaj Minke | 2005 | AGF | 0547AJ | 25 m | 1:53.30 | |
44 | 642 | Kristensen Daniel | 2006 | IKAST | 0677AM | 25 m | 1:57.47 | |
45 | 680 | Lisberg Kasper | 2007 | ODDER | 0793AF | 25 m | 1:57.96 | |
46 | 487 | Hansen Karl B. | 2006 | AGF | 0653AI | 25 m | 1:58.33 | |
47 | 659 | Olesen Albert | 2008 | IKAST | 0841AE | 25 m | 2:04.29 | |
48 | 541 | Bisballe Hjalte Facius | 2008 | HERNING | 0857AB | 25 m | 2:12.25 | |
49 | 621 | Wemmelund Jacob | 2008 | HORSENS | 25 m | |||
50 | 622 | Wemmelund Tobias | 2006 | HORSENS | 0679AO | 25 m | ||
51 | 666 | Østerby Mads Grønbæk | 2006 | IKAST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:39 |
Løb 34, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 697 | Holstein Mette | 2005 | SILKEBORG | 0552AI | 25 m | 1:15.49 | |
2 | 766 | Harpøth Julia | 2002 | VIBORG | 0208AX | 25 m | 1:15.88 | |
3 | 769 | Jacobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 25 m | 1:17.28 | |
4 | 778 | Nielsen Amalie | 2003 | VIBORG | 0338AV | 25 m | 1:17.41 | |
5 | 716 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 1:17.77 | |
6 | 475 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 25 m | 1:19.80 | |
7 | 478 | Christensen Smilla Bruun | 2001 | AGF | 0154BC | 25 m | 1:20.11 | |
8 | 731 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 1:22.46 | |
9 | 514 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 25 m | 1:22.70 | |
10 | 792 | Therkildsen Celeste Pind | 2002 | VIBORG | 0274AU | 25 m | 1:22.95 | |
11 | 630 | Holme Sofie Dyg | 2005 | IKAST | 0598AO | 25 m | 1:23.83 | |
12 | 748 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 1:25.30 | |
13 | 491 | Hindberg Ida Emilie | 2005 | AGF | 0528AQ | 25 m | 1:25.41 | |
14 | 509 | Nielsen Anna Salka | 2005 | AGF | 0576BA | 25 m | 1:25.89 | |
15 | 516 | Skrydstrup Clara | 2004 | AGF | 0488AK | 25 m | 1:26.41 | |
16 | 624 | Andersen Julie B. | 2002 | IKAST | 0214AS | 25 m | 1:26.86 | |
17 | 757 | Andersen Maria Aakmann | 2004 | VIBORG | 0444AV | 25 m | 1:26.88 | |
18 | 601 | Antonsen Amalie | 2003 | HORSENS | 0302AS | 25 m | 1:27.00 | |
19 | 763 | Haarup Majken | 2004 | VIBORG | 0466AW | 25 m | 1:27.23 | |
20 | 657 | Riis Agnete | 2003 | IKAST | 0308AW | 25 m | 1:27.28 | |
21 | 579 | Krabbe Karoline Andersen | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AQ | 25 m | 1:27.45 | |
22 | 532 | Lauridsen Louise | 2005 | HERNING | 0524AK | 25 m | 1:27.50 | |
23 | 779 | Nielsen Freja Jungersen | 2004 | VIBORG | 0484AS | 25 m | 1:28.18 | |
24 | 489 | Hansfort Karoline | 2006 | AGF | 0668AM | 25 m | 1:29.26 | |
25 | 821 | Lysgaard Maria | 2006 | AAS | 0682AC | 25 m | 1:29.67 | |
26 | 629 | Esbensen Marie Graff | 2003 | IKAST | 0336AT | 25 m | 1:30.54 | |
27 | 708 | Pjengaard Silke Maria | 2005 | SILKEBORG | 0578AR | 25 m | 1:32.69 | |
28 | 747 | Svensgaard Nanna | 2004 | STRUER | 0458AT | 25 m | 1:33.15 | |
29 | 662 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 1:33.67 | |
30 | 681 | Marx Caroline | 2006 | ODDER | 0662AF | 25 m | 1:33.80 | |
31 | 795 | Vingborg Elisabeth | 2005 | VIBORG | 0526AL | 25 m | 1:33.98 | |
32 | 833 | Olesen Freja Krøjgaard | 2005 | AAS | 0506AP | 25 m | 1:34.28 | |
33 | 658 | Nielsen Emilie Væring | 2005 | IKAST | 0592AU | 25 m | 1:34.71 | |
34 | 784 | Skipper Selma | 2004 | VIBORG | 0452AS | 25 m | 1:34.98 | |
35 | 850 | Poulsen Maja | 2003 | DURUP | 0388AZ | 25 m | 1:35.92 | |
36 | 794 | Varming Anna | 2005 | VIBORG | 0574AJ | 25 m | 1:36.94 | |
37 | 555 | Bach Anna | 2006 | HOLSTEBRO | 0694AF | 25 m | 1:37.59 | |
38 | 595 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 1:38.86 | |
39 | 607 | Hansen Emma Bergene | 2005 | HORSENS | 0518AQ | 25 m | 1:40.25 | |
40 | 790 | Sørensen Anne Struntze | 2006 | VIBORG | 0678AS | 25 m | 1:41.52 | |
41 | 815 | Keller Dagmar | 2006 | AAS | 0672AS | 25 m | 1:43.66 | |
42 | 617 | Skjelmose Andrea | 2007 | HORSENS | 0728AJ | 25 m | 1:44.36 | |
43 | 810 | Hansen Ida-Marie J. C. | 2007 | AAS | 0706AN | 25 m | 1:45.00 | |
44 | 836 | Rasmussen Emilie Staub | 2006 | AAS | 0668AE | 25 m | 1:45.22 | |
45 | 628 | Christiansen Mille | 2006 | IKAST | 0664AS | 25 m | 1:47.05 | |
46 | 605 | Grønhøj Cathrine | 2007 | HORSENS | 0758AE | 25 m | 1:47.14 | |
47 | 609 | Jensen Filippa Juul | 2007 | HORSENS | 0718AJ | 25 m | 1:47.69 | |
48 | 835 | Ramer Julie Norman | 2007 | AAS | 0708AK | 25 m | 1:48.03 | |
49 | 571 | Iversen Anne Vorup | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AU | 25 m | 1:49.18 | |
50 | 841 | Thorsell Frida Damm | 2007 | AAS | 0716AN | 25 m | 1:49.71 | |
51 | 785 | Sloth Emma | 2006 | VIBORG | 0652AU | 25 m | 1:49.78 | |
52 | 633 | Irmschler Mathilde | 2006 | IKAST | 0606AS | 25 m | 1:53.12 | |
53 | 495 | Kallestrup Therese T. | 2006 | AGF | 0614AT | 25 m | 1:56.06 | |
54 | 777 | Mogensen Olivia Sehested | 2006 | VIBORG | 0688AS | 25 m | 1:56.28 | |
55 | 486 | Hansen Frida Dalsgaard | 2006 | AGF | 0666AV | 25 m | 1:56.73 | |
56 | 729 | Ishøi Johanne | 2008 | STRUER | 25 m | 1:57.49 | ||
57 | 803 | Crone Rosa | 2008 | AAS | 0818AG | 25 m | 1:57.57 | |
58 | 723 | Bach Elin Glassou | 2008 | STRUER | 25 m | 1:58.22 | ||
59 | 686 | Petersen Marie V. | 2006 | ODDER | 0656AP | 25 m | 1:58.96 | |
60 | 640 | Kjærsgaard Eline S. B. | 2007 | IKAST | 0724AK | 25 m | 2:00.66 | |
61 | 480 | Drud Mathilde N. | 2004 | AGF | 0444AY | 25 m | 2:01.74 | |
62 | 786 | Stabel Emma | 2006 | VIBORG | 0602AT | 25 m | 2:02.56 | |
63 | 602 | Brice Olivia Josefine | 2007 | HORSENS | 0778AQ | 25 m | 2:02.63 | |
64 | 639 | Kasirga Tuana | 2007 | IKAST | 0798AQ | 25 m | 2:06.74 | |
65 | 623 | Aagaard Dicte Sundall | 2007 | HORSENS | 0774AS | 25 m | 2:09.74 | |
66 | 615 | Rasmussen Trine Pors | 2007 | HORSENS | 0704AQ | 25 m | 2:14.05 | |
67 | 550 | Wemmelund Katrine | 2008 | HERNING | 0892AI | 25 m | 2:20.42 | |
68 | 540 | Bennetsen Sarah | 2008 | HERNING | 25 m | |||
69 | 545 | Klemmensen Asta | 2008 | HERNING | 0872AI | 25 m | ||
70 | 620 | Thomsen Amalie | 2007 | HORSENS | 0708AJ | 25 m | ||
71 | 676 | Johansen Nanna Vestergård | 2006 | ODDER | 0676AP | 25 m | ||
72 | 739 | Mejdahl Andrea | 2006 | STRUER | 25 m | |||
73 | 743 | Olesen Frida | 2008 | STRUER | 25 m | |||
74 | 831 | Morthensen Freja Fogh | 2006 | AAS | 0698AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:39 |
Løb 35, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 781 | Rasmussen Chris Lund | 2001 | VIBORG | 0177AO | 25 m | 24.23 | |
2 | 581 | Laursen Mathias Lindberg | 2003 | HOLSTEBRO | 0359AJ | 25 m | 24.73 | |
3 | 822 | Mikkelsen Mads | 2004 | AAS | 0491AC | 25 m | 25.50 | |
4 | 584 | Lund Mads | 2002 | HOLSTEBRO | 0253AO | 25 m | 25.95 | |
5 | 678 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 26.10 | |
6 | 782 | Riis Mikkel | 2002 | VIBORG | 0257AR | 25 m | 26.20 | |
7 | 762 | Elsborg Anders | 2003 | VIBORG | 0361AQ | 25 m | 26.33 | |
8 | 767 | Hedegaard Lukas | 2004 | VIBORG | 0483AM | 25 m | 26.89 | |
9 | 679 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 26.99 | |
10 | 474 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 25 m | 27.00 | |
11 | 721 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 27.05 | |
12 | 857 | Madsen Frederick K. | 1999 | IKAST | 9927am | 25 m | 27.26 | |
13 | 852 | Veile Oliver | 2001 | DURUP | 0141AD | 25 m | 27.32 | |
14 | 553 | Alexandersen Magnus | 2002 | HOLSTEBRO | 0267AP | 25 m | 27.34 | |
15 | 673 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 27.52 | |
16 | 490 | Have Søren | 2004 | AGF | 0449AE | 25 m | 27.55 | |
17 | 772 | Kallesøe Andreas Weis | 2004 | VIBORG | 0491AM | 25 m | 28.39 | |
18 | 589 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | 28.50 | |
19 | 722 | Rytter Rasmus | 2004 | SKIVE | 0453AK | 25 m | 29.08 | |
20 | 816 | Lamberg Viktor Lei | 2004 | AAS | 0477AE | 25 m | 29.66 | |
21 | 534 | Wemmelund Sigurd | 2005 | HERNING | 0589AI | 25 m | 29.68 | |
22 | 535 | Mortensen Alexander | 2004 | HERNING | 0487AB | 25 m | 29.68 | |
23 | 634 | Irmschler Rasmus | 2002 | IKAST | 0273AP | 25 m | 29.73 | |
24 | 736 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 29.75 | |
25 | 728 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 29.88 | |
26 | 578 | Kjeldsen Gustav K | 2004 | HOLSTEBRO | 0447AQ | 25 m | 30.05 | |
27 | 741 | Nielsen Lasse Klint | 2006 | STRUER | 0601AN | 25 m | 30.37 | |
28 | 652 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 30.45 | |
29 | 802 | Boest Casper | 2005 | AAS | 0585AK | 25 m | 30.67 | |
30 | 590 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 30.96 | |
31 | 818 | Lasthein Oscar Hove | 2004 | AAS | 0405AR | 25 m | 31.08 | |
32 | 567 | Frøjk Joachim Norup | 2003 | HOLSTEBRO | 0311AP | 25 m | 31.20 | |
33 | 771 | Jensen August Sand | 2005 | VIBORG | 0587AN | 25 m | 31.46 | |
34 | 700 | Larsen Nicklas Rossau | 2005 | SILKEBORG | 0529AI | 25 m | 31.49 | |
35 | 806 | Fogh Magnus | 2005 | AAS | 0503AH | 25 m | 31.74 | |
36 | 853 | Veile Sebastian | 2003 | DURUP | 0301AD | 25 m | 31.84 | |
37 | 770 | Jakobsen Tobias | 2005 | VIBORG | 0573AM | 25 m | 31.98 | |
38 | 737 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | 31.99 | |
39 | 559 | Borreskov Mikkel | 2005 | HOLSTEBRO | 0591AM | 25 m | 32.26 | |
40 | 656 | Tange Kasper Lund | 2004 | IKAST | 0437AQ | 25 m | 32.62 | |
41 | 476 | Bisgaard Thor Bruun | 2005 | AGF | 0569AA | 25 m | 32.67 | |
42 | 744 | Olesen Oskar Møller | 2003 | STRUER | 0333AR | 25 m | 32.78 | |
43 | 674 | Holm Simon Kruse | 2004 | ODDER | 0413AL | 25 m | 32.80 | |
44 | 614 | Radzewicz-Peder Christian | 2003 | HORSENS | 0395AQ | 25 m | 32.93 | |
45 | 715 | Brendholdt Noah | 2004 | SKIVE | 0415AI | 25 m | 33.08 | |
46 | 549 | Simonsen Mads | 2005 | HERNING | 0583AG | 25 m | 33.55 | |
47 | 854 | Østergaard Emil | 2005 | DURUP | 0579AI | 25 m | 33.93 | |
48 | 538 | Klausen Asger Schnieber | 2005 | HERNING | 0557AG | 25 m | 34.55 | |
49 | 671 | Halle Angus | 2007 | ODDER | 0745AH | 25 m | 35.49 | |
50 | 575 | Jensen Frederik N | 2007 | HOLSTEBRO | 0741AC | 25 m | 35.99 | |
51 | 547 | Rasmussen Sebastian D. | 2005 | HERNING | 0583AJ | 25 m | 36.00 | |
52 | 487 | Hansen Karl B. | 2006 | AGF | 0653AI | 25 m | 36.08 | |
53 | 685 | Petersen Andreas V. | 2005 | ODDER | 0505AJ | 25 m | 36.62 | |
54 | 622 | Wemmelund Tobias | 2006 | HORSENS | 0679AO | 25 m | 37.55 | |
55 | 610 | Jørgensen Thor Aaskoven | 2007 | HORSENS | 0755AD | 25 m | 37.89 | |
56 | 641 | Knudsen Bertram | 2006 | IKAST | 0631AL | 25 m | 38.07 | |
57 | 680 | Lisberg Kasper | 2007 | ODDER | 0793AF | 25 m | 38.32 | |
58 | 661 | Theisen Valdemar | 2007 | IKAST | 0763AI | 25 m | 38.70 | |
59 | 800 | Beedholm-Ebsen Vilfred | 2007 | AAS | 0775AH | 25 m | 39.49 | |
60 | 659 | Olesen Albert | 2008 | IKAST | 0841AE | 25 m | 39.52 | |
61 | 813 | Johansen Emil Eyvind | 2008 | AAS | 0883AD | 25 m | 39.71 | |
62 | 726 | Egedal Søren | 2005 | STRUER | 0553AO | 25 m | 40.88 | |
63 | 742 | Olesen Anton Møller | 2005 | STRUER | 0557AO | 25 m | 41.01 | |
64 | 745 | Piontkowitz Felix | 2007 | STRUER | 0769AG | 25 m | 41.92 | |
65 | 606 | Hajrovic Anes | 2008 | HORSENS | 0807AB | 25 m | 42.88 | |
66 | 725 | Dahl Simon Bjørkmann | 2005 | STRUER | 0521AQ | 25 m | 43.58 | |
67 | 805 | Fancello Simon | 2006 | AAS | 0685AI | 25 m | 43.87 | |
68 | 642 | Kristensen Daniel | 2006 | IKAST | 0677AM | 25 m | 46.64 | |
69 | 666 | Østerby Mads Grønbæk | 2006 | IKAST | 25 m | 49.51 | ||
70 | 621 | Wemmelund Jacob | 2008 | HORSENS | 25 m | 49.62 | ||
71 | 660 | Skov Nicolai | 2008 | IKAST | 25 m | 57.07 | ||
72 | 760 | Bødker Manu | 2001 | VIBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:39 |
Løb 36, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 776 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 25 m | 26.89 | |
2 | 566 | Flaskager Mette | 1999 | HOLSTEBRO | 9902AR | 25 m | 27.69 | |
3 | 557 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 25 m | 27.85 | |
4 | 759 | Bundgaard Sarah | 2003 | VIBORG | 0312AY | 25 m | 28.20 | |
5 | 574 | Jensen Emma Fjordside | 2003 | HOLSTEBRO | 0344AX | 25 m | 28.36 | |
6 | 485 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 28.70 | |
7 | 702 | Lauritzen Annabella Marie | 2005 | SILKEBORG | 0586AG | 25 m | 29.13 | |
8 | 756 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 25 m | 29.13 | |
9 | 494 | Justesen Frida Saks | 2004 | AGF | 0452AM | 25 m | 29.20 | |
10 | 780 | Nielsen Maria Østergaard | 2004 | VIBORG | 0474AS | 25 m | 29.20 | |
11 | 748 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 29.21 | |
12 | 783 | Simonsen Michelle | 2001 | VIBORG | 0132BF | 25 m | 29.23 | |
13 | 497 | Mehlsen Maria | 2003 | AGF | 0392AX | 25 m | 29.37 | |
14 | 533 | Jensen Clara | 2005 | HERNING | 0596AI | 25 m | 29.66 | |
15 | 478 | Christensen Smilla Bruun | 2001 | AGF | 0154BC | 25 m | 29.68 | |
16 | 561 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | 29.73 | |
17 | 625 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 29.81 | |
18 | 492 | Ingeberg Sofia | 2002 | AGF | 0252AV | 25 m | 29.93 | |
19 | 570 | Hoffmann Julie | 2003 | HOLSTEBRO | 0384BF | 25 m | 29.96 | |
20 | 631 | Håkonsson Laura | 2006 | IKAST | 0646AO | 25 m | 29.96 | |
21 | 701 | Lauritsen Ester | 2005 | SILKEBORG | 0536AQ | 25 m | 29.97 | |
22 | 513 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 25 m | 30.09 | |
23 | 773 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 0466AS | 25 m | 30.10 | |
24 | 720 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 0562AS | 25 m | 30.25 | |
25 | 707 | Pedersen Sarah Froberg | 2006 | SILKEBORG | 0694AJ | 25 m | 30.36 | |
26 | 558 | Bjerre Sofie | 2005 | HOLSTEBRO | 0514AN | 25 m | 30.40 | |
27 | 636 | Jensen Laura Snebang V. | 2006 | IKAST | 0674AS | 25 m | 30.45 | |
28 | 706 | Nedergaard Pernille | 2004 | SILKEBORG | 0414AU | 25 m | 30.68 | |
29 | 731 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 30.70 | |
30 | 672 | Halle Caden | 2005 | ODDER | 0596AS | 25 m | 30.74 | |
31 | 576 | Jensen Maja Fjordside | 2005 | HOLSTEBRO | 0548AM | 25 m | 30.81 | |
32 | 764 | Hansen Alberthe Skovborg | 2004 | VIBORG | 0482AT | 25 m | 31.08 | |
33 | 817 | Langvad Nanna | 2005 | AAS | 0512BA | 25 m | 31.38 | |
34 | 787 | Sunesen Louise | 2005 | VIBORG | 0598AC | 25 m | 31.44 | |
35 | 509 | Nielsen Anna Salka | 2005 | AGF | 0576BA | 25 m | 31.84 | |
36 | 774 | Larsen Josephine | 2004 | VIBORG | 0476AQ | 25 m | 31.89 | |
37 | 799 | Baumgartner Sara | 2005 | AAS | 0552AN | 25 m | 32.14 | |
38 | 846 | Andersen Anika | 2001 | DURUP | 0158BC | 25 m | 32.16 | |
39 | 611 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 25 m | 32.18 | |
40 | 812 | Jensen Mette Aagesen | 2004 | AAS | 0476AU | 25 m | 32.58 | |
41 | 643 | Kristensen Ida | 2004 | IKAST | 0412AR | 25 m | 32.59 | |
42 | 657 | Riis Agnete | 2003 | IKAST | 0308AW | 25 m | 32.63 | |
43 | 850 | Poulsen Maja | 2003 | DURUP | 0388AZ | 25 m | 32.63 | |
44 | 811 | Hougaard Sophie | 2006 | AAS | 0626AP | 25 m | 32.81 | |
45 | 638 | Jensen Signe Vestergaard | 2005 | IKAST | 0538AM | 25 m | 32.99 | |
46 | 793 | Therkildsen Malena Pind | 2004 | VIBORG | 0488AR | 25 m | 33.39 | |
47 | 613 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 25 m | 33.61 | |
48 | 843 | Willumsen Sofie Nørskov | 2006 | AAS | 0656AE | 25 m | 33.93 | |
49 | 594 | Sønderby Andrea | 2004 | HOLSTEBRO | 0404BA | 25 m | 33.94 | |
50 | 588 | Pedersen Amalie Lind | 2005 | HOLSTEBRO | 0598AV | 25 m | 33.98 | |
51 | 526 | Jørgensen Liv Hjorth | 2007 | HERNING | 0754AK | 25 m | 34.02 | |
52 | 586 | Nørfjand Katrine | 2004 | HOLSTEBRO | 0424BA | 25 m | 34.04 | |
53 | 763 | Haarup Majken | 2004 | VIBORG | 0466AW | 25 m | 34.04 | |
54 | 719 | Lindb Mathilde Kirkegaard | 2006 | SKIVE | 0696AS | 25 m | 34.25 | |
55 | 676 | Johansen Nanna Vestergård | 2006 | ODDER | 0676AP | 25 m | 34.27 | |
56 | 684 | Obert Freja | 2006 | ODDER | 0622AT | 25 m | 34.43 | |
57 | 713 | Wittenhagen Laura | 2006 | SILKEBORG | 0612AM | 25 m | 34.60 | |
58 | 583 | Lorentzen Lærke Silkjær | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 34.73 | ||
59 | 801 | Bertram Marie | 2006 | AAS | 0672AQ | 25 m | 34.73 | |
60 | 709 | Poulsen Elea Amalie | 2006 | SILKEBORG | 0672AJ | 25 m | 34.96 | |
61 | 834 | Poza-Frøkjær Sigrid | 2006 | AAS | 0662AG | 25 m | 35.29 | |
62 | 593 | Rebouh Nora Louise | 2006 | HOLSTEBRO | 0626AQ | 25 m | 35.50 | |
63 | 804 | Dige Anne Katrine | 2006 | AAS | 0654AF | 25 m | 35.59 | |
64 | 838 | Sejr Nikoline | 2006 | AAS | 0604AJ | 25 m | 35.59 | |
65 | 841 | Thorsell Frida Damm | 2007 | AAS | 0716AN | 25 m | 35.60 | |
66 | 717 | Houmann-Esbensen Freja | 2004 | SKIVE | 0456BA | 25 m | 35.75 | |
67 | 840 | Søndergaard Mathilde | 2005 | AAS | 0516AX | 25 m | 36.15 | |
68 | 809 | Gúnnlaugsdóttri Júlía | 2007 | AAS | 0754AM | 25 m | 36.81 | |
69 | 637 | Jensen Maria Fiil | 2004 | IKAST | 0446AW | 25 m | 37.05 | |
70 | 718 | Haaning Jasmin | 2007 | SKIVE | 0778AL | 25 m | 38.00 | |
71 | 577 | Jensen Nana Fjordside | 2007 | HOLSTEBRO | 25 m | 38.02 | ||
72 | 618 | Sørensen Kirstine Sabroe | 2008 | HORSENS | 0884AD | 25 m | 38.21 | |
73 | 543 | Jensen Isabell Thaison | 2007 | HERNING | 0734AK | 25 m | 38.72 | |
74 | 807 | Gad Sofia | 2007 | AAS | 0748AE | 25 m | 38.99 | |
75 | 758 | Andreasen Sofie Reinholdt | 2005 | VIBORG | 0524AR | 25 m | 39.08 | |
76 | 814 | Jørgensen Mia | 2006 | AAS | 0688AT | 25 m | 39.14 | |
77 | 529 | Jensen Nicoline Astrup | 2006 | HERNING | 0608AP | 25 m | 39.20 | |
78 | 560 | Brixen Maja Broholm | 2007 | HOLSTEBRO | 0732AF | 25 m | 39.65 | |
79 | 542 | Buhl Sofie Hedegaard | 2006 | HERNING | 0652AS | 25 m | 39.92 | |
80 | 733 | Kappel Simone | 2005 | STRUER | 0512AX | 25 m | 39.93 | |
81 | 620 | Thomsen Amalie | 2007 | HORSENS | 0708AJ | 25 m | 39.98 | |
82 | 602 | Brice Olivia Josefine | 2007 | HORSENS | 0778AQ | 25 m | 40.23 | |
83 | 798 | Andersen Laura Winum | 2009 | AAS | 0934AC | 25 m | 40.97 | |
84 | 527 | Kristensen Laura Fjord | 2006 | HERNING | 0696AP | 25 m | 41.41 | |
85 | 628 | Christiansen Mille | 2006 | IKAST | 0664AS | 25 m | 41.68 | |
86 | 640 | Kjærsgaard Eline S. B. | 2007 | IKAST | 0724AK | 25 m | 42.28 | |
87 | 608 | Henriksen Karen Klarskov | 2008 | HORSENS | 0894AM | 25 m | 42.38 | |
88 | 724 | Christensen Emilie | 2007 | STRUER | 0736AM | 25 m | 42.52 | |
89 | 639 | Kasirga Tuana | 2007 | IKAST | 0798AQ | 25 m | 43.80 | |
90 | 803 | Crone Rosa | 2008 | AAS | 0818AG | 25 m | 43.99 | |
91 | 565 | Drechsler Silje | 2007 | HOLSTEBRO | 0746AL | 25 m | 44.03 | |
92 | 633 | Irmschler Mathilde | 2006 | IKAST | 0606AS | 25 m | 44.09 | |
93 | 730 | Jacobsen Caroline Borup | 2006 | STRUER | 25 m | 44.16 | ||
94 | 546 | Loeven Carlijn | 2008 | HERNING | 0802AH | 25 m | 44.64 | |
95 | 544 | Jeppesen Louise | 2008 | HERNING | 0886AG | 25 m | 45.46 | |
96 | 819 | Lautrup Catherine Djernes | 2007 | AAS | 0792AS | 25 m | 46.20 | |
97 | 746 | Sloth Caroline | 2005 | STRUER | 25 m | 46.73 | ||
98 | 723 | Bach Elin Glassou | 2008 | STRUER | 25 m | 46.74 | ||
99 | 729 | Ishøi Johanne | 2008 | STRUER | 25 m | 52.42 | ||
100 | 645 | Lavrsen Marie Pind | 2007 | IKAST | 25 m | 56.81 | ||
101 | 603 | Fisker Celia El Maghili | 2003 | HORSENS | 0374BG | 25 m | 1:04.53 | |
102 | 761 | Dyrløv Klara Brinch | 2006 | VIBORG | 0644AR | 25 m | ||
103 | 842 | Toft Mathilde Tornvig | 2007 | AAS | 25 m | |||
104 | 847 | Knudsen Katrine Hvid | 2004 | DURUP | 0442BB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:39 |
Løb 37, 4X50m Medley Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 596 | Hsc Årgang Mini Mix 1 | 2006 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:14.85 | ||
2 | 500 | Agf Mix 1 | 2006 | AGF | 25 m | 2:24.98 | ||
3 | 502 | Agf Mix 2 | 2006 | AGF | 25 m | 2:39.51 | ||
4 | 688 | Odder Mini Mix | 2006 | ODDER | 25 m | 2:40.00 | ||
5 | 663 | Isk Årgangsmix 1 | 2006 | IKAST | 25 m | 2:41.50 | ||
6 | 504 | Agf Mix 3 | 2006 | AGF | 25 m | 2:51.77 | ||
7 | 664 | Isk Årgangsmix 2 | 2006 | IKAST | 25 m | 3:00.00 | ||
8 | 824 | Aarhus Swim Mix 1 | 2006 | AAS | 25 m | 3:15.00 | ||
9 | 826 | Aarhus Swim Mix 2 | 2006 | AAS | 25 m | 3:30.00 | ||
10 | 665 | Isk Årgangsmix 3 | 2006 | IKAST | 25 m | 3:31.00 | ||
11 | 551 | Herning Piger | 2006 | HERNING | 25 m | |||
12 | 552 | Hsk Mix 1 | 2006 | HERNING | 25 m | |||
13 | 599 | Horsens 2 | 2006 | HORSENS | 25 m | |||
14 | 600 | Horsens 3 | 2006 | HORSENS | 25 m | |||
15 | 740 | Struer Mix | 2006 | STRUER | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:39 |
Løb 38, 4X100m Medley Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 749 | Viborg Mix 1 | 0 | VIBORG | 25 m | 4:07.00 | ||
2 | 750 | Viborg Mix 2 | 0 | VIBORG | 25 m | 4:17.00 | ||
3 | 585 | Hsc Mix | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 4:17.37 | ||
4 | 499 | Agf Mix 1 | 2000 | AGF | 25 m | 4:19.15 | ||
5 | 501 | Agf Mix 2 | 2000 | AGF | 25 m | 4:21.88 | ||
6 | 751 | Viborg Mix 3 | 0 | VIBORG | 25 m | 4:25.00 | ||
7 | 503 | Agf Mix 3 | 2000 | AGF | 25 m | 4:28.55 | ||
8 | 505 | Agf Mix 4 | 2000 | AGF | 25 m | 4:34.88 | ||
9 | 752 | Viborg Mix 4 | 0 | VIBORG | 25 m | 4:35.00 | ||
10 | 689 | Ssk Mix 1 | 2005 | SILKEBORG | 25 m | 4:36.78 | ||
11 | 823 | Aarhus Swim Mix 1 | 2003 | AAS | 25 m | 4:38.00 | ||
12 | 668 | Odder Mix 1 | 0 | ODDER | 25 m | 4:40.00 | ||
13 | 753 | Viborg Mix 5 | 0 | VIBORG | 25 m | 4:45.00 | ||
14 | 690 | Ssk Mix 2 | 2005 | SILKEBORG | 25 m | 4:47.58 | ||
15 | 691 | Ssk Mix 3 | 2005 | SILKEBORG | 25 m | 4:48.85 | ||
16 | 648 | Isk Mix 1 | 2003 | IKAST | 25 m | 4:50.50 | ||
17 | 825 | Aarhus Swim Mix 2 | 2003 | AAS | 25 m | 4:53.00 | ||
18 | 754 | Viborg Mix 6 | 0 | VIBORG | 25 m | 4:55.00 | ||
19 | 651 | Isk Mix 2 | 2004 | IKAST | 25 m | 4:57.50 | ||
20 | 506 | Agf Mix 5 | 2000 | AGF | 25 m | 5:00.04 | ||
21 | 598 | Horsens 1 | 0 | HORSENS | 25 m | 5:02.00 | ||
22 | 755 | Viborg Mix 7 | 0 | VIBORG | 25 m | 5:05.00 | ||
23 | 597 | Hsc Årgang Mix 1 | 2003 | HOLSTEBRO | 25 m | 5:07.34 | ||
24 | 827 | Aarhus Swim Mix 3 | 2003 | AAS | 25 m | 5:08.00 | ||
25 | 653 | Isk Mix 3 | 2002 | IKAST | 25 m | 5:16.50 | ||
26 | 669 | Odder Mix 2 | 0 | ODDER | 25 m | 5:20.00 | ||
27 | 828 | Aarhus Swim Mix 4 | 2003 | AAS | 25 m | 5:23.00 | ||
28 | 507 | Agf Mix 6 | 2000 | AGF | 25 m | 5:25.12 | ||
29 | 829 | Aarhus Swim Mix 5 | 2003 | AAS | 25 m | 5:38.00 | ||
30 | 830 | Aarhus Swim Mix 6 | 2003 | AAS | 25 m | 5:53.00 | ||
31 | 530 | Hsk Mix 2 | 0 | HERNING | 25 m | |||
32 | 537 | Hsk Mix 3 | 0 | HERNING | 25 m | |||
33 | 670 | Odder Mix 3 | 0 | ODDER | 25 m | |||
34 | 714 | Poseidon Mix 1 | 2006 | SKIVE | 25 m | |||
35 | 740 | Struer Mix | 2006 | STRUER | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:39 |