Startliste for DM Ã…rgang Kortbane
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 252 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 2:35.07 | |
2 | 66 | Holstein Mette | 2005 | SILKEBORG | 0552AI | 25 m | 2:41.43 | |
3 | 135 | Kjelstrup Karoline | 2006 | AALBORG | 0634AK | 25 m | 2:43.14 | |
4 | 124 | Bager Mathilde | 2005 | AALBORG | 0524AN | 25 m | 2:43.18 | |
5 | 386 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 2:44.31 | |
6 | 170 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 2:44.62 | |
7 | 355 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 2:45.56 | |
8 | 519 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 2:45.85 | |
9 | 454 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 2:46.22 | |
10 | 449 | Olesen Amanda Busk | 2005 | ESBJERG | 0558AH | 25 m | 2:46.94 | |
11 | 410 | Rønn Anna | 2005 | RINGE | 0552AD | 25 m | 2:48.26 | |
12 | 465 | Frydendahl Mille | 2006 | SLANGERUP | 0684AB | 25 m | 2:49.07 | |
13 | 531 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 2:49.58 | |
14 | 297 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 2:49.66 | EFT |
15 | 526 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 2:50.55 | |
16 | 240 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 2:50.73 | |
17 | 286 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 2:50.86 | |
18 | 488 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 2:51.99 | |
19 | 479 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 2:52.29 | |
20 | 487 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 2:52.77 | |
21 | 15 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 2:53.26 | |
22 | 466 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | SLANGERUP | 0546AV | 25 m | 2:54.19 | |
23 | 606 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 2:54.20 | |
24 | 420 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 2:54.59 | |
25 | 473 | Højberg Asta | 2005 | BIRKERØD | 0546AB | 25 m | 2:54.65 | |
26 | 445 | Jensen Marie | 2005 | ESBJERG | 0516AO | 25 m | 2:54.71 | |
27 | 464 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 2:54.81 | |
28 | 265 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 2:55.09 | |
29 | 268 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 2:55.34 | |
30 | 377 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 2:55.55 | |
31 | 451 | West Mia | 2006 | ESBJERG | 25 m | 2:55.84 | ||
32 | 233 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 2:56.11 | |
33 | 534 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 2:56.13 | |
34 | 368 | Muusmann Jette | 2005 | BOV | 0532AO | 25 m | 2:56.62 | |
35 | 9 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 2:56.92 | |
36 | 537 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 2:57.06 | |
37 | 202 | Hindberg Ida Emilie | 2005 | AGF | 0528AQ | 25 m | 2:57.12 | |
38 | 579 | Habermann Agnete | 2005 | H2Odense | 0576AA | 25 m | 2:57.44 | |
39 | 395 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 2:58.05 | |
40 | 219 | Holme Sofie Dyg | 2005 | IKAST | 0598AO | 25 m | 2:58.18 | |
41 | 296 | Larsen Frederikke | 2005 | SØLLERØD | 0524AS | 25 m | 2:58.22 | |
42 | 453 | Øhlenschlæger Emilie | 2006 | ESBJERG | 0652AC | 25 m | 2:58.22 | |
43 | 490 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 2:58.52 | |
44 | 262 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 2:58.64 | |
45 | 513 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 2:58.69 | |
46 | 548 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 2:58.69 | |
47 | 258 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 2:58.70 | |
48 | 573 | Vorgod Liva Lauridsen | 2005 | SMUT | 0566AR | 25 m | 2:58.72 | |
49 | 508 | Toft Annette | 2006 | KØGE | 0672AC | 25 m | 2:58.74 | |
50 | 234 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 2:58.86 | |
51 | 78 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 2:59.29 | |
52 | 133 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 25 m | 2:59.58 | |
53 | 547 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 2:59.58 | |
54 | 554 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 2:59.86 | |
55 | 358 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 25 m | 3:00.03 | |
56 | 263 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 3:00.18 | |
57 | 543 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 3:00.35 | |
58 | 529 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 3:00.72 | |
59 | 406 | Hemmeløff Olivia | 2006 | RINGE | 0648AK | 25 m | 3:00.77 | |
60 | 299 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 25 m | 3:00.90 | |
61 | 149 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 3:01.04 | |
62 | 619 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 25 m | 3:01.15 | |
63 | 399 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 3:01.31 | |
64 | 325 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GREVE | 0686AJ | 25 m | 3:02.28 | |
65 | 308 | Heilmann Johanne | 2005 | KOLDING | 0558AI | 25 m | 3:02.31 | |
66 | 174 | Thirup Mathilde | 2005 | S 68 | 0536AL | 25 m | 3:02.73 | |
67 | 329 | Larsen Alberte Crone | 2006 | TUNE | 0682AK | 25 m | 3:03.28 | |
68 | 522 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 3:03.89 | |
69 | 81 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 3:04.06 | |
70 | 284 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 3:04.21 | |
71 | 129 | Gjelstrup Line | 2006 | AALBORG | 0658AC | 25 m | 3:04.42 | |
72 | 457 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 3:04.77 | |
73 | 242 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 3:05.08 | |
74 | 228 | Hedegaard Julie Kvolbæk | 2006 | HOBRO | 0658AV | 25 m | 3:05.15 | |
75 | 193 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 3:05.66 | |
76 | 116 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 25 m | 3:06.16 | |
77 | 289 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 3:06.18 | |
78 | 608 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 3:06.46 | |
79 | 506 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 3:06.52 | |
80 | 556 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 3:06.74 | |
81 | 173 | Michaelsen Cecilie | 2005 | S 68 | 0592AM | 25 m | 3:07.20 | |
82 | 282 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 3:07.25 | |
83 | 429 | Lysgaard Maria | 2006 | LYSENG | 0682AC | 25 m | 3:07.38 | |
84 | 314 | Andersen Frida Høj | 2005 | ISHØJ | 0504AL | 25 m | 3:07.59 | |
85 | 318 | Dithmar Malene | 2006 | GREVE | 0634AN | 25 m | 3:07.88 | |
86 | 51 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 3:08.21 | |
87 | 571 | Nygaard Emma | 2005 | FREM | 0538AR | 25 m | 3:08.23 | |
88 | 200 | Hansfort Karoline | 2006 | AGF | 0668AM | 25 m | 3:09.04 | |
89 | 532 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 3:09.30 | |
90 | 264 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 3:09.50 | |
91 | 199 | Møller Marie Kromann | 2006 | AGF | 0654AM | 25 m | 3:09.78 | |
92 | 29 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 3:09.91 | |
93 | 235 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 3:09.99 | |
94 | 195 | Holmberg Mille | 2006 | VEJLE | 0654AH | 25 m | 3:12.20 | |
95 | 458 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | JYLLINGE | 0698AA | 25 m | 3:12.29 | |
96 | 257 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 3:12.50 | |
97 | 577 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 3:13.81 | |
98 | 77 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | 3:14.25 | |
99 | 261 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 3:15.00 | |
100 | 436 | Sørensen Mathilde Hoff | 2006 | NORD | 0654AS | 25 m | 3:19.59 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 februar 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 13:22 |
Løb 2, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 12 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 2:29.48 | |
2 | 442 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | ESBJERG | 0451AI | 25 m | 2:29.98 | |
3 | 455 | Kortegaard Anders K. | 2004 | JYLLINGE | 0471AB | 25 m | 2:33.87 | |
4 | 428 | Lindholm Frederik | 2004 | LYSENG | 0451AC | 25 m | 2:35.07 | |
5 | 319 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 25 m | 2:35.22 | |
6 | 16 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 2:35.87 | |
7 | 38 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 2:37.20 | |
8 | 243 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 2:37.45 | |
9 | 536 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 2:37.78 | |
10 | 348 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 2:38.44 | |
11 | 499 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 2:38.71 | |
12 | 158 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 2:39.03 | |
13 | 481 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 2:39.10 | |
14 | 292 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 2:39.63 | |
15 | 550 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 2:39.85 | |
16 | 402 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 2:40.33 | |
17 | 4 | Peters Emil Gram | 2005 | HELSINGE | 0529AD | 25 m | 2:40.37 | |
18 | 13 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 2:40.63 | |
19 | 478 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 2:40.69 | |
20 | 86 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 2:41.99 | |
21 | 95 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 2:42.37 | |
22 | 45 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 2:43.10 | |
23 | 371 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 2:43.13 | |
24 | 482 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 2:43.15 | |
25 | 99 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 2:43.43 | |
26 | 414 | Drechsler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 0561AH | 25 m | 2:43.53 | |
27 | 491 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 2:44.12 | |
28 | 437 | Torp Andreas | 2004 | NORD | 0409AA | 25 m | 2:44.21 | |
29 | 201 | Jensen Linus Folke | 2004 | AGF | 0427AO | 25 m | 2:44.45 | |
30 | 281 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 2:44.45 | |
31 | 248 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 25 m | 2:44.55 | |
32 | 398 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 25 m | 2:44.58 | |
33 | 207 | Sanggaard Anders | 2005 | AGF | 0519AH | 25 m | 2:44.83 | |
34 | 423 | Lamberg Viktor Lei | 2004 | SKOVBAKKEN | 0477AE | 25 m | 2:45.03 | |
35 | 279 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 2:45.23 | |
36 | 313 | Thulstrup Lasse | 2004 | KOLDING | 0489AB | 25 m | 2:45.39 | |
37 | 549 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 2:46.02 | |
38 | 144 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | 2:46.05 | |
39 | 580 | Fogt Alex | 2004 | H2Odense | 0487AO | 25 m | 2:47.18 | |
40 | 189 | Mikkelsen Peter Kvorning | 2004 | VEJLE | 0499AC | 25 m | 2:47.55 | |
41 | 246 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 2:47.58 | |
42 | 605 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 2:48.23 | |
43 | 545 | Wemmelund Sigurd | 2005 | HERNING | 0589AI | 25 m | 2:48.57 | |
44 | 137 | Kobbelgaard Morten H. | 2005 | AALBORG | 0587AG | 25 m | 2:48.72 | |
45 | 147 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 2:50.25 | |
46 | 76 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 2:50.99 | |
47 | 24 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 2:51.78 | |
48 | 43 | Poulsen Peter Rom | 2005 | ERRITSØ | 0593AJ | 25 m | 2:52.23 | |
49 | 530 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 2:53.36 | |
50 | 188 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 25 m | 2:53.75 | |
51 | 259 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 2:54.03 | |
52 | 294 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 25 m | 2:54.43 | |
53 | 561 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 2:54.87 | |
54 | 351 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 2:55.34 | |
55 | 609 | Meisner Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 2:55.36 | |
56 | 231 | Hermansen Louie | 2004 | VAT CPH-MK | 0419AE | 25 m | 2:55.51 | |
57 | 421 | Andersen David Kilsgaard | 2005 | SKOVBAKKEN | 0567AM | 25 m | 2:55.53 | |
58 | 107 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 2:55.56 | |
59 | 362 | Hansen Kresten Skau | 2005 | DELTA | 0595AF | 25 m | 2:56.91 | |
60 | 383 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 2:57.25 | |
61 | 141 | Pedersen Mikkel | 2004 | AALBORG | 0403AJ | 25 m | 2:57.65 | |
62 | 361 | Gaur Jonas | 2005 | HARLEV | 0581AK | 25 m | 2:58.10 | |
63 | 113 | Schmidt Erik | 2005 | GENTOFTE | 0563AN | 25 m | 3:00.89 | |
64 | 198 | Toustrup Viggo Lind | 2005 | AGF | 0561AJ | 25 m | 3:02.43 | |
65 | 192 | Poulsen Tobias Holt | 2005 | VEJLE | 0511AE | 25 m | 3:04.73 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 februar 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 13:22 |
Løb 3, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 526 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 2:22.88 | |
2 | 205 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 25 m | 2:24.36 | |
3 | 469 | Romanski Fenja | 2005 | PINGVINEN | 0598AH | 25 m | 2:24.50 | |
4 | 444 | Jacobsen Ida | 2005 | ESBJERG | 0516AM | 25 m | 2:27.70 | |
5 | 171 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 2:28.43 | |
6 | 524 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 2:29.65 | |
7 | 616 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 2:30.21 | |
8 | 330 | Larsen Annika Britt | 2005 | TUNE | 0586AD | 25 m | 2:30.78 | |
9 | 68 | Lauritzen Annabella Marie | 2005 | SILKEBORG | 0586AG | 25 m | 2:30.83 | |
10 | 476 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 2:31.47 | |
11 | 528 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 2:31.70 | |
12 | 465 | Frydendahl Mille | 2006 | SLANGERUP | 0684AB | 25 m | 2:32.63 | |
13 | 419 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 2:33.14 | |
14 | 531 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 2:33.66 | |
15 | 157 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | 2:33.73 | |
16 | 509 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 2:33.78 | |
17 | 67 | Lauritsen Ester | 2005 | SILKEBORG | 0536AQ | 25 m | 2:34.15 | |
18 | 140 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 25 m | 2:34.41 | |
19 | 345 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 2:34.47 | |
20 | 467 | Spring Cassandra | 2005 | PINGVINEN | 0546AR | 25 m | 2:35.04 | |
21 | 139 | Mejdahl Stine | 2005 | AALBORG | 0548AT | 25 m | 2:35.13 | |
22 | 359 | Kapke Clara | 2006 | SØNDERBORG | 0614AB | 25 m | 2:35.17 | |
23 | 283 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 2:35.27 | |
24 | 20 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 2:35.34 | |
25 | 452 | Wolf Sofie A. | 2006 | ESBJERG | 0686AF | 25 m | 2:35.38 | |
26 | 135 | Kjelstrup Karoline | 2006 | AALBORG | 0634AK | 25 m | 2:35.67 | |
27 | 487 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 2:35.69 | |
28 | 485 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 2:35.97 | |
29 | 474 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 2:36.08 | |
30 | 475 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 2:36.35 | |
31 | 394 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 2:36.47 | |
32 | 404 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 2:36.48 | |
33 | 589 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | H2Odense | 0536AH | 25 m | 2:36.49 | |
34 | 212 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 2:36.63 | |
35 | 435 | Iversen Karoline | 2005 | NORD | 0528AM | 25 m | 2:36.75 | |
36 | 109 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 2:37.25 | |
37 | 185 | Jensen Ophelia Kronborg | 2005 | AABYBRO | 0508AW | 25 m | 2:37.53 | |
38 | 148 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 2:37.67 | |
39 | 23 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 2:37.75 | |
40 | 73 | Tolderlund Amalie | 2005 | SILKEBORG | 0586AR | 25 m | 2:37.84 | |
41 | 234 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 2:37.87 | |
42 | 110 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 2:37.89 | |
43 | 392 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 2:37.94 | |
44 | 588 | Færgemann Naja | 2006 | H2Odense | 0602AI | 25 m | 2:38.06 | |
45 | 396 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 2:38.15 | |
46 | 133 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 25 m | 2:38.38 | |
47 | 218 | Jensen Signe Vestergaard | 2005 | IKAST | 0538AM | 25 m | 2:38.38 | |
48 | 554 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 2:38.56 | |
49 | 122 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 2:38.88 | |
50 | 497 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 2:39.10 | |
51 | 194 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 25 m | 2:39.23 | |
52 | 181 | Varming Anna | 2005 | VIBORG | 0574AJ | 25 m | 2:39.31 | |
53 | 415 | Jensen Maja Fjordside | 2005 | HOLSTEBRO | 0548AM | 25 m | 2:39.38 | |
54 | 83 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 2:39.42 | |
55 | 164 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 2:39.42 | |
56 | 22 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 2:39.60 | |
57 | 130 | Hyltoft Caroline Lærke | 2006 | AALBORG | 0678AO | 25 m | 2:40.19 | |
58 | 576 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 2:40.39 | |
59 | 50 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 2:40.53 | |
60 | 311 | Piihl Victoria Fræhr | 2005 | KOLDING | 0598AJ | 25 m | 2:40.57 | |
61 | 320 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 2:40.67 | |
62 | 167 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 2:40.89 | |
63 | 532 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 2:41.60 | |
64 | 114 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 2:41.68 | |
65 | 203 | Futtrup Johanne V. | 2005 | AGF | 0518AI | 25 m | 2:41.82 | |
66 | 364 | Nørgaard Mathilde Linnet | 2005 | DELTA | 0542AQ | 25 m | 2:42.16 | |
67 | 329 | Larsen Alberte Crone | 2006 | TUNE | 0682AK | 25 m | 2:42.37 | |
68 | 80 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 2:43.72 | |
69 | 558 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 2:44.98 | |
70 | 411 | Bach Anna | 2006 | HOLSTEBRO | 0694AF | 25 m | 2:45.14 | |
71 | 378 | Jensen Amalie Nyvang | 2005 | THISTED | 0526AM | 25 m | 2:45.39 | |
72 | 151 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 2:45.89 | |
73 | 96 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 25 m | 2:46.07 | |
74 | 21 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 2:46.30 | |
75 | 522 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 2:46.75 | |
76 | 277 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 2:46.81 | |
77 | 433 | Kanstrup Rikke Friis | 2006 | HEI | 0634AR | 25 m | 2:47.11 | |
78 | 238 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 2:47.13 | |
79 | 434 | Abel Aia Caroline | 2006 | NORD | 0666AL | 25 m | 2:47.23 | |
80 | 618 | Jensen Maica | 2006 | HVIDOVRE | 0612AE | 25 m | 2:47.51 | |
81 | 468 | Bøgsted Clara Hejndorff | 2006 | PINGVINEN | 0626AO | 25 m | 2:50.83 | |
82 | 106 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 25 m | 2:51.21 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 februar 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 13:22 |
Løb 4, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 25 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 2:11.12 | |
2 | 472 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 2:13.45 | |
3 | 216 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 2:16.90 | |
4 | 19 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 2:16.99 | |
5 | 176 | Hansen Mads Peter | 2004 | VIBORG | 0453AM | 25 m | 2:17.37 | |
6 | 562 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 2:18.96 | |
7 | 321 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 25 m | 2:19.46 | |
8 | 187 | Iversen Mads | 2004 | VEJLE | 0491AG | 25 m | 2:19.65 | |
9 | 381 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 2:19.95 | |
10 | 247 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 2:19.96 | |
11 | 423 | Lamberg Viktor Lei | 2004 | SKOVBAKKEN | 0477AE | 25 m | 2:21.01 | |
12 | 477 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 2:21.32 | |
13 | 47 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HILLERØD | 0419AF | 25 m | 2:21.36 | |
14 | 229 | Thorhauge Christian | 2005 | HOBRO | 0545AM | 25 m | 2:21.47 | |
15 | 527 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 2:21.55 | |
16 | 424 | Mikkelsen Mads | 2004 | SKOVBAKKEN | 0491AC | 25 m | 2:22.01 | |
17 | 621 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 2:22.31 | |
18 | 511 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 2:22.40 | |
19 | 430 | Rosenborg Lucas | 2004 | LYSENG | 0481AH | 25 m | 2:23.47 | |
20 | 533 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 2:23.78 | |
21 | 137 | Kobbelgaard Morten H. | 2005 | AALBORG | 0587AG | 25 m | 2:23.89 | |
22 | 333 | Søby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 25 m | 2:24.27 | |
23 | 132 | Jacobsen Sebastian | 2004 | AALBORG | 0465AJ | 25 m | 2:24.45 | |
24 | 18 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 2:24.46 | |
25 | 376 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 2:24.51 | |
26 | 370 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 2:24.61 | |
27 | 224 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 25 m | 2:24.76 | |
28 | 36 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 2:25.01 | |
29 | 470 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | PINGVINEN | 0411AC | 25 m | 2:25.06 | |
30 | 94 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 2:25.87 | |
31 | 292 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 2:26.20 | |
32 | 550 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 2:26.27 | |
33 | 555 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 2:26.34 | |
34 | 461 | Hansen Emil Witzner | 2004 | LAKSEN | 0475AD | 25 m | 2:27.52 | |
35 | 65 | Hansen Kasper | 2004 | SILKEBORG | 0433AG | 25 m | 2:27.68 | |
36 | 565 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 2:28.04 | |
37 | 564 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 2:28.09 | |
38 | 546 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 2:28.22 | |
39 | 365 | Thomsen Christian Damborg | 2005 | DELTA | 0503AG | 25 m | 2:29.37 | |
40 | 379 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 2:29.37 | |
41 | 100 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 25 m | 2:29.39 | |
42 | 380 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 2:29.44 | |
43 | 572 | Klicman Sebastian Emil F. | 2005 | FREM | 0561AE | 25 m | 2:29.52 | |
44 | 530 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 2:30.46 | |
45 | 40 | Liersch Mathies | 2005 | SK-SYD | 0511AQ | 25 m | 2:30.93 | |
46 | 407 | Hertzog Luca | 2005 | RINGE | 0569AB | 25 m | 2:31.24 | |
47 | 226 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 2:31.25 | |
48 | 152 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 2:32.47 | |
49 | 495 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 2:32.49 | |
50 | 163 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 2:32.74 | |
51 | 494 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 2:32.83 | |
52 | 178 | Jakobsen Tobias | 2005 | VIBORG | 0573AM | 25 m | 2:32.96 | |
53 | 615 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 25 m | 2:33.41 | |
54 | 138 | Kristensen Mikkel K. | 2005 | AALBORG | 0519AJ | 25 m | 2:33.89 | |
55 | 431 | Boest Casper | 2005 | HEI | 0585AK | 25 m | 2:34.35 | |
56 | 484 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 25 m | 2:40.10 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 februar 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 13:22 |
Løb 5, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 101 | Helmark Cecilie Carøe | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 2:26.66 | |
2 | 112 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 2:27.32 | |
3 | 127 | Frost Camilla Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0588AM | 25 m | 2:30.06 | |
4 | 557 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 2:33.37 | |
5 | 239 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 2:35.35 | |
6 | 529 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 2:35.67 | |
7 | 515 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 25 m | 2:35.71 | |
8 | 496 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 2:36.80 | |
9 | 297 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 2:36.91 | |
10 | 180 | Sunesen Louise | 2005 | VIBORG | 0598AC | 25 m | 2:36.98 | |
11 | 528 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 2:38.15 | |
12 | 37 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 2:38.47 | |
13 | 128 | Frost Cecilie Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0598AM | 25 m | 2:39.22 | |
14 | 170 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 2:40.60 | |
15 | 60 | Larsen Laura Vedel | 2005 | ST-NEPTUN | 0554AK | 25 m | 2:41.91 | |
16 | 354 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 2:42.98 | |
17 | 537 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 2:43.43 | |
18 | 267 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 2:43.94 | |
19 | 323 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 2:44.75 | |
20 | 104 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 2:44.84 | |
21 | 227 | Andersen Karoline Prang | 2005 | HOBRO | 0534AH | 25 m | 2:45.20 | |
22 | 220 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 2:45.87 | |
23 | 299 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 25 m | 2:46.01 | |
24 | 215 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 2:46.63 | |
25 | 521 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 2:46.87 | |
26 | 451 | West Mia | 2006 | ESBJERG | 25 m | 2:48.70 | ||
27 | 78 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 2:48.72 | |
28 | 123 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 2:49.39 | |
29 | 485 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 2:49.90 | |
30 | 502 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 2:50.28 | |
31 | 575 | Norling Iben Ebdrup | 2005 | VÆRLØSE | 0546AU | 25 m | 2:50.30 | |
32 | 280 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 2:50.39 | |
33 | 194 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 25 m | 2:50.73 | |
34 | 316 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | GREVE | 0674AN | 25 m | 2:52.01 | |
35 | 262 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 2:52.04 | |
36 | 516 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 2:52.07 | |
37 | 603 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 2:54.60 | |
38 | 574 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 2:55.12 | |
39 | 534 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 2:56.05 | |
40 | 559 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 2:56.74 | |
41 | 244 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 2:57.53 | |
42 | 510 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 2:58.35 | |
43 | 522 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 2:58.74 | |
44 | 83 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 3:00.68 | |
45 | 122 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 3:03.42 | |
46 | 204 | Gadegaard Lucia Ruiz | 2006 | AGF | 0638AC | 25 m | 3:04.08 | |
47 | 285 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 3:05.12 | |
48 | 532 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 3:05.36 | |
49 | 278 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 3:08.91 | |
50 | 507 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 3:09.17 | |
51 | 80 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 3:09.18 | |
52 | 97 | Cour Liva La | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 3:09.56 | |
53 | 306 | Christensen Ane | 2006 | KOLDING | 0618AA | 25 m | 3:10.09 | |
54 | 263 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 3:10.24 | |
55 | 443 | Frederiksen Karoline R. | 2006 | ESBJERG | 0638AH | 25 m | 3:10.42 | |
56 | 93 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 3:11.27 | |
57 | 54 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 3:11.57 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 februar 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 13:22 |
Løb 6, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 525 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 2:16.69 | |
2 | 28 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 2:16.88 | |
3 | 408 | Landtved Christian | 2004 | RINGE | 0431AB | 25 m | 2:17.84 | |
4 | 585 | Henriksen Mads Juul | 2004 | H2Odense | 0465AA | 25 m | 2:18.05 | |
5 | 428 | Lindholm Frederik | 2004 | LYSENG | 0451AC | 25 m | 2:18.91 | |
6 | 535 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 2:19.57 | |
7 | 87 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 2:19.78 | |
8 | 328 | Isberg Oscar | 2004 | TUNE | 0433AC | 25 m | 2:19.95 | |
9 | 463 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 2:20.61 | |
10 | 12 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 2:21.40 | |
11 | 483 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 2:22.31 | |
12 | 324 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 25 m | 2:23.26 | |
13 | 105 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 2:25.81 | |
14 | 165 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 2:27.61 | |
15 | 551 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 2:28.22 | |
16 | 245 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 2:28.62 | |
17 | 216 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 2:29.33 | |
18 | 382 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 2:29.38 | |
19 | 281 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 2:29.59 | |
20 | 146 | Voldbjerg Christoffer P. | 2005 | AALBORG | 0545AH | 25 m | 2:30.02 | |
21 | 169 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 2:30.08 | |
22 | 331 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 2:30.77 | |
23 | 498 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 2:31.31 | |
24 | 317 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 25 m | 2:31.56 | |
25 | 495 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 2:31.61 | |
26 | 42 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 2:32.31 | |
27 | 179 | Kallesøe Andreas Weis | 2004 | VIBORG | 0491AM | 25 m | 2:32.49 | |
28 | 347 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 2:33.68 | |
29 | 293 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 25 m | 2:34.47 | |
30 | 446 | Mose Anders | 2004 | ESBJERG | 0411AD | 25 m | 2:34.88 | |
31 | 460 | Tranum Noah | 2004 | JYLLINGE | 0449AG | 25 m | 2:35.82 | |
32 | 55 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 2:37.59 | |
33 | 295 | Jørgensen Alfred Balslev | 2004 | SØLLERØD | 0429AK | 25 m | 2:37.80 | |
34 | 266 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 2:38.37 | |
35 | 405 | Andersen Mads Himmelstrup | 2004 | RINGE | 0495AG | 25 m | 2:38.50 | |
36 | 360 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 0465AH | 25 m | 2:38.52 | |
37 | 131 | Ilic Inas | 2005 | AALBORG | 0591AE | 25 m | 2:38.53 | |
38 | 182 | Berlin Malthe | 2005 | RØNNE | 0525AK | 25 m | 2:38.55 | |
39 | 322 | Madsen Cilas | 2005 | GREVE | 0557AB | 25 m | 2:39.42 | |
40 | 211 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 2:39.44 | |
41 | 287 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 2:39.60 | |
42 | 582 | Pedersen Christoffer R.S. | 2004 | H2Odense | 0405AA | 25 m | 2:39.70 | |
43 | 500 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 2:39.77 | |
44 | 279 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 2:39.83 | |
45 | 332 | Plank Nicklas | 2004 | TUNE | 0463AN | 25 m | 2:39.90 | |
46 | 159 | Thuelund Teodor | 2005 | NYBORG | 0577AH | 25 m | 2:41.33 | |
47 | 147 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 2:42.05 | |
48 | 441 | Duvander Nicolas | 2005 | ESBJERG | 0563AE | 25 m | 2:42.20 | |
49 | 586 | Tholstrup Marius Dyrgaard | 2005 | H2Odense | 0547AE | 25 m | 2:42.31 | |
50 | 214 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 2:43.05 | |
51 | 190 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 25 m | 2:43.64 | |
52 | 72 | Togsverd Emil | 2005 | SILKEBORG | 0577AE | 25 m | 2:43.99 | |
53 | 271 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 2:50.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 februar 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 13:22 |
Løb 7, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 538 | Hovedstadens Piger A | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:01.92 | ||
2 | 450 | Esbjerg Piger | 2005 | ESBJERG | 25 m | 2:02.87 | ||
3 | 90 | Gentofte Stars | 2005 | GENTOFTE | 25 m | 2:05.53 | ||
4 | 62 | Ssk Piger 1 | 2005 | SILKEBORG | 25 m | 2:06.02 | ||
5 | 596 | Sigma 1 | 2005 | SIGMA | 25 m | 2:06.05 | ||
6 | 255 | Vat | 2005 | VAT CPH | 25 m | 2:06.44 | ||
7 | 385 | Helsingør Piger | 2005 | HELSINGØR | 25 m | 2:07.29 | ||
8 | 517 | Køge Piger 1 | 2005 | KØGE | 25 m | 2:08.28 | ||
9 | 340 | Gti 1 | 2005 | GTI | 25 m | 2:08.47 | ||
10 | 160 | Herlev Flaming Flamingos | 2005 | HERLEV | 25 m | 2:08.60 | ||
11 | 539 | Hovedstadens Piger B | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:09.24 | ||
12 | 273 | Vg17 Piger | 2005 | VG17 | 25 m | 2:09.50 | ||
13 | 142 | Aalborg Piger 1 | 2005 | AALBORG | 25 m | 2:09.90 | ||
14 | 276 | Lyngby Royal Girls | 2005 | LYNGBY | 25 m | 2:10.00 | ||
15 | 592 | A6 Piger 1 | 2005 | A6 | 25 m | 2:10.69 | ||
16 | 569 | Gsc Piger 1 | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 2:11.27 | ||
17 | 590 | H2Odense Pige | 2005 | H2Odense | 25 m | 2:12.26 | ||
18 | 597 | Sigma 2 | 2005 | SIGMA | 25 m | 2:12.58 | ||
19 | 8 | Kvik K2 Piger | 2005 | KVIK | 25 m | 2:13.05 | ||
20 | 343 | Skjoldmøer | 2005 | ROSKILDE | 25 m | 2:13.05 | ||
21 | 209 | Agf Piger | 2005 | AGF | 25 m | 2:14.45 | ||
22 | 49 | Hillerød Tøserne | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:14.59 | ||
23 | 418 | Hsc Årgang Piger | 2006 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:14.94 | ||
24 | 610 | Hg Piger | 2005 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:16.08 | ||
25 | 217 | Isk Piger | 2005 | IKAST | 25 m | 2:16.96 | ||
26 | 599 | Piger Aarhus Swim | 2005 | AAS | 25 m | 2:17.01 | ||
27 | 304 | Kolding Piger | 2005 | KOLDING | 25 m | 2:17.60 | ||
28 | 75 | Sunswim 1 | 2005 | SOLRØD | 25 m | 2:17.61 | ||
29 | 614 | Hvidovre Medley Piger | 2005 | HVIDOVRE | 25 m | 2:20.00 | ||
30 | 197 | Vejle Piger | 2005 | VEJLE | 25 m | 2:20.32 | ||
31 | 600 | Søllerød Piger | 2006 | SØLLERØD | 25 m | 2:25.00 | ||
32 | 578 | Værløse Piger | 2005 | VÆRLØSE | 25 m | 2:25.84 | ||
33 | 518 | Køge Piger 2 | 2005 | KØGE | 25 m | 2:15.93 | RES | |
34 | 143 | Aalborg Piger 2 | 2005 | AALBORG | 25 m | 2:18.00 | RES | |
35 | 570 | Gsc Piger 2 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 2:18.92 | RES | |
36 | 89 | Gentofte Piger 2 | 2005 | GENTOFTE | 25 m | 2:19.68 | RES | |
37 | 540 | Hovedstadens Piger ´c | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:19.97 | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 februar 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 13:22 |
Løb 8, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 339 | Gti 1 | 2004 | GTI | 25 m | 1:54.75 | ||
2 | 598 | Drenge Aarhus Swim | 2004 | AAS | 25 m | 1:58.31 | ||
3 | 7 | Kvik K2 Drenge | 2004 | KVIK | 25 m | 1:58.58 | ||
4 | 593 | A6 Drenge 1 | 2004 | A6 | 25 m | 1:58.62 | ||
5 | 541 | Hovedstadens Drenge | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:58.65 | ||
6 | 594 | Sigma 1 | 2004 | SIGMA | 25 m | 1:58.94 | ||
7 | 256 | Vat | 2004 | VAT CPH | 25 m | 2:00.36 | ||
8 | 567 | Gsc Drenge 1 | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 2:00.46 | ||
9 | 175 | Vs Drenge | 2004 | VIBORG | 25 m | 2:00.54 | ||
10 | 374 | Thisted Drenge | 2004 | THISTED | 25 m | 2:01.54 | ||
11 | 91 | Tilted Bombers | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 2:02.02 | ||
12 | 344 | Vikinger | 2005 | ROSKILDE | 25 m | 2:02.23 | ||
13 | 161 | Herlev Tryharders | 2004 | HERLEV | 25 m | 2:02.50 | ||
14 | 125 | Aalborg Drenge 1 | 2004 | AALBORG | 25 m | 2:03.00 | ||
15 | 591 | H2Odense Drenge | 2004 | H2Odense | 25 m | 2:03.08 | ||
16 | 595 | Sigma 2 | 2004 | SIGMA | 25 m | 2:03.09 | ||
17 | 56 | Frederikssund Energy | 2004 | FR.SUND | 25 m | 2:03.22 | ||
18 | 35 | Sk-Syd Drenge | 2004 | SK-SYD | 25 m | 2:04.12 | ||
19 | 208 | Agf Drenge | 2004 | AGF | 25 m | 2:04.23 | ||
20 | 196 | Vejle Drenge | 2004 | VEJLE | 25 m | 2:04.50 | ||
21 | 397 | Hs Ronnie | 2004 | HØRSHOLM | 25 m | 2:04.83 | ||
22 | 210 | Triton Drenge | 2004 | TRITON B | 25 m | 2:05.50 | ||
23 | 44 | Hillerød Drengene | 2004 | HILLERØD | 25 m | 2:05.59 | ||
24 | 272 | Vg17 Drenge | 2004 | VG17 | 25 m | 2:06.00 | ||
25 | 568 | Gsc Drenge 2 | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 2:07.31 | ||
26 | 384 | Helsingør Drenge | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 2:09.59 | ||
27 | 126 | Aalborg Drenge 2 | 2004 | AALBORG | 25 m | 2:10.00 | ||
28 | 601 | Søllerød Drenge | 2005 | SØLLERØD | 25 m | 2:10.00 | ||
29 | 613 | Hvidovre Medley Herrer | 2004 | HVIDOVRE | 25 m | 2:10.12 | ||
30 | 440 | Esbjerg Drenge | 2005 | ESBJERG | 25 m | 2:12.99 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 februar 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 13:22 |
Løb 9, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 252 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 57.96 | |
2 | 521 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 59.22 | |
3 | 469 | Romanski Fenja | 2005 | PINGVINEN | 0598AH | 25 m | 59.65 | |
4 | 101 | Helmark Cecilie Carøe | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 59.68 | |
5 | 451 | West Mia | 2006 | ESBJERG | 25 m | 59.70 | ||
6 | 524 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 1:00.75 | |
7 | 516 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 1:01.19 | |
8 | 520 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 1:01.20 | |
9 | 394 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 1:01.32 | |
10 | 66 | Holstein Mette | 2005 | SILKEBORG | 0552AI | 25 m | 1:01.56 | |
11 | 488 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 1:01.57 | |
12 | 358 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 25 m | 1:01.90 | |
13 | 171 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 1:02.10 | |
14 | 233 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 1:02.22 | |
15 | 515 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 25 m | 1:02.29 | |
16 | 181 | Varming Anna | 2005 | VIBORG | 0574AJ | 25 m | 1:02.41 | |
17 | 464 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 1:02.45 | |
18 | 588 | Færgemann Naja | 2006 | H2Odense | 0602AI | 25 m | 1:02.52 | |
19 | 286 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 1:02.60 | |
20 | 528 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 1:02.60 | |
21 | 61 | Rasmussen Sofie | 2005 | ST-NEPTUN | 0502AQ | 25 m | 1:02.68 | |
22 | 157 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | 1:02.70 | |
23 | 73 | Tolderlund Amalie | 2005 | SILKEBORG | 0586AR | 25 m | 1:02.74 | |
24 | 14 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 1:02.75 | |
25 | 427 | Langvad Nanna | 2005 | LYSENG | 0512BA | 25 m | 1:02.92 | |
26 | 399 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 1:03.12 | |
27 | 84 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | 1:03.22 | |
28 | 531 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 1:03.33 | |
29 | 356 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 1:03.57 | |
30 | 486 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 1:03.58 | |
31 | 475 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 1:03.68 | |
32 | 299 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 25 m | 1:03.79 | |
33 | 323 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 1:03.84 | |
34 | 20 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 1:03.89 | |
35 | 155 | Stamholt Maja | 2005 | HADERSLEV | 0528AH | 25 m | 1:03.89 | |
36 | 5 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 0562AS | 25 m | 1:03.96 | |
37 | 396 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 1:04.02 | |
38 | 230 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 1:04.03 | |
39 | 64 | Friis Maja | 2005 | SILKEBORG | 0574AP | 25 m | 1:04.07 | |
40 | 616 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 1:04.11 | |
41 | 202 | Hindberg Ida Emilie | 2005 | AGF | 0528AQ | 25 m | 1:04.13 | |
42 | 34 | Sørensen Petrine R. E. | 2005 | HASLEV | 0512AB | 25 m | 1:04.20 | |
43 | 185 | Jensen Ophelia Kronborg | 2005 | AABYBRO | 0508AW | 25 m | 1:04.21 | |
44 | 449 | Olesen Amanda Busk | 2005 | ESBJERG | 0558AH | 25 m | 1:04.25 | |
45 | 10 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 1:04.28 | |
46 | 404 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 1:04.29 | |
47 | 452 | Wolf Sofie A. | 2006 | ESBJERG | 0686AF | 25 m | 1:04.29 | |
48 | 553 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 1:04.30 | |
49 | 353 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 1:04.46 | |
50 | 622 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 0576AR | 25 m | 1:04.55 | |
51 | 375 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 1:04.56 | |
52 | 234 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 1:04.66 | |
53 | 413 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | 1:04.68 | |
54 | 603 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 1:04.75 | |
55 | 239 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 1:04.82 | |
56 | 52 | Kirchhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 1:04.86 | |
57 | 123 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 1:04.91 | |
58 | 345 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 1:04.95 | |
59 | 82 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 1:04.98 | |
60 | 457 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 1:04.98 | |
61 | 2 | Hansen Emily | 2005 | HELSINGE | 0528AO | 25 m | 1:05.07 | |
62 | 236 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 1:05.11 | |
63 | 17 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 1:05.15 | |
64 | 354 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 1:05.15 | |
65 | 392 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 1:05.16 | |
66 | 355 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:05.17 | |
67 | 220 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 1:05.30 | |
68 | 97 | Cour Liva La | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 1:05.63 | |
69 | 241 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 1:05.65 | |
70 | 542 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 1:05.74 | |
71 | 130 | Hyltoft Caroline Lærke | 2006 | AALBORG | 0678AO | 25 m | 1:05.82 | |
72 | 186 | Rønnow Ida | 2006 | AABYBRO | 0658AE | 25 m | 1:05.89 | |
73 | 223 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 1:05.99 | |
74 | 369 | Halle Caden | 2005 | ODDER | 0596AS | 25 m | 1:06.03 | |
75 | 509 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 1:06.12 | |
76 | 326 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GREVE | 0626AJ | 25 m | 1:06.16 | |
77 | 268 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 1:06.20 | |
78 | 270 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 1:06.20 | |
79 | 22 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 1:06.23 | |
80 | 303 | Stoltenhoff Katrine | 2006 | BRÆDSTRUP | 0672AM | 25 m | 1:06.24 | |
81 | 359 | Kapke Clara | 2006 | SØNDERBORG | 0614AB | 25 m | 1:06.46 | |
82 | 71 | Pedersen Sarah Froberg | 2006 | SILKEBORG | 0694AJ | 25 m | 1:06.51 | |
83 | 574 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 1:06.65 | |
84 | 83 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 1:06.69 | |
85 | 212 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 1:06.69 | |
86 | 433 | Kanstrup Rikke Friis | 2006 | HEI | 0634AR | 25 m | 1:07.04 | |
87 | 21 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:07.29 | |
88 | 109 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 1:07.67 | |
89 | 559 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 1:07.73 | |
90 | 222 | Jensen Laura Snebang V. | 2006 | IKAST | 0674AS | 25 m | 1:07.74 | |
91 | 92 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 1:07.75 | |
92 | 122 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 1:07.86 | |
93 | 27 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 25 m | 1:07.89 | |
94 | 417 | Lindholm Mille Dahl | 2006 | HOLSTEBRO | 0662AK | 25 m | 1:07.92 | |
95 | 232 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 1:08.14 | |
96 | 116 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 25 m | 1:08.19 | |
97 | 409 | Mols Christine | 2006 | RINGE | 0692AO | 25 m | 1:08.21 | |
98 | 298 | Røjel Anna | 2006 | SØLLERØD | 0634AG | 25 m | 1:08.27 | |
99 | 108 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 25 m | 1:09.62 | |
100 | 315 | Gotfredsen Emilia | 2005 | ISHØJ | 0562AE | 25 m | 1:09.83 | |
101 | 489 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 1:10.26 | |
102 | 560 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 1:10.41 | |
103 | 620 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 25 m | 1:10.75 | |
104 | 39 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 1:10.85 | |
105 | 307 | Hansen Sarah | 2005 | KOLDING | 0538AQ | 25 m | 1:12.19 | |
106 | 257 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 1:12.50 | |
107 | 462 | Dietrichsen Anna | 2006 | SLANGERUP | 0694AB | 25 m | 1:12.76 | |
108 | 288 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 1:13.46 | |
109 | 581 | Piiters Amalie F. | 2006 | H2Odense | 0628AT | 25 m | 1:14.29 | |
110 | 277 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 1:15.18 | |
111 | 74 | Rolighed Maja | 2005 | ERRITSØ | 0546AY | 25 m | 1:15.65 | |
112 | 501 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 1:15.78 | |
113 | 503 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 1:15.78 | |
114 | 302 | Rasmussen Annemone | 2006 | BRÆDSTRUP | 0674AC | 25 m | 1:15.94 | |
115 | 251 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 1:16.80 | |
116 | 96 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 25 m | 1:17.34 | |
117 | 93 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 1:21.71 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 februar 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 13:22 |
Løb 10, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 525 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 52.33 | |
2 | 390 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 55.11 | |
3 | 424 | Mikkelsen Mads | 2004 | SKOVBAKKEN | 0491AC | 25 m | 55.98 | |
4 | 472 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 56.14 | |
5 | 332 | Plank Nicklas | 2004 | TUNE | 0463AN | 25 m | 56.33 | |
6 | 328 | Isberg Oscar | 2004 | TUNE | 0433AC | 25 m | 56.43 | |
7 | 408 | Landtved Christian | 2004 | RINGE | 0431AB | 25 m | 56.44 | |
8 | 428 | Lindholm Frederik | 2004 | LYSENG | 0451AC | 25 m | 56.46 | |
9 | 105 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 56.71 | |
10 | 379 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 56.73 | |
11 | 348 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 56.84 | |
12 | 470 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | PINGVINEN | 0411AC | 25 m | 56.93 | |
13 | 47 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HILLERØD | 0419AF | 25 m | 57.06 | |
14 | 182 | Berlin Malthe | 2005 | RØNNE | 0525AK | 25 m | 57.13 | |
15 | 463 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 57.24 | |
16 | 551 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 57.30 | |
17 | 158 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 57.38 | |
18 | 87 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 57.72 | |
19 | 535 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 57.82 | |
20 | 260 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 57.85 | |
21 | 137 | Kobbelgaard Morten H. | 2005 | AALBORG | 0587AG | 25 m | 57.86 | |
22 | 25 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 58.04 | |
23 | 533 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 58.28 | |
24 | 321 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 25 m | 58.29 | |
25 | 94 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 58.34 | |
26 | 30 | Flytkjær-Hansen Holger | 2004 | HASLEV | 0479AE | 25 m | 58.47 | |
27 | 292 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 58.48 | |
28 | 523 | Pesci Ettore | 2004 | HOVEDSTAD | 0483AS | 25 m | 58.48 | |
29 | 57 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 58.61 | |
30 | 483 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 58.64 | |
31 | 295 | Jørgensen Alfred Balslev | 2004 | SØLLERØD | 0429AK | 25 m | 58.68 | |
32 | 371 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 58.70 | |
33 | 42 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 58.75 | |
34 | 6 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 58.92 | |
35 | 229 | Thorhauge Christian | 2005 | HOBRO | 0545AM | 25 m | 59.09 | |
36 | 36 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 59.36 | |
37 | 1 | Frederiksen Lukas | 2004 | HELSINGE | 0473AL | 25 m | 59.42 | |
38 | 88 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 59.65 | |
39 | 188 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 25 m | 59.69 | |
40 | 370 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 59.77 | |
41 | 572 | Klicman Sebastian Emil F. | 2005 | FREM | 0561AE | 25 m | 59.80 | |
42 | 207 | Sanggaard Anders | 2005 | AGF | 0519AH | 25 m | 59.87 | |
43 | 206 | Have Søren | 2004 | AGF | 0449AE | 25 m | 59.92 | |
44 | 163 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 59.95 | |
45 | 527 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 1:00.07 | |
46 | 584 | Nejmann Jonathan | 2004 | H2Odense | 0423AO | 25 m | 1:00.36 | |
47 | 48 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 1:00.49 | |
48 | 40 | Liersch Mathies | 2005 | SK-SYD | 0511AQ | 25 m | 1:00.50 | |
49 | 494 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 1:00.57 | |
50 | 119 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 1:00.60 | |
51 | 118 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 1:00.79 | |
52 | 237 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 1:00.80 | |
53 | 352 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:00.86 | |
54 | 401 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 25 m | 1:01.05 | |
55 | 58 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 1:01.25 | |
56 | 387 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 1:01.36 | |
57 | 300 | Andersen Matti | 2005 | BRÆDSTRUP | 0583AL | 25 m | 1:01.43 | |
58 | 388 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 25 m | 1:01.92 | |
59 | 617 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 25 m | 1:02.16 | |
60 | 31 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | HASLEV | 0581AH | 25 m | 1:02.51 | |
61 | 544 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | 1:03.08 | |
62 | 484 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 25 m | 1:03.25 | |
63 | 3 | Jeppesen Asger Bols | 2005 | HELSINGE | 0513AE | 25 m | 1:03.56 | |
64 | 274 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 1:03.61 | |
65 | 363 | Madsen Mikkel Holme | 2005 | DELTA | 0539AK | 25 m | 1:04.00 | |
66 | 367 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 1:05.28 | |
67 | 456 | Røpke Emil Stenholt | 2004 | JYLLINGE | 0429AA | 25 m | 1:05.43 | |
68 | 102 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 25 m | 1:05.63 | |
69 | 432 | Fogh Magnus | 2005 | HEI | 0503AH | 25 m | 1:07.09 | |
70 | 26 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 1:07.66 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 februar 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 13:22 |
Løb 11, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 252 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 2:20.30 | |
2 | 112 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 2:24.97 | |
3 | 526 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 2:26.93 | |
4 | 521 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 2:27.71 | |
5 | 101 | Helmark Cecilie Carøe | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 2:28.33 | |
6 | 135 | Kjelstrup Karoline | 2006 | AALBORG | 0634AK | 25 m | 2:28.60 | |
7 | 170 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 2:28.76 | |
8 | 205 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 25 m | 2:29.85 | |
9 | 68 | Lauritzen Annabella Marie | 2005 | SILKEBORG | 0586AG | 25 m | 2:30.63 | |
10 | 454 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 2:30.70 | |
11 | 515 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 25 m | 2:31.29 | |
12 | 410 | Rønn Anna | 2005 | RINGE | 0552AD | 25 m | 2:31.93 | |
13 | 286 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 2:32.49 | |
14 | 297 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 2:32.66 | |
15 | 358 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 25 m | 2:32.87 | |
16 | 485 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 2:33.75 | |
17 | 524 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 2:34.19 | |
18 | 267 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 2:34.41 | |
19 | 355 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 2:34.59 | |
20 | 127 | Frost Camilla Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0588AM | 25 m | 2:35.48 | |
21 | 588 | Færgemann Naja | 2006 | H2Odense | 0602AI | 25 m | 2:35.85 | |
22 | 359 | Kapke Clara | 2006 | SØNDERBORG | 0614AB | 25 m | 2:35.87 | |
23 | 124 | Bager Mathilde | 2005 | AALBORG | 0524AN | 25 m | 2:36.02 | |
24 | 128 | Frost Cecilie Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0598AM | 25 m | 2:36.78 | |
25 | 330 | Larsen Annika Britt | 2005 | TUNE | 0586AD | 25 m | 2:37.29 | |
26 | 519 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 2:38.61 | |
27 | 234 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 2:38.63 | |
28 | 516 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 2:38.96 | |
29 | 202 | Hindberg Ida Emilie | 2005 | AGF | 0528AQ | 25 m | 2:38.98 | |
30 | 444 | Jacobsen Ida | 2005 | ESBJERG | 0516AM | 25 m | 2:39.12 | |
31 | 427 | Langvad Nanna | 2005 | LYSENG | 0512BA | 25 m | 2:39.14 | |
32 | 496 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 2:39.53 | |
33 | 320 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 2:39.69 | |
34 | 60 | Larsen Laura Vedel | 2005 | ST-NEPTUN | 0554AK | 25 m | 2:39.83 | |
35 | 579 | Habermann Agnete | 2005 | H2Odense | 0576AA | 25 m | 2:39.88 | |
36 | 476 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 2:39.93 | |
37 | 71 | Pedersen Sarah Froberg | 2006 | SILKEBORG | 0694AJ | 25 m | 2:40.01 | |
38 | 258 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 2:40.13 | |
39 | 529 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 2:40.27 | |
40 | 345 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 2:40.34 | |
41 | 157 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | 2:40.37 | |
42 | 606 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 2:40.39 | |
43 | 528 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 2:40.49 | |
44 | 78 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 2:40.79 | |
45 | 534 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 2:41.10 | |
46 | 537 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 2:41.12 | |
47 | 510 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 2:41.15 | |
48 | 63 | Bock Emilie Bie | 2005 | SILKEBORG | 0554AE | 25 m | 2:42.98 | |
49 | 193 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 2:43.06 | |
50 | 109 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 2:43.25 | |
51 | 326 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GREVE | 0626AJ | 25 m | 2:43.37 | |
52 | 244 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 2:43.55 | |
53 | 83 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 2:43.69 | |
54 | 263 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 2:44.08 | |
55 | 9 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 2:44.98 | |
56 | 513 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 2:45.05 | |
57 | 80 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 2:45.24 | |
58 | 509 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 2:45.61 | |
59 | 543 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 2:46.34 | |
60 | 542 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 2:46.52 | |
61 | 507 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 2:46.92 | |
62 | 264 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 2:46.95 | |
63 | 212 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 2:47.13 | |
64 | 422 | Dige Anne Katrine | 2006 | SKOVBAKKEN | 0654AF | 25 m | 2:49.06 | |
65 | 391 | Pedersen Caroline Søgaard | 2005 | HELSINGØR | 0562AX | 25 m | 2:49.20 | |
66 | 154 | Stamholt Anne | 2006 | HADERSLEV | 0652AM | 25 m | 2:49.44 | |
67 | 79 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 2:53.83 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 februar 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 13:22 |
Løb 12, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 12 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 2:14.33 | |
2 | 176 | Hansen Mads Peter | 2004 | VIBORG | 0453AM | 25 m | 2:14.82 | |
3 | 442 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | ESBJERG | 0451AI | 25 m | 2:17.55 | |
4 | 562 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 2:19.11 | |
5 | 551 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 2:20.19 | |
6 | 423 | Lamberg Viktor Lei | 2004 | SKOVBAKKEN | 0477AE | 25 m | 2:20.76 | |
7 | 585 | Henriksen Mads Juul | 2004 | H2Odense | 0465AA | 25 m | 2:21.06 | |
8 | 224 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 25 m | 2:21.13 | |
9 | 187 | Iversen Mads | 2004 | VEJLE | 0491AG | 25 m | 2:21.20 | |
10 | 165 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 2:22.13 | |
11 | 533 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 2:22.40 | |
12 | 324 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 25 m | 2:23.07 | |
13 | 470 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | PINGVINEN | 0411AC | 25 m | 2:23.24 | |
14 | 246 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 2:23.36 | |
15 | 19 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 2:23.50 | |
16 | 13 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 2:23.71 | |
17 | 292 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 2:23.99 | |
18 | 28 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 2:24.32 | |
19 | 379 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 2:24.33 | |
20 | 216 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 2:24.60 | |
21 | 535 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 2:24.78 | |
22 | 402 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 2:24.88 | |
23 | 381 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 2:25.26 | |
24 | 94 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 2:25.28 | |
25 | 527 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 2:25.28 | |
26 | 229 | Thorhauge Christian | 2005 | HOBRO | 0545AM | 25 m | 2:25.32 | |
27 | 481 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 2:25.49 | |
28 | 430 | Rosenborg Lucas | 2004 | LYSENG | 0481AH | 25 m | 2:25.56 | |
29 | 179 | Kallesøe Andreas Weis | 2004 | VIBORG | 0491AM | 25 m | 2:25.59 | |
30 | 281 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 2:25.67 | |
31 | 536 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 2:25.75 | |
32 | 499 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 2:26.07 | |
33 | 169 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 2:26.12 | |
34 | 42 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 2:26.18 | |
35 | 260 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 2:26.56 | |
36 | 16 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 2:26.95 | |
37 | 447 | Nielsen Mathias Marbæk | 2004 | ESBJERG | 0435AE | 25 m | 2:27.97 | |
38 | 331 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 2:28.44 | |
39 | 45 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 2:28.61 | |
40 | 111 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 2:28.74 | |
41 | 188 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 25 m | 2:28.85 | |
42 | 146 | Voldbjerg Christoffer P. | 2005 | AALBORG | 0545AH | 25 m | 2:30.31 | |
43 | 563 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 2:31.08 | |
44 | 226 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 2:31.41 | |
45 | 131 | Ilic Inas | 2005 | AALBORG | 0591AE | 25 m | 2:31.60 | |
46 | 365 | Thomsen Christian Damborg | 2005 | DELTA | 0503AG | 25 m | 2:31.76 | |
47 | 293 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 25 m | 2:31.81 | |
48 | 530 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 2:32.38 | |
49 | 259 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 2:32.83 | |
50 | 147 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 2:32.91 | |
51 | 512 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 2:35.95 | |
52 | 405 | Andersen Mads Himmelstrup | 2004 | RINGE | 0495AG | 25 m | 2:38.17 | |
53 | 59 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 25 m | 2:38.73 | |
54 | 448 | Nikolajsen Andreas | 2005 | ESBJERG | 0595AC | 25 m | 2:40.20 | |
55 | 505 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 2:45.56 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 februar 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 13:22 |
Løb 13, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 252 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 32.41 | |
2 | 519 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 33.95 | |
3 | 449 | Olesen Amanda Busk | 2005 | ESBJERG | 0558AH | 25 m | 34.22 | |
4 | 488 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 34.22 | |
5 | 66 | Holstein Mette | 2005 | SILKEBORG | 0552AI | 25 m | 34.91 | |
6 | 240 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 35.11 | |
7 | 172 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 35.20 | |
8 | 487 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 35.44 | |
9 | 464 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 35.51 | |
10 | 386 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 35.52 | |
11 | 135 | Kjelstrup Karoline | 2006 | AALBORG | 0634AK | 25 m | 35.53 | |
12 | 286 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 35.68 | |
13 | 465 | Frydendahl Mille | 2006 | SLANGERUP | 0684AB | 25 m | 35.89 | |
14 | 526 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 35.93 | |
15 | 420 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 36.00 | |
16 | 15 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 36.03 | |
17 | 297 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 36.27 | |
18 | 377 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 36.31 | |
19 | 479 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 36.33 | |
20 | 395 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 36.34 | |
21 | 227 | Andersen Karoline Prang | 2005 | HOBRO | 0534AH | 25 m | 36.40 | |
22 | 531 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 36.41 | |
23 | 170 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 36.43 | |
24 | 445 | Jensen Marie | 2005 | ESBJERG | 0516AO | 25 m | 36.48 | |
25 | 233 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 36.72 | |
26 | 451 | West Mia | 2006 | ESBJERG | 25 m | 36.88 | ||
27 | 534 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 36.89 | |
28 | 82 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 36.93 | |
29 | 323 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 36.97 | |
30 | 124 | Bager Mathilde | 2005 | AALBORG | 0524AN | 25 m | 37.00 | |
31 | 265 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 37.05 | |
32 | 115 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 37.09 | |
33 | 375 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 37.09 | |
34 | 258 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 37.12 | |
35 | 466 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | SLANGERUP | 0546AV | 25 m | 37.15 | |
36 | 10 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 37.28 | |
37 | 262 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 37.29 | |
38 | 579 | Habermann Agnete | 2005 | H2Odense | 0576AA | 25 m | 37.33 | |
39 | 104 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 37.35 | |
40 | 556 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 37.39 | |
41 | 234 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 37.42 | |
42 | 473 | Højberg Asta | 2005 | BIRKERØD | 0546AB | 25 m | 37.43 | |
43 | 173 | Michaelsen Cecilie | 2005 | S 68 | 0592AM | 25 m | 37.52 | |
44 | 32 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 37.62 | |
45 | 438 | Schousboe Rosa Marie | 2005 | KORAL | 0578AJ | 25 m | 37.66 | |
46 | 9 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 37.67 | |
47 | 573 | Vorgod Liva Lauridsen | 2005 | SMUT | 0566AR | 25 m | 37.71 | |
48 | 284 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 37.72 | |
49 | 589 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | H2Odense | 0536AH | 25 m | 37.84 | |
50 | 606 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 37.86 | |
51 | 547 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 37.89 | |
52 | 149 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 38.01 | |
53 | 219 | Holme Sofie Dyg | 2005 | IKAST | 0598AO | 25 m | 38.03 | |
54 | 557 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 38.04 | |
55 | 51 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 38.08 | |
56 | 571 | Nygaard Emma | 2005 | FREM | 0538AR | 25 m | 38.23 | |
57 | 399 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 38.28 | |
58 | 174 | Thirup Mathilde | 2005 | S 68 | 0536AL | 25 m | 38.37 | |
59 | 299 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 25 m | 38.39 | |
60 | 78 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 38.52 | |
61 | 415 | Jensen Maja Fjordside | 2005 | HOLSTEBRO | 0548AM | 25 m | 38.52 | |
62 | 355 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 38.57 | |
63 | 81 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 38.60 | |
64 | 264 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 38.67 | |
65 | 453 | Øhlenschlæger Emilie | 2006 | ESBJERG | 0652AC | 25 m | 38.75 | |
66 | 116 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 25 m | 38.77 | |
67 | 368 | Muusmann Jette | 2005 | BOV | 0532AO | 25 m | 38.96 | |
68 | 406 | Hemmeløff Olivia | 2006 | RINGE | 0648AK | 25 m | 38.99 | |
69 | 325 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GREVE | 0686AJ | 25 m | 39.06 | |
70 | 193 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 39.27 | |
71 | 559 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 39.33 | |
72 | 429 | Lysgaard Maria | 2006 | LYSENG | 0682AC | 25 m | 39.35 | |
73 | 221 | Håkonsson Laura | 2006 | IKAST | 0646AO | 25 m | 39.39 | |
74 | 263 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 39.39 | |
75 | 507 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 39.42 | |
76 | 92 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 39.44 | |
77 | 548 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 39.44 | |
78 | 443 | Frederiksen Karoline R. | 2006 | ESBJERG | 0638AH | 25 m | 39.56 | |
79 | 508 | Toft Annette | 2006 | KØGE | 0672AC | 25 m | 39.63 | |
80 | 537 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 39.64 | |
81 | 242 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 39.69 | |
82 | 29 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 39.75 | |
83 | 200 | Hansfort Karoline | 2006 | AGF | 0668AM | 25 m | 39.76 | |
84 | 490 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 39.84 | |
85 | 411 | Bach Anna | 2006 | HOLSTEBRO | 0694AF | 25 m | 39.90 | |
86 | 261 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 40.10 | |
87 | 235 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 40.14 | |
88 | 608 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 40.16 | |
89 | 506 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 40.17 | |
90 | 186 | Rønnow Ida | 2006 | AABYBRO | 0658AE | 25 m | 40.28 | |
91 | 98 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 40.30 | |
92 | 269 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 40.37 | |
93 | 552 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 40.37 | |
94 | 228 | Hedegaard Julie Kvolbæk | 2006 | HOBRO | 0658AV | 25 m | 40.38 | |
95 | 560 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 40.39 | |
96 | 301 | Harpøth Stella | 2006 | BRÆDSTRUP | 0656AH | 25 m | 40.40 | |
97 | 607 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 40.40 | |
98 | 22 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 40.46 | |
99 | 168 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 40.46 | |
100 | 184 | Helt Therese J | 2006 | AABYBRO | 0658AK | 25 m | 40.50 | |
101 | 522 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 40.54 | |
102 | 389 | Nielsen Sofie Anker | 2006 | HELSINGØR | 0694AU | 25 m | 40.60 | |
103 | 436 | Sørensen Mathilde Hoff | 2006 | NORD | 0654AS | 25 m | 40.60 | |
104 | 587 | Vinther-Okholm Mejse | 2006 | H2Odense | 0646AV | 25 m | 40.63 | |
105 | 77 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | 40.68 | |
106 | 195 | Holmberg Mille | 2006 | VEJLE | 0654AH | 25 m | 40.75 | |
107 | 327 | Willumsen Mathilde | 2006 | GREVE | 0634AI | 25 m | 40.79 | |
108 | 458 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | JYLLINGE | 0698AA | 25 m | 40.87 | |
109 | 162 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 41.07 | |
110 | 282 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 41.56 | |
111 | 318 | Dithmar Malene | 2006 | GREVE | 0634AN | 25 m | 41.78 | |
112 | 619 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 25 m | 41.86 | |
113 | 289 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 41.96 | |
114 | 199 | Møller Marie Kromann | 2006 | AGF | 0654AM | 25 m | 42.63 | |
115 | 581 | Piiters Amalie F. | 2006 | H2Odense | 0628AT | 25 m | 43.63 | |
116 | 251 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 46.62 | |
117 | 577 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 47.29 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 februar 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 13:22 |
Løb 14, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 348 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 30.91 | |
2 | 455 | Kortegaard Anders K. | 2004 | JYLLINGE | 0471AB | 25 m | 31.43 | |
3 | 442 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | ESBJERG | 0451AI | 25 m | 31.56 | |
4 | 243 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 32.03 | |
5 | 319 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 25 m | 32.05 | |
6 | 201 | Jensen Linus Folke | 2004 | AGF | 0427AO | 25 m | 32.75 | |
7 | 428 | Lindholm Frederik | 2004 | LYSENG | 0451AC | 25 m | 32.81 | |
8 | 86 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 33.03 | |
9 | 207 | Sanggaard Anders | 2005 | AGF | 0519AH | 25 m | 33.07 | |
10 | 478 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 33.24 | |
11 | 158 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 33.29 | |
12 | 76 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 33.57 | |
13 | 481 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 33.66 | |
14 | 582 | Pedersen Christoffer R.S. | 2004 | H2Odense | 0405AA | 25 m | 33.80 | |
15 | 482 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 33.86 | |
16 | 38 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 33.90 | |
17 | 536 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 33.96 | |
18 | 550 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 34.00 | |
19 | 414 | Drechsler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 0561AH | 25 m | 34.01 | |
20 | 25 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 34.34 | |
21 | 292 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 34.36 | |
22 | 437 | Torp Andreas | 2004 | NORD | 0409AA | 25 m | 34.48 | |
23 | 371 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 34.54 | |
24 | 13 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 34.55 | |
25 | 393 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 34.69 | |
26 | 324 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 25 m | 34.74 | |
27 | 45 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 34.87 | |
28 | 136 | Knakkergaard Asgar | 2004 | AALBORG | 0421AL | 25 m | 34.87 | |
29 | 4 | Peters Emil Gram | 2005 | HELSINGE | 0529AD | 25 m | 34.94 | |
30 | 95 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 35.07 | |
31 | 499 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 35.13 | |
32 | 99 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 35.15 | |
33 | 402 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 35.19 | |
34 | 166 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 35.22 | |
35 | 295 | Jørgensen Alfred Balslev | 2004 | SØLLERØD | 0429AK | 25 m | 35.24 | |
36 | 549 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 35.24 | |
37 | 275 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 35.26 | |
38 | 16 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 35.27 | |
39 | 111 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 35.34 | |
40 | 189 | Mikkelsen Peter Kvorning | 2004 | VEJLE | 0499AC | 25 m | 35.35 | |
41 | 248 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 25 m | 35.35 | |
42 | 141 | Pedersen Mikkel | 2004 | AALBORG | 0403AJ | 25 m | 35.42 | |
43 | 305 | Busk Daniel | 2005 | KOLDING | 0583AK | 25 m | 35.42 | |
44 | 580 | Fogt Alex | 2004 | H2Odense | 0487AO | 25 m | 35.42 | |
45 | 398 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 25 m | 35.59 | |
46 | 545 | Wemmelund Sigurd | 2005 | HERNING | 0589AI | 25 m | 35.59 | |
47 | 459 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | JYLLINGE | 0481AB | 25 m | 35.61 | |
48 | 206 | Have Søren | 2004 | AGF | 0449AE | 25 m | 35.66 | |
49 | 351 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 35.67 | |
50 | 416 | Kjeldsen Gustav K | 2004 | HOLSTEBRO | 0447AQ | 25 m | 35.72 | |
51 | 346 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 35.74 | |
52 | 352 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 35.75 | |
53 | 621 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 35.75 | |
54 | 177 | Henriksen Kasper | 2004 | VIBORG | 0441AM | 25 m | 35.79 | |
55 | 523 | Pesci Ettore | 2004 | HOVEDSTAD | 0483AS | 25 m | 35.79 | |
56 | 213 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 35.81 | |
57 | 387 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 35.82 | |
58 | 134 | Johannesen Casper | 2004 | AALBORG | 0429AH | 25 m | 35.87 | |
59 | 421 | Andersen David Kilsgaard | 2005 | SKOVBAKKEN | 0567AM | 25 m | 35.96 | |
60 | 147 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 35.98 | |
61 | 137 | Kobbelgaard Morten H. | 2005 | AALBORG | 0587AG | 25 m | 36.04 | |
62 | 43 | Poulsen Peter Rom | 2005 | ERRITSØ | 0593AJ | 25 m | 36.05 | |
63 | 561 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 36.12 | |
64 | 24 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 36.14 | |
65 | 48 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 36.15 | |
66 | 530 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 36.25 | |
67 | 380 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 36.32 | |
68 | 58 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 36.44 | |
69 | 366 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 36.46 | |
70 | 565 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 36.46 | |
71 | 294 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 25 m | 36.74 | |
72 | 370 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 36.80 | |
73 | 198 | Toustrup Viggo Lind | 2005 | AGF | 0561AJ | 25 m | 36.83 | |
74 | 225 | Jensen Kasper | 2005 | IKAST | 0559AJ | 25 m | 37.07 | |
75 | 361 | Gaur Jonas | 2005 | HARLEV | 0581AK | 25 m | 37.13 | |
76 | 178 | Jakobsen Tobias | 2005 | VIBORG | 0573AM | 25 m | 37.16 | |
77 | 605 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 37.18 | |
78 | 107 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 37.30 | |
79 | 555 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 37.30 | |
80 | 362 | Hansen Kresten Skau | 2005 | DELTA | 0595AF | 25 m | 37.40 | |
81 | 231 | Hermansen Louie | 2004 | VAT CPH-MK | 0419AE | 25 m | 37.43 | |
82 | 131 | Ilic Inas | 2005 | AALBORG | 0591AE | 25 m | 37.49 | |
83 | 609 | Meisner Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 37.73 | |
84 | 407 | Hertzog Luca | 2005 | RINGE | 0569AB | 25 m | 37.74 | |
85 | 480 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 37.79 | |
86 | 383 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 37.88 | |
87 | 192 | Poulsen Tobias Holt | 2005 | VEJLE | 0511AE | 25 m | 37.90 | |
88 | 439 | Clausen Carl | 2005 | ESBJERG | 0533AH | 25 m | 38.10 | |
89 | 120 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 38.20 | |
90 | 493 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 39.21 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 februar 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 13:22 |
Løb 15, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 526 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 1:05.27 | |
2 | 112 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 1:05.39 | |
3 | 469 | Romanski Fenja | 2005 | PINGVINEN | 0598AH | 25 m | 1:06.89 | |
4 | 531 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 1:07.09 | |
5 | 101 | Helmark Cecilie Carøe | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 1:07.15 | |
6 | 171 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 1:07.30 | |
7 | 451 | West Mia | 2006 | ESBJERG | 25 m | 1:07.64 | ||
8 | 515 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 25 m | 1:07.72 | |
9 | 444 | Jacobsen Ida | 2005 | ESBJERG | 0516AM | 25 m | 1:07.89 | |
10 | 392 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 1:08.12 | |
11 | 205 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 25 m | 1:08.32 | |
12 | 330 | Larsen Annika Britt | 2005 | TUNE | 0586AD | 25 m | 1:08.79 | |
13 | 68 | Lauritzen Annabella Marie | 2005 | SILKEBORG | 0586AG | 25 m | 1:08.93 | |
14 | 485 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 1:08.93 | |
15 | 524 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 1:09.20 | |
16 | 589 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | H2Odense | 0536AH | 25 m | 1:09.72 | |
17 | 528 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 1:09.74 | |
18 | 145 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 1:10.10 | |
19 | 67 | Lauritsen Ester | 2005 | SILKEBORG | 0536AQ | 25 m | 1:10.16 | |
20 | 20 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 1:10.21 | |
21 | 487 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 1:10.31 | |
22 | 616 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 1:10.32 | |
23 | 476 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 1:10.77 | |
24 | 181 | Varming Anna | 2005 | VIBORG | 0574AJ | 25 m | 1:10.88 | |
25 | 109 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 1:11.01 | |
26 | 345 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 1:11.10 | |
27 | 297 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 1:11.11 | |
28 | 84 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | 1:11.12 | |
29 | 157 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | 1:11.39 | |
30 | 218 | Jensen Signe Vestergaard | 2005 | IKAST | 0538AM | 25 m | 1:11.46 | |
31 | 509 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 1:11.54 | |
32 | 404 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 1:11.55 | |
33 | 128 | Frost Cecilie Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0598AM | 25 m | 1:11.57 | |
34 | 419 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 1:11.64 | |
35 | 140 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 25 m | 1:11.91 | |
36 | 359 | Kapke Clara | 2006 | SØNDERBORG | 0614AB | 25 m | 1:11.94 | |
37 | 73 | Tolderlund Amalie | 2005 | SILKEBORG | 0586AR | 25 m | 1:11.96 | |
38 | 465 | Frydendahl Mille | 2006 | SLANGERUP | 0684AB | 25 m | 1:11.96 | |
39 | 212 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 1:12.09 | |
40 | 396 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 1:12.22 | |
41 | 22 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 1:12.39 | |
42 | 497 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 1:12.45 | |
43 | 473 | Højberg Asta | 2005 | BIRKERØD | 0546AB | 25 m | 1:12.68 | |
44 | 553 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 1:12.97 | |
45 | 435 | Iversen Karoline | 2005 | NORD | 0528AM | 25 m | 1:13.00 | |
46 | 267 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 1:13.09 | |
47 | 139 | Mejdahl Stine | 2005 | AALBORG | 0548AT | 25 m | 1:13.10 | |
48 | 452 | Wolf Sofie A. | 2006 | ESBJERG | 0686AF | 25 m | 1:13.13 | |
49 | 236 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 1:13.22 | |
50 | 283 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 1:13.22 | |
51 | 148 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 1:13.26 | |
52 | 133 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 25 m | 1:13.28 | |
53 | 61 | Rasmussen Sofie | 2005 | ST-NEPTUN | 0502AQ | 25 m | 1:13.34 | |
54 | 467 | Spring Cassandra | 2005 | PINGVINEN | 0546AR | 25 m | 1:13.34 | |
55 | 413 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | 1:13.54 | |
56 | 412 | Bjerre Sofie | 2005 | HOLSTEBRO | 0514AN | 25 m | 1:13.56 | |
57 | 130 | Hyltoft Caroline Lærke | 2006 | AALBORG | 0678AO | 25 m | 1:13.60 | |
58 | 234 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 1:13.61 | |
59 | 308 | Heilmann Johanne | 2005 | KOLDING | 0558AI | 25 m | 1:13.69 | |
60 | 449 | Olesen Amanda Busk | 2005 | ESBJERG | 0558AH | 25 m | 1:13.70 | |
61 | 164 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 1:13.75 | |
62 | 286 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 1:13.75 | |
63 | 474 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 1:13.77 | |
64 | 21 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:13.86 | |
65 | 83 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 1:13.87 | |
66 | 34 | Sørensen Petrine R. E. | 2005 | HASLEV | 0512AB | 25 m | 1:13.90 | |
67 | 185 | Jensen Ophelia Kronborg | 2005 | AABYBRO | 0508AW | 25 m | 1:13.93 | |
68 | 576 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 1:14.12 | |
69 | 14 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 1:14.15 | |
70 | 204 | Gadegaard Lucia Ruiz | 2006 | AGF | 0638AC | 25 m | 1:14.17 | |
71 | 194 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 25 m | 1:14.18 | |
72 | 110 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 1:14.25 | |
73 | 180 | Sunesen Louise | 2005 | VIBORG | 0598AC | 25 m | 1:14.27 | |
74 | 122 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 1:14.53 | |
75 | 203 | Futtrup Johanne V. | 2005 | AGF | 0518AI | 25 m | 1:14.91 | |
76 | 85 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | SLAGELSE | 0518AB | 25 m | 1:14.96 | |
77 | 532 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 1:15.29 | |
78 | 114 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 1:15.62 | |
79 | 369 | Halle Caden | 2005 | ODDER | 0596AS | 25 m | 1:15.75 | |
80 | 284 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 1:15.97 | |
81 | 558 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 1:16.29 | |
82 | 223 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 1:16.37 | |
83 | 329 | Larsen Alberte Crone | 2006 | TUNE | 0682AK | 25 m | 1:16.43 | |
84 | 364 | Nørgaard Mathilde Linnet | 2005 | DELTA | 0542AQ | 25 m | 1:16.48 | |
85 | 411 | Bach Anna | 2006 | HOLSTEBRO | 0694AF | 25 m | 1:16.72 | |
86 | 29 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 1:16.82 | |
87 | 534 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 1:16.83 | |
88 | 238 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 1:17.13 | |
89 | 129 | Gjelstrup Line | 2006 | AALBORG | 0658AC | 25 m | 1:17.45 | |
90 | 453 | Øhlenschlæger Emilie | 2006 | ESBJERG | 0652AC | 25 m | 1:17.46 | |
91 | 602 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:17.48 | |
92 | 378 | Jensen Amalie Nyvang | 2005 | THISTED | 0526AM | 25 m | 1:17.54 | |
93 | 434 | Abel Aia Caroline | 2006 | NORD | 0666AL | 25 m | 1:17.57 | |
94 | 468 | Bøgsted Clara Hejndorff | 2006 | PINGVINEN | 0626AO | 25 m | 1:17.64 | |
95 | 537 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 1:17.65 | |
96 | 151 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 1:17.74 | |
97 | 222 | Jensen Laura Snebang V. | 2006 | IKAST | 0674AS | 25 m | 1:17.76 | |
98 | 64 | Friis Maja | 2005 | SILKEBORG | 0574AP | 25 m | 1:17.81 | |
99 | 9 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 1:17.90 | |
100 | 191 | Jochumsen Sophia | 2006 | VEJLE | 0642AE | 25 m | 1:17.98 | |
101 | 221 | Håkonsson Laura | 2006 | IKAST | 0646AO | 25 m | 1:18.03 | |
102 | 80 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 1:18.06 | |
103 | 433 | Kanstrup Rikke Friis | 2006 | HEI | 0634AR | 25 m | 1:18.07 | |
104 | 81 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 1:18.11 | |
105 | 50 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 1:18.23 | |
106 | 150 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 1:18.65 | |
107 | 288 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 1:18.67 | |
108 | 253 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 1:18.75 | |
109 | 285 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 1:19.11 | |
110 | 400 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 25 m | 1:19.41 | |
111 | 96 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 25 m | 1:19.76 | |
112 | 108 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 25 m | 1:20.61 | |
113 | 462 | Dietrichsen Anna | 2006 | SLANGERUP | 0694AB | 25 m | 1:21.16 | |
114 | 106 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 25 m | 1:21.21 | |
115 | 373 | Obert Freja | 2006 | ODDER | 0622AT | 25 m | 1:21.37 | |
116 | 307 | Hansen Sarah | 2005 | KOLDING | 0538AQ | 25 m | 1:22.95 | |
117 | 302 | Rasmussen Annemone | 2006 | BRÆDSTRUP | 0674AC | 25 m | 1:23.93 | |
118 | 298 | Røjel Anna | 2006 | SØLLERØD | 0634AG | 25 m | 1:25.46 | |
119 | 277 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 1:25.88 | |
120 | 503 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 1:26.48 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 februar 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 13:22 |
Løb 16, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 25 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 59.70 | |
2 | 176 | Hansen Mads Peter | 2004 | VIBORG | 0453AM | 25 m | 1:00.41 | |
3 | 472 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 1:02.23 | |
4 | 390 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 1:02.44 | |
5 | 19 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 1:02.81 | |
6 | 187 | Iversen Mads | 2004 | VEJLE | 0491AG | 25 m | 1:02.97 | |
7 | 442 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | ESBJERG | 0451AI | 25 m | 1:04.16 | |
8 | 158 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 1:04.68 | |
9 | 18 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 1:04.74 | |
10 | 229 | Thorhauge Christian | 2005 | HOBRO | 0545AM | 25 m | 1:04.82 | |
11 | 321 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 25 m | 1:04.82 | |
12 | 424 | Mikkelsen Mads | 2004 | SKOVBAKKEN | 0491AC | 25 m | 1:04.93 | |
13 | 292 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 1:05.06 | |
14 | 216 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 1:05.11 | |
15 | 247 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 1:05.21 | |
16 | 423 | Lamberg Viktor Lei | 2004 | SKOVBAKKEN | 0477AE | 25 m | 1:05.37 | |
17 | 137 | Kobbelgaard Morten H. | 2005 | AALBORG | 0587AG | 25 m | 1:05.43 | |
18 | 562 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 1:05.47 | |
19 | 376 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 1:05.84 | |
20 | 430 | Rosenborg Lucas | 2004 | LYSENG | 0481AH | 25 m | 1:05.85 | |
21 | 477 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 1:05.86 | |
22 | 132 | Jacobsen Sebastian | 2004 | AALBORG | 0465AJ | 25 m | 1:05.90 | |
23 | 527 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 1:05.99 | |
24 | 365 | Thomsen Christian Damborg | 2005 | DELTA | 0503AG | 25 m | 1:06.16 | |
25 | 381 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 1:06.42 | |
26 | 207 | Sanggaard Anders | 2005 | AGF | 0519AH | 25 m | 1:06.52 | |
27 | 260 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 1:06.53 | |
28 | 333 | Søby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 25 m | 1:06.88 | |
29 | 621 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 1:06.93 | |
30 | 550 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 1:06.98 | |
31 | 370 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 1:06.99 | |
32 | 471 | Pedersen Oscar | 2004 | PINGVINEN | 0445AE | 25 m | 1:07.06 | |
33 | 332 | Plank Nicklas | 2004 | TUNE | 0463AN | 25 m | 1:07.17 | |
34 | 402 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 1:07.31 | |
35 | 152 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 1:07.84 | |
36 | 504 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 1:07.90 | |
37 | 100 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 25 m | 1:07.97 | |
38 | 201 | Jensen Linus Folke | 2004 | AGF | 0427AO | 25 m | 1:08.09 | |
39 | 565 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 1:08.18 | |
40 | 461 | Hansen Emil Witzner | 2004 | LAKSEN | 0475AD | 25 m | 1:08.40 | |
41 | 555 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 1:08.42 | |
42 | 530 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 1:08.53 | |
43 | 572 | Klicman Sebastian Emil F. | 2005 | FREM | 0561AE | 25 m | 1:08.84 | |
44 | 564 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 1:08.94 | |
45 | 331 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 1:09.04 | |
46 | 380 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 1:09.04 | |
47 | 398 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 25 m | 1:09.05 | |
48 | 407 | Hertzog Luca | 2005 | RINGE | 0569AB | 25 m | 1:09.34 | |
49 | 494 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 1:09.41 | |
50 | 414 | Drechsler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 0561AH | 25 m | 1:09.62 | |
51 | 546 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 1:09.79 | |
52 | 40 | Liersch Mathies | 2005 | SK-SYD | 0511AQ | 25 m | 1:09.83 | |
53 | 431 | Boest Casper | 2005 | HEI | 0585AK | 25 m | 1:10.08 | |
54 | 59 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 25 m | 1:10.10 | |
55 | 178 | Jakobsen Tobias | 2005 | VIBORG | 0573AM | 25 m | 1:10.32 | |
56 | 293 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 25 m | 1:10.47 | |
57 | 237 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 1:10.51 | |
58 | 425 | Østerberg Gustav Dalby | 2005 | SKOVBAKKEN | 0571AC | 25 m | 1:10.78 | |
59 | 121 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 1:10.91 | |
60 | 226 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 1:10.94 | |
61 | 266 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 1:11.10 | |
62 | 190 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 25 m | 1:11.13 | |
63 | 352 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:11.48 | |
64 | 259 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 1:11.53 | |
65 | 102 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 25 m | 1:11.68 | |
66 | 403 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 25 m | 1:11.88 | |
67 | 514 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 1:11.89 | |
68 | 447 | Nielsen Mathias Marbæk | 2004 | ESBJERG | 0435AE | 25 m | 1:12.28 | |
69 | 213 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 1:12.38 | |
70 | 349 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 1:13.09 | |
71 | 432 | Fogh Magnus | 2005 | HEI | 0503AH | 25 m | 1:13.94 | |
72 | 416 | Kjeldsen Gustav K | 2004 | HOLSTEBRO | 0447AQ | 25 m | 1:15.82 | |
73 | 312 | Thomsen Axel Kenneth | 2005 | KOLDING | 0541AJ | 25 m | 1:16.06 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 februar 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 13:22 |
Løb 17, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 520 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 4:38.87 | |
2 | 394 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 4:39.40 | |
3 | 488 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 4:41.61 | |
4 | 469 | Romanski Fenja | 2005 | PINGVINEN | 0598AH | 25 m | 4:43.74 | |
5 | 454 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 4:46.33 | |
6 | 475 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 4:48.21 | |
7 | 239 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 4:48.54 | |
8 | 358 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 25 m | 4:49.41 | |
9 | 135 | Kjelstrup Karoline | 2006 | AALBORG | 0634AK | 25 m | 4:49.64 | |
10 | 359 | Kapke Clara | 2006 | SØNDERBORG | 0614AB | 25 m | 4:49.94 | |
11 | 516 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 4:50.06 | |
12 | 355 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 4:50.14 | |
13 | 521 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 4:50.48 | |
14 | 410 | Rønn Anna | 2005 | RINGE | 0552AD | 25 m | 4:50.58 | |
15 | 616 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 4:51.75 | |
16 | 230 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 4:51.81 | |
17 | 181 | Varming Anna | 2005 | VIBORG | 0574AJ | 25 m | 4:52.40 | |
18 | 496 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 4:53.89 | |
19 | 241 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 4:53.91 | |
20 | 372 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 4:54.62 | |
21 | 258 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 4:54.63 | |
22 | 115 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 4:54.90 | |
23 | 170 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 4:55.60 | |
24 | 17 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 4:55.96 | |
25 | 353 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 4:56.31 | |
26 | 311 | Piihl Victoria Fræhr | 2005 | KOLDING | 0598AJ | 25 m | 4:56.38 | |
27 | 15 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 4:56.42 | |
28 | 60 | Larsen Laura Vedel | 2005 | ST-NEPTUN | 0554AK | 25 m | 4:56.68 | |
29 | 528 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 4:57.58 | |
30 | 345 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 4:58.24 | |
31 | 233 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 4:58.56 | |
32 | 524 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 4:58.72 | |
33 | 486 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 4:58.80 | |
34 | 140 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 25 m | 4:59.44 | |
35 | 375 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 5:00.12 | |
36 | 464 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 5:00.43 | |
37 | 167 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 5:00.46 | |
38 | 92 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 5:01.67 | |
39 | 83 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 5:04.13 | |
40 | 2 | Hansen Emily | 2005 | HELSINGE | 0528AO | 25 m | 5:06.13 | |
41 | 622 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 0576AR | 25 m | 5:06.16 | |
42 | 457 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 5:06.21 | |
43 | 269 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 5:06.53 | |
44 | 326 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GREVE | 0626AJ | 25 m | 5:07.85 | |
45 | 532 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 5:08.94 | |
46 | 78 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 5:09.77 | |
47 | 186 | Rønnow Ida | 2006 | AABYBRO | 0658AE | 25 m | 5:11.56 | |
48 | 489 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 5:12.15 | |
49 | 130 | Hyltoft Caroline Lærke | 2006 | AALBORG | 0678AO | 25 m | 5:14.44 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 februar 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 13:22 |
Løb 18, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 87 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 4:14.38 | |
2 | 328 | Isberg Oscar | 2004 | TUNE | 0433AC | 25 m | 4:15.30 | |
3 | 525 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 4:17.30 | |
4 | 428 | Lindholm Frederik | 2004 | LYSENG | 0451AC | 25 m | 4:19.30 | |
5 | 28 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 4:19.92 | |
6 | 463 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 4:21.78 | |
7 | 165 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 4:22.77 | |
8 | 472 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 4:23.06 | |
9 | 36 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 4:23.71 | |
10 | 12 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 4:23.72 | |
11 | 94 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 4:24.22 | |
12 | 511 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 4:25.33 | |
13 | 379 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 4:25.37 | |
14 | 533 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 4:25.44 | |
15 | 105 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 4:27.75 | |
16 | 424 | Mikkelsen Mads | 2004 | SKOVBAKKEN | 0491AC | 25 m | 4:28.18 | |
17 | 551 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 4:29.04 | |
18 | 146 | Voldbjerg Christoffer P. | 2005 | AALBORG | 0545AH | 25 m | 4:31.54 | |
19 | 371 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 4:31.60 | |
20 | 402 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 4:32.03 | |
21 | 1 | Frederiksen Lukas | 2004 | HELSINGE | 0473AL | 25 m | 4:32.63 | |
22 | 321 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 25 m | 4:33.19 | |
23 | 65 | Hansen Kasper | 2004 | SILKEBORG | 0433AG | 25 m | 4:33.67 | |
24 | 147 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 4:34.26 | |
25 | 477 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 4:34.66 | |
26 | 499 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 4:34.97 | |
27 | 13 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 4:35.52 | |
28 | 360 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 0465AH | 25 m | 4:35.79 | |
29 | 470 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | PINGVINEN | 0411AC | 25 m | 4:35.85 | |
30 | 621 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 4:36.39 | |
31 | 281 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 4:37.12 | |
32 | 617 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 25 m | 4:37.18 | |
33 | 188 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 25 m | 4:37.44 | |
34 | 16 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 4:38.00 | |
35 | 183 | Studsgaard William | 2004 | RØNNE | 0433AK | 25 m | 4:38.29 | |
36 | 381 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 4:38.47 | |
37 | 224 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 25 m | 4:38.53 | |
38 | 163 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 4:40.23 | |
39 | 245 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 4:42.45 | |
40 | 563 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 4:42.81 | |
41 | 131 | Ilic Inas | 2005 | AALBORG | 0591AE | 25 m | 4:43.12 | |
42 | 118 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 4:43.38 | |
43 | 495 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 4:43.45 | |
44 | 48 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 4:43.73 | |
45 | 293 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 25 m | 4:45.22 | |
46 | 72 | Togsverd Emil | 2005 | SILKEBORG | 0577AE | 25 m | 4:45.87 | |
47 | 3 | Jeppesen Asger Bols | 2005 | HELSINGE | 0513AE | 25 m | 4:47.35 | |
48 | 294 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 25 m | 4:48.96 | |
49 | 494 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 4:49.17 | |
50 | 55 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 4:51.71 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 februar 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 13:22 |
Løb 19, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 252 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 1:02.94 | |
2 | 101 | Helmark Cecilie Carøe | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 1:03.70 | |
3 | 451 | West Mia | 2006 | ESBJERG | 25 m | 1:06.36 | ||
4 | 127 | Frost Camilla Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0588AM | 25 m | 1:06.96 | |
5 | 521 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 1:07.23 | |
6 | 112 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 1:07.44 | |
7 | 170 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 1:07.47 | |
8 | 528 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 1:07.62 | |
9 | 557 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 1:07.88 | |
10 | 515 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 25 m | 1:08.17 | |
11 | 171 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 1:08.24 | |
12 | 392 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 1:08.43 | |
13 | 323 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 1:09.06 | |
14 | 244 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 1:09.40 | |
15 | 496 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 1:09.45 | |
16 | 128 | Frost Cecilie Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0598AM | 25 m | 1:09.54 | |
17 | 104 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 1:10.02 | |
18 | 529 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 1:10.10 | |
19 | 452 | Wolf Sofie A. | 2006 | ESBJERG | 0686AF | 25 m | 1:10.24 | |
20 | 297 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 1:10.25 | |
21 | 68 | Lauritzen Annabella Marie | 2005 | SILKEBORG | 0586AG | 25 m | 1:10.44 | |
22 | 267 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 1:10.44 | |
23 | 485 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 1:10.48 | |
24 | 227 | Andersen Karoline Prang | 2005 | HOBRO | 0534AH | 25 m | 1:10.57 | |
25 | 239 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 1:10.58 | |
26 | 320 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 1:10.60 | |
27 | 399 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 1:10.63 | |
28 | 205 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 25 m | 1:10.65 | |
29 | 354 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 1:10.73 | |
30 | 37 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 1:10.80 | |
31 | 588 | Færgemann Naja | 2006 | H2Odense | 0602AI | 25 m | 1:10.89 | |
32 | 326 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GREVE | 0626AJ | 25 m | 1:11.22 | |
33 | 180 | Sunesen Louise | 2005 | VIBORG | 0598AC | 25 m | 1:11.35 | |
34 | 356 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 1:11.77 | |
35 | 556 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 1:11.94 | |
36 | 487 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 1:11.99 | |
37 | 60 | Larsen Laura Vedel | 2005 | ST-NEPTUN | 0554AK | 25 m | 1:12.01 | |
38 | 516 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 1:12.02 | |
39 | 97 | Cour Liva La | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 1:12.63 | |
40 | 220 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 1:12.68 | |
41 | 427 | Langvad Nanna | 2005 | LYSENG | 0512BA | 25 m | 1:13.10 | |
42 | 63 | Bock Emilie Bie | 2005 | SILKEBORG | 0554AE | 25 m | 1:13.22 | |
43 | 240 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 1:13.39 | |
44 | 377 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 1:13.41 | |
45 | 404 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 1:13.55 | |
46 | 510 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 1:13.75 | |
47 | 85 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | SLAGELSE | 0518AB | 25 m | 1:13.76 | |
48 | 204 | Gadegaard Lucia Ruiz | 2006 | AGF | 0638AC | 25 m | 1:14.04 | |
49 | 34 | Sørensen Petrine R. E. | 2005 | HASLEV | 0512AB | 25 m | 1:14.20 | |
50 | 78 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 1:14.21 | |
51 | 603 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 1:14.39 | |
52 | 157 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | 1:14.45 | |
53 | 67 | Lauritsen Ester | 2005 | SILKEBORG | 0536AQ | 25 m | 1:14.50 | |
54 | 71 | Pedersen Sarah Froberg | 2006 | SILKEBORG | 0694AJ | 25 m | 1:14.51 | |
55 | 386 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 1:14.54 | |
56 | 280 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 1:14.68 | |
57 | 123 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 1:14.69 | |
58 | 84 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | 1:14.74 | |
59 | 476 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 1:14.76 | |
60 | 218 | Jensen Signe Vestergaard | 2005 | IKAST | 0538AM | 25 m | 1:14.85 | |
61 | 559 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 1:14.93 | |
62 | 575 | Norling Iben Ebdrup | 2005 | VÆRLØSE | 0546AU | 25 m | 1:14.93 | |
63 | 579 | Habermann Agnete | 2005 | H2Odense | 0576AA | 25 m | 1:15.00 | |
64 | 537 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 1:15.11 | |
65 | 299 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 25 m | 1:15.18 | |
66 | 502 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 1:15.20 | |
67 | 534 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 1:15.54 | |
68 | 357 | Jensen Caroline Bomholt | 2005 | BSK08 | 0556AS | 25 m | 1:15.59 | |
69 | 310 | Kristensen Karla | 2005 | KOLDING | 0516AC | 25 m | 1:15.63 | |
70 | 315 | Gotfredsen Emilia | 2005 | ISHØJ | 0562AE | 25 m | 1:15.69 | |
71 | 316 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | GREVE | 0674AN | 25 m | 1:15.93 | |
72 | 553 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 1:15.95 | |
73 | 172 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 1:15.96 | |
74 | 33 | Olesen Sisse Berg | 2005 | HASLEV | 0514AB | 25 m | 1:16.10 | |
75 | 215 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 1:16.20 | |
76 | 445 | Jensen Marie | 2005 | ESBJERG | 0516AO | 25 m | 1:16.40 | |
77 | 532 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 1:16.47 | |
78 | 263 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 1:16.99 | |
79 | 583 | Nielsen Esther Ellegaard | 2005 | H2Odense | 0598AN | 25 m | 1:17.43 | |
80 | 193 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 1:17.48 | |
81 | 443 | Frederiksen Karoline R. | 2006 | ESBJERG | 0638AH | 25 m | 1:17.55 | |
82 | 507 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 1:17.87 | |
83 | 92 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 1:18.15 | |
84 | 426 | Bertram Marie | 2006 | LYSENG | 0672AQ | 25 m | 1:18.15 | |
85 | 620 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 25 m | 1:18.20 | |
86 | 296 | Larsen Frederikke | 2005 | SØLLERØD | 0524AS | 25 m | 1:18.33 | |
87 | 558 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 1:18.34 | |
88 | 602 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:18.71 | |
89 | 54 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 1:18.74 | |
90 | 327 | Willumsen Mathilde | 2006 | GREVE | 0634AI | 25 m | 1:18.80 | |
91 | 391 | Pedersen Caroline Søgaard | 2005 | HELSINGØR | 0562AX | 25 m | 1:18.87 | |
92 | 522 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 1:18.98 | |
93 | 249 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 1:19.13 | |
94 | 162 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 1:19.52 | |
95 | 79 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 1:19.57 | |
96 | 270 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 1:19.86 | |
97 | 264 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:19.88 | |
98 | 39 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 1:19.91 | |
99 | 242 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 1:20.03 | |
100 | 542 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 1:20.18 | |
101 | 269 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 1:20.32 | |
102 | 52 | Kirchhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 1:20.72 | |
103 | 17 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 1:20.77 | |
104 | 303 | Stoltenhoff Katrine | 2006 | BRÆDSTRUP | 0672AM | 25 m | 1:20.82 | |
105 | 422 | Dige Anne Katrine | 2006 | SKOVBAKKEN | 0654AF | 25 m | 1:20.83 | |
106 | 98 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 1:20.94 | |
107 | 501 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 1:21.13 | |
108 | 329 | Larsen Alberte Crone | 2006 | TUNE | 0682AK | 25 m | 1:21.19 | |
109 | 232 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 1:21.27 | |
110 | 93 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 1:21.49 | |
111 | 278 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 1:21.78 | |
112 | 306 | Christensen Ane | 2006 | KOLDING | 0618AA | 25 m | 1:22.09 | |
113 | 74 | Rolighed Maja | 2005 | ERRITSØ | 0546AY | 25 m | 1:23.40 | |
114 | 69 | Michaelsen Trine Lundø | 2006 | SILKEBORG | 0648AJ | 25 m | 1:24.88 | |
115 | 587 | Vinther-Okholm Mejse | 2006 | H2Odense | 0646AV | 25 m | 1:26.37 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 februar 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 13:22 |
Løb 20, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 525 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 59.07 | |
2 | 585 | Henriksen Mads Juul | 2004 | H2Odense | 0465AA | 25 m | 59.49 | |
3 | 408 | Landtved Christian | 2004 | RINGE | 0431AB | 25 m | 1:00.04 | |
4 | 390 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 1:00.19 | |
5 | 176 | Hansen Mads Peter | 2004 | VIBORG | 0453AM | 25 m | 1:00.67 | |
6 | 105 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 1:01.37 | |
7 | 483 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 1:01.45 | |
8 | 463 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 1:01.79 | |
9 | 428 | Lindholm Frederik | 2004 | LYSENG | 0451AC | 25 m | 1:02.00 | |
10 | 348 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:02.14 | |
11 | 28 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 1:02.51 | |
12 | 562 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 1:02.75 | |
13 | 324 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 25 m | 1:03.02 | |
14 | 423 | Lamberg Viktor Lei | 2004 | SKOVBAKKEN | 0477AE | 25 m | 1:03.11 | |
15 | 182 | Berlin Malthe | 2005 | RØNNE | 0525AK | 25 m | 1:03.28 | |
16 | 535 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 1:03.39 | |
17 | 57 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 1:03.86 | |
18 | 179 | Kallesøe Andreas Weis | 2004 | VIBORG | 0491AM | 25 m | 1:04.03 | |
19 | 201 | Jensen Linus Folke | 2004 | AGF | 0427AO | 25 m | 1:04.06 | |
20 | 382 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 1:04.69 | |
21 | 332 | Plank Nicklas | 2004 | TUNE | 0463AN | 25 m | 1:04.91 | |
22 | 19 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 1:04.92 | |
23 | 260 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 1:05.09 | |
24 | 187 | Iversen Mads | 2004 | VEJLE | 0491AG | 25 m | 1:05.32 | |
25 | 498 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 1:05.37 | |
26 | 42 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 1:05.67 | |
27 | 393 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 1:05.72 | |
28 | 211 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 1:05.79 | |
29 | 47 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HILLERØD | 0419AF | 25 m | 1:05.95 | |
30 | 331 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 1:06.03 | |
31 | 146 | Voldbjerg Christoffer P. | 2005 | AALBORG | 0545AH | 25 m | 1:06.27 | |
32 | 478 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 1:06.29 | |
33 | 347 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 1:06.33 | |
34 | 165 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 1:06.57 | |
35 | 460 | Tranum Noah | 2004 | JYLLINGE | 0449AG | 25 m | 1:06.61 | |
36 | 287 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 1:06.69 | |
37 | 216 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 1:06.84 | |
38 | 229 | Thorhauge Christian | 2005 | HOBRO | 0545AM | 25 m | 1:07.08 | |
39 | 352 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:07.15 | |
40 | 379 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 1:07.15 | |
41 | 582 | Pedersen Christoffer R.S. | 2004 | H2Odense | 0405AA | 25 m | 1:07.15 | |
42 | 401 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 25 m | 1:07.18 | |
43 | 512 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 1:07.25 | |
44 | 380 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 1:07.32 | |
45 | 169 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 1:07.36 | |
46 | 243 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 1:07.78 | |
47 | 132 | Jacobsen Sebastian | 2004 | AALBORG | 0465AJ | 25 m | 1:07.79 | |
48 | 293 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 25 m | 1:07.79 | |
49 | 246 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 1:07.82 | |
50 | 292 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 1:07.85 | |
51 | 317 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 25 m | 1:07.86 | |
52 | 572 | Klicman Sebastian Emil F. | 2005 | FREM | 0561AE | 25 m | 1:07.88 | |
53 | 295 | Jørgensen Alfred Balslev | 2004 | SØLLERØD | 0429AK | 25 m | 1:07.91 | |
54 | 425 | Østerberg Gustav Dalby | 2005 | SKOVBAKKEN | 0571AC | 25 m | 1:08.12 | |
55 | 499 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 1:08.16 | |
56 | 281 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 1:08.21 | |
57 | 163 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 1:08.29 | |
58 | 471 | Pedersen Oscar | 2004 | PINGVINEN | 0445AE | 25 m | 1:08.40 | |
59 | 459 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | JYLLINGE | 0481AB | 25 m | 1:08.56 | |
60 | 495 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 1:08.58 | |
61 | 183 | Studsgaard William | 2004 | RØNNE | 0433AK | 25 m | 1:08.76 | |
62 | 376 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 1:08.78 | |
63 | 111 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 1:08.85 | |
64 | 555 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 1:08.85 | |
65 | 40 | Liersch Mathies | 2005 | SK-SYD | 0511AQ | 25 m | 1:08.88 | |
66 | 245 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 1:09.21 | |
67 | 271 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 1:09.41 | |
68 | 190 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 25 m | 1:09.50 | |
69 | 586 | Tholstrup Marius Dyrgaard | 2005 | H2Odense | 0547AE | 25 m | 1:09.88 | |
70 | 365 | Thomsen Christian Damborg | 2005 | DELTA | 0503AG | 25 m | 1:10.09 | |
71 | 388 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 25 m | 1:10.11 | |
72 | 121 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 1:10.13 | |
73 | 300 | Andersen Matti | 2005 | BRÆDSTRUP | 0583AL | 25 m | 1:10.44 | |
74 | 564 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 1:10.51 | |
75 | 322 | Madsen Cilas | 2005 | GREVE | 0557AB | 25 m | 1:10.58 | |
76 | 446 | Mose Anders | 2004 | ESBJERG | 0411AD | 25 m | 1:10.90 | |
77 | 456 | Røpke Emil Stenholt | 2004 | JYLLINGE | 0429AA | 25 m | 1:10.96 | |
78 | 166 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 1:11.08 | |
79 | 407 | Hertzog Luca | 2005 | RINGE | 0569AB | 25 m | 1:11.13 | |
80 | 363 | Madsen Mikkel Holme | 2005 | DELTA | 0539AK | 25 m | 1:11.27 | |
81 | 565 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 1:11.27 | |
82 | 72 | Togsverd Emil | 2005 | SILKEBORG | 0577AE | 25 m | 1:11.35 | |
83 | 259 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 1:11.41 | |
84 | 441 | Duvander Nicolas | 2005 | ESBJERG | 0563AE | 25 m | 1:11.63 | |
85 | 131 | Ilic Inas | 2005 | AALBORG | 0591AE | 25 m | 1:11.76 | |
86 | 563 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 1:11.79 | |
87 | 566 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 1:11.88 | |
88 | 254 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 1:11.98 | |
89 | 119 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 1:12.33 | |
90 | 159 | Thuelund Teodor | 2005 | NYBORG | 0577AH | 25 m | 1:12.45 | |
91 | 226 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 1:12.91 | |
92 | 225 | Jensen Kasper | 2005 | IKAST | 0559AJ | 25 m | 1:12.97 | |
93 | 492 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 1:13.02 | |
94 | 237 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 1:13.17 | |
95 | 177 | Henriksen Kasper | 2004 | VIBORG | 0441AM | 25 m | 1:13.48 | |
96 | 274 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 1:13.65 | |
97 | 26 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 1:13.86 | |
98 | 214 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 1:14.03 | |
99 | 113 | Schmidt Erik | 2005 | GENTOFTE | 0563AN | 25 m | 1:14.27 | |
100 | 544 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | 1:14.35 | |
101 | 367 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 1:15.32 | |
102 | 439 | Clausen Carl | 2005 | ESBJERG | 0533AH | 25 m | 1:18.65 | |
103 | 500 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 1:19.57 | |
104 | 505 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 1:19.95 | |
105 | 1 | Frederiksen Lukas | 2004 | HELSINGE | 0473AL | 25 m | 1:28.49 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 februar 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 13:22 |
Løb 21, 4x200m IM Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 538 | Hovedstadens Piger A | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 10:00.90 | ||
2 | 90 | Gentofte Stars | 2005 | GENTOFTE | 25 m | 10:10.68 | ||
3 | 450 | Esbjerg Piger | 2005 | ESBJERG | 25 m | 10:13.97 | ||
4 | 142 | Aalborg Piger 1 | 2005 | AALBORG | 25 m | 10:17.07 | ||
5 | 255 | Vat | 2005 | VAT CPH | 25 m | 10:17.70 | ||
6 | 62 | Ssk Piger 1 | 2005 | SILKEBORG | 25 m | 10:21.53 | ||
7 | 592 | A6 Piger 1 | 2005 | A6 | 25 m | 10:22.10 | ||
8 | 596 | Sigma 1 | 2005 | SIGMA | 25 m | 10:33.40 | ||
9 | 342 | Gti Piger | 2005 | GTI | 25 m | 10:34.84 | ||
10 | 517 | Køge Piger 1 | 2005 | KØGE | 50 m | 10:36.45 | ||
11 | 160 | Herlev Flaming Flamingos | 2005 | HERLEV | 25 m | 10:36.93 | ||
12 | 539 | Hovedstadens Piger B | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 10:38.53 | ||
13 | 273 | Vg17 Piger | 2005 | VG17 | 25 m | 10:41.20 | ||
14 | 143 | Aalborg Piger 2 | 2005 | AALBORG | 25 m | 10:48.53 | ||
15 | 209 | Agf Piger | 2005 | AGF | 25 m | 10:49.60 | ||
16 | 590 | H2Odense Pige | 2005 | H2Odense | 25 m | 10:49.91 | ||
17 | 75 | Sunswim 1 | 2005 | SOLRØD | 25 m | 10:50.79 | ||
18 | 610 | Hg Piger | 2005 | HERLUFSHOL | 25 m | 10:52.96 | ||
19 | 599 | Piger Aarhus Swim | 2005 | AAS | 25 m | 11:15.46 | ||
20 | 197 | Vejle Piger | 2005 | VEJLE | 25 m | 11:19.76 | ||
21 | 276 | Lyngby Royal Girls | 2005 | LYNGBY | 25 m | 11:20.00 | ||
22 | 518 | Køge Piger 2 | 2005 | KØGE | 50 m | 11:26.45 | ||
23 | 569 | Gsc Piger 1 | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 11:38.51 | ||
24 | 49 | Hillerød Tøserne | 2005 | HILLERØD | 25 m | 11:39.59 | ||
25 | 578 | Værløse Piger | 2005 | VÆRLØSE | 25 m | 11:59.30 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 februar 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 13:22 |
Løb 22, 4x200m IM Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 7 | Kvik K2 Drenge | 2004 | KVIK | 25 m | 9:22.80 | ||
2 | 598 | Drenge Aarhus Swim | 2004 | AAS | 25 m | 9:26.24 | ||
3 | 541 | Hovedstadens Drenge | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 9:26.62 | ||
4 | 567 | Gsc Drenge 1 | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 9:31.23 | ||
5 | 594 | Sigma 1 | 2004 | SIGMA | 25 m | 9:34.81 | ||
6 | 341 | Gti Drenge | 2004 | GTI | 25 m | 9:44.76 | ||
7 | 374 | Thisted Drenge | 2004 | THISTED | 25 m | 9:47.45 | ||
8 | 91 | Tilted Bombers | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 9:49.52 | ||
9 | 256 | Vat | 2004 | VAT CPH | 25 m | 9:49.78 | ||
10 | 125 | Aalborg Drenge 1 | 2004 | AALBORG | 25 m | 9:57.00 | ||
11 | 593 | A6 Drenge 1 | 2004 | A6 | 25 m | 9:57.34 | ||
12 | 440 | Esbjerg Drenge | 2005 | ESBJERG | 25 m | 10:00.99 | ||
13 | 161 | Herlev Tryharders | 2004 | HERLEV | 25 m | 10:01.21 | ||
14 | 175 | Vs Drenge | 2004 | VIBORG | 25 m | 10:01.45 | ||
15 | 591 | H2Odense Drenge | 2004 | H2Odense | 25 m | 10:01.90 | ||
16 | 272 | Vg17 Drenge | 2004 | VG17 | 25 m | 10:03.00 | ||
17 | 56 | Frederikssund Energy | 2004 | FR.SUND | 25 m | 10:14.32 | ||
18 | 291 | Søllerød Drenge | 2005 | SØLLERØD | 25 m | 10:16.33 | ||
19 | 208 | Agf Drenge | 2004 | AGF | 25 m | 10:16.94 | ||
20 | 196 | Vejle Drenge | 2004 | VEJLE | 25 m | 10:30.52 | ||
21 | 44 | Hillerød Drengene | 2004 | HILLERØD | 25 m | 10:56.95 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 februar 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 13:22 |
Løb 23, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 252 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 1:10.14 | |
2 | 451 | West Mia | 2006 | ESBJERG | 25 m | 1:14.86 | ||
3 | 66 | Holstein Mette | 2005 | SILKEBORG | 0552AI | 25 m | 1:15.28 | |
4 | 488 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 1:15.48 | |
5 | 526 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 1:16.33 | |
6 | 519 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 1:16.54 | |
7 | 487 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 1:16.60 | |
8 | 449 | Olesen Amanda Busk | 2005 | ESBJERG | 0558AH | 25 m | 1:16.61 | |
9 | 135 | Kjelstrup Karoline | 2006 | AALBORG | 0634AK | 25 m | 1:16.76 | |
10 | 355 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:16.80 | |
11 | 170 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 1:16.93 | |
12 | 386 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 1:17.05 | |
13 | 286 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 1:17.28 | |
14 | 531 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 1:17.48 | |
15 | 465 | Frydendahl Mille | 2006 | SLANGERUP | 0684AB | 25 m | 1:17.75 | |
16 | 297 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 1:18.20 | |
17 | 124 | Bager Mathilde | 2005 | AALBORG | 0524AN | 25 m | 1:18.34 | |
18 | 464 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 1:18.63 | |
19 | 240 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 1:18.70 | |
20 | 172 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 1:18.93 | |
21 | 115 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 1:18.94 | |
22 | 454 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 1:19.03 | |
23 | 479 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 1:19.08 | |
24 | 262 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 1:19.13 | |
25 | 445 | Jensen Marie | 2005 | ESBJERG | 0516AO | 25 m | 1:19.75 | |
26 | 466 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | SLANGERUP | 0546AV | 25 m | 1:19.77 | |
27 | 234 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 1:19.81 | |
28 | 377 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 1:19.90 | |
29 | 267 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 1:19.96 | |
30 | 410 | Rønn Anna | 2005 | RINGE | 0552AD | 25 m | 1:20.05 | |
31 | 15 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 1:20.32 | |
32 | 420 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 1:20.36 | |
33 | 265 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 1:20.56 | |
34 | 395 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 1:20.59 | |
35 | 473 | Højberg Asta | 2005 | BIRKERØD | 0546AB | 25 m | 1:20.63 | |
36 | 579 | Habermann Agnete | 2005 | H2Odense | 0576AA | 25 m | 1:20.72 | |
37 | 258 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 1:20.74 | |
38 | 219 | Holme Sofie Dyg | 2005 | IKAST | 0598AO | 25 m | 1:21.21 | |
39 | 78 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 1:21.62 | |
40 | 82 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 1:21.93 | |
41 | 556 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 1:21.93 | |
42 | 529 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 1:22.00 | |
43 | 193 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 1:22.02 | |
44 | 202 | Hindberg Ida Emilie | 2005 | AGF | 0528AQ | 25 m | 1:22.06 | |
45 | 233 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 1:22.20 | |
46 | 534 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 1:22.21 | |
47 | 606 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 1:22.32 | |
48 | 299 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 25 m | 1:22.39 | |
49 | 537 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 1:22.49 | |
50 | 573 | Vorgod Liva Lauridsen | 2005 | SMUT | 0566AR | 25 m | 1:22.49 | |
51 | 9 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 1:22.58 | |
52 | 51 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 1:22.89 | |
53 | 571 | Nygaard Emma | 2005 | FREM | 0538AR | 25 m | 1:22.92 | |
54 | 227 | Andersen Karoline Prang | 2005 | HOBRO | 0534AH | 25 m | 1:23.01 | |
55 | 513 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 1:23.07 | |
56 | 406 | Hemmeløff Olivia | 2006 | RINGE | 0648AK | 25 m | 1:23.20 | |
57 | 453 | Øhlenschlæger Emilie | 2006 | ESBJERG | 0652AC | 25 m | 1:23.20 | |
58 | 32 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 1:23.37 | |
59 | 320 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 1:23.38 | |
60 | 547 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 1:23.51 | |
61 | 368 | Muusmann Jette | 2005 | BOV | 0532AO | 25 m | 1:23.53 | |
62 | 399 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 1:23.53 | |
63 | 174 | Thirup Mathilde | 2005 | S 68 | 0536AL | 25 m | 1:23.54 | |
64 | 325 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GREVE | 0686AJ | 25 m | 1:23.72 | |
65 | 554 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 1:23.85 | |
66 | 268 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 1:23.89 | |
67 | 173 | Michaelsen Cecilie | 2005 | S 68 | 0592AM | 25 m | 1:24.45 | |
68 | 284 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 1:24.64 | |
69 | 263 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 1:24.79 | |
70 | 508 | Toft Annette | 2006 | KØGE | 0672AC | 25 m | 1:24.88 | |
71 | 81 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 1:25.02 | |
72 | 543 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 1:25.07 | |
73 | 329 | Larsen Alberte Crone | 2006 | TUNE | 0682AK | 25 m | 1:25.16 | |
74 | 296 | Larsen Frederikke | 2005 | SØLLERØD | 0524AS | 25 m | 1:25.41 | |
75 | 548 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 1:25.56 | |
76 | 522 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 1:26.07 | |
77 | 443 | Frederiksen Karoline R. | 2006 | ESBJERG | 0638AH | 25 m | 1:26.57 | |
78 | 116 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 25 m | 1:26.66 | |
79 | 228 | Hedegaard Julie Kvolbæk | 2006 | HOBRO | 0658AV | 25 m | 1:26.88 | |
80 | 29 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 1:26.96 | |
81 | 264 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:26.96 | |
82 | 415 | Jensen Maja Fjordside | 2005 | HOLSTEBRO | 0548AM | 25 m | 1:26.97 | |
83 | 429 | Lysgaard Maria | 2006 | LYSENG | 0682AC | 25 m | 1:26.97 | |
84 | 490 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 1:27.19 | |
85 | 242 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 1:27.29 | |
86 | 619 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 25 m | 1:27.34 | |
87 | 257 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 1:27.42 | |
88 | 282 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 1:27.42 | |
89 | 92 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 1:27.62 | |
90 | 506 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 1:27.71 | |
91 | 77 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | 1:27.89 | |
92 | 458 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | JYLLINGE | 0698AA | 25 m | 1:28.05 | |
93 | 607 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 1:28.08 | |
94 | 314 | Andersen Frida Høj | 2005 | ISHØJ | 0504AL | 25 m | 1:28.11 | |
95 | 195 | Holmberg Mille | 2006 | VEJLE | 0654AH | 25 m | 1:28.15 | |
96 | 261 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 1:28.17 | |
97 | 303 | Stoltenhoff Katrine | 2006 | BRÆDSTRUP | 0672AM | 25 m | 1:28.17 | |
98 | 221 | Håkonsson Laura | 2006 | IKAST | 0646AO | 25 m | 1:28.20 | |
99 | 200 | Hansfort Karoline | 2006 | AGF | 0668AM | 25 m | 1:28.21 | |
100 | 98 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 1:28.29 | |
101 | 306 | Christensen Ane | 2006 | KOLDING | 0618AA | 25 m | 1:28.30 | |
102 | 301 | Harpøth Stella | 2006 | BRÆDSTRUP | 0656AH | 25 m | 1:28.88 | |
103 | 168 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 1:28.96 | |
104 | 289 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 1:29.40 | |
105 | 235 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 1:29.79 | |
106 | 417 | Lindholm Mille Dahl | 2006 | HOLSTEBRO | 0662AK | 25 m | 1:30.07 | |
107 | 389 | Nielsen Sofie Anker | 2006 | HELSINGØR | 0694AU | 25 m | 1:30.30 | |
108 | 199 | Møller Marie Kromann | 2006 | AGF | 0654AM | 25 m | 1:30.35 | |
109 | 318 | Dithmar Malene | 2006 | GREVE | 0634AN | 25 m | 1:30.67 | |
110 | 184 | Helt Therese J | 2006 | AABYBRO | 0658AK | 25 m | 1:31.27 | |
111 | 409 | Mols Christine | 2006 | RINGE | 0692AO | 25 m | 1:31.57 | |
112 | 436 | Sørensen Mathilde Hoff | 2006 | NORD | 0654AS | 25 m | 1:33.27 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 februar 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 13:22 |
Løb 24, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 442 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | ESBJERG | 0451AI | 25 m | 1:08.53 | |
2 | 348 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:08.80 | |
3 | 455 | Kortegaard Anders K. | 2004 | JYLLINGE | 0471AB | 25 m | 1:09.31 | |
4 | 158 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 1:10.26 | |
5 | 38 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 1:10.93 | |
6 | 428 | Lindholm Frederik | 2004 | LYSENG | 0451AC | 25 m | 1:11.06 | |
7 | 319 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 25 m | 1:11.73 | |
8 | 224 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 25 m | 1:11.91 | |
9 | 243 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 1:12.09 | |
10 | 481 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 1:12.13 | |
11 | 201 | Jensen Linus Folke | 2004 | AGF | 0427AO | 25 m | 1:12.17 | |
12 | 478 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 1:12.39 | |
13 | 292 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 1:12.41 | |
14 | 207 | Sanggaard Anders | 2005 | AGF | 0519AH | 25 m | 1:12.81 | |
15 | 86 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 1:12.93 | |
16 | 402 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 1:13.05 | |
17 | 12 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 1:13.20 | |
18 | 536 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 1:13.25 | |
19 | 582 | Pedersen Christoffer R.S. | 2004 | H2Odense | 0405AA | 25 m | 1:13.81 | |
20 | 423 | Lamberg Viktor Lei | 2004 | SKOVBAKKEN | 0477AE | 25 m | 1:13.96 | |
21 | 585 | Henriksen Mads Juul | 2004 | H2Odense | 0465AA | 25 m | 1:14.09 | |
22 | 324 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 25 m | 1:14.24 | |
23 | 550 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 1:14.31 | |
24 | 95 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 1:14.38 | |
25 | 414 | Drechsler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 0561AH | 25 m | 1:14.42 | |
26 | 25 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 1:14.52 | |
27 | 4 | Peters Emil Gram | 2005 | HELSINGE | 0529AD | 25 m | 1:14.92 | |
28 | 16 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 1:14.93 | |
29 | 499 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 1:15.01 | |
30 | 111 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 1:15.16 | |
31 | 13 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 1:15.17 | |
32 | 248 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 25 m | 1:15.33 | |
33 | 45 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 1:15.60 | |
34 | 246 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 1:15.70 | |
35 | 76 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 1:15.74 | |
36 | 279 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 1:15.76 | |
37 | 99 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 1:15.83 | |
38 | 437 | Torp Andreas | 2004 | NORD | 0409AA | 25 m | 1:15.96 | |
39 | 482 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 1:15.96 | |
40 | 580 | Fogt Alex | 2004 | H2Odense | 0487AO | 25 m | 1:15.97 | |
41 | 371 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 1:16.01 | |
42 | 281 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 1:16.08 | |
43 | 381 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 1:16.17 | |
44 | 398 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 25 m | 1:16.27 | |
45 | 562 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 1:16.43 | |
46 | 189 | Mikkelsen Peter Kvorning | 2004 | VEJLE | 0499AC | 25 m | 1:16.59 | |
47 | 530 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 1:17.01 | |
48 | 491 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 1:17.06 | |
49 | 136 | Knakkergaard Asgar | 2004 | AALBORG | 0421AL | 25 m | 1:17.08 | |
50 | 561 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 1:17.15 | |
51 | 287 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 1:17.19 | |
52 | 213 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 1:17.34 | |
53 | 447 | Nielsen Mathias Marbæk | 2004 | ESBJERG | 0435AE | 25 m | 1:17.48 | |
54 | 295 | Jørgensen Alfred Balslev | 2004 | SØLLERØD | 0429AK | 25 m | 1:17.62 | |
55 | 275 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 1:17.71 | |
56 | 459 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | JYLLINGE | 0481AB | 25 m | 1:17.72 | |
57 | 549 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 1:17.83 | |
58 | 47 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HILLERØD | 0419AF | 25 m | 1:17.85 | |
59 | 144 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | 1:18.08 | |
60 | 177 | Henriksen Kasper | 2004 | VIBORG | 0441AM | 25 m | 1:18.17 | |
61 | 545 | Wemmelund Sigurd | 2005 | HERNING | 0589AI | 25 m | 1:18.18 | |
62 | 147 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 1:18.20 | |
63 | 376 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 1:18.21 | |
64 | 346 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 1:18.27 | |
65 | 333 | Søby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 25 m | 1:18.55 | |
66 | 43 | Poulsen Peter Rom | 2005 | ERRITSØ | 0593AJ | 25 m | 1:18.64 | |
67 | 231 | Hermansen Louie | 2004 | VAT CPH-MK | 0419AE | 25 m | 1:18.65 | |
68 | 605 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 1:18.69 | |
69 | 313 | Thulstrup Lasse | 2004 | KOLDING | 0489AB | 25 m | 1:18.71 | |
70 | 179 | Kallesøe Andreas Weis | 2004 | VIBORG | 0491AM | 25 m | 1:18.84 | |
71 | 134 | Johannesen Casper | 2004 | AALBORG | 0429AH | 25 m | 1:18.86 | |
72 | 166 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 1:19.52 | |
73 | 421 | Andersen David Kilsgaard | 2005 | SKOVBAKKEN | 0567AM | 25 m | 1:19.81 | |
74 | 305 | Busk Daniel | 2005 | KOLDING | 0583AK | 25 m | 1:19.98 | |
75 | 352 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:20.11 | |
76 | 480 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 1:20.21 | |
77 | 351 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 1:20.38 | |
78 | 294 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 25 m | 1:20.58 | |
79 | 565 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 1:20.73 | |
80 | 31 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | HASLEV | 0581AH | 25 m | 1:20.75 | |
81 | 121 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 1:21.10 | |
82 | 380 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 1:21.28 | |
83 | 439 | Clausen Carl | 2005 | ESBJERG | 0533AH | 25 m | 1:21.32 | |
84 | 609 | Meisner Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 1:21.32 | |
85 | 259 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 1:21.38 | |
86 | 198 | Toustrup Viggo Lind | 2005 | AGF | 0561AJ | 25 m | 1:21.47 | |
87 | 225 | Jensen Kasper | 2005 | IKAST | 0559AJ | 25 m | 1:21.64 | |
88 | 24 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 1:21.84 | |
89 | 58 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 1:22.04 | |
90 | 107 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 1:22.15 | |
91 | 113 | Schmidt Erik | 2005 | GENTOFTE | 0563AN | 25 m | 1:22.19 | |
92 | 366 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 1:22.27 | |
93 | 120 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 1:22.31 | |
94 | 190 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 25 m | 1:22.31 | |
95 | 361 | Gaur Jonas | 2005 | HARLEV | 0581AK | 25 m | 1:22.62 | |
96 | 484 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 25 m | 1:22.85 | |
97 | 493 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 1:22.91 | |
98 | 383 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 1:22.95 | |
99 | 141 | Pedersen Mikkel | 2004 | AALBORG | 0403AJ | 25 m | 1:23.48 | |
100 | 362 | Hansen Kresten Skau | 2005 | DELTA | 0595AF | 25 m | 1:23.58 | |
101 | 192 | Poulsen Tobias Holt | 2005 | VEJLE | 0511AE | 25 m | 1:26.78 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 februar 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 13:22 |
Løb 25, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 520 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 2:11.14 | |
2 | 101 | Helmark Cecilie Carøe | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 2:11.73 | |
3 | 394 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 2:12.26 | |
4 | 469 | Romanski Fenja | 2005 | PINGVINEN | 0598AH | 25 m | 2:12.88 | |
5 | 358 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 25 m | 2:14.62 | |
6 | 516 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 2:15.51 | |
7 | 521 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 2:15.67 | |
8 | 515 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 25 m | 2:15.69 | |
9 | 488 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 2:15.70 | |
10 | 239 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 2:15.94 | |
11 | 457 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 2:16.45 | |
12 | 410 | Rønn Anna | 2005 | RINGE | 0552AD | 25 m | 2:16.91 | |
13 | 353 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 2:17.05 | |
14 | 127 | Frost Camilla Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0588AM | 25 m | 2:17.22 | |
15 | 475 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 2:17.69 | |
16 | 524 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 2:17.74 | |
17 | 528 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 2:17.87 | |
18 | 60 | Larsen Laura Vedel | 2005 | ST-NEPTUN | 0554AK | 25 m | 2:18.06 | |
19 | 233 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 2:18.47 | |
20 | 61 | Rasmussen Sofie | 2005 | ST-NEPTUN | 0502AQ | 25 m | 2:18.48 | |
21 | 427 | Langvad Nanna | 2005 | LYSENG | 0512BA | 25 m | 2:18.53 | |
22 | 375 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 2:18.83 | |
23 | 230 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 2:18.91 | |
24 | 181 | Varming Anna | 2005 | VIBORG | 0574AJ | 25 m | 2:18.97 | |
25 | 486 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 2:19.28 | |
26 | 185 | Jensen Ophelia Kronborg | 2005 | AABYBRO | 0508AW | 25 m | 2:19.47 | |
27 | 202 | Hindberg Ida Emilie | 2005 | AGF | 0528AQ | 25 m | 2:19.52 | |
28 | 496 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 2:19.54 | |
29 | 345 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 2:19.86 | |
30 | 157 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | 2:20.06 | |
31 | 241 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 2:20.11 | |
32 | 299 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 25 m | 2:20.12 | |
33 | 37 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 2:20.43 | |
34 | 588 | Færgemann Naja | 2006 | H2Odense | 0602AI | 25 m | 2:20.46 | |
35 | 17 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 2:20.80 | |
36 | 97 | Cour Liva La | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 2:21.06 | |
37 | 20 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 2:21.08 | |
38 | 359 | Kapke Clara | 2006 | SØNDERBORG | 0614AB | 25 m | 2:21.11 | |
39 | 23 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 2:21.16 | |
40 | 73 | Tolderlund Amalie | 2005 | SILKEBORG | 0586AR | 25 m | 2:21.39 | |
41 | 355 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 2:21.44 | |
42 | 404 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 2:21.44 | |
43 | 616 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 2:21.57 | |
44 | 82 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 2:21.58 | |
45 | 15 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 2:21.67 | |
46 | 130 | Hyltoft Caroline Lærke | 2006 | AALBORG | 0678AO | 25 m | 2:21.72 | |
47 | 311 | Piihl Victoria Fræhr | 2005 | KOLDING | 0598AJ | 25 m | 2:21.79 | |
48 | 234 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 2:21.89 | |
49 | 553 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 2:22.00 | |
50 | 5 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 0562AS | 25 m | 2:22.06 | |
51 | 356 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 2:22.09 | |
52 | 372 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 2:22.13 | |
53 | 123 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 2:22.18 | |
54 | 542 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 2:22.64 | |
55 | 622 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 0576AR | 25 m | 2:22.71 | |
56 | 2 | Hansen Emily | 2005 | HELSINGE | 0528AO | 25 m | 2:22.95 | |
57 | 502 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 2:23.15 | |
58 | 326 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GREVE | 0626AJ | 25 m | 2:23.41 | |
59 | 92 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 2:23.70 | |
60 | 52 | Kirchhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 2:23.91 | |
61 | 186 | Rønnow Ida | 2006 | AABYBRO | 0658AE | 25 m | 2:24.62 | |
62 | 510 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 2:25.28 | |
63 | 212 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 2:25.63 | |
64 | 83 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 2:25.68 | |
65 | 220 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 2:25.98 | |
66 | 116 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 25 m | 2:26.06 | |
67 | 71 | Pedersen Sarah Froberg | 2006 | SILKEBORG | 0694AJ | 25 m | 2:26.07 | |
68 | 64 | Friis Maja | 2005 | SILKEBORG | 0574AP | 25 m | 2:26.56 | |
69 | 122 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 2:26.83 | |
70 | 303 | Stoltenhoff Katrine | 2006 | BRÆDSTRUP | 0672AM | 25 m | 2:27.38 | |
71 | 154 | Stamholt Anne | 2006 | HADERSLEV | 0652AM | 25 m | 2:27.90 | |
72 | 151 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 2:28.20 | |
73 | 114 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 2:28.25 | |
74 | 22 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 2:28.48 | |
75 | 269 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 2:29.12 | |
76 | 232 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 2:29.20 | |
77 | 81 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 2:29.26 | |
78 | 489 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 2:29.39 | |
79 | 558 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 2:29.62 | |
80 | 21 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 2:29.91 | |
81 | 108 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 25 m | 2:30.01 | |
82 | 409 | Mols Christine | 2006 | RINGE | 0692AO | 25 m | 2:30.58 | |
83 | 618 | Jensen Maica | 2006 | HVIDOVRE | 0612AE | 25 m | 2:30.74 | |
84 | 27 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 25 m | 2:31.77 | |
85 | 560 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 2:37.01 | |
86 | 552 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 2:38.93 | |
87 | 191 | Jochumsen Sophia | 2006 | VEJLE | 0642AE | 25 m | 2:42.57 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 februar 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 13:22 |
Løb 26, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 525 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 1:58.29 | |
2 | 176 | Hansen Mads Peter | 2004 | VIBORG | 0453AM | 25 m | 1:59.70 | |
3 | 428 | Lindholm Frederik | 2004 | LYSENG | 0451AC | 25 m | 2:00.04 | |
4 | 87 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 2:00.30 | |
5 | 472 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 2:02.08 | |
6 | 328 | Isberg Oscar | 2004 | TUNE | 0433AC | 25 m | 2:02.39 | |
7 | 28 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 2:03.78 | |
8 | 424 | Mikkelsen Mads | 2004 | SKOVBAKKEN | 0491AC | 25 m | 2:04.28 | |
9 | 165 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 2:04.46 | |
10 | 463 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 2:04.66 | |
11 | 533 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 2:05.78 | |
12 | 105 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 2:05.93 | |
13 | 94 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 2:06.05 | |
14 | 511 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 2:06.07 | |
15 | 470 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | PINGVINEN | 0411AC | 25 m | 2:06.17 | |
16 | 551 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 2:06.30 | |
17 | 321 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 25 m | 2:07.36 | |
18 | 36 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 2:07.39 | |
19 | 535 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 2:07.50 | |
20 | 402 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 2:07.59 | |
21 | 494 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 2:07.81 | |
22 | 136 | Knakkergaard Asgar | 2004 | AALBORG | 0421AL | 25 m | 2:08.17 | |
23 | 371 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 2:08.60 | |
24 | 19 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 2:08.67 | |
25 | 30 | Flytkjær-Hansen Holger | 2004 | HASLEV | 0479AE | 25 m | 2:08.71 | |
26 | 379 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 2:08.75 | |
27 | 477 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 2:08.92 | |
28 | 499 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 2:09.02 | |
29 | 260 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 2:09.48 | |
30 | 146 | Voldbjerg Christoffer P. | 2005 | AALBORG | 0545AH | 25 m | 2:09.49 | |
31 | 137 | Kobbelgaard Morten H. | 2005 | AALBORG | 0587AG | 25 m | 2:09.67 | |
32 | 211 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 2:09.67 | |
33 | 370 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 2:09.78 | |
34 | 57 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 2:09.93 | |
35 | 65 | Hansen Kasper | 2004 | SILKEBORG | 0433AG | 25 m | 2:10.14 | |
36 | 281 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 2:10.37 | |
37 | 523 | Pesci Ettore | 2004 | HOVEDSTAD | 0483AS | 25 m | 2:10.46 | |
38 | 132 | Jacobsen Sebastian | 2004 | AALBORG | 0465AJ | 25 m | 2:10.64 | |
39 | 42 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 2:10.73 | |
40 | 430 | Rosenborg Lucas | 2004 | LYSENG | 0481AH | 25 m | 2:10.81 | |
41 | 163 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 2:10.83 | |
42 | 118 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 2:11.54 | |
43 | 229 | Thorhauge Christian | 2005 | HOBRO | 0545AM | 25 m | 2:11.54 | |
44 | 360 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 0465AH | 25 m | 2:11.71 | |
45 | 188 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 25 m | 2:12.12 | |
46 | 131 | Ilic Inas | 2005 | AALBORG | 0591AE | 25 m | 2:12.25 | |
47 | 147 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 2:12.61 | |
48 | 566 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 2:12.64 | |
49 | 617 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 25 m | 2:12.92 | |
50 | 527 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 2:12.93 | |
51 | 48 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 2:13.36 | |
52 | 72 | Togsverd Emil | 2005 | SILKEBORG | 0577AE | 25 m | 2:13.52 | |
53 | 40 | Liersch Mathies | 2005 | SK-SYD | 0511AQ | 25 m | 2:13.82 | |
54 | 387 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 2:14.08 | |
55 | 226 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 2:14.39 | |
56 | 3 | Jeppesen Asger Bols | 2005 | HELSINGE | 0513AE | 25 m | 2:14.68 | |
57 | 563 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 2:15.19 | |
58 | 530 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 2:15.58 | |
59 | 317 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 25 m | 2:15.78 | |
60 | 88 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 2:15.84 | |
61 | 111 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 2:16.56 | |
62 | 275 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 2:18.25 | |
63 | 405 | Andersen Mads Himmelstrup | 2004 | RINGE | 0495AG | 25 m | 2:20.19 | |
64 | 254 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 2:21.25 | |
65 | 514 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 2:22.14 | |
66 | 448 | Nikolajsen Andreas | 2005 | ESBJERG | 0595AC | 25 m | 2:24.70 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 februar 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 13:22 |
Løb 27, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 252 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 28.22 | |
2 | 101 | Helmark Cecilie Carøe | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 28.74 | |
3 | 528 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 29.39 | |
4 | 521 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 29.47 | |
5 | 557 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 29.55 | |
6 | 127 | Frost Camilla Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0588AM | 25 m | 29.80 | |
7 | 112 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 30.00 | |
8 | 323 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 30.17 | |
9 | 452 | Wolf Sofie A. | 2006 | ESBJERG | 0686AF | 25 m | 30.24 | |
10 | 464 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 30.33 | |
11 | 104 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 30.41 | |
12 | 392 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 30.44 | |
13 | 267 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 30.51 | |
14 | 171 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 30.57 | |
15 | 68 | Lauritzen Annabella Marie | 2005 | SILKEBORG | 0586AG | 25 m | 30.63 | |
16 | 170 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 30.69 | |
17 | 515 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 25 m | 30.86 | |
18 | 67 | Lauritsen Ester | 2005 | SILKEBORG | 0536AQ | 25 m | 30.87 | |
19 | 485 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 30.87 | |
20 | 227 | Andersen Karoline Prang | 2005 | HOBRO | 0534AH | 25 m | 30.94 | |
21 | 205 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 25 m | 30.96 | |
22 | 172 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 31.03 | |
23 | 358 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 25 m | 31.07 | |
24 | 444 | Jacobsen Ida | 2005 | ESBJERG | 0516AM | 25 m | 31.11 | |
25 | 451 | West Mia | 2006 | ESBJERG | 25 m | 31.15 | ||
26 | 487 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 31.15 | |
27 | 84 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | 31.17 | |
28 | 33 | Olesen Sisse Berg | 2005 | HASLEV | 0514AB | 25 m | 31.30 | |
29 | 516 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 31.32 | |
30 | 123 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 31.33 | |
31 | 588 | Færgemann Naja | 2006 | H2Odense | 0602AI | 25 m | 31.33 | |
32 | 297 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 31.38 | |
33 | 556 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 31.43 | |
34 | 427 | Langvad Nanna | 2005 | LYSENG | 0512BA | 25 m | 31.49 | |
35 | 354 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 31.50 | |
36 | 413 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | 31.58 | |
37 | 589 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | H2Odense | 0536AH | 25 m | 31.65 | |
38 | 356 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 31.74 | |
39 | 386 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 31.74 | |
40 | 61 | Rasmussen Sofie | 2005 | ST-NEPTUN | 0502AQ | 25 m | 31.83 | |
41 | 399 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 31.87 | |
42 | 286 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 31.90 | |
43 | 180 | Sunesen Louise | 2005 | VIBORG | 0598AC | 25 m | 31.93 | |
44 | 97 | Cour Liva La | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 31.94 | |
45 | 37 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 31.95 | |
46 | 128 | Frost Cecilie Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0598AM | 25 m | 31.97 | |
47 | 236 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 31.98 | |
48 | 157 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | 32.00 | |
49 | 85 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | SLAGELSE | 0518AB | 25 m | 32.03 | |
50 | 218 | Jensen Signe Vestergaard | 2005 | IKAST | 0538AM | 25 m | 32.03 | |
51 | 404 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 32.04 | |
52 | 244 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 32.08 | |
53 | 475 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 32.16 | |
54 | 391 | Pedersen Caroline Søgaard | 2005 | HELSINGØR | 0562AX | 25 m | 32.21 | |
55 | 239 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 32.26 | |
56 | 579 | Habermann Agnete | 2005 | H2Odense | 0576AA | 25 m | 32.30 | |
57 | 251 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 32.32 | |
58 | 412 | Bjerre Sofie | 2005 | HOLSTEBRO | 0514AN | 25 m | 32.32 | |
59 | 60 | Larsen Laura Vedel | 2005 | ST-NEPTUN | 0554AK | 25 m | 32.35 | |
60 | 507 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 32.35 | |
61 | 559 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 32.38 | |
62 | 575 | Norling Iben Ebdrup | 2005 | VÆRLØSE | 0546AU | 25 m | 32.45 | |
63 | 529 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 32.49 | |
64 | 583 | Nielsen Esther Ellegaard | 2005 | H2Odense | 0598AN | 25 m | 32.51 | |
65 | 496 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 32.52 | |
66 | 74 | Rolighed Maja | 2005 | ERRITSØ | 0546AY | 25 m | 32.54 | |
67 | 263 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 32.58 | |
68 | 320 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 32.61 | |
69 | 315 | Gotfredsen Emilia | 2005 | ISHØJ | 0562AE | 25 m | 32.70 | |
70 | 534 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 32.80 | |
71 | 316 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | GREVE | 0674AN | 25 m | 32.83 | |
72 | 510 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 32.89 | |
73 | 186 | Rønnow Ida | 2006 | AABYBRO | 0658AE | 25 m | 33.01 | |
74 | 204 | Gadegaard Lucia Ruiz | 2006 | AGF | 0638AC | 25 m | 33.01 | |
75 | 509 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 33.05 | |
76 | 443 | Frederiksen Karoline R. | 2006 | ESBJERG | 0638AH | 25 m | 33.09 | |
77 | 193 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 33.13 | |
78 | 240 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 33.14 | |
79 | 457 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 33.20 | |
80 | 310 | Kristensen Karla | 2005 | KOLDING | 0516AC | 25 m | 33.27 | |
81 | 433 | Kanstrup Rikke Friis | 2006 | HEI | 0634AR | 25 m | 33.29 | |
82 | 537 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 33.46 | |
83 | 326 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GREVE | 0626AJ | 25 m | 33.54 | |
84 | 602 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 33.68 | |
85 | 78 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 33.91 | |
86 | 303 | Stoltenhoff Katrine | 2006 | BRÆDSTRUP | 0672AM | 25 m | 33.94 | |
87 | 109 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 34.04 | |
88 | 373 | Obert Freja | 2006 | ODDER | 0622AT | 25 m | 34.04 | |
89 | 212 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 34.06 | |
90 | 69 | Michaelsen Trine Lundø | 2006 | SILKEBORG | 0648AJ | 25 m | 34.13 | |
91 | 269 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 34.17 | |
92 | 486 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 34.19 | |
93 | 39 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 34.22 | |
94 | 426 | Bertram Marie | 2006 | LYSENG | 0672AQ | 25 m | 34.25 | |
95 | 98 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 34.29 | |
96 | 270 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 34.31 | |
97 | 532 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 34.32 | |
98 | 581 | Piiters Amalie F. | 2006 | H2Odense | 0628AT | 25 m | 34.36 | |
99 | 587 | Vinther-Okholm Mejse | 2006 | H2Odense | 0646AV | 25 m | 34.36 | |
100 | 357 | Jensen Caroline Bomholt | 2005 | BSK08 | 0556AS | 25 m | 34.69 | |
101 | 327 | Willumsen Mathilde | 2006 | GREVE | 0634AI | 25 m | 34.73 | |
102 | 54 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 34.80 | |
103 | 620 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 25 m | 35.00 | |
104 | 278 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 35.26 | |
105 | 249 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 35.33 | |
106 | 253 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 35.37 | |
107 | 501 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 35.69 | |
108 | 5 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 0562AS | 25 m | 35.73 | |
109 | 162 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 36.00 | |
110 | 298 | Røjel Anna | 2006 | SØLLERØD | 0634AG | 25 m | 36.70 | |
111 | 150 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 37.13 | |
112 | 27 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 25 m | 37.74 | |
113 | 400 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 25 m | 38.23 | |
114 | 79 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 42.36 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 februar 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 13:22 |
Løb 28, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 525 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 25.90 | |
2 | 176 | Hansen Mads Peter | 2004 | VIBORG | 0453AM | 25 m | 26.94 | |
3 | 348 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 26.97 | |
4 | 390 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 26.97 | |
5 | 332 | Plank Nicklas | 2004 | TUNE | 0463AN | 25 m | 27.28 | |
6 | 105 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 27.32 | |
7 | 182 | Berlin Malthe | 2005 | RØNNE | 0525AK | 25 m | 27.36 | |
8 | 585 | Henriksen Mads Juul | 2004 | H2Odense | 0465AA | 25 m | 27.38 | |
9 | 428 | Lindholm Frederik | 2004 | LYSENG | 0451AC | 25 m | 27.75 | |
10 | 201 | Jensen Linus Folke | 2004 | AGF | 0427AO | 25 m | 27.78 | |
11 | 408 | Landtved Christian | 2004 | RINGE | 0431AB | 25 m | 27.79 | |
12 | 463 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 27.86 | |
13 | 187 | Iversen Mads | 2004 | VEJLE | 0491AG | 25 m | 27.93 | |
14 | 470 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | PINGVINEN | 0411AC | 25 m | 28.03 | |
15 | 324 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 25 m | 28.11 | |
16 | 423 | Lamberg Viktor Lei | 2004 | SKOVBAKKEN | 0477AE | 25 m | 28.25 | |
17 | 47 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HILLERØD | 0419AF | 25 m | 28.35 | |
18 | 158 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 28.37 | |
19 | 393 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 28.41 | |
20 | 483 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 28.68 | |
21 | 401 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 25 m | 28.83 | |
22 | 57 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 28.88 | |
23 | 379 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 28.89 | |
24 | 388 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 25 m | 28.90 | |
25 | 28 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 28.98 | |
26 | 260 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 28.98 | |
27 | 132 | Jacobsen Sebastian | 2004 | AALBORG | 0465AJ | 25 m | 29.05 | |
28 | 347 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 29.05 | |
29 | 582 | Pedersen Christoffer R.S. | 2004 | H2Odense | 0405AA | 25 m | 29.06 | |
30 | 535 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 29.15 | |
31 | 179 | Kallesøe Andreas Weis | 2004 | VIBORG | 0491AM | 25 m | 29.16 | |
32 | 243 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 29.16 | |
33 | 478 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 29.23 | |
34 | 295 | Jørgensen Alfred Balslev | 2004 | SØLLERØD | 0429AK | 25 m | 29.24 | |
35 | 331 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 29.27 | |
36 | 382 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 29.31 | |
37 | 206 | Have Søren | 2004 | AGF | 0449AE | 25 m | 29.38 | |
38 | 455 | Kortegaard Anders K. | 2004 | JYLLINGE | 0471AB | 25 m | 29.45 | |
39 | 498 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 29.45 | |
40 | 6 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 29.47 | |
41 | 425 | Østerberg Gustav Dalby | 2005 | SKOVBAKKEN | 0571AC | 25 m | 29.47 | |
42 | 527 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 29.47 | |
43 | 207 | Sanggaard Anders | 2005 | AGF | 0519AH | 25 m | 29.55 | |
44 | 216 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 29.59 | |
45 | 512 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 29.61 | |
46 | 352 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 29.62 | |
47 | 533 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 29.69 | |
48 | 319 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 25 m | 29.70 | |
49 | 333 | Søby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 25 m | 29.73 | |
50 | 572 | Klicman Sebastian Emil F. | 2005 | FREM | 0561AE | 25 m | 29.73 | |
51 | 121 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 29.76 | |
52 | 211 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 29.79 | |
53 | 287 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 29.88 | |
54 | 584 | Nejmann Jonathan | 2004 | H2Odense | 0423AO | 25 m | 30.04 | |
55 | 460 | Tranum Noah | 2004 | JYLLINGE | 0449AG | 25 m | 30.05 | |
56 | 271 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 30.09 | |
57 | 119 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 30.13 | |
58 | 504 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 30.15 | |
59 | 459 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | JYLLINGE | 0481AB | 25 m | 30.16 | |
60 | 281 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 30.18 | |
61 | 246 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 30.19 | |
62 | 376 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 30.20 | |
63 | 494 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 30.21 | |
64 | 86 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 30.23 | |
65 | 511 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 30.23 | |
66 | 229 | Thorhauge Christian | 2005 | HOBRO | 0545AM | 25 m | 30.25 | |
67 | 430 | Rosenborg Lucas | 2004 | LYSENG | 0481AH | 25 m | 30.27 | |
68 | 146 | Voldbjerg Christoffer P. | 2005 | AALBORG | 0545AH | 25 m | 30.29 | |
69 | 437 | Torp Andreas | 2004 | NORD | 0409AA | 25 m | 30.31 | |
70 | 245 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 30.32 | |
71 | 565 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 30.32 | |
72 | 169 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 30.38 | |
73 | 42 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 30.39 | |
74 | 111 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 30.39 | |
75 | 300 | Andersen Matti | 2005 | BRÆDSTRUP | 0583AL | 25 m | 30.40 | |
76 | 586 | Tholstrup Marius Dyrgaard | 2005 | H2Odense | 0547AE | 25 m | 30.43 | |
77 | 456 | Røpke Emil Stenholt | 2004 | JYLLINGE | 0429AA | 25 m | 30.44 | |
78 | 555 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 30.45 | |
79 | 293 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 25 m | 30.50 | |
80 | 166 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 30.56 | |
81 | 266 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 30.60 | |
82 | 365 | Thomsen Christian Damborg | 2005 | DELTA | 0503AG | 25 m | 30.65 | |
83 | 363 | Madsen Mikkel Holme | 2005 | DELTA | 0539AK | 25 m | 30.66 | |
84 | 495 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 30.73 | |
85 | 380 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 30.74 | |
86 | 545 | Wemmelund Sigurd | 2005 | HERNING | 0589AI | 25 m | 31.03 | |
87 | 190 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 25 m | 31.04 | |
88 | 317 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 25 m | 31.06 | |
89 | 31 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | HASLEV | 0581AH | 25 m | 31.23 | |
90 | 163 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 31.28 | |
91 | 544 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | 31.32 | |
92 | 416 | Kjeldsen Gustav K | 2004 | HOLSTEBRO | 0447AQ | 25 m | 31.35 | |
93 | 492 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 31.37 | |
94 | 72 | Togsverd Emil | 2005 | SILKEBORG | 0577AE | 25 m | 31.38 | |
95 | 36 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 31.42 | |
96 | 564 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 31.45 | |
97 | 40 | Liersch Mathies | 2005 | SK-SYD | 0511AQ | 25 m | 31.50 | |
98 | 370 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 31.51 | |
99 | 349 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 31.52 | |
100 | 237 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 31.55 | |
101 | 43 | Poulsen Peter Rom | 2005 | ERRITSØ | 0593AJ | 25 m | 31.59 | |
102 | 366 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 31.60 | |
103 | 274 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 31.64 | |
104 | 159 | Thuelund Teodor | 2005 | NYBORG | 0577AH | 25 m | 31.65 | |
105 | 322 | Madsen Cilas | 2005 | GREVE | 0557AB | 25 m | 31.65 | |
106 | 346 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 31.65 | |
107 | 131 | Ilic Inas | 2005 | AALBORG | 0591AE | 25 m | 31.69 | |
108 | 26 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 31.72 | |
109 | 305 | Busk Daniel | 2005 | KOLDING | 0583AK | 25 m | 31.73 | |
110 | 441 | Duvander Nicolas | 2005 | ESBJERG | 0563AE | 25 m | 31.90 | |
111 | 446 | Mose Anders | 2004 | ESBJERG | 0411AD | 25 m | 31.95 | |
112 | 407 | Hertzog Luca | 2005 | RINGE | 0569AB | 25 m | 31.97 | |
113 | 561 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 32.06 | |
114 | 214 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 32.07 | |
115 | 505 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 32.13 | |
116 | 367 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 32.23 | |
117 | 615 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 25 m | 32.23 | |
118 | 254 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 32.43 | |
119 | 403 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 25 m | 32.46 | |
120 | 500 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 34.89 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 februar 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 13:22 |
Løb 29, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 171 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 30.76 | |
2 | 526 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 30.83 | |
3 | 444 | Jacobsen Ida | 2005 | ESBJERG | 0516AM | 25 m | 31.11 | |
4 | 528 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 31.68 | |
5 | 469 | Romanski Fenja | 2005 | PINGVINEN | 0598AH | 25 m | 31.77 | |
6 | 68 | Lauritzen Annabella Marie | 2005 | SILKEBORG | 0586AG | 25 m | 31.79 | |
7 | 485 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 31.86 | |
8 | 557 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 31.88 | |
9 | 394 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 32.07 | |
10 | 589 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | H2Odense | 0536AH | 25 m | 32.18 | |
11 | 205 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 25 m | 32.20 | |
12 | 392 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 32.22 | |
13 | 73 | Tolderlund Amalie | 2005 | SILKEBORG | 0586AR | 25 m | 32.31 | |
14 | 509 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 32.32 | |
15 | 84 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | 32.39 | |
16 | 487 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 32.41 | |
17 | 524 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 32.44 | |
18 | 252 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 32.47 | |
19 | 464 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 32.55 | |
20 | 404 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 32.59 | |
21 | 419 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 32.61 | |
22 | 145 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 32.71 | |
23 | 515 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 25 m | 32.75 | |
24 | 323 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 32.77 | |
25 | 330 | Larsen Annika Britt | 2005 | TUNE | 0586AD | 25 m | 32.78 | |
26 | 101 | Helmark Cecilie Carøe | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 32.87 | |
27 | 128 | Frost Cecilie Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0598AM | 25 m | 33.01 | |
28 | 67 | Lauritsen Ester | 2005 | SILKEBORG | 0536AQ | 25 m | 33.09 | |
29 | 553 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 33.10 | |
30 | 452 | Wolf Sofie A. | 2006 | ESBJERG | 0686AF | 25 m | 33.11 | |
31 | 465 | Frydendahl Mille | 2006 | SLANGERUP | 0684AB | 25 m | 33.11 | |
32 | 157 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | 33.29 | |
33 | 181 | Varming Anna | 2005 | VIBORG | 0574AJ | 25 m | 33.45 | |
34 | 34 | Sørensen Petrine R. E. | 2005 | HASLEV | 0512AB | 25 m | 33.48 | |
35 | 473 | Højberg Asta | 2005 | BIRKERØD | 0546AB | 25 m | 33.50 | |
36 | 412 | Bjerre Sofie | 2005 | HOLSTEBRO | 0514AN | 25 m | 33.54 | |
37 | 531 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 33.56 | |
38 | 475 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 33.65 | |
39 | 148 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 33.67 | |
40 | 283 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 33.67 | |
41 | 345 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 33.67 | |
42 | 239 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 33.70 | |
43 | 521 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 33.74 | |
44 | 20 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 33.75 | |
45 | 297 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 33.86 | |
46 | 476 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 33.87 | |
47 | 236 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 33.91 | |
48 | 212 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 33.92 | |
49 | 140 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 25 m | 33.96 | |
50 | 194 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 25 m | 33.97 | |
51 | 218 | Jensen Signe Vestergaard | 2005 | IKAST | 0538AM | 25 m | 33.99 | |
52 | 33 | Olesen Sisse Berg | 2005 | HASLEV | 0514AB | 25 m | 34.01 | |
53 | 22 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 34.15 | |
54 | 356 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 34.18 | |
55 | 449 | Olesen Amanda Busk | 2005 | ESBJERG | 0558AH | 25 m | 34.21 | |
56 | 308 | Heilmann Johanne | 2005 | KOLDING | 0558AI | 25 m | 34.29 | |
57 | 185 | Jensen Ophelia Kronborg | 2005 | AABYBRO | 0508AW | 25 m | 34.31 | |
58 | 14 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 34.32 | |
59 | 109 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 34.33 | |
60 | 21 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 34.41 | |
61 | 354 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 34.41 | |
62 | 227 | Andersen Karoline Prang | 2005 | HOBRO | 0534AH | 25 m | 34.48 | |
63 | 554 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 34.48 | |
64 | 497 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 34.51 | |
65 | 130 | Hyltoft Caroline Lærke | 2006 | AALBORG | 0678AO | 25 m | 34.52 | |
66 | 372 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 34.52 | |
67 | 223 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 34.54 | |
68 | 221 | Håkonsson Laura | 2006 | IKAST | 0646AO | 25 m | 34.63 | |
69 | 616 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 34.63 | |
70 | 435 | Iversen Karoline | 2005 | NORD | 0528AM | 25 m | 34.69 | |
71 | 258 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 34.70 | |
72 | 307 | Hansen Sarah | 2005 | KOLDING | 0538AQ | 25 m | 34.73 | |
73 | 396 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 34.76 | |
74 | 155 | Stamholt Maja | 2005 | HADERSLEV | 0528AH | 25 m | 34.77 | |
75 | 203 | Futtrup Johanne V. | 2005 | AGF | 0518AI | 25 m | 34.78 | |
76 | 23 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 34.79 | |
77 | 139 | Mejdahl Stine | 2005 | AALBORG | 0548AT | 25 m | 34.79 | |
78 | 369 | Halle Caden | 2005 | ODDER | 0596AS | 25 m | 34.80 | |
79 | 133 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 25 m | 34.81 | |
80 | 164 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 34.85 | |
81 | 309 | Kornum-Svensson Nicoline | 2005 | KOLDING | 0548AG | 25 m | 34.85 | |
82 | 574 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 34.85 | |
83 | 364 | Nørgaard Mathilde Linnet | 2005 | DELTA | 0542AQ | 25 m | 34.89 | |
84 | 10 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 35.00 | |
85 | 433 | Kanstrup Rikke Friis | 2006 | HEI | 0634AR | 25 m | 35.00 | |
86 | 61 | Rasmussen Sofie | 2005 | ST-NEPTUN | 0502AQ | 25 m | 35.02 | |
87 | 576 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 35.05 | |
88 | 579 | Habermann Agnete | 2005 | H2Odense | 0576AA | 25 m | 35.05 | |
89 | 110 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 35.07 | |
90 | 467 | Spring Cassandra | 2005 | PINGVINEN | 0546AR | 25 m | 35.07 | |
91 | 114 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 35.11 | |
92 | 411 | Bach Anna | 2006 | HOLSTEBRO | 0694AF | 25 m | 35.16 | |
93 | 559 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 35.17 | |
94 | 532 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 35.20 | |
95 | 83 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 35.21 | |
96 | 359 | Kapke Clara | 2006 | SØNDERBORG | 0614AB | 25 m | 35.27 | |
97 | 468 | Bøgsted Clara Hejndorff | 2006 | PINGVINEN | 0626AO | 25 m | 35.27 | |
98 | 222 | Jensen Laura Snebang V. | 2006 | IKAST | 0674AS | 25 m | 35.30 | |
99 | 400 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 25 m | 35.30 | |
100 | 50 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 35.37 | |
101 | 122 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 35.38 | |
102 | 558 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 35.48 | |
103 | 389 | Nielsen Sofie Anker | 2006 | HELSINGØR | 0694AU | 25 m | 35.50 | |
104 | 150 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 35.60 | |
105 | 583 | Nielsen Esther Ellegaard | 2005 | H2Odense | 0598AN | 25 m | 35.61 | |
106 | 204 | Gadegaard Lucia Ruiz | 2006 | AGF | 0638AC | 25 m | 35.66 | |
107 | 329 | Larsen Alberte Crone | 2006 | TUNE | 0682AK | 25 m | 35.82 | |
108 | 577 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 35.89 | |
109 | 457 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 36.07 | |
110 | 168 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 36.09 | |
111 | 302 | Rasmussen Annemone | 2006 | BRÆDSTRUP | 0674AC | 25 m | 36.14 | |
112 | 81 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 36.20 | |
113 | 249 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 36.20 | |
114 | 69 | Michaelsen Trine Lundø | 2006 | SILKEBORG | 0648AJ | 25 m | 36.23 | |
115 | 186 | Rønnow Ida | 2006 | AABYBRO | 0658AE | 25 m | 36.25 | |
116 | 97 | Cour Liva La | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 36.27 | |
117 | 191 | Jochumsen Sophia | 2006 | VEJLE | 0642AE | 25 m | 36.29 | |
118 | 284 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 36.34 | |
119 | 373 | Obert Freja | 2006 | ODDER | 0622AT | 25 m | 36.35 | |
120 | 462 | Dietrichsen Anna | 2006 | SLANGERUP | 0694AB | 25 m | 36.37 | |
121 | 151 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 36.38 | |
122 | 29 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 36.46 | |
123 | 316 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | GREVE | 0674AN | 25 m | 36.49 | |
124 | 434 | Abel Aia Caroline | 2006 | NORD | 0666AL | 25 m | 36.60 | |
125 | 608 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 36.62 | |
126 | 486 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 36.67 | |
127 | 129 | Gjelstrup Line | 2006 | AALBORG | 0658AC | 25 m | 36.75 | |
128 | 618 | Jensen Maica | 2006 | HVIDOVRE | 0612AE | 25 m | 36.76 | |
129 | 116 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 25 m | 36.78 | |
130 | 503 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 36.80 | |
131 | 288 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 36.82 | |
132 | 106 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 25 m | 36.85 | |
133 | 607 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 36.88 | |
134 | 253 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 36.89 | |
135 | 417 | Lindholm Mille Dahl | 2006 | HOLSTEBRO | 0662AK | 25 m | 36.90 | |
136 | 238 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 36.93 | |
137 | 32 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 37.07 | |
138 | 154 | Stamholt Anne | 2006 | HADERSLEV | 0652AM | 25 m | 37.07 | |
139 | 285 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 37.80 | |
140 | 552 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 38.25 | |
141 | 301 | Harpøth Stella | 2006 | BRÆDSTRUP | 0656AH | 25 m | 38.29 | |
142 | 184 | Helt Therese J | 2006 | AABYBRO | 0658AK | 25 m | 38.49 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 februar 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 13:22 |
Løb 30, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 176 | Hansen Mads Peter | 2004 | VIBORG | 0453AM | 25 m | 28.01 | |
2 | 25 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 28.66 | |
3 | 390 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 29.10 | |
4 | 472 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 29.10 | |
5 | 525 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 29.16 | |
6 | 19 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 29.23 | |
7 | 463 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 29.29 | |
8 | 376 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 29.81 | |
9 | 132 | Jacobsen Sebastian | 2004 | AALBORG | 0465AJ | 25 m | 29.93 | |
10 | 321 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 25 m | 29.98 | |
11 | 187 | Iversen Mads | 2004 | VEJLE | 0491AG | 25 m | 30.00 | |
12 | 379 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 30.10 | |
13 | 550 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 30.12 | |
14 | 216 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 30.15 | |
15 | 18 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 30.32 | |
16 | 408 | Landtved Christian | 2004 | RINGE | 0431AB | 25 m | 30.40 | |
17 | 365 | Thomsen Christian Damborg | 2005 | DELTA | 0503AG | 25 m | 30.43 | |
18 | 430 | Rosenborg Lucas | 2004 | LYSENG | 0481AH | 25 m | 30.48 | |
19 | 229 | Thorhauge Christian | 2005 | HOBRO | 0545AM | 25 m | 30.49 | |
20 | 471 | Pedersen Oscar | 2004 | PINGVINEN | 0445AE | 25 m | 30.58 | |
21 | 30 | Flytkjær-Hansen Holger | 2004 | HASLEV | 0479AE | 25 m | 30.76 | |
22 | 424 | Mikkelsen Mads | 2004 | SKOVBAKKEN | 0491AC | 25 m | 30.76 | |
23 | 332 | Plank Nicklas | 2004 | TUNE | 0463AN | 25 m | 30.78 | |
24 | 333 | Søby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 25 m | 30.78 | |
25 | 158 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 30.85 | |
26 | 477 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 30.90 | |
27 | 348 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 31.00 | |
28 | 292 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 31.06 | |
29 | 527 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 31.09 | |
30 | 247 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 31.18 | |
31 | 370 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 31.43 | |
32 | 504 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 31.47 | |
33 | 511 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 31.49 | |
34 | 535 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 31.50 | |
35 | 393 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 31.55 | |
36 | 425 | Østerberg Gustav Dalby | 2005 | SKOVBAKKEN | 0571AC | 25 m | 31.68 | |
37 | 137 | Kobbelgaard Morten H. | 2005 | AALBORG | 0587AG | 25 m | 31.72 | |
38 | 6 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 31.74 | |
39 | 621 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 31.75 | |
40 | 546 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 31.76 | |
41 | 555 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 31.76 | |
42 | 328 | Isberg Oscar | 2004 | TUNE | 0433AC | 25 m | 31.80 | |
43 | 407 | Hertzog Luca | 2005 | RINGE | 0569AB | 25 m | 31.82 | |
44 | 134 | Johannesen Casper | 2004 | AALBORG | 0429AH | 25 m | 31.88 | |
45 | 564 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 31.92 | |
46 | 566 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 31.97 | |
47 | 136 | Knakkergaard Asgar | 2004 | AALBORG | 0421AL | 25 m | 32.01 | |
48 | 152 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 32.01 | |
49 | 381 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 32.04 | |
50 | 461 | Hansen Emil Witzner | 2004 | LAKSEN | 0475AD | 25 m | 32.06 | |
51 | 59 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 25 m | 32.10 | |
52 | 480 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 32.15 | |
53 | 178 | Jakobsen Tobias | 2005 | VIBORG | 0573AM | 25 m | 32.23 | |
54 | 565 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 32.25 | |
55 | 352 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 32.36 | |
56 | 431 | Boest Casper | 2005 | HEI | 0585AK | 25 m | 32.42 | |
57 | 584 | Nejmann Jonathan | 2004 | H2Odense | 0423AO | 25 m | 32.45 | |
58 | 36 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 32.55 | |
59 | 88 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 32.59 | |
60 | 572 | Klicman Sebastian Emil F. | 2005 | FREM | 0561AE | 25 m | 32.73 | |
61 | 183 | Studsgaard William | 2004 | RØNNE | 0433AK | 25 m | 32.77 | |
62 | 190 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 25 m | 32.81 | |
63 | 380 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 32.82 | |
64 | 188 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 25 m | 32.83 | |
65 | 530 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 32.93 | |
66 | 40 | Liersch Mathies | 2005 | SK-SYD | 0511AQ | 25 m | 33.09 | |
67 | 121 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 33.12 | |
68 | 494 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 33.12 | |
69 | 514 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 33.14 | |
70 | 163 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 33.17 | |
71 | 349 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 33.17 | |
72 | 563 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 33.22 | |
73 | 403 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 25 m | 33.25 | |
74 | 432 | Fogh Magnus | 2005 | HEI | 0503AH | 25 m | 33.43 | |
75 | 317 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 25 m | 33.51 | |
76 | 293 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 25 m | 33.54 | |
77 | 147 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 33.61 | |
78 | 102 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 25 m | 33.64 | |
79 | 166 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 33.64 | |
80 | 495 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 33.67 | |
81 | 615 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 25 m | 33.74 | |
82 | 237 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 33.75 | |
83 | 138 | Kristensen Mikkel K. | 2005 | AALBORG | 0519AJ | 25 m | 33.79 | |
84 | 100 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 25 m | 33.94 | |
85 | 120 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 34.87 | |
86 | 26 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 35.05 | |
87 | 492 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 35.53 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 februar 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 13:22 |
Løb 31, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 112 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 5:10.94 | |
2 | 170 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 5:13.29 | |
3 | 526 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 5:14.46 | |
4 | 454 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 5:14.66 | |
5 | 205 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 25 m | 5:15.65 | |
6 | 469 | Romanski Fenja | 2005 | PINGVINEN | 0598AH | 25 m | 5:19.02 | |
7 | 524 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 5:21.50 | |
8 | 531 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 5:22.47 | |
9 | 128 | Frost Cecilie Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0598AM | 25 m | 5:22.97 | |
10 | 135 | Kjelstrup Karoline | 2006 | AALBORG | 0634AK | 25 m | 5:23.46 | |
11 | 124 | Bager Mathilde | 2005 | AALBORG | 0524AN | 25 m | 5:25.31 | |
12 | 358 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 25 m | 5:26.44 | |
13 | 297 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 5:26.85 | |
14 | 515 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 25 m | 5:27.65 | |
15 | 410 | Rønn Anna | 2005 | RINGE | 0552AD | 25 m | 5:27.67 | |
16 | 451 | West Mia | 2006 | ESBJERG | 25 m | 5:28.09 | ||
17 | 73 | Tolderlund Amalie | 2005 | SILKEBORG | 0586AR | 25 m | 5:28.28 | |
18 | 127 | Frost Camilla Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0588AM | 25 m | 5:29.92 | |
19 | 37 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 5:31.75 | |
20 | 66 | Holstein Mette | 2005 | SILKEBORG | 0552AI | 25 m | 5:32.31 | |
21 | 320 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 5:32.55 | |
22 | 476 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 5:33.32 | |
23 | 537 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 5:34.67 | |
24 | 60 | Larsen Laura Vedel | 2005 | ST-NEPTUN | 0554AK | 25 m | 5:36.65 | |
25 | 227 | Andersen Karoline Prang | 2005 | HOBRO | 0534AH | 25 m | 5:37.37 | |
26 | 529 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 5:37.42 | |
27 | 496 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 5:38.00 | |
28 | 510 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 5:38.25 | |
29 | 355 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 5:38.79 | |
30 | 115 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 5:39.41 | |
31 | 375 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 5:40.89 | |
32 | 457 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 5:41.05 | |
33 | 534 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 5:41.07 | |
34 | 234 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 5:41.09 | |
35 | 202 | Hindberg Ida Emilie | 2005 | AGF | 0528AQ | 25 m | 5:41.73 | |
36 | 509 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 5:42.38 | |
37 | 140 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 25 m | 5:42.49 | |
38 | 532 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 5:42.59 | |
39 | 194 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 25 m | 5:42.75 | |
40 | 474 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 5:43.17 | |
41 | 15 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 5:43.42 | |
42 | 240 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 5:43.69 | |
43 | 519 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 5:44.21 | |
44 | 330 | Larsen Annika Britt | 2005 | TUNE | 0586AD | 25 m | 5:44.49 | |
45 | 267 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 5:44.59 | |
46 | 359 | Kapke Clara | 2006 | SØNDERBORG | 0614AB | 25 m | 5:45.08 | |
47 | 377 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 5:45.09 | |
48 | 110 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 5:45.84 | |
49 | 372 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 5:46.00 | |
50 | 286 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 5:46.08 | |
51 | 467 | Spring Cassandra | 2005 | PINGVINEN | 0546AR | 25 m | 5:46.41 | |
52 | 378 | Jensen Amalie Nyvang | 2005 | THISTED | 0526AM | 25 m | 5:46.48 | |
53 | 236 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 5:46.70 | |
54 | 180 | Sunesen Louise | 2005 | VIBORG | 0598AC | 25 m | 5:46.77 | |
55 | 104 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 5:46.87 | |
56 | 63 | Bock Emilie Bie | 2005 | SILKEBORG | 0554AE | 25 m | 5:46.97 | |
57 | 357 | Jensen Caroline Bomholt | 2005 | BSK08 | 0556AS | 25 m | 5:47.34 | |
58 | 314 | Andersen Frida Høj | 2005 | ISHØJ | 0504AL | 25 m | 5:47.56 | |
59 | 215 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 5:47.72 | |
60 | 133 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 25 m | 5:48.08 | |
61 | 427 | Langvad Nanna | 2005 | LYSENG | 0512BA | 25 m | 5:48.29 | |
62 | 413 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | 5:49.40 | |
63 | 71 | Pedersen Sarah Froberg | 2006 | SILKEBORG | 0694AJ | 25 m | 5:49.74 | |
64 | 310 | Kristensen Karla | 2005 | KOLDING | 0516AC | 25 m | 5:49.82 | |
65 | 167 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 5:49.88 | |
66 | 280 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 5:50.04 | |
67 | 155 | Stamholt Maja | 2005 | HADERSLEV | 0528AH | 25 m | 5:50.14 | |
68 | 130 | Hyltoft Caroline Lærke | 2006 | AALBORG | 0678AO | 25 m | 5:52.78 | |
69 | 204 | Gadegaard Lucia Ruiz | 2006 | AGF | 0638AC | 25 m | 5:55.93 | |
70 | 522 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 5:57.19 | |
71 | 433 | Kanstrup Rikke Friis | 2006 | HEI | 0634AR | 25 m | 5:57.38 | |
72 | 78 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 5:58.04 | |
73 | 263 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 5:58.09 | |
74 | 193 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 5:58.48 | |
75 | 83 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 6:00.28 | |
76 | 325 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GREVE | 0686AJ | 25 m | 6:00.35 | |
77 | 426 | Bertram Marie | 2006 | LYSENG | 0672AQ | 25 m | 6:00.63 | |
78 | 129 | Gjelstrup Line | 2006 | AALBORG | 0658AC | 25 m | 6:01.31 | |
79 | 9 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 6:01.88 | |
80 | 422 | Dige Anne Katrine | 2006 | SKOVBAKKEN | 0654AF | 25 m | 6:05.07 | |
81 | 81 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 6:06.29 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 februar 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 13:22 |
Løb 32, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 12 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 4:49.12 | |
2 | 585 | Henriksen Mads Juul | 2004 | H2Odense | 0465AA | 25 m | 4:52.79 | |
3 | 87 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 4:57.82 | |
4 | 533 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 4:57.87 | |
5 | 551 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 4:59.36 | |
6 | 423 | Lamberg Viktor Lei | 2004 | SKOVBAKKEN | 0477AE | 25 m | 5:00.41 | |
7 | 165 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 5:02.23 | |
8 | 281 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 5:03.49 | |
9 | 535 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 5:04.04 | |
10 | 224 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 25 m | 5:04.06 | |
11 | 463 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 5:04.63 | |
12 | 442 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | ESBJERG | 0451AI | 25 m | 5:05.07 | |
13 | 328 | Isberg Oscar | 2004 | TUNE | 0433AC | 25 m | 5:05.76 | |
14 | 229 | Thorhauge Christian | 2005 | HOBRO | 0545AM | 25 m | 5:07.53 | |
15 | 499 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 5:07.68 | |
16 | 13 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 5:07.98 | |
17 | 371 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 5:08.28 | |
18 | 19 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 5:09.00 | |
19 | 324 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 25 m | 5:10.17 | |
20 | 246 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 5:10.27 | |
21 | 16 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 5:10.89 | |
22 | 536 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 5:11.75 | |
23 | 470 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | PINGVINEN | 0411AC | 25 m | 5:11.88 | |
24 | 381 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 5:12.38 | |
25 | 207 | Sanggaard Anders | 2005 | AGF | 0519AH | 25 m | 5:12.99 | |
26 | 146 | Voldbjerg Christoffer P. | 2005 | AALBORG | 0545AH | 25 m | 5:13.31 | |
27 | 498 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 5:14.65 | |
28 | 527 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 5:15.21 | |
29 | 333 | Søby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 25 m | 5:15.27 | |
30 | 201 | Jensen Linus Folke | 2004 | AGF | 0427AO | 25 m | 5:15.93 | |
31 | 216 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 5:16.31 | |
32 | 179 | Kallesøe Andreas Weis | 2004 | VIBORG | 0491AM | 25 m | 5:16.73 | |
33 | 38 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 5:17.22 | |
34 | 260 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 5:17.72 | |
35 | 169 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 5:17.92 | |
36 | 530 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 5:18.31 | |
37 | 398 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 25 m | 5:18.84 | |
38 | 55 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 5:18.86 | |
39 | 365 | Thomsen Christian Damborg | 2005 | DELTA | 0503AG | 25 m | 5:19.23 | |
40 | 136 | Knakkergaard Asgar | 2004 | AALBORG | 0421AL | 25 m | 5:19.43 | |
41 | 511 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 5:19.74 | |
42 | 65 | Hansen Kasper | 2004 | SILKEBORG | 0433AG | 25 m | 5:19.90 | |
43 | 287 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 5:20.42 | |
44 | 279 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 5:20.53 | |
45 | 491 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 5:21.12 | |
46 | 481 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 5:21.29 | |
47 | 28 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 5:21.42 | |
48 | 582 | Pedersen Christoffer R.S. | 2004 | H2Odense | 0405AA | 25 m | 5:21.86 | |
49 | 144 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | 5:22.18 | |
50 | 313 | Thulstrup Lasse | 2004 | KOLDING | 0489AB | 25 m | 5:22.55 | |
51 | 380 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 5:23.14 | |
52 | 45 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 5:23.43 | |
53 | 131 | Ilic Inas | 2005 | AALBORG | 0591AE | 25 m | 5:25.10 | |
54 | 48 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 5:26.77 | |
55 | 414 | Drechsler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 0561AH | 25 m | 5:27.37 | |
56 | 226 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 5:27.41 | |
57 | 545 | Wemmelund Sigurd | 2005 | HERNING | 0589AI | 25 m | 5:28.08 | |
58 | 259 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 5:28.94 | |
59 | 493 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 5:35.30 | |
60 | 72 | Togsverd Emil | 2005 | SILKEBORG | 0577AE | 25 m | 5:35.57 | |
61 | 448 | Nikolajsen Andreas | 2005 | ESBJERG | 0595AC | 25 m | 5:36.59 | |
62 | 586 | Tholstrup Marius Dyrgaard | 2005 | H2Odense | 0547AE | 25 m | 5:37.88 | |
63 | 331 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 5:39.13 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 februar 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 13:22 |
Løb 33, 4X100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 538 | Hovedstadens Piger A | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:03.77 | ||
2 | 255 | Vat | 2005 | VAT CPH | 25 m | 4:08.87 | ||
3 | 450 | Esbjerg Piger | 2005 | ESBJERG | 25 m | 4:13.10 | ||
4 | 596 | Sigma 1 | 2005 | SIGMA | 25 m | 4:13.16 | ||
5 | 62 | Ssk Piger 1 | 2005 | SILKEBORG | 25 m | 4:14.24 | ||
6 | 517 | Køge Piger 1 | 2005 | KØGE | 25 m | 4:14.64 | ||
7 | 592 | A6 Piger 1 | 2005 | A6 | 25 m | 4:15.19 | ||
8 | 90 | Gentofte Stars | 2005 | GENTOFTE | 25 m | 4:15.39 | ||
9 | 8 | Kvik K2 Piger | 2005 | KVIK | 25 m | 4:16.08 | ||
10 | 160 | Herlev Flaming Flamingos | 2005 | HERLEV | 25 m | 4:16.98 | ||
11 | 385 | Helsingør Piger | 2005 | HELSINGØR | 25 m | 4:17.02 | ||
12 | 142 | Aalborg Piger 1 | 2005 | AALBORG | 25 m | 4:18.00 | ||
13 | 539 | Hovedstadens Piger B | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:19.37 | ||
14 | 343 | Skjoldmøer | 2005 | ROSKILDE | 25 m | 4:20.99 | ||
15 | 342 | Gti Piger | 2005 | GTI | 25 m | 4:21.42 | ||
16 | 610 | Hg Piger | 2005 | HERLUFSHOL | 25 m | 4:22.27 | ||
17 | 273 | Vg17 Piger | 2005 | VG17 | 25 m | 4:23.00 | ||
18 | 569 | Gsc Piger 1 | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 4:24.19 | ||
19 | 612 | Hvidovre Fri Piger | 2005 | HVIDOVRE | 25 m | 4:25.00 | ||
20 | 590 | H2Odense Pige | 2005 | H2Odense | 25 m | 4:25.59 | ||
21 | 597 | Sigma 2 | 2005 | SIGMA | 25 m | 4:27.16 | ||
22 | 49 | Hillerød Tøserne | 2005 | HILLERØD | 25 m | 4:27.59 | ||
23 | 290 | Søllerød Damer | 2006 | SØLLERØD | 25 m | 4:29.25 | ||
24 | 75 | Sunswim 1 | 2005 | SOLRØD | 25 m | 4:29.51 | ||
25 | 209 | Agf Piger | 2005 | AGF | 25 m | 4:29.67 | ||
26 | 276 | Lyngby Royal Girls | 2005 | LYNGBY | 25 m | 4:30.00 | ||
27 | 418 | Hsc Årgang Piger | 2006 | HOLSTEBRO | 25 m | 4:30.64 | ||
28 | 217 | Isk Piger | 2005 | IKAST | 25 m | 4:30.71 | ||
29 | 304 | Kolding Piger | 2005 | KOLDING | 25 m | 4:32.50 | ||
30 | 599 | Piger Aarhus Swim | 2005 | AAS | 25 m | 4:34.68 | ||
31 | 578 | Værløse Piger | 2005 | VÆRLØSE | 25 m | 4:36.01 | ||
32 | 197 | Vejle Piger | 2005 | VEJLE | 25 m | 4:46.70 | ||
33 | 143 | Aalborg Piger 2 | 2005 | AALBORG | 25 m | 4:26.00 | RES | |
34 | 89 | Gentofte Piger 2 | 2005 | GENTOFTE | 25 m | 4:31.02 | RES | |
35 | 518 | Køge Piger 2 | 2005 | KØGE | 25 m | 4:40.23 | RES | |
36 | 570 | Gsc Piger 2 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 4:48.45 | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 februar 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 13:22 |
Løb 34, 4X100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 541 | Hovedstadens Drenge | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 3:46.91 | ||
2 | 341 | Gti Drenge | 2004 | GTI | 25 m | 3:50.86 | ||
3 | 594 | Sigma 1 | 2004 | SIGMA | 25 m | 3:55.15 | ||
4 | 7 | Kvik K2 Drenge | 2004 | KVIK | 25 m | 3:55.50 | ||
5 | 598 | Drenge Aarhus Swim | 2004 | AAS | 25 m | 3:55.84 | ||
6 | 256 | Vat | 2004 | VAT CPH | 25 m | 3:57.30 | ||
7 | 125 | Aalborg Drenge 1 | 2004 | AALBORG | 25 m | 3:57.50 | ||
8 | 567 | Gsc Drenge 1 | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 3:58.16 | ||
9 | 384 | Helsingør Drenge | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 3:58.55 | ||
10 | 344 | Vikinger | 2005 | ROSKILDE | 25 m | 3:59.88 | ||
11 | 591 | H2Odense Drenge | 2004 | H2Odense | 25 m | 4:00.29 | ||
12 | 35 | Sk-Syd Drenge | 2004 | SK-SYD | 25 m | 4:00.75 | ||
13 | 374 | Thisted Drenge | 2004 | THISTED | 25 m | 4:01.32 | ||
14 | 593 | A6 Drenge 1 | 2004 | A6 | 25 m | 4:01.54 | ||
15 | 161 | Herlev Tryharders | 2004 | HERLEV | 25 m | 4:02.42 | ||
16 | 91 | Tilted Bombers | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 4:02.98 | ||
17 | 44 | Hillerød Drengene | 2004 | HILLERØD | 25 m | 4:03.73 | ||
18 | 196 | Vejle Drenge | 2004 | VEJLE | 25 m | 4:04.01 | ||
19 | 56 | Frederikssund Energy | 2004 | FR.SUND | 25 m | 4:04.33 | ||
20 | 175 | Vs Drenge | 2004 | VIBORG | 25 m | 4:04.56 | ||
21 | 272 | Vg17 Drenge | 2004 | VG17 | 25 m | 4:05.00 | ||
22 | 595 | Sigma 2 | 2004 | SIGMA | 25 m | 4:06.67 | ||
23 | 397 | Hs Ronnie | 2004 | HØRSHOLM | 25 m | 4:07.21 | ||
24 | 601 | Søllerød Drenge | 2005 | SØLLERØD | 25 m | 4:08.00 | ||
25 | 440 | Esbjerg Drenge | 2005 | ESBJERG | 25 m | 4:09.11 | ||
26 | 568 | Gsc Drenge 2 | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 4:09.91 | ||
27 | 611 | Hvidovre Fri Herrer | 2004 | HVIDOVRE | 25 m | 4:10.38 | ||
28 | 208 | Agf Drenge | 2004 | AGF | 25 m | 4:12.62 | ||
29 | 210 | Triton Drenge | 2004 | TRITON B | 25 m | 4:15.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 februar 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 13:22 |