Ohjelma TONTTU-UINNIT
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 2
|
Kilpailu |
Tonttu-Uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
15 joulukuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Helsinki |
|
Tulostusaika |
10:57 |
|
|
Järjestäjä |
HTU Stadi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
15 joulukuu 2018 |
|
|
|
|
Laji 2, 25m Vapaauinti Miehet |
Loppukilpailut (10) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Akseli Kantomaa |
2007 |
07A360 |
HU |
|
25m |
|
|
3 |
Mikael Böckerman |
2006 |
06A338 |
Gladius |
|
25m |
|
|
4 |
Kevin Kaznakov |
2009 |
09A453 |
SD |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Henri Heikkilä |
2003 |
03A172 |
AQUILA |
|
25m |
|
|
2 |
Adrian Banar |
2008 |
08A728 |
SD |
|
25m |
|
|
3 |
Mika Meller |
1967 |
67A037 |
HSS |
|
25m |
|
|
4 |
Daniel Tapiovaara |
2006 |
06A601 |
HU |
|
25m |
|
|
5 |
Onni-Kalle Luomala |
2002 |
02A758 |
JUK |
|
25m |
|
|
6 |
Veikko Moilanen |
2007 |
07A262 |
HU |
|
25m |
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Tuomas Hirsi |
1979 |
79A119 |
HTU |
|
25m |
|
|
2 |
Arttu Kaskimies |
2008 |
08A463 |
Gladius |
|
25m |
|
|
3 |
Kasper Salmi |
2009 |
09A190 |
SGR |
|
25m |
26.14 |
26.14 |
4 |
Santeri Salonen |
2005 |
05A686 |
HeiI |
|
25m |
|
|
5 |
Elias Manskinen |
2008 |
08A537 |
HeiI |
|
25m |
|
|
6 |
Eerikki Rutanen |
1972 |
72A002 |
HSS |
|
25m |
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Amos Åberg |
2009 |
09A047 |
HU |
|
25m |
23.96 |
23.96 |
2 |
Daniel Vinogradoff |
2010 |
10A082 |
HU |
|
25m |
21.82 |
21.82 |
3 |
Topias Heikkinen |
2009 |
09A300 |
HU |
|
25m |
21.19 |
21.19 |
4 |
Oiva Mandelin |
2009 |
09A357 |
HTU |
|
25m |
21.75 |
21.75 |
5 |
Kentin Välk |
2009 |
|
ORCA SC |
|
25m |
22.22 |
22.22 |
6 |
Jan-Jakob Attim |
2010 |
|
RAM |
|
25m |
26.11 |
26.11 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Sören Korbelainen |
2009 |
|
RAM |
|
25m |
21.11 |
21.11 |
2 |
Karmo Saarma |
2008 |
|
RAM |
|
25m |
20.11 |
20.11 |
3 |
Johann Hunerson |
2009 |
|
RAM |
|
25m |
18.79 |
18.79 |
4 |
Renaldo Rosental |
2007 |
07A875 |
HU |
|
25m |
18.86 |
18.86 |
5 |
Niilo Halonen |
2009 |
09A213 |
HTU |
|
25m |
20.13 |
20.13 |
6 |
Paul Ojamaa |
2010 |
|
RAM |
|
25m |
21.11 |
21.11 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Sebastian Ennok |
2009 |
|
RAM |
|
25m |
18.11 |
18.11 |
2 |
Martin Nömm |
2007 |
|
ORCA SC |
|
25m |
18.00 |
18.00 |
3 |
Anton Koronen |
2005 |
05A753 |
HTU |
|
25m |
17.89 |
17.89 |
4 |
Juri Tiidus |
2007 |
|
ORCA SC |
|
25m |
18.00 |
18.00 |
5 |
Richard Kiil |
2007 |
|
RAM |
|
25m |
18.11 |
18.11 |
6 |
Antony Tran |
2009 |
09A076 |
SD |
|
25m |
18.19 |
18.19 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Niilo Jokinen |
2006 |
06A170 |
HTU |
|
25m |
17.40 |
17.40 |
2 |
Karmo Kunnapas |
2008 |
|
RAM |
|
25m |
17.22 |
17.22 |
3 |
Hendrik Värk |
2006 |
|
RAM |
|
25m |
17.11 |
17.11 |
4 |
Aati Karhu |
2007 |
07A496 |
AQUILA |
|
25m |
17.17 |
17.17 |
5 |
Veikka Lassila |
2006 |
06A610 |
HTU |
|
25m |
17.35 |
17.35 |
6 |
Artur Kavtaskin |
2007 |
07A691 |
AQUILA |
|
25m |
17.79 |
17.79 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Aaron Sepp |
2006 |
|
ORCA SC |
|
25m |
17.00 |
17.00 |
2 |
Rasmus Välk |
2007 |
|
ORCA SC |
|
25m |
16.45 |
16.45 |
3 |
Sanders Kadak |
2006 |
|
ORCA SC |
|
25m |
15.00 |
15.00 |
4 |
Anton Kettunen |
2005 |
05A144 |
Gladius |
|
25m |
15.82 |
15.82 |
5 |
Casper Häll |
2005 |
05A963 |
HeiI |
|
25m |
16.78 |
16.78 |
6 |
Mihhail Janson |
2006 |
06A906 |
SD |
|
25m |
17.06 |
17.06 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Richard Uriko |
2007 |
|
AUDENTES |
|
25m |
14.22 |
14.22 |
2 |
Yufei Meng |
2004 |
04A333 |
SGR |
|
25m |
13.86 |
13.86 |
3 |
Jenson Lih Shan Li |
2002 |
02A835 |
HTU |
|
25m |
13.00 |
13.00 |
4 |
Kaius Kulmala |
2004 |
04B145 |
SGR |
|
25m |
13.74 |
13.74 |
5 |
Simo Sannik |
2004 |
|
ORCA SC |
|
25m |
14.00 |
14.00 |
6 |
André Salmi |
2006 |
06A148 |
SGR |
|
25m |
14.95 |
14.95 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Onni Järvinen |
2002 |
02A765 |
HTU |
|
25m |
12.62 |
12.62 |
2 |
Kristjan Uriko |
2003 |
|
AUDENTES |
|
25m |
11.80 |
11.80 |
3 |
Alexey Belfer |
2000 |
00A786 |
ORCA |
|
25m |
11.32 |
11.32 |
4 |
Janter Suun |
2000 |
|
TOP |
|
25m |
11.77 |
11.77 |
5 |
Tino Kaukonen |
2004 |
04A213 |
HTU |
|
25m |
12.08 |
12.08 |
6 |
Georgi Goldberg |
2004 |
|
TOP |
|
25m |
12.80 |
12.80 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
15 joulukuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
10:57 |
|