Program for UGP 2 2018-2019, Kungsbacka
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 9, 200m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 173 | Almqvist Malte | 2004 | VARBERG | AB9904 | 25 m | 2:21.78 | |
2 | 36 | Johansson Alexander | 2004 | KUNGSBACKA | AV1504 | 25 m | 2:27.18 | |
3 | 48 | Anderud August | 2004 | SK LAXEN | AC1904 | 25 m | 2:27.41 | |
4 | 3 | Einarsson Jonathan | 2001 | KUNGSBACKA | AQ4101 | 25 m | 2:28.65 | |
5 | 52 | Ekstrand Albin | 2004 | SK LAXEN | AG5104 | 25 m | 2:29.23 | |
6 | 51 | McAdam Alexander | 2004 | SK LAXEN | AE7504 | 25 m | 2:29.26 | |
7 | 58 | Bjering Oscar | 2004 | SK LAXEN | AN6504 | 25 m | 2:30.58 | |
8 | 147 | Olofsson Linus | 2003 | S 02 | AL6503 | 25 m | 2:31.26 | |
9 | 56 | Olsson Erik | 2004 | SK LAXEN | AI0504 | 25 m | 2:31.41 | |
10 | 64 | Rehn Mats | 2002 | SK LAXEN | AW8902 | 25 m | 2:31.43 | |
11 | 174 | Mravac Teo | 2004 | VARBERG | AC8504 | 25 m | 2:32.24 | |
12 | 162 | Chen Kevin | 2004 | S 02 | AZ2504 | 25 m | 2:33.26 | |
13 | 59 | Meuller Joel | 2004 | SK LAXEN | AN1704 | 25 m | 2:34.91 | |
14 | 68 | Wannem Emil | 2006 | SK LAXEN | AG8906 | 25 m | 2:36.37 | |
15 | 170 | Huldén Pelle | 2002 | VARBERG | AE8302 | 25 m | 2:36.61 | |
16 | 61 | Swedblom Simon | 2004 | SK LAXEN | AN9504 | 25 m | 2:37.11 | |
17 | 201 | Storberg Emil | 2004 | FALKENBERG | AE8504 | 25 m | 2:37.38 | |
18 | 154 | Sköld Olle | 2004 | S 02 | AR6904 | 25 m | 2:37.39 | |
19 | 176 | Josefson Viking | 2002 | VARBERG | AQ2702 | 50 m | 2:39.08 | |
20 | 14 | Ekholm Fredrik | 2004 | KUNGSBACKA | AN2904 | 25 m | 2:39.45 | |
21 | 55 | Nilsson Lucas | 2003 | SK LAXEN | AM2703 | 25 m | 2:39.96 | |
22 | 145 | Vari Lorand | 2002 | S 02 | AK7502 | 25 m | 2:40.22 | |
23 | 188 | Lövenklev Samuel | 2003 | VARBERG | AU7703 | 25 m | 2:41.51 | |
24 | 77 | Hullegård Jonah | 2006 | SK LAXEN | AN1306 | 25 m | 2:43.86 | |
25 | 34 | Johansson Noah | 2005 | KUNGSBACKA | AP0705 | 25 m | 2:43.87 | |
26 | 40 | Windeman Anton | 2006 | KUNGSBACKA | AM5906 | 25 m | 2:44.19 | |
27 | 95 | Kristensson Rikard | 2004 | MASS | AL0904 | 25 m | 2:47.34 | |
28 | 66 | Barnabás Márkus Bence | 2005 | SK LAXEN | AM5105 | 25 m | 2:47.54 | |
29 | 67 | Rosdahl Hampus | 2005 | SK LAXEN | AM4105 | 25 m | 2:52.62 | |
30 | 196 | Bengtsson Måns | 2006 | VARBERG | AN3106 | 25 m | 2:52.62 | |
31 | 184 | Jilek Max | 2006 | VARBERG | AB0906 | 25 m | 2:53.74 | |
32 | 191 | Josarp Victor | 2006 | VARBERG | AG9706 | 25 m | 2:57.78 | |
33 | 33 | Freiholtz Gustav | 2006 | KUNGSBACKA | AK1906 | 25 m | 2:59.05 | |
34 | 127 | Sandblom Jonathan | 2005 | MASS | AQ5705 | 25 m | 2:59.23 | |
35 | 107 | Ling Ludvig | 2004 | MASS | AS5304 | 25 m | 2:59.50 | |
36 | 31 | Törnqvist Max | 2006 | KUNGSBACKA | AJ9106 | 25 m | 3:01.83 | |
37 | 189 | Carlqvist Filip | 2004 | VARBERG | AS7104 | 25 m | 3:07.95 | |
38 | 111 | Holmberg Max | 2005 | MASS | AN1705 | 25 m | 3:09.07 | |
39 | 113 | Larsson Erik | 2005 | MASS | AN2705 | 25 m | 3:10.45 | |
40 | 117 | Andersson Felix | 2006 | MASS | AI5706 | 25 m | 3:11.80 | |
41 | 159 | Olofsson Lukas | 2006 | S 02 | AM8106 | 25 m | 3:14.82 | |
42 | 121 | Sjöstedt Viktor | 2006 | MASS | AI3706 | 25 m | 3:16.82 | |
43 | 151 | Mohammadi Zoobin | 2004 | S 02 | AP1104 | 25 m | 3:24.63 | |
44 | 129 | Hedeback Viktor | 2006 | MASS | AM3106 | 25 m | ||
45 | 194 | Mogren Gustav | 2005 | VARBERG | AQ8305 | 25 m | ||
46 | 199 | Gesterling Alvin | 2006 | VARBERG | AR5706 | 25 m | ||
47 | 211 | Bööck Hugo | 2004 | FALKENBERG | AZ8504 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 21 januari 2019 |
Licensierad till: Västsvenska Simförbundet | Utskriftstid | 10:56 |