Program för Arena Sprint Meet 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 16
|
Tävling |
Arena Sprint Meet |
|
Utskriftsdatum |
02 februari 2019 |
|
|
Tävlingsort |
Arlöv |
|
Utskriftstid |
17:41 |
|
|
Arrangör |
SK Sydsim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
02 februari 2019 |
|
|
|
|
Gren 16, 100m Frisim Herrar |
Försök (8) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
7 |
1 |
Karl Oredsson |
2006 |
AD9706 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:05.30 |
6 |
2 |
Hugo Johnsson |
2005 |
AD4905 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:05.05 |
490 |
3 |
Jonathan Ravn Rehnström |
2005 |
AG1505 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:04.61 |
453 |
4 |
Liam Nilsson |
2006 |
AM0306 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:04.50 |
173 |
5 |
Aron Paulsson |
2006 |
AB3306 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:04.52 |
314 |
6 |
Mustapha Hariri |
2005 |
AG7105 |
SK RAN |
|
25m |
1:04.67 |
451 |
7 |
Mattias Jönsson |
2006 |
AI8906 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:05.15 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
322 |
1 |
Yaser Sultan |
2005 |
AK5105 |
SK RAN |
|
25m |
1:04.10 |
313 |
2 |
Gabriel Hachem |
2005 |
AE0105 |
SK RAN |
|
25m |
1:02.03 |
486 |
3 |
Daniel Choinski Nielsen |
2005 |
AD8905 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:01.76 |
278 |
4 |
Lucas Bontidean |
2005 |
AC0305 |
POSEIDON |
|
25m |
59.71 |
245 |
5 |
Aram Kazarian |
2005 |
AQ1305 |
MKK |
|
25m |
59.80 |
393 |
6 |
Victor Borg |
2005 |
AB3105 |
SK TRITON |
|
25m |
1:01.98 |
155 |
7 |
Casper Kristensen |
2005 |
AK7505 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:04.01 |
147 |
8 |
Ludvig Hoff |
2005 |
AB8705 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:04.19 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
164 |
1 |
Levente Nagy |
2005 |
AD1105 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
59.12 |
236 |
2 |
Bill Beckman |
2005 |
AJ6305 |
MKK |
|
25m |
59.01 |
221 |
3 |
Jakob Strömland |
2003 |
AO4703 |
MKK |
|
25m |
58.77 |
202 |
4 |
Ludvig Romare |
2004 |
AA2704 |
MKK |
|
25m |
58.71 |
66 |
5 |
Jacob Langell |
2005 |
AG2105 |
HS |
|
25m |
58.74 |
50 |
6 |
Oliver Kock |
2003 |
AK1903 |
HS |
|
25m |
58.90 |
171 |
7 |
Hampus Erdös |
2003 |
AK0303 |
SK LÖDDE |
|
25m |
59.08 |
71 |
8 |
Kasper Nygren |
2004 |
AN5304 |
HS |
|
25m |
59.20 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
154 |
1 |
Anton Liebenhagen |
2005 |
AK8505 |
LANDSKRONA |
|
25m |
58.34 |
72 |
2 |
Olle Olsson |
2004 |
AN7304 |
HS |
|
25m |
58.24 |
311 |
3 |
Arvid Axelsson |
2003 |
AN5303 |
SK RAN |
|
25m |
57.59 |
422 |
4 |
Viktor Hansson |
2003 |
AM7103 |
VELLINGE-N |
|
25m |
57.42 |
426 |
5 |
Jacob Baxmann |
2003 |
AP2103 |
VELLINGE-N |
|
25m |
57.51 |
428 |
6 |
Eskil Ramäng |
2004 |
AM6104 |
VELLINGE-N |
|
25m |
57.85 |
97 |
7 |
Tomislav Corluka |
2003 |
AC7703 |
KSLS |
|
25m |
58.31 |
54 |
8 |
Alan Jovic |
2004 |
AG5904 |
HS |
|
25m |
58.70 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
87 |
1 |
Simon Persson |
2003 |
AA1703 |
KK KARPEN |
|
25m |
56.79 |
447 |
2 |
Alvin Eriksson |
2003 |
AQ3703 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
56.50 |
394 |
3 |
Arvid Nilsson |
2003 |
AK4303 |
SK TRITON |
|
25m |
56.11 |
328 |
4 |
Philip Rantzow |
1999 |
AC7399 |
S 71 |
|
25m |
55.59 |
454 |
5 |
Sebastian Lundgren |
1999 |
AH8199 |
YSTADS SS |
|
25m |
55.63 |
416 |
6 |
Lucas Örmon |
2003 |
AF7303 |
VELLINGE-N |
|
25m |
56.23 |
218 |
7 |
Seth Nillund |
2005 |
AA7705 |
MKK |
|
25m |
56.52 |
146 |
8 |
Markus Rydgren |
2003 |
AM3303 |
LANDSKRONA |
|
25m |
56.99 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
3 |
1 |
Birkan Ates |
2002 |
AD8302 |
SS DELFIN |
|
25m |
54.77 |
217 |
2 |
Anders Ludvigsson |
2000 |
AV8500 |
MKK |
|
25m |
53.46 |
415 |
3 |
Johannes Strömberg |
2002 |
AI3102 |
VELLINGE-N |
|
25m |
52.58 |
23 |
4 |
Daniel Fischer |
2002 |
AC0302 |
HS |
|
25m |
50.33 |
131 |
5 |
Linus Kahl |
2001 |
AE1501 |
LANDSKRONA |
|
25m |
52.09 |
476 |
6 |
Axel Lloyd |
1999 |
AE4599 |
TRELLEBORG |
|
25m |
53.15 |
42 |
7 |
William Lundblad |
2004 |
AC9904 |
HS |
|
25m |
54.37 |
194 |
8 |
Filip Hinderup |
2001 |
AH5101 |
MKK |
|
25m |
55.49 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
389 |
1 |
Jonathan Palminger |
2004 |
AB6504 |
SK TRITON |
|
25m |
54.51 |
27 |
2 |
Malte Lundgren |
2002 |
AC5302 |
HS |
|
25m |
53.45 |
460 |
3 |
Gustaf Persson |
2001 |
AJ4301 |
YSTADS SS |
|
25m |
52.58 |
127 |
4 |
Emil Hassling |
2000 |
AC1900 |
LANDSKRONA |
|
25m |
49.66 |
186 |
5 |
William Lindblom |
1998 |
AN7798 |
MKK |
|
25m |
51.93 |
475 |
6 |
Mattias Rydqvist |
2000 |
AB7500 |
TRELLEBORG |
|
25m |
53.13 |
441 |
7 |
Oskar Axandersson |
2002 |
AN7502 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
54.08 |
52 |
8 |
Felix Tjärnberg |
2005 |
AB5305 |
HS |
|
25m |
55.22 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
211 |
1 |
Carl Gerstenfeld |
2002 |
AI5902 |
MKK |
|
25m |
54.39 |
420 |
2 |
Hugo Stenskepp |
2003 |
AI6303 |
VELLINGE-N |
|
25m |
53.37 |
39 |
3 |
Oscar Elfers |
2002 |
AL9102 |
HS |
|
25m |
52.21 |
15 |
4 |
Christoffer Carlsen |
1992 |
AM1192 |
HS |
|
25m |
46.95 |
21 |
5 |
John Brolin |
2002 |
AB6302 |
HS |
|
25m |
51.70 |
41 |
6 |
Henning Cederlund |
2003 |
AI1303 |
HS |
|
25m |
53.09 |
11 |
7 |
Filip Salbrink |
2002 |
AH6502 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
53.80 |
1 |
8 |
Jakob Petersen |
2001 |
AD9901 |
SS DELFIN |
|
25m |
55.05 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
02 februari 2019 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim |
Utskriftstid |
17:41 |
|