2021-12-07   07:53:39
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för UGP 2 2018-2019, Eslöv

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
UGP 2 SKåne-Blekinge
Arrangör:
Plats: Karlsrobadet Skånesim/Eslövs Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 26 jan 2019 till den 27 jan 2019
17 200m Bröstsim Damer
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 48 Olivia Klint Ipsa Kristianstads SLS 2005 AK0205 25m 2:41.95
2 71 Livia Sjunnesson Landskrona Simsällskap 2005 AB8405 25m 2:45.83
3 68 Emma Hassling Landskrona Simsällskap 2004 AD5404 25m 2:46.90
4 11 Sara Wilhelmsson Eslövs Simsällskap 2001 AO6201 25m 2:47.30
5 45 Olivia Jarl Halvarsson Kristianstads SLS 2003 AX2203 25m 2:48.00
6 44 Frida Jarl Halvarsson Kristianstads SLS 2003 AW9603 25m 2:49.43
7 272 Emilia Olsson Kappsimningsklubben Karpen 2002 AA6802 25m 2:50.28 EFT
8 65 Matilda Hoff Landskrona Simsällskap 2003 AG6803 25m 2:54.60
9 168 Anna-Luisa Permarker S 71 2002 AH1402 25m 2:54.68
10 170 Michaela Ruzic S 71 2003 AG8203 25m 2:55.40
11 64 Tilde Röiseth Landskrona Simsällskap 2003 AF5603 25m 2:58.59
12 166 Tova Nilsson S 71 2002 AC0202 25m 3:00.04
13 21 Dikte Lagergren Eslövs Simsällskap 2003 BV9203 25m 3:00.65
14 12 Felicity Fridh Eslövs Simsällskap 2001 AR6801 25m 3:03.28
15 53 Elly Petersson Kristianstads SLS 2005 AU5805 25m 3:04.69
16 4 Linnea Nell Simsällskapet Delfin 2004 AD1804 25m 3:05.12
17 245 Linn Martinsson Ystads Simsällskap 2004 BB8604 25m 3:06.35
18 35 Lovisa Sjöholm Klippans Simsällskap 2006 AT4406 25m 3:10.03
19 173 Agnes Alm S 71 2006 AA0806 25m 3:10.63
20 57 Alice Gulin Kristianstads SLS 2006 AT3206 25m 3:14.92
21 69 Fanny Hess Landskrona Simsällskap 2004 AD4404 25m 3:16.77
22 31 Ebba Johansson Klippans Simsällskap 2004 AL9404 25m 3:17.44
23 76 Ella Röiseth Landskrona Simsällskap 2005 AE0805 25m 3:18.58
24 176 Rebecka Ungureanu S 71 2004 AX7404 25m 3:20.98
25 82 My Pettersson Landskrona Simsällskap 2006 AF2206 25m 3:22.20
26 63 Josefin Dellhede Landskrona Simsällskap 2003 AD3403 25m 3:22.45
27 17 Ella Andersson Eslövs Simsällskap 2006 AH8406 25m 3:26.51
28 55 Ellie Petersson Kristianstads SLS 2005 BF1405 25m 3:30.06
29 247 Hannah Nilsson Ystads Simsällskap 2006 AE5406 25m 3:31.29
30 83 Thowe Eliasson Landskrona Simsällskap 2006 AF6206 25m 3:36.22
31 286 Klara Hansson Eslövs Simsällskap 2006 AA0216 25m 3:46.38 EFT
32 249 Ida Viberg Mårtensson Ystads Simsällskap 2005 AN1205 50m 3:56.71
33 78 Tova Siversson Landskrona Simsällskap 2005 AE4805 25m
34 5 Viola Berntsson Simsällskapet Delfin 2005 AC8405 25m
35 89 Isabelle Persson-Giribaldi Landskrona Simsällskap 2005 BL1205 25m
36 70 Wilma Rundblad Landskrona Simsällskap 2003 AP5803 25m
37 22 Hedda Palm Eslövs Simsällskap 2005 BH9405 25m
38 85 Isabella Djuric Landskrona Simsällskap 2004 BJ1204 25m
39 88 Maja Jensen Landskrona Simsällskap 2006 BA4606 25m
40 175 Emmy Olofsson S 71 2003 AY4403 25m
41 229 Sara Melgar Ystads Simsällskap 2002 AA8602 25m
42 74 Emelie Ek-Värn Landskrona Simsällskap 2004 AJ8604 25m
43 84 Moa Ekberg Landskrona Simsällskap 2006 AF4406 25m
2019-01-23 19:09:58 Resultathantering: WinGrodan 2.0 Licensierad till: Eslövs Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner