2021-10-18   03:52:12
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för UGP 2 2018-2019, Eslöv

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag pass 1 start 09.00

Document
Heatlista
UGP 2 SKåne-Blekinge
Plats: Karlsrobadet Arrangör: Skånesim/Eslövs Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 26 jan 2019 till den 27 jan 2019
Gren 1, 200m Frisim Damer
Final 1 (8)
Sponsor: Actic
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:00
1 25m
2 25m
68 3 Emma Hassling 2004 LANDSKRONA 25m
4
5 25m
6 25m
Gren 1, 200m Frisim Damer Final 2 (8)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:03
88 1 Maja Jensen 2006 LANDSKRONA 25m
22 2 Hedda Palm 2005 ESLÖVS SS 25m
2 3 Alexandra Petersen 2003 SS DELFIN 25m
48 4 Olivia Klint Ipsa 2005 KSLS 25m
29 5 Jennie Johansson 2001 KLIPPAN 25m
71 6 Livia Sjunnesson 2005 LANDSKRONA 25m
Gren 1, 200m Frisim Damer Final 3 (8)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:06
24 1 Livia Landmyr 2006 ESLÖVS SS 3:26.19 25m
83 2 Thowe Eliasson 2006 LANDSKRONA 3:05.50 25m
90 3 Linnea Mårtensson 2006 LANDSKRONA 3:03.42 25m
55 4 Ellie Petersson 2005 KSLS 3:05.43 50m
17 5 Ella Andersson 2006 ESLÖVS SS 3:22.31 25m
179 6 Darya Vaseghi 2006 S 71 25m
Gren 1, 200m Frisim Damer Final 4 (8)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:10
175 1 Emmy Olofsson 2003 S 71 2:52.81 25m
58 2 Novalie Gulin 2006 KSLS 2:47.26 25m
19 3 Isabelle Blücher 2003 ESLÖVS SS 2:44.57 25m
178 4 Lovisa Fast 2006 S 71 2:44.67 25m
62 5 Johanna Gustafsson 2005 KSLS 2:50.57 25m
92 6 Julia Palm 2006 LANDSKRONA 2:59.83 25m
Gren 1, 200m Frisim Damer Final 5 (8)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:13
56 1 Isabella Wahlund 2006 KSLS 2:43.82 25m
79 2 Yasmine Strandh 2006 LANDSKRONA 2:41.33 25m
78 3 Tova Siversson 2005 LANDSKRONA 2:35.97 25m
244 4 Olivia Malmborg 2006 YSTADS SS 2:38.00 25m
33 5 Thea Klemedsson 2006 KLIPPAN 2:42.46 25m
32 6 Tyra Hjorth 2005 KLIPPAN 2:43.91 25m
Gren 1, 200m Frisim Damer Final 6 (8)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
09:16
Anm tid
Start ca:
6 1 Linnea Ranvert 2005 SS DELFIN 2:34.88 25m
82 2 My Pettersson 2006 LANDSKRONA 2:32.14 25m
53 3 Elly Petersson 2005 KSLS 2:30.13 25m
21 4 Dikte Lagergren 2003 ESLÖVS SS 2:30.48 25m
84 5 Moa Ekberg 2006 LANDSKRONA 2:33.74 25m
173 6 Agnes Alm 2006 S 71 2:35.92 25m
Gren 1, 200m Frisim Damer Final 7 (8)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:19
87 1 Katja Haglund 2003 LANDSKRONA 2:29.28 25m
176 2 Rebecka Ungureanu 2004 S 71 2:28.90 25m
74 3 Emelie Ek-Värn 2004 LANDSKRONA 2:21.86 25m
69 4 Fanny Hess 2004 LANDSKRONA 2:28.74 25m
85 5 Isabella Djuric 2004 LANDSKRONA 2:29.20 25m
89 6 Isabelle Persson-Giribaldi 2005 LANDSKRONA 2:29.71 25m
Gren 1, 200m Frisim Damer Final 8 (8)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:22
70 1 Wilma Rundblad 2003 LANDSKRONA 2:20.53 25m
42 2 Annie Thulin 2003 KSLS 2:15.31 25m
65 3 Matilda Hoff 2003 LANDSKRONA 2:11.94 25m
3 4 Emma Ragnarsson 2004 SS DELFIN 2:13.72 25m
41 5 Saga Nyborg 2003 KSLS 2:20.53 50m
233 6 Elin Kjellberg 2003 YSTADS SS 2:21.69 25m
2019-01-26 08:40:04 Resultathantering: WinGrodan 2.0 Licensierad till: Eslövs Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner