Program for Malmö Open 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Lördag 9/2 Klockan 09.00 (Insim 07.45)
1_S
Gren 1, 50m Frisim Damer Försök |
Sponsor: FIFH-CUP |
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
Funktionsnedsättning: S10 |
1 |
15 |
Fältman Helena |
1980 |
TÄBY SIM |
AB1680 |
25 m |
31.09 |
|
2 |
145 |
Dige From Mille |
2004 |
DANMARK |
|
25 m |
36.39 |
|
Funktionsnedsättning: S14 |
1 |
11 |
Nilsson Lina |
2002 |
OSBY SS |
AN5802 |
25 m |
31.79 |
|
2 |
38 |
Bäckman Linnéa |
1989 |
SOLENS IF |
BT6289 |
25 m |
31.99 |
|
3 |
30 |
Andersson Felicia |
2001 |
KOMETERNA |
AN9601 |
25 m |
32.87 |
|
4 |
133 |
Klestrup Hansen Camilla |
1997 |
DANMARK |
|
25 m |
37.37 |
|
5 |
94 |
Þrastardóttir Anna Rósa |
2004 |
FJÖRDUR |
|
25 m |
37.54 |
|
6 |
23 |
Löf Rebecca |
2001 |
ÖSA |
AY1801 |
25 m |
37.98 |
|
7 |
13 |
Busk Josefine |
1997 |
SÖDERTÄLJE |
BS1897 |
25 m |
39.24 |
|
8 |
39 |
Engberg Ellenor |
1982 |
SOLENS IF |
AD3682 |
25 m |
39.81 |
|
9 |
40 |
Hasselryd Johanna |
1982 |
SOLENS IF |
AD4682 |
25 m |
41.56 |
|
10 |
48 |
Sjöstrand Edit |
1991 |
VARBERG HI |
CI5691 |
25 m |
42.36 |
|
11 |
134 |
Klauber Vestergaard Signe |
1996 |
DANMARK |
|
25 m |
43.20 |
|
12 |
71 |
Marjeta Sanna |
2001 |
KATRINEHOL |
BX3601 |
25 m |
44.11 |
|
13 |
70 |
Mattsson Therese |
1998 |
SOLENS IF |
|
25 m |
44.47 |
|
14 |
42 |
Nyberg Julia |
1997 |
SOLENS IF |
BT2497 |
25 m |
46.08 |
|
15 |
47 |
Robertsson Rose-Marie |
1986 |
VARBERG HI |
AQ5286 |
50 m |
46.10 |
|
16 |
87 |
Heiðarsdóttir Katrín Anna |
1997 |
ÖSP |
|
25 m |
47.92 |
|
17 |
27 |
Andersson Elin |
1982 |
FALKENBERG |
AD9482 |
25 m |
51.41 |
|
18 |
98 |
Þórðardóttir Kristrún Helga |
2005 |
FJÖRDUR |
|
25 m |
52.59 |
|
19 |
102 |
Harðardóttir Védís |
2002 |
FJÖRDUR |
|
25 m |
1:07.30 |
|
20 |
112 |
Korth Daniela |
1985 |
SCHLESWIG |
|
25 m |
1:23.13 |
|
21 |
111 |
Leis Michaela |
1964 |
SCHLESWIG |
|
25 m |
1:23.59 |
|
22 |
49 |
Brandt Ida |
1984 |
VARBERG HI |
AI6484 |
25 m |
|
|
23 |
51 |
Berntsson Caroline |
1979 |
VARBERG HI |
AC5279 |
25 m |
|
|
24 |
52 |
Gustafsson Stina |
1989 |
VARBERG HI |
BT2489 |
25 m |
|
|
1 |
86 |
Axelsdóttir Karen |
1997 |
ÖSP |
|
25 m |
1:59.08 |
|
1 |
68 |
Jansson Rishika |
1999 |
FIFH MALMÖ |
BS9899 |
25 m |
1:53.73 |
|
1 |
25 |
Kramer Agnes |
1998 |
FALKENBERG |
BP4698 |
50 m |
35.22 |
|
2 |
19 |
Andersson-Wulf Ida |
1998 |
VELLINGE-N |
BP9498 |
25 m |
39.42 |
|
3 |
146 |
Bast Aaby Louise |
1998 |
DANMARK |
|
25 m |
45.17 |
|
4 |
143 |
El Maghili Fisker Celia |
2003 |
DANMARK |
|
25 m |
1:03.08 |
|
1 |
144 |
Bitz Witt Camilla |
2003 |
DANMARK |
|
25 m |
35.49 |
|
2 |
149 |
Kvist Freja |
2006 |
DANMARK |
|
25 m |
36.25 |
|
3 |
80 |
Grandre-Vikman Liv |
2004 |
NACKA HI |
CA1804 |
25 m |
45.74 |
|
|
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
08 februari 2019 |
Licensierad till: Parasport Sverige |
Utskriftstid |
07:01 |
|