Program för UGP 2 2018-2019, Lödde
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag pass 2 start 15.30
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tolvåkersbadet |
Arrangör: |
Skånesim/Simklubben Lödde |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 26 jan 2019 till den 27 jan 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 400m Frisim Damer
|
Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SR |
4:02.33 |
|
Sarah Sjöström |
1993 |
Södertörns SS |
SWE |
Stockholm |
|
2014-11-20 |
|
|
SJR |
4:03.60 |
|
Sarah Sjöström |
1993 |
Södertörns SS |
SWE |
Stockholm |
|
2011-10-16 |
|
|
DR |
4:03.97 |
|
Gabriella Fagundez |
|
SK Ran |
|
Jönköping |
|
2007-01-01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
308 |
1 |
|
Clara Hilfing |
2005 |
SK SYDSIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
188 |
2 |
|
Mimmi Palm |
2005 |
SJÖBO SS |
5:47.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
3 |
|
Alma Lindberg |
2002 |
POSEIDON |
5:35.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
199 |
4 |
|
Julia Stenström |
2002 |
SK TRITON |
5:41.82 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
260 |
5 |
|
Klara Harrysson |
2004 |
ÄNGELHOLM |
6:00.78 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
256 |
6 |
|
Frida Pekberg |
2004 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 400m Frisim Damer |
Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
305 |
1 |
|
Jennifer Norlén |
2005 |
SK SYDSIM |
5:28.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
2 |
|
Tilde Klehn |
2004 |
SK LÖDDE |
5:21.14 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
304 |
3 |
|
Maja Kiceec |
2006 |
SK SYDSIM |
5:19.93 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
4 |
|
Emma Bontidean |
2003 |
POSEIDON |
5:20.28 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
216 |
5 |
|
Isa Ståhl |
2006 |
SK TRITON |
5:22.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
197 |
6 |
|
Isabel Persson |
2004 |
SK TRITON |
5:31.64 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 400m Frisim Damer |
Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
299 |
1 |
|
Jennie Christiansen |
2004 |
SK SYDSIM |
5:17.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
155 |
2 |
|
Linnea Costa Caesar |
2006 |
POSEIDON |
5:14.39 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
307 |
3 |
|
Lovisa Yngvesson |
2004 |
SK SYDSIM |
5:11.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
4 |
|
Emilia Berg |
2005 |
SK LÖDDE |
5:13.87 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
268 |
5 |
|
Felicia Zander |
2004 |
ÄNGELHOLM |
5:15.61 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
262 |
6 |
|
Elsa Kanth |
2004 |
ÄNGELHOLM |
5:17.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 400m Frisim Damer |
Final 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
222 |
1 |
|
Julia Nilsson |
2006 |
SK TRITON |
5:08.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
2 |
|
Sofia Hake |
2003 |
POSEIDON |
5:02.49 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
203 |
3 |
|
Nina Nolén |
2002 |
SK TRITON |
4:58.53 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
4 |
|
Filippa Dihle |
2003 |
SK LÖDDE |
5:01.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
185 |
5 |
|
Emy Ek |
2003 |
SJÖBO SS |
5:04.64 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
306 |
6 |
|
Ella Bodell |
2005 |
SK SYDSIM |
5:10.79 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 400m Frisim Damer |
Final 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
282 |
1 |
|
Julia Olsson |
2004 |
KIVIKS SK |
4:48.89 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
284 |
2 |
|
Thea Brünjes |
2004 |
KIVIKS SK |
4:43.77 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
204 |
3 |
|
Mica Nolén |
2004 |
SK TRITON |
4:40.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
4 |
|
Carolina Åsberg |
2002 |
POSEIDON |
4:43.73 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
5 |
|
Ditte Oredsson |
2003 |
POSEIDON |
4:46.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
217 |
6 |
|
Tyra Öhlin |
2004 |
SK TRITON |
4:57.48 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-01-26 13:23:59 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|