2021-05-17   18:39:06
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 2 2018-2019, Lödde

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Söndag pass 4 start 15.30

Document
Heatlista
UGP 2 SKåne-Blekinge
Plats: Tolvåkersbadet Arrangör: Skånesim/Simklubben Lödde
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 26 jan 2019 till den 27 jan 2019
Gren 22, 200m Medley Damer
Final 1 (6)
SR 2:06.29 Louise Hansson 1996 Helsingborgs S SWE Helsingborg 2015-11-04
SJR 2:06.29 Louise Hansson 1996 Helsingborgs S SWE Helsingborg 2015-11-04
DR 2:06.29 Louise  Hansson Helsingborgs S Helsingborg 2015-01-01
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
15:36
1 25m
285 2 Elina Olsson 2006 KIVIKS SK 3:20.59 25m
301 3 Emilia Sandström 2004 SK SYDSIM 3:16.60 25m
160 4 Mia Kajic 2006 POSEIDON 3:17.13 25m
277 5 Anna Markenlöv 2005 POSEIDON 3:31.16 25m
6 25m
Gren 22, 200m Medley Damer Final 2 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
15:40
308 1 Clara Hilfing 2005 SK SYDSIM 3:05.81 25m
184 2 Sabina Rosengren 2003 SJÖBO SS 3:03.62 25m
159 3 Elin  Jannasch 2005 POSEIDON 3:00.31 25m
107 4 Ida Husby 2006 SK LÖDDE 3:01.15 25m
190 5 Emilia Kryger 2004 SJÖBO SS 3:05.01 25m
105 6 Emma Martinsson 2004 SK LÖDDE 3:10.12 50m
Gren 22, 200m Medley Damer Final 3 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
15:44
222 1 Julia Nilsson 2006 SK TRITON 2:53.99 25m
307 2 Lovisa Yngvesson 2004 SK SYDSIM 2:52.47 25m
220 3 Julia Erkselius 2006 SK TRITON 2:51.18 25m
268 4 Felicia Zander 2004 ÄNGELHOLM 2:51.89 25m
187 5 Mathilde Berild Andersen 2004 SJÖBO SS 2:53.25 25m
104 6 Tilde Klehn 2004 SK LÖDDE 2:55.38 25m
Gren 22, 200m Medley Damer Final 4 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
15:47
269 1 Erica Persson 2005 ÄNGELHOLM 2:49.63 25m
123 2 Emma Bontidean 2003 POSEIDON 2:46.95 25m
116 3 Alma Lindberg 2002 POSEIDON 2:46.57 25m
102 4 Emilia Berg 2005 SK LÖDDE 2:46.68 25m
262 5 Elsa Kanth 2004 ÄNGELHOLM 2:47.36 25m
306 6 Ella Bodell 2005 SK SYDSIM 2:50.12 25m
Gren 22, 200m Medley Damer Final 5 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
15:50
130 1 Ida Nordberg 2006 POSEIDON 2:42.05 25m
197 2 Isabel Persson 2004 SK TRITON 2:36.51 25m
124 3 Vanessa Johansson 2006 POSEIDON 2:34.15 25m
117 4 Ditte Oredsson 2003 POSEIDON 2:34.63 25m
284 5 Thea Brünjes 2004 KIVIKS SK 2:36.62 25m
96 6 Julia Nilsson 2004 SK LÖDDE 2:45.88 25m
Gren 22, 200m Medley Damer Final 6 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
15:54
Anm tid
Start ca:
100 1 Isabel Smideberg 2004 SK LÖDDE 2:32.76 25m
181 2 Emmy Johnsson 2001 SJÖBO SS 2:28.72 25m
280 3 Olivia Hansson 2003 KIVIKS SK 2:27.00 25m
135 4 Boel Bergquist 2003 POSEIDON 2:27.69 25m
282 5 Julia  Olsson 2004 KIVIKS SK 2:31.34 25m
255 6 Emmie Andersson 2003 ÄNGELHOLM 2:33.51 25m
2019-01-27 13:37:34 Resultathantering: WinGrodan 2.0 Licensierad till: Simklubben Lödde

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner