Program för UGP 3 2018-2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 20
|
Tävling |
UGP 3 |
|
Utskriftsdatum |
09 mars 2019 |
|
|
Tävlingsort |
Falkenberg |
|
Utskriftstid |
18:04 |
|
|
Arrangör |
VSSF, Falkenbergs SK & Varbergs Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
09 mars 2019 |
|
|
|
|
Gren 20, 800m Frisim Damer |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
173 |
3 |
Emma Johansson |
2005 |
BG7805 |
VARBERG |
|
50m |
|
61 |
4 |
Stina Holmqvist |
2006 |
AO6606 |
SK LAXEN |
|
50m |
|
161 |
5 |
Freja Gustafsson |
2004 |
AZ9604 |
VARBERG |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
108 |
1 |
Alma Wallin Bustad |
2005 |
AE1405 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
|
21 |
2 |
Klara Blomberg |
2005 |
BE9805 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
12:40.72 |
168 |
3 |
Johanna Kuylenstjerna |
2003 |
BS9403 |
VARBERG |
|
25m |
11:59.33 |
156 |
4 |
Filippa Sjögren |
2006 |
AD6406 |
VARBERG |
|
25m |
11:23.61 |
63 |
5 |
Olivia Laaksonen |
2006 |
AO5606 |
SK LAXEN |
|
25m |
11:24.72 |
239 |
6 |
Bianca Havner |
2005 |
BB2205 |
FALKENBERG |
|
25m |
12:20.93 |
241 |
7 |
Elise Dahlberg |
2006 |
AY2806 |
FALKENBERG |
|
25m |
12:54.62 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
145 |
1 |
Mollie Dalengran |
2004 |
BT1604 |
SK TRITON |
|
25m |
11:18.30 |
39 |
2 |
Erica Ivansson |
2003 |
AQ8803 |
SK LAXEN |
|
25m |
10:59.11 |
10 |
3 |
Alicia Fredriksson |
2005 |
AR5805 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
10:47.83 |
193 |
4 |
Felicia Zander |
2004 |
BK9804 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
10:44.42 |
103 |
5 |
Ella Westerlund |
2004 |
AL6604 |
SK 1970 |
|
25m |
10:47.80 |
158 |
6 |
Tilda Hilbert |
2004 |
AZ0804 |
VARBERG |
|
25m |
10:57.19 |
124 |
7 |
Ebba Ringström |
2004 |
AE0604 |
SK TRITON |
|
25m |
11:02.71 |
11 |
8 |
Rebecka Berlin |
2005 |
AX4605 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
11:20.20 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
186 |
1 |
Elsa Kanth |
2004 |
AN9204 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
10:37.11 |
113 |
2 |
Felicia Kvarnstedt |
2005 |
AY2805 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
10:33.34 |
164 |
3 |
Emmie Dahlgren |
2004 |
BA8204 |
VARBERG |
|
25m |
10:22.75 |
125 |
4 |
Nina Nolén |
2002 |
AY1402 |
SK TRITON |
|
25m |
10:19.85 |
148 |
5 |
Matilda Bengtsson |
2002 |
AK7802 |
VARBERG |
|
25m |
10:21.92 |
183 |
6 |
Ella Persson |
2004 |
AJ2604 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
10:30.54 |
96 |
7 |
Amanda Cederqvist |
2005 |
AY2405 |
S 02 |
|
25m |
10:35.13 |
166 |
8 |
Ellie Geigel |
2003 |
BR2203 |
VARBERG |
|
25m |
10:42.49 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
222 |
1 |
Emma Hejdengård |
2006 |
AY7806 |
UDDEVALLA |
|
25m |
10:08.86 |
210 |
2 |
Hilda Eriksson |
2004 |
AO5204 |
UDDEVALLA |
|
25m |
10:06.99 |
138 |
3 |
Tyra Öhlin |
2004 |
AX5204 |
SK TRITON |
|
25m |
9:46.57 |
203 |
4 |
Marit Cuperus |
2002 |
BD0202 |
UDDEVALLA |
|
25m |
9:22.35 |
126 |
5 |
Mica Nolén |
2004 |
AG1204 |
SK TRITON |
|
25m |
9:28.63 |
151 |
6 |
Stella Warborn |
2003 |
AW4603 |
VARBERG |
|
25m |
10:05.14 |
209 |
7 |
Evelina Wester |
2004 |
AO6204 |
UDDEVALLA |
|
25m |
10:08.40 |
106 |
8 |
Matilda Hallman |
2003 |
BF7403 |
SK 1970 |
|
25m |
10:17.01 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
09 mars 2019 |
Licensierad till: Varberg Sim |
Utskriftstid |
18:04 |
|