2021-10-25   18:42:38
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for DGI Landsmesterskab 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit 1

16_S
Lb 16, 50m Frisvmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
758  Romanski Freja  2003  DGI NORDJY  0308AI  25 m  27.37   
812  Kobbelgaard Ghita  1995  DGI NORDJY  9528AG  25 m  27.45   
157  Kokholm Caroline Varming  2002  DGI STJY  0298AW  25 m  28.83   
279  Srensen Petrine R.e.  2005  DGI STORST  0512AB  25 m  28.96   
225  Srensen Sofie Mller  1998  DGI STJY  9882AL  25 m  29.16   
816  Meinert Maja  2001  DGI NORDJY  0118AO  25 m  29.24   
272  Olesen Sisse Berg  2005  DGI STORST  0514AB  25 m  29.26   
787  Jensen Ophelia Kronborg  2005  DGI NORDJY  0508AW  25 m  29.34   
563  Martinussen Janni  2001  DGI FYN  0186AE  25 m  29.46   
10  240  Winther Celina G  1999  DGI STJY  9938AU  25 m  29.80   
11  590  Rubenius Flora Fogh  2005  DGI FYN  0502AI  25 m  29.88   
12  261  Hansen Nicoline  2004  DGI STORST  0468AU  25 m  29.89   
13  800  Rnnow Ida  2006  DGI NORDJY  0658AE  25 m  29.91   
14  742  Fog Mathilde Wisborg  2003  DGI NORDJY  0332BB  25 m  30.28   
15  453  Bjrn Weronika L.  2005  DGI MIDTJY  0524AG  50 m  30.41   
16  435  Hall Maria  2003  DGI SYDVE  0384BC  25 m  30.42   
17  164  Larsen Sarah Salling  2003  DGI STJY  0374BA  25 m  30.44   
18  805  Byrgesen Amalie Falk  1999  DGI NORDJY  9904AT  25 m  30.44   
19  210  Rauns Anne  2002  DGI STJY  0286AW  25 m  30.84   
20  250  Andersen Emmely  2001  DGI STORST  0154AM  25 m  30.85   
21  564  Martinussen Julie  1997  DGI FYN  9736AS  25 m  30.85   
22  302  Dam Trine  2001  DGI SYDST  0126AT  25 m  30.86   
23  807  Hansen Emilie Sofie  2001  DGI NORDJY  0168BE  25 m  30.99   
24  239  Wienke Julie Liao  2003  DGI STJY  0308AP  25 m  31.04   
25  502  Bruun-Petersen Rikke  2005  DGI FYN  0522AN  25 m  31.06   
26  264  Jakobsen Nynne  2004  DGI STORST  0462AG  25 m  31.07   
27  576  Nrlem Nynne  2002  DGI FYN  0268AF  25 m  31.11   
28  185  Mller Mathilde  2004  DGI STJY  0438AD  25 m  31.18   
29  144  Johnsen Lrke Kirstine  2003  DGI STJY  0346BA  25 m  31.28   
30  53  Filipowicz Lucca  2005  DGI STJY    25 m  31.29   
31  826  Thomsen Thea Holm  2003  DGI NORDJY  0328AP  25 m  31.32   
32  511  Duus Freja  2005  DGI FYN  0594BA  25 m  31.49   
33  655  Kristensen Amalie Hede  2005  DGI SNDER  0512AZ  25 m  31.52   
34  762  Thomassen Ida Overgaard  2005  DGI NORDJY  0536AR  25 m  31.52   
35  509  Clausen Laura sterby  2004  DGI FYN  0402BA  25 m  31.55   
36  650  Johannsen Emma Lundorff  2003  DGI SNDER  0368AS  25 m  31.57   
37  394  Rosenmeyer Signe  2005  DGI SYDST  0508AN  25 m  31.61   
38  636  Erdmann Cheyenne  2004  DGI SNDER  0482BA  25 m  31.69   
39  501  Bruun-Petersen Anne  2007  DGI FYN  0792AF  25 m  32.00   
40  578  Ostersen Laura  2004  DGI FYN  0402BB  25 m  32.02   
41  416  Zachariassen Ane K.  2005  DGI SYDST  0588AB  25 m  32.08   
42  177  Lland Natasja N.  2000  DGI STJY  0078BE  25 m  32.17   
43  662  Muusmann Jette  2005  DGI SNDER  0532AO  25 m  32.34   
44  755  Renneberg Laura Sofie  2005  DGI NORDJY  0578AW  25 m  32.36   
45  238  Wienke Camilla Liao  2005  DGI STJY  0594AN  25 m  32.38   
46  473  Kristensen Ida  2004  DGI MIDTJY  0412AR  25 m  32.59   
47  219  Schou Katrine  2003  DGI STJY  0312BA  25 m  32.67   
48  825  Srensen Maja M S  2004  DGI NORDJY  0448AR  25 m  32.69   
49  Bernack Marie Reno  2003  DGI STORKB  0376AN  25 m  32.84   
50  749  Momme Hannah Vix  2005  DGI NORDJY  0502AS  25 m  32.99   
51  560  Madsen Inge  2002  DGI FYN  0202BE  25 m  33.04   
52  740  Dalsgaard Ida Kold  2005  DGI NORDJY  0538AS  25 m  33.05   
53  131  Sndergaard Katrine  2002  DGI STJY  0258BC  25 m  33.33   
54  592  Schaumburg Katja  2004  DGI FYN  0412BD  25 m  33.39   
55  566  Michelsen Signe  2004  DGI FYN  0498BA  25 m  33.41   
56  127  Stormes Malou Sophie  2005  DGI STJY  0528AP  25 m  33.42   
57  139  Jensen Silje Oestergaard  2004  DGI STJY  0464AN  25 m  33.43   
58  230  Tilsted Ida  2004  DGI STJY  0488AP  25 m  33.43   
59  838  Srensen Emma Rask  2003  DGI NORDJY  0388AP  25 m  33.44   
60  439  Bruijn Stephanie de  2005  DGI SYDVE  0576AZ  25 m  33.52   
61  719  Nielsen Freya Kobber  2001  DGI NORDJY  0152BD  25 m  33.58   
62  659  Mikkelsen Lucca  2002  DGI SNDER  0212BE  25 m  33.67   
63  743  Juliansdottir Frida  2005  DGI NORDJY  0558AW  25 m  33.81   
64  329  Hansen Emma Bergene  2005  DGI SYDST  0518AQ  25 m  33.84   
65  607  Thomsen Viktorija  2001  DGI FYN    25 m  34.00   
66  268  Larsen Cecilie Engsted  2006  DGI STORST  0618AG  25 m  34.12   
67  274  Schilling Julie Hansen  2004  DGI STORST  0406BA  25 m  34.18   
68  19  Andersen Ida Loft  2007  DGI STJY  0798AJ  25 m  34.27   
69  438  Bendixen Liv  2004  DGI SYDVE  0404BD  25 m  34.45   
70  100  Harrit Signe  2006  DGI STJY  0658AM  25 m  34.50   
71  231  Tilsted Olivia  2006  DGI STJY  0668AF  25 m  34.50   
72  573  Nielsen Karoline Skaarup  2003  DGI FYN  0372BG  25 m  34.59   
73  60  Gram Freja  2001  DGI STJY  0186BC  25 m  34.75   
74  835  Nielsen Line Skov  2003  DGI NORDJY  0362BA  25 m  34.82   
75  304  Dams Sofie Marie  2004  DGI SYDST  0406AR  25 m  34.88   
76  96  Hansen Betina Vinther  1983  DGI STJY    25 m  34.92   
77  653  Keller Sofie  2005  DGI SNDER  0512AY  25 m  35.10   
78  527  Jensen Alberte  1999  DGI FYN  9922BF  25 m  35.17   
79  550  Kukulakis Nikoline  2004  DGI FYN  0452BA  25 m  35.43   
80  668  Olesen Sofie Skibelund  2007  DGI SNDER  0784AB  25 m  35.43   
81  652  Johansen Sofie Damm  2006  DGI SNDER  0698AQ  25 m  35.78   
82  38  Bdtker Maia  2005  DGI STJY  0554AY  25 m  35.91   
83  513  Drk Anna  2004  DGI FYN  0498AZ  25 m  36.04   
84  Frydenlund Maja  2001  DGI STORKB  0118BE  25 m  36.27   
85  390  Rasmussen Martine  2000  DGI SYDST  0062BH  25 m  36.51   
86  568  Mortensen Sofia  2007  DGI FYN  0786AK  25 m  36.58   
87  632  Benkjr Alberte Sloth  2005  DGI SNDER  0578AZ  25 m  36.63   
88  634  Damgaard Anna Emilie  2006  DGI SNDER  0654AL  25 m  36.93   
89  323  Graversen Sara Hi  2003  DGI SYDST  0318AX  25 m  36.94   
90  324  Gregersen Sara Holst  2006  DGI SYDST  0672AE  25 m  36.94   
91  389  Rasmussen Johanne  2003  DGI SYDST  0318BD  25 m  36.94   
92  466  Jensen Maria Fiil  2004  DGI MIDTJY  0446AW  25 m  37.05   
93  284  Als Sara  2006  DGI SYDST    25 m  37.07   
94  352  Kvejborg Thea  2006  DGI SYDST    25 m  37.25   
95  775  Kornum Clara  2007  DGI NORDJY  0704AM  25 m  37.51   
96  135  Srensen Naja Kristiane  2006  DGI STJY    25 m  37.77   
97  340  Jensen Filippa Juul  2007  DGI SYDST  0718AJ  25 m  37.85   
98  357  Laursen Lrke Kirkedal  2005  DGI SYDST  0592BA  25 m  37.85   
99  595  Skovhus Madeline  2007  DGI FYN  0722AV  25 m  38.35   
100  721  Pedersen Sandie Rysholt  2000  DGI NORDJY  0086BG  25 m  38.80   
101  263  Jacobsen Nicoline Bohn  2006  DGI STORST  0642AH  25 m  38.82   
102  Kongsfelt Lrke  2003  DGI STORKB  0302BC  25 m  38.99   
103  580  Ragner Serine  2006  DGI FYN  0624AM  25 m  39.11   
104  Guldmann Emma  2005  DGI STORKB  0572AW  25 m  39.12   
105  788  Jeppesen Sofie  2007  DGI NORDJY  0788AN  25 m  39.47   
106  161  Kristensen Frida Knop  2009  DGI STJY  0958AA  25 m  39.91   
107  182  Mikkelsen Frida Asp  2008  DGI STJY  0846AH  25 m  40.10   
108  554  Larsen Freja Rex  2006  DGI FYN  0672AX  25 m  40.29   
109  110  Holst-Jrgensen Thora  2007  DGI STJY    25 m  40.31   
110  267  Kristensen Yasmin Thrane  2006  DGI STORST  0654AW  25 m  40.34   
111  665  Nielsen Emilie Petz  2007  DGI SNDER  0766AD  25 m  40.63   
112  296  Brdsgaard Emma  2004  DGI SYDST  0414BD  25 m  40.77   
113  468  Kasirga Tuana  2007  DGI MIDTJY  0798AQ  25 m  40.80   
114  602  Terkelsen Johanne  2007  DGI FYN  0788AP  25 m  41.29   
115  667  Norlyk Andrea  2006  DGI SNDER    25 m  41.37   
116  179  Meldgaard Helene  2007  DGI STJY  0758AU  25 m  41.60   
117  10  Kongsfelt Sille  2006  DGI STORKB  0684AX  25 m  41.66   
118  499  Broch Aya Marie Juel  2006  DGI FYN  0674AU  25 m  41.79   
119  45  Dahl Anne Juel  2007  DGI STJY  0706AP  25 m  42.31   
120  320  Gilling Sille Hegaard  2007  DGI SYDST  0756AC  25 m  42.69   
121  423  Serritzlew-Kristense Lise  2006  DGI SYDVE  0652AV  25 m  42.85   
122  281  Thfner Agnes  2009  DGI STORST  0948AB  25 m  42.96   
123  217  Schleimann Julie  2010  DGI STJY  1094AD  25 m  42.97   
124  451  Aarslev Sandra  2004  DGI MIDTJY  0492BA  25 m  42.98   
125  418  Christens Laura Vindstrup  2003  DGI SYDVE  0366BF  25 m  42.99   
126  408  Tomzak Frida Bkskov  2009  DGI SYDST  0974AG  25 m  43.03   
127  269  Larsen Milla Engsted  2009  DGI STORST  0998AC  25 m  43.21   
128  138  Jakobsen Zenia Maria  2009  DGI STJY    25 m  43.26   
129  167  Laursen Maria Nybro  2008  DGI STJY    25 m  43.57   
130  612  Westergaard Lrke Hjvang  2008  DGI FYN    25 m  43.77   
131  515  Flint Aia Helene  2007  DGI FYN  0798AU  25 m  43.81   
132  299  Buerstedde Sofie Simonsen  2007  DGI SYDST    25 m  44.31   
133  391  Rasmussen Vigga  2009  DGI SYDST  0984AG  25 m  44.53   
134  218  Schleimann Marie  2010  DGI STJY  1006AD  25 m  44.78   
135  98  Hansen Milla Sofia Dalgas  2009  DGI STJY  0908AG  25 m  45.43   
136  582  Rasmussen Ditte Holm  2008  DGI FYN    25 m  45.44   
137  506  Christensen Sofie Bolvig  2006  DGI FYN  0604AQ  25 m  45.80   
138  32  Brix Emma  2008  DGI STJY    25 m  46.12   
139  343  Johansen Signe Hjerrild  2007  DGI SYDST    25 m  46.13   
140  475  Lavrsen Marie Pind  2007  DGI MIDTJY  0726AU  25 m  47.05   
141  Andersen Anika Rosn  2007  DGI STORKB  0732AN  25 m  47.26   
142  717  Iversen Emilie Toft  2007  DGI NORDJY  0758AW  25 m  48.36   
143  494  Bernt Kamma  2010  DGI FYN  1026AD  25 m  50.34   
144  716  Egholm Sofie  2009  DGI NORDJY  0930AJ  25 m  50.93   
145  318  Friberg Ida  2008  DGI SYDST  0822AA  25 m  51.27   
146  Kongsfelt Nynne  2007  DGI STORKB  0748AV  25 m  53.30   
147  275  Seedorff Edith  2008  DGI STORST  0876AB  25 m  53.94   
148  489  Andersen Merle  2009  DGI FYN  0998AG  25 m  54.22   
149  333  Hermansen Vigga Nikoline  2009  DGI SYDST  0916AG  25 m  1:01.13   
150  392  Reher Anne Caroline Dahl  2009  DGI SYDST    25 m     
151  476  Moeskjr Amalie  2007  DGI MIDTJY  0766AV  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  28 februar 2019 
Licens til DGI Svmning  Udskriftstidspunkt  07:53 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner