Ohjelma XXXVI Oskarin Uinnit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso 1
Lähtölista Laji 3
|
Kilpailu |
XXXVI Oskarin Uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
16 helmikuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Jyväskylä |
|
Tulostusaika |
10:10 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
16 helmikuu 2019 |
|
|
|
|
Laji 3, P-12, M, Erityisr. 50m RU |
Loppukilpailut (10) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Miko Niemelä |
2009 |
09A054 |
SeUi |
|
50m |
|
|
|
4 |
Denis Karvanen |
2009 |
09A428 |
LaUS |
|
50m |
|
|
|
5 |
Jussi Laine |
2008 |
08A556 |
SWIM |
|
50m |
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Leevi Sammalmaa |
2007 |
07A712 |
ViesU |
|
50m |
|
|
|
2 |
Veeti Ukkola |
2010 |
10A136 |
LrU |
|
50m |
|
|
|
3 |
Artem Chornyi |
2008 |
08A572 |
LaUS |
|
25m |
1:07.60 |
1:09.10 |
|
4 |
Topias Ruuska |
2009 |
09A031 |
SeUi |
|
25m |
1:04.64 |
1:06.14 |
|
5 |
Ilmari Pohja |
2009 |
09A372 |
UKK |
|
25m |
1:06.79 |
1:08.29 |
|
6 |
Atte Kiviniemi |
2007 |
07A253 |
SeUi |
|
50m |
1:18.67 |
1:18.67 |
|
7 |
Juhani Antti Tapio Ritakallio |
2007 |
07A923 |
UKK |
|
50m |
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Otto Aleksanteri Saukkonen |
1997 |
97B319 |
SWIM |
|
50m |
1:04.00 |
1:04.00 |
SB9 |
2 |
Miklas Miettinen |
2007 |
07A528 |
SWIM |
|
50m |
1:01.03 |
1:01.03 |
|
3 |
Aleksi Kaidesoja |
1997 |
97B259 |
SWIM |
|
50m |
1:00.84 |
1:00.84 |
SB14 |
4 |
Wili Laiho |
2008 |
08A004 |
SeUi |
|
25m |
58.76 |
1:00.26 |
|
5 |
Rene Mäenpää |
2007 |
07A474 |
VUS-VSS |
|
50m |
1:00.39 |
1:00.39 |
|
6 |
Aleksi Kukkola |
2009 |
09A334 |
SWIM |
|
50m |
1:00.95 |
1:00.95 |
|
7 |
Petrus Varis |
2009 |
09A080 |
SWIM |
|
50m |
1:01.15 |
1:01.15 |
|
8 |
Onni Sidoroff |
2006 |
06A689 |
MiUS |
|
25m |
1:02.57 |
1:04.07 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Jouko Raunio |
2008 |
08A557 |
UKK |
|
25m |
57.34 |
58.84 |
|
2 |
Patrik Ollila |
2007 |
07A767 |
SeUi |
|
50m |
58.37 |
58.37 |
|
3 |
Lauri Juvonen |
2007 |
07A470 |
KuUS |
|
25m |
55.55 |
57.05 |
|
4 |
Maksym Chornyi |
2006 |
06B032 |
LaUS |
|
25m |
54.33 |
55.83 |
|
5 |
Topias Myllykoski |
2008 |
08A036 |
SeUi |
|
25m |
54.75 |
56.25 |
|
6 |
Rene Honko |
2008 |
08A487 |
SWIM |
|
50m |
57.31 |
57.31 |
|
7 |
Väinö Harvia |
2007 |
07A298 |
SWIM |
|
50m |
58.47 |
58.47 |
|
8 |
Justus Saarimaa |
2007 |
07A105 |
SeUi |
|
25m |
58.65 |
1:00.15 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Matvey Lyashenko |
2007 |
07A346 |
LrU |
|
25m |
53.87 |
55.37 |
|
2 |
Nooa Valtonen |
2008 |
08A130 |
LrU |
|
25m |
53.49 |
54.99 |
|
3 |
Jaakko Bogdanov |
2009 |
09A130 |
LaUS |
|
25m |
51.47 |
52.97 |
|
4 |
Emil Koskela |
2008 |
08A434 |
ViesU |
|
50m |
51.84 |
51.84 |
|
5 |
Lasse Purmonen |
1985 |
85A005 |
S.C.P. |
|
50m |
52.61 |
52.61 |
SB14 |
6 |
Oskari Juntti |
2008 |
08A342 |
SeUi |
|
50m |
53.89 |
53.89 |
|
7 |
Eelis Hietala |
2007 |
07A241 |
SWIM |
|
50m |
55.04 |
55.04 |
|
8 |
Verneri Eronen |
2002 |
02B266 |
SWIM |
|
25m |
54.01 |
55.51 |
SB8 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Tuure Pikkuhuhta |
2009 |
09A135 |
UKK |
|
25m |
49.67 |
51.17 |
|
2 |
Leevi Immonen |
2007 |
07A249 |
LaUS |
|
25m |
49.11 |
50.61 |
|
3 |
Niklas Pesonen |
2006 |
06A775 |
KuUS |
|
25m |
47.11 |
48.61 |
|
4 |
Petteri Veikkolainen |
2004 |
04A631 |
LrU |
|
25m |
45.32 |
46.82 |
|
5 |
Daniel Pessi |
2004 |
04B144 |
LrU |
|
25m |
46.46 |
47.96 |
|
6 |
Anttoni Sikiö |
2004 |
04B065 |
LrU |
|
25m |
47.50 |
49.00 |
|
7 |
Tuomas Marttila |
2008 |
08A411 |
LaUS |
|
25m |
49.19 |
50.69 |
|
8 |
Aleksi Salo |
2008 |
08A115 |
LaUS |
|
25m |
50.34 |
51.84 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Iisakki Laihorinne |
2003 |
03A867 |
SeUi |
|
25m |
44.19 |
45.69 |
|
2 |
Aaro-Oskar Ruuskanen |
2004 |
04A807 |
SeUi |
|
25m |
43.67 |
45.17 |
|
3 |
Jesse Saarinen |
2006 |
06A463 |
JoUS |
|
25m |
43.16 |
44.66 |
|
4 |
Manu Lahtinen |
1991 |
91A782 |
SWIM |
|
25m |
41.50 |
43.00 |
SB14 |
5 |
Rasmus Saarimaa |
2004 |
04A341 |
SeUi |
|
50m |
44.27 |
44.27 |
|
6 |
Rasmus Ikonen |
2004 |
04B313 |
MiUS |
|
25m |
43.32 |
44.82 |
|
7 |
Konsta Kauppinen |
2005 |
05A260 |
JoUS |
|
25m |
44.09 |
45.59 |
|
8 |
Aleksi Metsäpelto |
2006 |
06A317 |
SWIM |
|
50m |
46.73 |
46.73 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Viacheslav Semenov |
2006 |
06A319 |
LaUS |
|
25m |
40.35 |
41.85 |
|
2 |
Miko Virtanen |
2005 |
05A764 |
LaUS |
|
25m |
40.10 |
41.60 |
|
3 |
Jaakko Lehvonen |
2002 |
02A976 |
PieKu |
|
25m |
39.91 |
41.41 |
|
4 |
Aleksi Hämäläinen |
2004 |
04A525 |
JoUS |
|
25m |
38.43 |
39.93 |
|
5 |
Eemeli Nylund |
2003 |
03A915 |
HeiI |
|
25m |
38.58 |
40.08 |
|
6 |
Veeti Vilén |
2004 |
04A930 |
MiUS |
|
25m |
40.09 |
41.59 |
|
7 |
Riku Huuhka |
2005 |
05A549 |
LaUS |
|
25m |
40.14 |
41.64 |
|
8 |
Kaapo Laaja |
2006 |
06A715 |
KEUTO |
|
25m |
40.93 |
42.43 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Aleksandr Istomin |
2004 |
04A415 |
KuUS |
|
25m |
37.58 |
39.08 |
|
2 |
Daniel Laurila |
1996 |
96B074 |
LrU |
|
25m |
35.75 |
37.25 |
|
3 |
Johannes Heikkinen |
2001 |
01A695 |
JoUS |
|
50m |
36.26 |
36.26 |
|
4 |
Jerry Roine |
2002 |
02B140 |
JUK |
|
25m |
33.95 |
35.45 |
|
5 |
Elias Päivinen |
1997 |
97A805 |
SWIM |
|
25m |
34.50 |
36.00 |
|
6 |
Tuomas Hämäläinen |
2005 |
05A467 |
KuUS |
|
25m |
35.55 |
37.05 |
|
7 |
Denis Katunov |
2006 |
06A164 |
LaUS |
|
25m |
37.44 |
38.94 |
|
8 |
Miklas Pikkuhuhta |
2005 |
05A464 |
UKK |
|
50m |
39.32 |
39.32 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Jyri Toitturi |
1996 |
96A418 |
SWIM |
|
50m |
34.06 |
34.06 |
|
2 |
Antti Leppänen |
2002 |
02A243 |
LaUS |
|
25m |
30.86 |
32.36 |
|
3 |
Santeri Pulkkinen |
2004 |
04A223 |
LaUS |
|
25m |
30.53 |
32.03 |
|
4 |
Werneri Koskinen |
1998 |
98A828 |
UiTa |
|
50m |
29.16 |
29.16 |
|
5 |
Jami Ihalainen |
2003 |
03A382 |
UKK |
|
50m |
30.32 |
30.32 |
|
6 |
Julius Nyberg |
2002 |
02A459 |
Plaani |
|
50m |
32.35 |
32.35 |
|
7 |
Onni Kuronen |
2000 |
00A863 |
Pyry |
|
50m |
32.76 |
32.76 |
|
8 |
Joona Kortteinen |
2003 |
03A195 |
UiTa |
|
25m |
32.71 |
34.21 |
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
16 helmikuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä |
Tulostusaika |
10:10 |
|