Program för Vinterneptuniaden 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1 Lördag Förmiddag
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadets 50m-bassäng |
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 2 feb 2019 till den 3 feb 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 200m Ryggsim Damer
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
174 |
3 |
|
Evelina Porling |
2002 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
227 |
4 |
|
Emma Johanson |
2008 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
187 |
5 |
|
Emilia Teglöf |
2005 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 200m Ryggsim Damer |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
199 |
0 |
|
Sara Andersson |
2005 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
1 |
|
Eleonora Engström |
2004 |
LIDINGÖ SK |
2:53.64 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
2 |
|
Nike Johnston |
2005 |
SK NEPTUN |
2:42.93 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
156 |
3 |
|
Johanna Bagelius |
2004 |
SKK |
2:38.84 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
4 |
|
Jemina Granholm |
2002 |
BOTK-RÖNN |
2:36.32 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
5 |
|
My Larsson |
2005 |
ESKILSTUNA |
2:37.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
6 |
|
Elsa Djuphammar |
2003 |
SK NEPTUN |
2:41.63 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
7 |
|
Lilly Eriksson |
2004 |
SK NEPTUN |
2:48.28 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
8 |
|
Ebba Mattisson |
2006 |
BOTK-RÖNN |
3:11.91 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 200m Ryggsim Damer |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
0 |
|
Sophie Bladin |
2002 |
SK NEPTUN |
2:35.70 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
1 |
|
Lilly Lundgren |
2002 |
JÄRFÄLLA S |
2:30.10 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
176 |
2 |
|
Isabel Teglöf |
2003 |
SÖDERTÄLJE |
2:27.66 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
3 |
|
Isa Lundgren Sonnergren |
2004 |
SK NEPTUN |
2:25.14 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
253 |
4 |
|
Esther Rydbeck Nordén |
2001 |
TÄBY SIM |
2:21.00 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
208 |
5 |
|
Elin Lundgren |
2003 |
SÖDERTÖRN |
2:22.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
265 |
6 |
|
Magdalena Hagsten Skarda |
2003 |
ÖSA |
2:26.97 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
216 |
7 |
|
Hilma Hagberg Moberg |
2003 |
SÖDERTÖRN |
2:29.96 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
249 |
8 |
|
Kristina Isacson |
2001 |
TÄBY SIM |
2:30.69 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
9 |
|
Madeleine Bengtsson |
2005 |
ESKILSTUNA |
2:35.83 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-02-02 08:16:55 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|