Program for Bergen Swim Festival, AdO Arena
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Start list |
|
Bergen Swim Festival 2019
|
|
|
|
|
|
Place: |
AdO Arena |
Organizer: |
Bergensklubbene |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 5, 2019 to Apr 7, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 100m Freestyle Men
|
Heat 1 (28) A flight |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Bergen Kommune |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
WR |
46.91 |
|
Cesar Cielo |
1987 |
Brazil |
BRA |
Rome |
ITA |
30.07.2009 |
|
|
BSF |
48.82 |
|
Pieter Timmers |
1988 |
Flemish SF |
Bel |
Bergen |
|
13.04.2018 |
|
|
NOR |
49.65 |
|
Markus Lie |
1995 |
Bergenssvømmerne |
NOR |
Budapest |
HUN |
26.07.2017 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
743 |
0 |
|
Carl Wennerholm |
2002 |
SKK |
54.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
307 |
1 |
|
Sigurd Ormseth Årøen |
2000 |
SK Speed |
54.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
555 |
2 |
|
Andreas Håbesland Klausen |
2002 |
Team Sør/K |
54.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
3 |
|
Aleksander Henning Grønfur |
2003 |
Karmøy SK |
53.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
346 |
4 |
|
Arild Kristiansen Degerstrøm |
2000 |
BS/Delfana |
53.39 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
635 |
5 |
|
Christian Øgreid |
2002 |
Stavanger |
53.55 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
683 |
6 |
|
Andreas Bergman |
1993 |
Oslo Idret |
53.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
182 |
7 |
|
Ole Peder Solum |
1999 |
Trondhjems |
54.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
8 |
|
Jørgen Mikkelsen Bakke |
2001 |
Vestkant |
54.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
566 |
9 |
|
Rói Bech |
2001 |
Foroya |
54.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 100m Freestyle Men |
Heat 2 (28) A flight |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
562 |
0 |
|
Bartal E. Eidesgaard |
2003 |
Foroya |
53.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
348 |
1 |
|
Sander Hallaråker |
1999 |
BS/Delfana |
52.72 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
363 |
2 |
|
Trym Døssland Bjerkvik |
2000 |
BS/Åstveit |
52.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
697 |
3 |
|
Jonatan Olafsson |
1994 |
Oslo Idret |
52.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
306 |
4 |
|
Markus Woxholt |
1999 |
SK Speed |
52.41 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
276 |
5 |
|
Kristian Volden |
1998 |
NTNUI-Svøm |
52.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
696 |
6 |
|
Marius Nygaard |
1997 |
Oslo Idret |
52.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
700 |
7 |
|
Torbjørn Udjus |
1993 |
Oslo Idret |
52.72 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
358 |
8 |
|
Petter Strand Kolaas |
1999 |
BS/Delfana |
52.87 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
702 |
9 |
|
Joshua Welschof |
1999 |
Oslo Idret |
53.37 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 100m Freestyle Men |
Heat 3 (28) A flight |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
632 |
0 |
|
Jens Petter Turøy |
1999 |
Stavanger |
51.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
1 |
|
Runar Borgen |
1993 |
Bodø SK |
51.02 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
792 |
2 |
|
Henrik Christiansen |
1996 |
Lambertset |
49.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
313 |
3 |
|
Martin Hammer |
1993 |
Kongsten |
49.23 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
367 |
4 |
|
Markus Lie |
1995 |
BS/Åstveit |
48.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
422 |
5 |
|
Alexandre Marcourt |
1999 |
FLANDERS |
48.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
153 |
6 |
|
Louis Dramm |
2002 |
Dresdner D |
49.29 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
684 |
7 |
|
Sigurd Holten Bøen |
1997 |
Oslo Idret |
50.36 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
814 |
8 |
|
Wassili Kuhn |
1999 |
DSV |
51.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
519 |
9 |
|
Mats Erik Gotaas Bjørkbom |
2000 |
Bergens SC |
52.29 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 100m Freestyle Men |
Heat 4 (28) A flight |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
622 |
0 |
|
Erik Årsland Gidskehaug |
1997 |
Stavanger |
51.61 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
552 |
1 |
|
Johannes Hope |
1999 |
Team Sør/K |
50.95 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
410 |
2 |
|
Pit Brandenburger |
1995 |
Team Luxem |
49.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
423 |
3 |
|
Thomas Thijs |
1997 |
FLANDERS |
49.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
809 |
4 |
|
Christoph Fildebrandt |
1989 |
DSV |
47.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
460 |
5 |
|
Tomoe Zenimoto Hvas |
2000 |
Bærum |
48.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
823 |
6 |
|
Marius Zobel |
1999 |
DSV |
49.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
426 |
7 |
|
Lorenz Weiremans |
1996 |
FLANDERS |
50.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
414 |
8 |
|
Bob Sauber |
2001 |
Team Luxem |
51.37 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
497 |
9 |
|
Sander Klev |
2000 |
Asker SK |
52.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 100m Freestyle Men |
Heat 5 (28) A flight |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
354 |
0 |
|
Sindre Pleym Olsen |
2000 |
BS/Delfana |
51.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
572 |
1 |
|
Rókur Trygvason |
2000 |
Foroya |
50.76 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
2 |
|
Isak Eliasson |
1996 |
SPÅRVÄGEN |
49.39 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
420 |
3 |
|
Sebastien De Meulemeester |
1998 |
FLANDERS |
48.87 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
424 |
4 |
|
Pieter Timmers |
1988 |
FLANDERS |
46.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
416 |
5 |
|
Raphael Stacchiotti |
1992 |
Team Luxem |
48.42 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
476 |
6 |
|
Niksja Stojkovski |
1994 |
Bærum |
49.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
633 |
7 |
|
Truls Wigdel |
1999 |
Stavanger |
50.14 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
321 |
8 |
|
Mattis Grindalen Svendsen |
2000 |
Kongsten |
51.26 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
356 |
9 |
|
Sondre Saltnes Urdal |
1999 |
BS/Delfana |
51.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 100m Freestyle Men |
NOR Juniors 6 (28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
0 |
|
Sven Arnestad |
2001 |
Sarpsborg |
52.95 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
630 |
1 |
|
Simon Slettevold |
2002 |
Stavanger |
52.21 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
490 |
2 |
|
Christian Groth Dyrkorn |
2001 |
Asker SK |
51.57 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
843 |
3 |
|
Håvard Vindvik |
2001 |
Bodø SK |
51.30 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
462 |
4 |
|
Nicholas Lia |
2001 |
Bærum |
50.44 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
466 |
5 |
|
Simon Moe |
2001 |
Bærum |
50.78 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
803 |
6 |
|
Henrik Veiberg |
2001 |
Lambertset |
51.52 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
7 |
|
Aslan Bentley |
2001 |
Vestkant |
51.96 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
404 |
8 |
|
Christer Melberg |
2001 |
Haldens SK |
52.29 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
339 |
9 |
|
Ole Steinbråten |
2001 |
Glitre SK/ |
52.99 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-04-04 20.45.31 |
Datahandling: WinGrodan 2.3 |
Licensed to: Bergens Svømme & Livredningsklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|