Program för Stora Coop Simmet 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Ena |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 30 mar 2019 till den 30 mar 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 25m Ryggsim Herrar
|
Final 1 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
2 |
|
Albert Gustafsson |
2003 |
HK SIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
3 |
|
Edwin Goldberg |
2008 |
HEDEMORA |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
4 |
|
Sixten Ander |
2009 |
AVESTA SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 25m Ryggsim Herrar |
Final 2 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
2 |
|
Jonathan Runsten |
2005 |
ÖSMO SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
144 |
3 |
|
Joacim Nilsson |
2005 |
HEDEMORA |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
4 |
|
Julius Rydin |
2010 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
5 |
|
Lufti Zeitoun |
2011 |
AVESTA SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 25m Ryggsim Herrar |
Final 3 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
1 |
|
Jino Atiwit Osman |
2010 |
SK ENA |
30.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
2 |
|
Hugo Hedqvist |
2009 |
NORRTÄLJE |
26.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
3 |
|
Aron Söderholm |
2007 |
LUDVIKA SS |
25.58 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
4 |
|
Nils Skogbergs |
2007 |
LUDVIKA SS |
26.10 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
5 |
|
Eric Zetterberg |
2009 |
SK ENA |
28.64 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
6 |
|
Benny Scott |
2005 |
UPPLANDS-B |
42.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 25m Ryggsim Herrar |
Final 4 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
1 |
|
Mattias Camalich |
2008 |
STRÄNGNÄS |
23.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
2 |
|
Adrian Eriksson |
2008 |
ÖSMO SS |
23.10 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
3 |
|
Adam Straubhaar |
2008 |
HK SIM |
21.82 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
4 |
|
Jonas Kvist |
2006 |
ÖSMO SS |
22.94 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
5 |
|
Axel Svensson |
2006 |
UPPLANDS-B |
23.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
6 |
|
Mohammed Oulaywan |
2009 |
SK ENA |
24.93 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 25m Ryggsim Herrar |
Final 5 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
1 |
|
Axel Krysén |
2007 |
LUDVIKA SS |
20.72 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
2 |
|
Viggo Redlund |
2005 |
SK ENA |
20.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
3 |
|
William Österberg |
2003 |
FAGERSTA |
19.95 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
129 |
4 |
|
Sigvard Göransson |
2007 |
STRÄNGNÄS |
20.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
5 |
|
Eskil Nilsson |
2008 |
LUDVIKA SS |
20.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
6 |
|
Pontus Asp Almström |
2008 |
SK ENA |
21.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 25m Ryggsim Herrar |
Final 6 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
1 |
|
David Eriksson |
2004 |
HK SIM |
17.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
2 |
|
Johannes Ålander |
1995 |
SK ENA |
14.82 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
3 |
|
Adam Ackerstierna |
1995 |
SK ENA |
13.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
4 |
|
Olle Lindberg |
1995 |
SK ENA |
14.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
5 |
|
Nicklas Evaldsson |
2001 |
HEDEMORA |
16.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
6 |
|
Leo Karlsson |
2006 |
HK SIM |
18.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-03-30 09:10:29 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Simklubben Ena |
|
|
|
|