Program för Stora Coop Simmet 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 2
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Ena |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 30 mar 2019 till den 30 mar 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 100m Ryggsim Damer
|
Final 1 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
2 |
|
Elin Söderlund |
2006 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
3 |
|
Milena Voskanyn |
2007 |
HEDEMORA |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
4 |
|
Natella Harutyunyan |
2004 |
HEDEMORA |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 100m Ryggsim Damer |
Final 2 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
1 |
|
Mathilda Flyckt |
2008 |
HEDEMORA |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
2 |
|
Aziza Osman |
2008 |
SK ENA |
1:47.26 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
3 |
|
Rosa Söderholm |
2005 |
LUDVIKA SS |
1:45.64 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
4 |
|
Tindra Nyström |
2005 |
HEDEMORA |
1:46.36 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
5 |
|
Kristina Lind |
2007 |
SK ENA |
1:49.57 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 100m Ryggsim Damer |
Final 3 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
1 |
|
Ida Källman |
2006 |
ÖSMO SS |
1:43.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
2 |
|
Linnea Alvin |
2006 |
SK ENA |
1:41.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
3 |
|
Hanna Skogbergs |
2005 |
LUDVIKA SS |
1:37.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
4 |
|
Alva Lindberg |
2008 |
ÖSMO SS |
1:38.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
5 |
|
Mira Björkman |
2010 |
HEDEMORA |
1:42.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
6 |
|
Elna Zetterberg |
2007 |
SK ENA |
1:45.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 100m Ryggsim Damer |
Final 4 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
1 |
|
Julia Escamilla Nordén |
2008 |
LUDVIKA SS |
1:36.74 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
2 |
|
Lovisa Leonardsson |
2005 |
LUDVIKA SS |
1:35.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
3 |
|
Tindra Bärgård |
2006 |
SK ENA |
1:33.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
4 |
|
Amanda Rosborg |
2008 |
ÖSMO SS |
1:35.39 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
5 |
|
Alva Zander |
2006 |
ÖSMO SS |
1:36.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
6 |
|
Emma Dolan |
2006 |
HEDEMORA |
1:37.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 100m Ryggsim Damer |
Final 5 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
1 |
|
Lina Thunvall |
2008 |
ÖSMO SS |
1:31.45 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
2 |
|
Thea Eriksson |
2006 |
SK ENA |
1:26.96 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
3 |
|
Lova Åhlén |
2004 |
NORRTÄLJE |
1:25.74 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
4 |
|
Linnea Malm |
2005 |
UPPLANDS-B |
1:26.77 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
5 |
|
Elisha Cloudy Weerasinghe |
2006 |
HEDEMORA |
1:30.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
6 |
|
Alva Beckman |
2003 |
SK ENA |
1:33.40 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 100m Ryggsim Damer |
Final 6 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
1 |
|
Fiona Karlsson |
2004 |
ÖSMO SS |
1:25.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
2 |
|
Agnes Öhman |
2006 |
ÖSMO SS |
1:21.84 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
3 |
|
Isabella Viklund |
2006 |
LINDESBERG |
1:19.49 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
4 |
|
Nike Bölja-Strandlund |
2002 |
FAGERSTA |
1:20.84 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
5 |
|
Runa Eriksson |
2005 |
HK SIM |
1:21.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
6 |
|
Freja Vesterlund |
2006 |
ÖSMO SS |
1:25.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 100m Ryggsim Damer |
Final 7 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
1 |
|
Emma Sebelius |
2002 |
HK SIM |
1:17.06 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
2 |
|
Linnea Larsson |
2005 |
HK SIM |
1:14.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
3 |
|
Linnea Sjöström |
2005 |
NORRTÄLJE |
1:10.87 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
4 |
|
Ellen Eriksson |
2001 |
HK SIM |
1:12.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
5 |
|
Alice Nordén |
2003 |
LINDESBERG |
1:15.90 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
6 |
|
Meja Thunvall |
2006 |
ÖSMO SS |
1:19.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-03-30 13:08:10 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Simklubben Ena |
|
|
|
|
|
|
|
|
|