Program för Aquarena Race 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag 30 Mars Klockan 10.00 (Insim kl. 08.30-09.45)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Aquarena Hällåsen |
Arrangör: |
Söderhamns Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 30 mar 2019 till den 31 mar 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Ryggsim Pojkar A-E
|
Final 1 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
171 |
3 |
|
Abdulhamid Orabi |
2000 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
160 |
4 |
|
Nils Andersson |
2011 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
156 |
5 |
|
Elis Nilsson |
2010 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Ryggsim Pojkar A-E |
Final 2 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
140 |
1 |
|
André Palmén |
2011 |
SOLLEFTEÅ |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
2 |
|
Billy Appelgren |
2004 |
SANDVIKEN |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
141 |
3 |
|
Phoenix Stenling |
2010 |
SUNDSVALL |
56.87 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
129 |
4 |
|
Calle Herthelius |
2007 |
SANDVIKEN |
50.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
5 |
|
Oliver Axelsson |
2007 |
BORLÄNGE |
51.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
138 |
6 |
|
Albin Domeij |
2009 |
SOLLEFTEÅ |
1:01.41 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
7 |
|
Andrej Antonuk |
2008 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Ryggsim Pojkar A-E |
Final 3 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
1 |
|
Viking Månsson |
2008 |
NJURUNDA |
49.75 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
2 |
|
Eric Viker |
2008 |
FALUN |
49.36 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
3 |
|
Elis Täljsten |
2008 |
NJURUNDA |
47.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
4 |
|
Linus Bäcke |
2006 |
FALUN |
45.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
5 |
|
Linus Almberg |
2005 |
HUDIKSVALL |
46.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
6 |
|
Filip Jaworski Lindström |
2008 |
HARNÄS SKU |
47.60 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
7 |
|
Edvin Bengtsson |
2010 |
BOLLNÄS SS |
49.58 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Ryggsim Pojkar A-E |
Final 4 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
1 |
|
Nils Edberg |
2008 |
HARNÄS SKU |
45.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
2 |
|
Simon Tibbling |
2006 |
BOLLNÄS SS |
42.87 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
3 |
|
Elliot Ekman |
2007 |
HARNÄS SKU |
42.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
4 |
|
Gustav Hedin |
2005 |
HUDIKSVALL |
41.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
5 |
|
Alexander Andersson |
2006 |
BOLLNÄS SS |
41.82 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
6 |
|
Ata Östlund Keklik |
2008 |
HARNÄS SKU |
42.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
7 |
|
Tim Ku-Ringström |
2010 |
BOLLNÄS SS |
44.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Ryggsim Pojkar A-E |
Final 5 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
1 |
|
Axel Pagard |
2006 |
HARNÄS SKU |
41.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
2 |
|
Leo Ku-Ringström |
2008 |
BOLLNÄS SS |
38.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
154 |
3 |
|
Erik Sundman |
2005 |
SÖDERHAMN |
38.05 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
4 |
|
Linus von Hofsten |
2006 |
FALUN |
37.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
5 |
|
Aston Horn |
2007 |
HARNÄS SKU |
38.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
6 |
|
Sebastian Pettersson |
2006 |
HUDIKSVALL |
38.05 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
7 |
|
Albin Glaas |
2006 |
HARNÄS SKU |
38.95 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Ryggsim Pojkar A-E |
Final 6 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
1 |
|
Oliver Blomberg |
2003 |
BOLLNÄS SS |
36.55 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
147 |
2 |
|
Lukas Nilsson |
2006 |
SÖDERHAMN |
36.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
3 |
|
Viggo Reit |
2003 |
HUDIKSVALL |
35.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
4 |
|
Gustaf Sandström |
2003 |
HUDIKSVALL |
32.55 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
5 |
|
Martin Riljak |
2004 |
GÄVLE SS |
35.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
6 |
|
Anton Sölveskog |
2003 |
HUDIKSVALL |
36.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
7 |
|
Arvid Lind |
2005 |
BOLLNÄS SS |
36.26 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-03-30 09:13:25 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|