2021-12-06   02:34:54
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Arena Vilunda Knatte

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
Arena Vilunda Knatte
Arrangör:
Plats: Väsby SS
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 23 mar 2019 till den 24 mar 2019
21 100m Medley Damer
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 293 Filippa Hanikat Södertörns Simsällskap 2007 AK7207 25m 1:15.24
2 414 Hanna Melander Väsby Simsällskap 2007 AB9807 25m 1:15.63
3 24 Linn Bengtsson Järfälla Simsällskap 2007 AB9207 25m 1:16.30
4 103 Anna Eneroth Simklubben Neptun 2007 AK4607 25m 1:17.46
5 25 Isabella Westberg Järfälla Simsällskap 2007 AC1207 25m 1:18.96
6 418 Elsa Svahn Väsby Simsällskap 2007 AG9607 25m 1:19.03
7 26 Olivia Elmquist Järfälla Simsällskap 2007 AH2607 25m 1:19.54
8 267 Elina Tshibanda Södertälje Simsällskap 2007 AB7407 25m 1:19.78
9 343 Emma Alsén Täby Sim 2007 AJ5207 25m 1:19.86
10 479 Cornelia Utgren Solna Sundbyberg SS 04 2007 AL6207 25m 1:21.42
11 297 Nadja Travar Södertörns Simsällskap 2007 AP2607 25m 1:21.44
12 4 Rebecka Barkvall Danderyds Simförening 2007 AK8807 25m 1:21.84
13 302 Juni Stenbacka Södertörns Simsällskap 2007 AV7607 25m 1:22.20
14 102 Sofia Bang Simklubben Neptun 2007 AH4607 25m 1:22.67
15 352 Stina Pedersen Täby Sim 2007 AN5807 25m 1:23.75
16 104 Delara Ronquist Simklubben Neptun 2007 AN7807 25m 1:25.00
17 27 Olivia Larsson Järfälla Simsällskap 2007 AH2807 25m 1:25.09
18 140 Felicia Berg Simklubben Neptun 2007 AZ1407 25m 1:25.12
19 239 Elise Karlsson Stockholms
Kappsimningsklubb
2007 BA4607 25m 1:25.20
20 301 Freja Löfgren Södertörns Simsällskap 2007 AR5807 25m 1:25.70
21 350 Hanna Gong Täby Sim 2007 AN2807 25m 1:25.94
22 271 Melissa Klintengren Södertälje Simsällskap 2007 AH0807 25m 1:26.36
23 383 Ida Osund-Ireland Täby Sim 2007 BH0607 25m 1:27.06
24 30 Linnea Johansson Järfälla Simsällskap 2007 AJ5807 25m 1:27.30
25 292 Lovisa Lindberg Södertörns Simsällskap 2007 AK0407 25m 1:27.76
26 235 Ellen Bystedt Stockholms
Kappsimningsklubb
2007 AY2207 25m 1:28.22
27 110 Alicia Dahlberg Simklubben Neptun 2007 AN9807 25m 1:28.44
28 360 Olivia Allert Täby Sim 2007 AZ3407 25m 1:28.83
29 330 Mia Subotic Södertörns Simsällskap 2007 BH9207 25m 1:29.04
30 296 Malva Lundberg Södertörns Simsällskap 2007 AM6207 25m 1:30.55
31 300 Thea  Hollén Södertörns Simsällskap 2007 AR8207 25m 1:31.64
32 118 Signe Mueller Simklubben Neptun 2007 AS2807 25m 1:31.85
33 347 Beatrice Hlawatsch Täby Sim 2007 AN1807 25m 1:31.86
34 359 Emma Wahlqvist Täby Sim 2007 AZ3807 25m 1:32.74
35 120 Julia Lundgren Simklubben Neptun 2007 AZ2207 25m 1:32.80
36 310 Teresa Giocoli Södertörns Simsällskap 2007 AZ9407 25m 1:33.20
37 32 Elvira Sjöblom Hallner Järfälla Simsällskap 2007 AJ7807 25m 1:33.47
38 419 Hanna Areblad Väsby Simsällskap 2007 AH6607 25m 1:33.51
39 223 Molly Alveskär Lundfeldt Stockholms
Kappsimningsklubb
2007 AE2207 25m 1:34.25
40 199 Matilda Lobendahl Spårvägen Simförening 2007 BB8407 25m 1:34.49
41 28 Kajsa Henriksson Järfälla Simsällskap 2007 AH4807 25m 1:34.95
42 113 Vivyan Wallqvist Simklubben Neptun 2007 AO1207 25m 1:35.09
43 114 Olivia Strömberg Simklubben Neptun 2007 AO4207 25m 1:35.99
44 13 Hanna Wickström Danderyds Simförening 2007 BC0407 25m 1:36.02
45 421 Ebba Björkén Väsby Simsällskap 2007 AH8607 25m 1:37.30
46 167 Boel Araskog Skuru Idrottsklubb 2007 AH9207 25m 1:38.24
47 332 Sofia Safavieh Södertörns Simsällskap 2007 BI8407 25m 1:39.03
48 351 Linnea Ahlberg Täby Sim 2007 AN3807 25m 1:39.67
49 306 Lotta Lande Södertörns Simsällskap 2007 AY4407 25m 1:39.90
50 194 Smilla Palmborg Spårvägen Simförening 2007 AR9807 25m 1:40.02
51 193 Julia Hellberg Spårvägen Simförening 2007 AR8607 25m 1:40.11
52 334 Nora Hodneland Södertörns Simsällskap 2007 BJ5807 25m 1:42.17
53 356 Hannah Sommar Täby Sim 2007 AV9407 25m 1:42.85
54 363 Matilda Elofsson Täby Sim 2007 AZ4407 25m 1:43.14
55 333 Adriana Hamzehnejad Södertörns Simsällskap 2007 BJ4407 25m 1:43.22
56 180 Liv Öhrman Skuru Idrottsklubb 2007 BH3407 25m 1:43.41
57 416 Josefine Hafstad Väsby Simsällskap 2007 AD3807 25m 1:44.18
58 252 Ellen Gustafsson Stockholms
Kappsimningsklubb
2007 BI3407 25m 1:44.41
59 196 Elin Yavuz Spårvägen Simförening 2007 AW9807 25m 1:45.90
60 177 Sabina Mihalache Skuru Idrottsklubb 2007 BD5607 25m 1:46.22
61 254 Nora Andreasdotter Stockholms
Kappsimningsklubb
2007 BL2207 25m 1:47.73
62 273 Matilda Holmerin Södertälje Simsällskap 2007 AO7807 25m 1:48.58
63 368 Molly Ju Täby Sim 2007 BB1807 25m 1:48.89
64 81 Ellen Johansson Järfälla Simsällskap 2007 AW8807 25m 1:51.23
65 206 Ida Sundbom Spårvägen Simförening 2007 BF4607 25m 1:51.41
66 251 Isabelle Lindstedt Stockholms
Kappsimningsklubb
2007 AA0418 25m 2:06.33
67 172 Denise Sörnäs Skuru Idrottsklubb 25m
2007 AR6607
68 452 Tilda Flodin Väsby Simsällskap 25m
2007 BB9207
69 491 Judit Andersson Solna Sundbyberg SS 04 25m
2007 BA7607
70 203 Filippa Lock Spårvägen Simförening 25m
2007 BF3607
71 237 Lisa Lo Erlandsson Stockholms
Kappsimningsklubb
25m
2007 AY3207
2019-03-21 14:25:00 Resultathantering: WinGrodan 2.0 Licensierad till: Väsby Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner