2021-12-06   02:51:10
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Arena Vilunda Knatte

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
Arena Vilunda Knatte
Arrangör:
Plats: Väsby SS
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 23 mar 2019 till den 24 mar 2019
26 100m Bröstsim Herrar
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 415 Eddie Peng Väsby Simsällskap 2007 AA7707 25m 1:23.91
2 29 Oscar Sjöberg Järfälla Simsällskap 2007 AC7907 25m 1:31.22
3 111 Vincent Nordlander Simklubben Neptun 2007 AF2707 25m 1:31.60
4 135 Zacharias Sandström Simklubben Neptun 2007 AL7307 25m 1:32.04
5 342 Sixten Ersson Täby Sim 2007 AD5307 25m 1:33.68
6 100 Milton Eriksson Simklubben Neptun 2007 AC8307 25m 1:36.86
7 207 Kristian Kasper Spårvägen Simförening 2007 AQ7107 25m 1:37.89
8 420 Theo Takala Väsby Simsällskap 2007 AC5907 25m 1:37.91
9 274 Felix Tetli Södertälje Simsällskap 2007 AH6507 25m 1:38.03
10 130 Daniel Fridliand Simklubben Neptun 2007 AL6307 25m 1:39.81
11 101 Theodor Gladare Simklubben Neptun 2007 AC0707 25m 1:39.95
12 134 Vincent Forss Simklubben Neptun 2007 AL9107 25m 1:41.65
13 362 Theo Thermaenius Täby Sim 2007 AL5907 25m 1:42.18
14 434 Erik Svensson Väsby Simsällskap 2007 AH5507 25m 1:43.74
15 133 Theo Priftakis Abascal Simklubben Neptun 2007 AL2307 25m 1:44.28
16 370 Noel Lundström Täby Sim 2007 AO9307 25m 1:45.29
17 132 Marco Blix Grimaldi Simklubben Neptun 2007 AL3307 25m 1:45.35
18 131 Hugo Holmlund Simklubben Neptun 2007 AL4307 25m 1:45.47
19 18 William Lagerlöf Danderyds Simförening 2007 AR5507 25m 1:46.75
20 378 Johannes Lörinc Täby Sim 2007 AO8507 25m 1:48.85
21 367 Erik Talipov Täby Sim 2007 AN8107 25m 1:49.53
22 229 Jordan Sundström Stockholms
Kappsimningsklubb
2007 AM1706 25m 1:49.66
23 245 Alexander Bouchet Stockholms
Kappsimningsklubb
2007 AO8707 25m 1:50.53
24 33 Erik Edbom Järfälla Simsällskap 2007 AD3907 25m 1:50.65
25 358 Yichen SUN Täby Sim 2007 AK8707 25m 1:52.50
26 10 Erik Rosander Danderyds Simförening 2007 AN4307 25m 1:54.58
27 236 Sebastian Sveding Stockholms
Kappsimningsklubb
2007 AK7707 25m 1:56.49
28 458 Olle Kaas Väsby Simsällskap 2007 AN4907 25m 1:58.19
29 369 Arvid Larsson Täby Sim 2007 AO0507 25m 1:58.34
30 471 Elias Bergfeldt Väsby Simsällskap 2007 AS3307 25m 2:00.53
31 200 Teodor Ström Spårvägen Simförening 2007 AO4907 25m 2:01.30
32 468 Linus Isaksson Väsby Simsällskap 2007 AR9307 25m 2:17.07
33 440 Noah Björkhed Väsby Simsällskap 2007 AI4307 25m
34 394 Hugo Zuhr Täby Sim 2007 AR4107 25m
35 465 Filip Lindeberg Väsby Simsällskap 2007 AP8107 25m
36 404 Christoffer Kosmidis Väsby Simsällskap 2007 25m
2019-03-21 14:25:07 Resultathantering: WinGrodan 2.0 Licensierad till: Väsby Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner