2021-12-06   04:14:20
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Arena Vilunda Knatte

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
Arena Vilunda Knatte
Arrangör:
Plats: Väsby SS
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 23 mar 2019 till den 24 mar 2019
4 50m Ryggsim Herrar
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 357 Troy Sevonen Täby Sim 2008 AE6708 25m 36.49
2 112 Oliver Rundström Simklubben Neptun 2008 AC9108 25m 37.03
3 224 Samuel Flores Stockholms
Kappsimningsklubb
2008 AA8908 25m 37.23
4 35 Martin Löf Järfälla Simsällskap 2008 AC1308 25m 38.97
5 136 Simon Rehn Simklubben Neptun 2008 AG0308 25m 40.06
6 422 Colin Rosén Väsby Simsällskap 2008 AB7108 25m 40.57
7 41 Melvin Eriksson Järfälla Simsällskap 2008 AC6308 25m 41.33
8 47 Nils Franzen Järfälla Simsällskap 2008 AC3708 25m 42.03
9 139 Jonathan Nilsson Simklubben Neptun 2008 AG2308 25m 42.28
10 348 Edward Watson Täby Sim 2008 AC8108 25m 43.06
11 495 Viggo Johansson Solna Sundbyberg SS 04 2008 AH6508 25m 43.13
12 138 Leon Simoes Grundell Simklubben Neptun 2008 AG3308 25m 43.30
13 179 Albert Sharpe Skuru Idrottsklubb 2008 AL4308 25m 43.86
14 454 Oliver Martin Väsby Simsällskap 2008 AI3908 25m 43.93
15 366 Liam Hjertèn Täby Sim 2008 AH2108 25m 44.01
16 355 Carl Olsson Täby Sim 2008 AE5708 25m 44.15
17 365 Tor Carlén Täby Sim 2008 AG4508 25m 44.51
18 82 Anders Watanabe Järfälla Simsällskap 2008 AF7108 25m 44.53
19 499 Melker Larsson Solna Sundbyberg SS 04 2008 AK3508 25m 45.40
20 448 Gustav Levander Väsby Simsällskap 2008 AE9908 25m 45.54
21 198 Roy Hjort Mowitz Spårvägen Simförening 2008 AH1908 25m 45.57
22 44 Algot Augustsson Spets Järfälla Simsällskap 2008 AC8508 25m 45.90
23 40 Isak Kållberg Järfälla Simsällskap 2008 AC9308 25m 45.99
24 174 Casper Klinge Skuru Idrottsklubb 2008 AH7108 25m 46.37
25 376 Oliver Bronsdon Täby Sim 2008 AJ0508 25m 48.10
26 51 Gustav Skantz Järfälla Simsällskap 2008 AC6708 25m 48.84
27 155 Christian Nylander Senke Simklubben Neptun 2008 AM1108 25m 49.01
28 504 Melvin Brink Älvsjö AIK Simförening 2008 AF9508 25m 49.15
29 371 Viggo Törnqvist Täby Sim 2008 AJ9308 25m 50.29
30 157 Lorenzo De Petris Simklubben Neptun 2008 AM1508 25m 50.34
31 241 Ludvig Axegård Stockholms
Kappsimningsklubb
2008 AI1108 25m 50.95
32 77 David Demirian Järfälla Simsällskap 2008 AD4908 25m 51.14
33 505 Erik Helgstrand Älvsjö AIK Simförening 2008 AJ1908 25m 51.30
34 80 Charlie Henriksson Järfälla Simsällskap 2008 AF4108 25m 52.02
35 52 Gustav Thernelius Järfälla Simsällskap 2008 AC8708 25m 52.46
36 156 Einar Welander Simklubben Neptun 2008 AM1308 25m 52.69
37 154 Alexander Yegane Simklubben Neptun 2008 AM0908 25m 53.69
38 50 Max Löfgren Järfälla Simsällskap 2008 AC5708 25m 53.79
39 79 William Törnkvist Järfälla Simsällskap 2008 AF5108 25m 1:02.89
40 66 Emil Stalpe Järfälla Simsällskap 2008 AD7308 25m 1:03.32
41 161 Theo Palm Simklubben Neptun 2008 AM7508 25m 1:06.72
42 529 Konstantinos Aretass Väsby Simsällskap 2008 AN9308 25m 1:23.39
43 326 Vincent Vitas Södertörns Simsällskap 2008 AL6308 25m
44 164 Kasper Lee Simklubben Neptun 2008 AP0308 25m
45 255 Nicolás Garcia Stockholms
Kappsimningsklubb
2008 AO5708 25m
46 466 Gustav Nybling Väsby Simsällskap 2008 AK6508 25m
47 219 Elias Dandoy Stockholms
Kappsimningsklubb
2008 25m
48 406 Max Gullberg Väsby Simsällskap 2008 25m
49 462 Albert Almroth Väsby Simsällskap 2008 AK5508 25m
50 257 Viggo Scholz Stockholms
Kappsimningsklubb
2008 AO5908 25m
2019-03-21 14:24:38 Resultathantering: WinGrodan 2.0 Licensierad till: Väsby Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner