2021-10-18   12:48:16
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Nuorisouinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

1. jakso lauantai 6.4.2019

Document
Start list
Nuorisouinnit 2019
Place: Oulun Uimahalli Organizer: Oulun Uinti
Pool: 50m Competition Date: Apr 6, 2019 to Apr 7, 2019
Event 2, 200m Freestyle Men
Final 1 (6)
ID
Lane
Name
Born
Club
10:03
Entry time
Pool
Start:
311 1 Akseli Ollonen 2009 OU 50m
296 2 Antti Turunen 2007 OU 50m
300 3 Jamie Härkönen 2007 OU 50m
297 4 Julius Katajaharju 2007 OU 50m
332 5 Onni Tarkiainen 2006 OU 50m
272 6 Riku Keskiaho 2006 OU 50m
334 7 Aaro Kyntömaa 2006 OU 50m
8 50m
Event 2, 200m Freestyle Men Final 2 (6)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10:06
363 1 Jalo Anttonen 2007 KemPy 50m
267 2 Peetu Pulkkinen 2010 OU 50m
359 3 Veikka Niku 2008 KemPy 4:06.95 50m
39 4 Peetu Kinnunen 2006 SWIM 3:17.81 50m
175 5 Jonne Rantakeisu 2008 OuLo 4:04.37 50m
375 6 Julius Hilli 2008 KemPy 50m
339 7 Eelis Illikainen 2010 OU 50m
355 8 Leevi Rasila 2009 KemPy 50m
Event 2, 200m Freestyle Men Final 3 (6)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10:11
143 1 Paavo Lyly-Yrjänäinen 2005 OuLo 3:13.21 50m
266 2 Arttu Kortetjärvi 2006 OU 3:02.85 50m
240 3 Ilari Raesalmi 2005 OU 2:53.22 50m
4 4 Aleksanteri Nissinen 2005 SWIM 2:39.42 50m
149 5 Herkko Haussalo 2006 OuLo 2:52.13 50m
25 6 Alex Laitiainen 2005 SWIM 2:56.28 50m
292 7 Tiitus Nygård 2008 OU 3:03.40 50m
269 8 Markus Tervaskanto 2006 OU 3:16.54 50m
Event 2, 200m Freestyle Men Final 4 (6)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10:14
248 1 Jami Kenttälä 2004 OU 2:33.30 50m
259 2 Erik Peuhkuri 2006 OU 2:31.32 50m
5 3 Sisu Sorri 2005 SWIM 2:29.01 50m
258 4 Roni Heikkinen 2005 OU 2:24.47 50m
17 5 Vilho Tikkanen 2005 SWIM 2:28.84 50m
96 6 Miko Saukkonen 2006 KemUS 2:30.32 50m
40 7 Marat Kiiveri 2003 SWIM 2:31.37 50m
260 8 Artturi Väänänen 2005 OU 2:35.13 50m
Event 2, 200m Freestyle Men Final 5 (6)
ID
Lane
Name
Born
Club
10:17
Entry time
Pool
Start:
27 1 Arttu Venemies 2005 SWIM 2:21.76 50m
136 2 Eetu Haipus 2004 OuLo 2:20.40 50m
331 3 Joakim Harjaks 2002 OU 2:16.83 50m
220 4 Aleksi Rajaniemi 2002 OU 2:14.59 50m
216 5 Paavo Erkinaro 2003 OU 2:14.61 50m
90 6 Henrik Siltari 2002 KemUS 2:17.14 50m
13 7 Aapo Pyyhtinen 2002 SWIM 2:21.38 50m
14 8 Veikko Pyyhtinen 2002 SWIM 2:22.19 50m
Event 2, 200m Freestyle Men Final 6 (6)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10:20
135 1 Arttu Haipus 2004 OuLo 2:11.40 50m
435 2 Ville Korpilähde 2002 SCR 2:10.58 50m
224 3 Olli-pekka Pietarila 2003 OU 2:06.26 50m
213 4 Elias Juntunen 2002 OU 2:04.00 50m
423 5 Toni Lipponen 2003 KemUS 2:06.05 50m
408 6 Benjamin Evans 2003 SCV 2:10.25 50m
428 7 Oliver Kela 2002 SCR 2:10.85 50m
247 8 Rasmus Koskela 2004 OU 2:11.70 50m
2019-04-06 08:41:37 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Oulun Uinti 1906

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner