2021-10-18   11:46:49
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Nuorisouinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

1. jakso lauantai 6.4.2019

Document
Start list
Nuorisouinnit 2019
Place: Oulun Uimahalli Organizer: Oulun Uinti
Pool: 50m Competition Date: Apr 6, 2019 to Apr 7, 2019
Event 4, 50m Butterfly Men
Final 1 (7)
ID
Lane
Name
Born
Club
10:36
Entry time
Pool
Start:
1 50m
2 50m
104 3 Henri Heiskanen 2007 KemUS 50m
361 4 Veeti Palo 2007 KemPy 53.36 50m
126 5 Eetu Kahelin 2007 OuLo 57.49 50m
6 50m
7 50m
8 50m
Event 4, 50m Butterfly Men Final 2 (7)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10:38
159 1 Viljo Soini 2007 OuLo 52.69 50m
157 2 Sandy Yin 2007 OuLo 48.88 50m
167 3 Petrus Bergman 2007 OuLo 47.04 50m
294 4 Joonas Keränen 2007 OU 45.99 50m
356 5 Tuomo Strömmer 2007 KemPy 46.47 50m
290 6 Aapo Alaniska 2007 OU 48.80 50m
145 7 Iiro Tapaninen 2007 OuLo 50.37 50m
41 8 Eelis Hietala 2007 SWIM 52.89 50m
Event 4, 50m Butterfly Men Final 3 (7)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10:39
147 1 Jere Heikkilä 2004 OuLo 43.97 50m
64 2 Juha-Pekka Heikkinen 2006 KaUS 42.74 50m
17 3 Vilho Tikkanen 2005 SWIM 38.42 50m
16 4 Niilo Suhonen 2004 SWIM 33.70 50m
265 5 Joel Hassinen 2005 OU 38.21 50m
68 6 Veeti Kela 2004 KaUS 41.48 50m
63 7 Antti Ylönen 2005 KaUS 43.16 50m
180 8 Alexey Savelyev 2007 OuLo 44.13 50m
Event 4, 50m Butterfly Men Final 11 and younger
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10:40
362 1 Veikka Palo 2009 KemPy 50m
179 2 Oliver Rannanpää 2008 OuLo 57.95 50m
173 3 Simon Hiltunen 2008 OuLo 51.22 50m
315 4 Nikita Maximov 2008 OU 44.36 50m
153 5 Ahti Kotila 2008 OuLo 47.75 50m
337 6 Oliver Norrena 2008 OU 52.29 50m
319 7 Luka Walter 2008 OU 50m
438 8 Eero Ranta-Valkama 2009 SCR 50m
Event 4, 50m Butterfly Men Final 12-13 years
ID
Lane
Name
Born
Club
10:42
Entry time
Pool
Start:
288 1 Niko Kumpulainen 2007 OU 39.25 50m
76 2 Oskari Hakkarainen 2007 KaUS 38.06 50m
96 3 Miko Saukkonen 2006 KemUS 35.17 50m
134 4 Kalle Pesälä 2006 OuLo 33.07 50m
137 5 Konsta Rantasuo 2006 OuLo 33.21 50m
282 6 Leevi Väyrynen 2007 OU 37.86 50m
72 7 Tuukka Orre 2007 KaUS 38.54 50m
285 8 Eduard Chirica 2007 OU 42.40 50m
Event 4, 50m Butterfly Men Final 14-15 years
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10:43
5 1 Sisu Sorri 2005 SWIM 32.21 50m
26 2 Samu Virtanen 2004 SWIM 31.26 50m
28 3 Mikko Sihvo 2004 SWIM 29.92 50m
389 4 Jere Hannuksela 2004 HAHE 29.27 50m
33 5 Touko Riipinen 2004 SWIM 29.63 50m
3 6 Markus Veckman 2004 SWIM 30.48 50m
71 7 Tuomas Orre 2005 KaUS 32.09 50m
9 8 Nikita Semach 2005 SWIM 33.03 50m
Event 4, 50m Butterfly Men Final 16-17 years
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10:44
1 50m
227 2 Sihan Yu 2003 OU 31.19 50m
456 3 Joakim Harjaks 2002 OU 29.58 50m
230 4 Matias Rajavaara 2002 OU 28.60 50m
213 5 Elias Juntunen 2002 OU 29.13 50m
229 6 Niklas Raesalmi 2002 OU 30.59 50m
2 7 Olli Elo 2002 SWIM 32.95 50m
8 50m
2019-04-06 08:41:40 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Oulun Uinti 1906

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner