2021-12-03   19:56:00
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Nuorisouinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

1. jakso lauantai 6.4.2019

Document
Entry List
Nuorisouinnit 2019
Organizer:
Place: Oulun Uimahalli Oulun Uinti
Pool: 50m Competition Date: Apr 6, 2019 to Apr 7, 2019
1 200m Freestyle Women
11 and younger
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 374 Milla Mikkonen Kempeleen Pyrintö 50m 3:28.57
2008 08A707
2 301 Amaya Luukkonen Oulun Uinti 1906 50m
2008 08A476
3 318 Aino-Tuulia Ponto Oulun Uinti 1906 50m
2009 09A376
4 336 Anni Jylhä Oulun Uinti 1906 50m
2008 08A715
5 335 Minea Mäentausta Oulun Uinti 1906 2008 08A620 50m
12-13 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 280 Reeta Ollonen Oulun Uinti 1906 2006 06A793 50m 2:24.35
2 95 Miina Torvikoski Kemin Uimaseura 2006 06A219 50m 2:27.53
3 140 Sara Seppänen Oulun Lohet 2006 06A236 50m 2:27.96
4 330 Ülle Harjaks Oulun Uinti 1906 2006 06B036 50m 2:32.71
5 81 Pinja Junttari Kemin Työväen Uimarit 2006 06A106 50m 2:37.63
6 42 Saimi Ruuska Swimming Jyväskylä 2006 06A549 50m 2:38.87
7 36 Ronja Halinen Swimming Jyväskylä 2007 07A236 50m 2:44.21
8 91 Oona Lipponen Kemin Uimaseura 2006 06A127 50m 2:46.15
9 274 Venla Talvensaari Oulun Uinti 1906 2006 06A693 50m 2:47.43
10 270 Elina Jaako Oulun Uinti 1906 2007 07A382 50m 2:51.63
11 99 Aino Kauppinen Kemin Uimaseura 2006 06A658 50m 2:56.19
12 278 Iida Ryhänen Oulun Uinti 1906 2006 06A769 50m 2:58.69
13 304 Milla Haapamäki Oulun Uinti 1906 2006 06A991 50m 2:59.13
14 46 Anna Rantala Swimming Jyväskylä 2006 06A721 50m 3:03.76
15 172 Emilia Sainio Oulun Lohet 2006 06A972 50m 3:07.07
16 302 Olivia Loukkola Oulun Uinti 1906 2007 07A758 50m 3:07.91
17 293 Saimi Kiviniemi Oulun Uinti 1906 2007 07A593 50m 3:12.15
18 306 Anni Backman Oulun Uinti 1906 2006 06B002 50m 3:16.81
19 156 Maija Sofia Lyly-Yrjänäinen Oulun Lohet 2007 07A442 50m 3:22.27
20 441 Lilja Polojärvi Swimming Club Rovaniemi 2006 06A954 50m 3:22.56 LAT
21 271 Lotta Tonteri Oulun Uinti 1906 2007 07A386 50m 3:52.19
22 276 Ronja Hautamäki Oulun Uinti 1906 2007 07A415 50m
23 439 Sara Lappalainen Swimming Club Rovaniemi 2007 07A676 50m LAT
24 66 Anette Kärkkäinen Kajaanin Uimaseura 2006 06A318 50m
25 24 Meri Elo Swimming Jyväskylä 2006 06A187 50m
14-15 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 226 Olga Emilia Mattila Oulun Uinti 1906 2004 04A143 50m 2:12.66
2 118 Inka Elamaa Oulun Lohet 2004 04A328 50m 2:17.61
3 223 Pinja Taskila Oulun Uinti 1906 2004 04A073 50m 2:20.31
4 411 Ronja Kämäräinen Swimming Club Vuokatti 2004 04A905 50m 2:20.52
5 15 Nea Parkatti Swimming Jyväskylä 2004 04A345 50m 2:21.17
6 127 Alexia Tahkola Oulun Lohet 2005 05A363 50m 2:21.32
7 431 Riina Niemi Swimming Club Rovaniemi 2005 05A089 50m 2:22.40 LAT
8 235 Viivi Säntti Oulun Uinti 1906 2005 05A161 50m 2:22.79
9 148 Mandi Vuoristo Oulun Lohet 2005 05A789 50m 2:25.99
10 249 Iida Heiko Oulun Uinti 1906 2004 04A798 50m 2:26.77
11 122 Henna Moilanen Oulun Lohet 2004 04A468 50m 2:27.77
12 409 Lidia Evans Swimming Club Vuokatti 2005 05A543 50m 2:29.65
13 239 Siiri Rahikkala Oulun Uinti 1906 2004 04A462 50m 2:29.79
14 263 Aada Suotula Oulun Uinti 1906 2004 04B088 50m 2:30.25
15 351 Essi Vilhelmiina Virta Kempeleen Pyrintö 2005 05A168 50m 2:30.85
16 244 Elina Turunen Oulun Uinti 1906 2005 05A444 50m 2:32.78
17 92 Julia Minttu-maria Tiensuu Kemin Uimaseura 2005 05A375 50m 2:33.44
18 10 Aada Tourunen Swimming Jyväskylä 2004 04A323 50m 2:34.08
19 437 Saana Lauhava Swimming Club Rovaniemi 2005 05A581 50m 2:34.10 LAT
20 242 Amanda Riuttanen Oulun Uinti 1906 2005 05A383 50m 2:34.59
21 436 Sani Nätynki Swimming Club Rovaniemi 2005 05A430 50m 2:41.07 LAT
22 129 Petra Laukkanen Oulun Lohet 2004 04A647 50m 2:41.29
23 20 Juuli Kinnunen Swimming Jyväskylä 2004 04A549 50m 2:44.19
24 138 Saana Uusitalo Oulun Lohet 2005 05A529 50m 2:44.20
25 80 Kiia Junttari Kemin Työväen Uimarit 2004 04A131 50m 2:44.98
26 429 Reetta Piira Swimming Club Rovaniemi 2004 04A190 50m 2:45.92 LAT
27 257 Anniina Törmi Oulun Uinti 1906 2005 05A648 50m 2:48.58
28 44 Ronja Kalvas Swimming Jyväskylä 2005 05A855 50m 2:49.19
29 125 Teresa Pulkkinen Oulun Lohet 2005 05A314 50m 2:52.39
30 401 Ailiina Koskinen Haukiputaan Heitto 2005 05B107 50m 2:53.87
31 98 Saana Näsi Kemin Uimaseura 2004 04A952 50m 2:54.08
32 255 Pihla Louhela Oulun Uinti 1906 2005 05A621 50m 3:01.10
33 254 Roosa Hautamäki Oulun Uinti 1906 2005 05A611 50m 3:05.42
34 73 Erika Ruotsalainen Kajaanin Uimaseura 2005 05A923 50m 3:06.27
35 171 Emma Sainio Oulun Lohet 2004 04B296 50m 3:07.41
36 303 Tiina Alatalo Oulun Uinti 1906 2005 05B143 50m 3:40.69
37 415 Emilia Juutilainen Rovaniemen Uimaseura 2004 04A789 50m
16-17 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 232 Venla Säntti Oulun Uinti 1906 2003 03A589 50m 2:10.38
2 231 Minja Lukkari Oulun Uinti 1906 2003 03A364 50m 2:13.82
3 217 Petra Heikkinen Oulun Uinti 1906 2002 02A103 50m 2:15.14
4 430 Ronja Nätynki Swimming Club Rovaniemi 2002 02A807 50m 2:17.05 LAT
5 412 Enni Lahtinen Uinti Tampere 2002 02A363 50m 2:19.99
6 221 Henna Hökkä Oulun Uinti 1906 2003 03A216 50m 2:20.08
7 418 Anni-maria Laakso Kampuksen Plaani 2003 03A207 50m 2:23.30
8 89 Elisa Vakkuri Kemin Uimaseura 2002 02A029 50m 2:25.12
9 11 Kia Lindholm Swimming Jyväskylä 2002 02A890 50m 2:33.44
10 150 Greta Suorsa Oulun Lohet 2003 03B205 50m 2:58.17
2019-04-06 20:11:54 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Oulun Uinti 1906

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner