2021-10-22   13:01:57
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Nuorisouinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

1. jakso lauantai 6.4.2019

Document
Entry List
Nuorisouinnit 2019
Organizer:
Place: Oulun Uimahalli Oulun Uinti
Pool: 50m Competition Date: Apr 6, 2019 to Apr 7, 2019
4 50m Butterfly Men
11 and younger
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 315 Nikita Maximov Oulun Uinti 1906 50m 44.36
2008 08A619
2 153 Ahti Kotila Oulun Lohet 50m 47.75
2008 08A158
3 173 Simon Hiltunen Oulun Lohet 50m 51.22
2008 08A547
4 337 Oliver Norrena Oulun Uinti 1906 50m 52.29
2008 08A722
5 179 Oliver Rannanpää Oulun Lohet 2008 08A641 50m 57.95
6 319 Luka Walter Oulun Uinti 1906 2008 08A676 50m
7 362 Veikka Palo Kempeleen Pyrintö 2009 09A201 50m
8 438 Eero Ranta-Valkama Swimming Club Rovaniemi 2009 09A109 50m LAT
12-13 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 134 Kalle Pesälä Oulun Lohet 2006 06A178 50m 33.07
2 137 Konsta Rantasuo Oulun Lohet 2006 06A218 50m 33.21
3 96 Miko Saukkonen Kemin Uimaseura 2006 06A342 50m 35.17
4 282 Leevi Väyrynen Oulun Uinti 1906 2007 07A519 50m 37.86
5 76 Oskari Hakkarainen Kajaanin Uimaseura 2007 07A432 50m 38.06
6 72 Tuukka Orre Kajaanin Uimaseura 2007 07A309 50m 38.54
7 288 Niko Kumpulainen Oulun Uinti 1906 2007 07A556 50m 39.25
8 285 Eduard Chirica Oulun Uinti 1906 2007 07A529 50m 42.40
9 64 Juha-Pekka Heikkinen Kajaanin Uimaseura 2006 06A295 50m 42.74
10 180 Alexey Savelyev Oulun Lohet 2007 07A876 50m 44.13
11 294 Joonas Keränen Oulun Uinti 1906 2007 07A619 50m 45.99
12 356 Tuomo Strömmer Kempeleen Pyrintö 2007 07A358 50m 46.47
13 167 Petrus Bergman Oulun Lohet 2007 07A686 50m 47.04
14 290 Aapo Alaniska Oulun Uinti 1906 2007 07A577 50m 48.80
15 157 Sandy Yin Oulun Lohet 2007 07A497 50m 48.88
16 145 Iiro Tapaninen Oulun Lohet 2007 07A121 50m 50.37
17 159 Viljo Soini Oulun Lohet 2007 07A554 50m 52.69
18 41 Eelis Hietala Swimming Jyväskylä 2007 07A241 50m 52.89
19 361 Veeti Palo Kempeleen Pyrintö 2007 07A751 50m 53.36
20 126 Eetu Kahelin Oulun Lohet 2007 07A025 50m 57.49
21 104 Henri Heiskanen Kemin Uimaseura 2007 07A811 50m
14-15 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 389 Jere Hannuksela Haukiputaan Heitto 2004 04A877 50m 29.27
2 33 Touko Riipinen Swimming Jyväskylä 2004 04B044 50m 29.63
3 28 Mikko Sihvo Swimming Jyväskylä 2004 04A925 50m 29.92
4 3 Markus Veckman Swimming Jyväskylä 2004 04A104 50m 30.48
5 26 Samu Virtanen Swimming Jyväskylä 2004 04A885 50m 31.26
6 71 Tuomas Orre Kajaanin Uimaseura 2005 05A864 50m 32.09
7 5 Sisu Sorri Swimming Jyväskylä 2005 05A017 50m 32.21
8 9 Nikita Semach Swimming Jyväskylä 2005 05A100 50m 33.03
9 16 Niilo Suhonen Swimming Jyväskylä 2004 04A403 50m 33.70
10 265 Joel Hassinen Oulun Uinti 1906 2005 05A879 50m 38.21
11 17 Vilho Tikkanen Swimming Jyväskylä 2005 05A224 50m 38.42
12 68 Veeti Kela Kajaanin Uimaseura 2004 04A933 50m 41.48
13 63 Antti Ylönen Kajaanin Uimaseura 2005 05A586 50m 43.16
14 147 Jere Heikkilä Oulun Lohet 2004 04B056 50m 43.97
16-17 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 230 Matias Rajavaara Oulun Uinti 1906 2002 02A651 50m 28.60
2 213 Elias Juntunen Oulun Uinti 1906 2002 02A075 50m 29.13
3 456 Joakim Harjaks Oulun Uinti 1906 2002 02B307 50m 29.58 LAT
4 229 Niklas Raesalmi Oulun Uinti 1906 2002 02A657 50m 30.59
5 227 Sihan Yu Oulun Uinti 1906 2003 03A332 50m 31.19
6 2 Olli Elo Swimming Jyväskylä 2002 02A121 50m 32.95
2019-04-06 20:11:57 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Oulun Uinti 1906

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner