2021-10-18   13:12:14
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Nuorisouinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

1. jakso lauantai 6.4.2019

Document
Entry List
Nuorisouinnit 2019
Organizer:
Place: Oulun Uimahalli Oulun Uinti
Pool: 50m Competition Date: Apr 6, 2019 to Apr 7, 2019
9 50m Backstroke Women
11 and younger
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 237 Vilja Säntti Oulun Uinti 1906 50m 40.21
2008 08A001
2 45 Sofia Räihä Swimming Jyväskylä 50m 42.59
2008 08A148
3 403 Auroora Kurttila Haukiputaan Heitto 50m 43.82
2008 08A479
4 160 Ellen Laine Oulun Lohet 50m 44.44
2008 08A302
5 399 Eerika Häcklin Haukiputaan Heitto 2008 08A323 50m 44.46
6 284 Netta Moilanen Oulun Uinti 1906 2009 09A114 50m 45.76
7 49 Isabel Kykyri Swimming Jyväskylä 2008 08A242 50m 46.81
8 102 Saana Kalasniemi Kemin Uimaseura 2009 09A216 50m 48.22
9 277 Varpu Saastamoinen Oulun Uinti 1906 2009 09A072 50m 49.60
10 101 Iida Niemi Kemin Uimaseura 2008 08A394 50m 49.60
11 182 Minja Yli-Tainio Oulun Lohet 2009 09A406 50m 49.67
12 316 Matilda Hirvelä Oulun Uinti 1906 2009 09A305 50m 49.86
13 360 Neela Poropudas Kempeleen Pyrintö 2009 09A200 50m 49.92
14 47 Nelli Kiho Swimming Jyväskylä 2008 08A224 50m 50.17
15 308 Milla Säkkinen Oulun Uinti 1906 2009 09A276 50m 50.55
16 309 Jenni Mikkonen Oulun Uinti 1906 2009 09A266 50m 50.88
17 48 Pinja Hacklin Swimming Jyväskylä 2008 08A227 50m 51.26
18 373 Emilia Risto Kempeleen Pyrintö 2009 09A424 50m 52.87
19 187 Nevia Viuhkola Oulun Lohet 2009 09A434 50m 53.82
20 161 Ella Johanna Lyytikäinen Oulun Lohet 2008 08A352 50m 54.60
21 357 Mira Marttila Kempeleen Pyrintö 2009 09A197 50m 54.63
22 189 Pinja Kärkkäinen Oulun Lohet 2009 09A481 50m 57.85
23 370 Eveliina Seppänen Kempeleen Pyrintö 2008 08A699 50m 58.22
24 336 Anni Jylhä Oulun Uinti 1906 2008 08A715 50m 59.23
25 338 Melina Kokko Oulun Uinti 1906 2010 10A175 50m 1:00.50
26 446 Marianna Hiltunen Oulun Uinti 1906 2011 11A052 50m 1:00.89 LAT
27 106 Helka Honka Kemin Uimaseura 2008 08A752 50m 1:03.56
28 105 Minka Torvikoski Kemin Uimaseura 2011 11A047 50m 1:04.63
29 188 Saimi Siika-Aho Oulun Lohet 2009 09A433 50m
30 79 Olivia Moilanen Kajaanin Uimaseura 2010 50m
31 368 Noora Haikola Kempeleen Pyrintö 2011 11A054 50m
32 425 Elviira Sanaksenaho Kempeleen Pyrintö 2009 50m LAT
33 367 Laura Haikola Kempeleen Pyrintö 2009 09A416 50m
12-13 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 330 Ülle Harjaks Oulun Uinti 1906 2006 06B036 50m 32.55
2 250 Lotta Moilanen Oulun Uinti 1906 2006 06A240 50m 33.25
3 81 Pinja Junttari Kemin Työväen Uimarit 2006 06A106 50m 39.14
4 42 Saimi Ruuska Swimming Jyväskylä 2006 06A549 50m 39.18
5 66 Anette Kärkkäinen Kajaanin Uimaseura 2006 06A318 50m 39.53
6 67 Vilja Takalo Kajaanin Uimaseura 2006 06A331 50m 39.54
7 140 Sara Seppänen Oulun Lohet 2006 06A236 50m 39.62
8 32 Maria Kajosmäki Swimming Jyväskylä 2006 06A433 50m 39.76
9 69 Iiris Uusitalo Kajaanin Uimaseura 2006 06A409 50m 40.10
10 302 Olivia Loukkola Oulun Uinti 1906 2007 07A758 50m 40.36
11 29 Vieno Tikkanen Swimming Jyväskylä 2007 07A130 50m 40.38
12 77 Iida Kemppainen Kajaanin Uimaseura 2007 07A590 50m 41.24
13 70 Noona Hyrkäs Kajaanin Uimaseura 2006 06A445 50m 41.35
14 421 Aada-julia Laakso Kampuksen Plaani 2007 07A041 50m 42.17
15 304 Milla Haapamäki Oulun Uinti 1906 2006 06A991 50m 42.30
16 441 Lilja Polojärvi Swimming Club Rovaniemi 2006 06A954 50m 44.07 LAT
17 439 Sara Lappalainen Swimming Club Rovaniemi 2007 07A676 50m 44.12 LAT
18 38 Venla Hauvala Swimming Jyväskylä 2007 07A239 50m 44.47
19 99 Aino Kauppinen Kemin Uimaseura 2006 06A658 50m 46.47
20 276 Ronja Hautamäki Oulun Uinti 1906 2007 07A415 50m 48.31
21 74 Heta Hirvonen Kajaanin Uimaseura 2007 07A390 50m 51.36
22 271 Lotta Tonteri Oulun Uinti 1906 2007 07A386 50m 55.61
23 190 Sunna Rasmus Oulun Lohet 2007 07A957 50m 56.76
24 328 Iiris Ravaska Oulun Uinti 1906 2007 07A872 50m 1:07.13
14-15 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 243 Laura Rajavaara Oulun Uinti 1906 2005 05A443 50m 33.42
2 223 Pinja Taskila Oulun Uinti 1906 2004 04A073 50m 33.60
3 118 Inka Elamaa Oulun Lohet 2004 04A328 50m 34.14
4 432 Anni Ranta-Valkama Swimming Club Rovaniemi 2004 04A369 50m 34.38 LAT
5 415 Emilia Juutilainen Rovaniemen Uimaseura 2004 04A789 50m 35.27
6 226 Olga Emilia Mattila Oulun Uinti 1906 2004 04A143 50m 35.74
7 411 Ronja Kämäräinen Swimming Club Vuokatti 2004 04A905 50m 35.75
8 452 Sara Meissner Oulun Uinti 1906 2004 04A419 50m 35.77 LAT
9 351 Essi Vilhelmiina Virta Kempeleen Pyrintö 2005 05A168 50m 35.97
10 249 Iida Heiko Oulun Uinti 1906 2004 04A798 50m 36.09
11 10 Aada Tourunen Swimming Jyväskylä 2004 04A323 50m 36.36
12 244 Elina Turunen Oulun Uinti 1906 2005 05A444 50m 36.51
13 239 Siiri Rahikkala Oulun Uinti 1906 2004 04A462 50m 36.71
14 82 Jutta Mört Kemin Työväen Uimarit 2005 05B027 50m 36.88
15 409 Lidia Evans Swimming Club Vuokatti 2005 05A543 50m 37.24
16 62 Emma Tolonen Kajaanin Uimaseura 2004 04A841 50m 37.36
17 263 Aada Suotula Oulun Uinti 1906 2004 04B088 50m 37.97
18 236 Vilma Kiviniemi Oulun Uinti 1906 2005 05A181 50m 38.12
19 437 Saana Lauhava Swimming Club Rovaniemi 2005 05A581 50m 38.97 LAT
20 80 Kiia Junttari Kemin Työväen Uimarit 2004 04A131 50m 39.03
21 414 Hanna-maria Korpilähde Rovaniemen Uimaseura 2004 04A536 50m 39.41
22 245 Katariina Koivuranta Oulun Uinti 1906 2005 05A446 50m 39.51
23 73 Erika Ruotsalainen Kajaanin Uimaseura 2005 05A923 50m 39.58
24 92 Julia Minttu-maria Tiensuu Kemin Uimaseura 2005 05A375 50m 40.20
25 354 Lotta Kaarre Kempeleen Pyrintö 2005 05A721 50m 40.20
26 264 Vilma Madetoja Oulun Uinti 1906 2005 05A825 50m 40.21
27 44 Ronja Kalvas Swimming Jyväskylä 2005 05A855 50m 40.47
28 252 Pinja Lohiniva Oulun Uinti 1906 2005 05A541 50m 41.07
29 429 Reetta Piira Swimming Club Rovaniemi 2004 04A190 50m 41.80 LAT
30 78 Eeva Partanen Kajaanin Uimaseura 2005 05B106 50m 42.23
31 84 Isla Heiskanen Kemin Työväen Uimarit 2005 05B192 50m 43.53
32 303 Tiina Alatalo Oulun Uinti 1906 2005 05B143 50m 47.83
33 154 Kati Kosonen Oulun Lohet 2004 04B158 50m
34 241 Saara Niemi Oulun Uinti 1906 2005 05A356 50m
16-17 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 225 Martta Nygård Oulun Uinti 1906 2003 03A230 50m 31.22
2 217 Petra Heikkinen Oulun Uinti 1906 2002 02A103 50m 32.41
3 22 Siiri Jämsä Swimming Jyväskylä 2002 02B117 50m 33.32
4 232 Venla Säntti Oulun Uinti 1906 2003 03A589 50m 33.70
5 410 Satu Immonen Swimming Club Vuokatti 2003 03B028 50m 33.71
6 116 Enni-sofia Perätalo Oulun Lohet 2002 02A378 50m 34.04
7 231 Minja Lukkari Oulun Uinti 1906 2003 03A364 50m 34.51
8 128 Iiris Isokoski Oulun Lohet 2003 03A890 50m 34.63
9 221 Henna Hökkä Oulun Uinti 1906 2003 03A216 50m 34.69
10 31 Carola Huntus Swimming Jyväskylä 2003 03B158 50m 34.80
11 417 Ella Uusitalo Kampuksen Plaani 2003 03A145 50m 35.14
12 424 Emmi Palo Kemin Uimaseura 2003 03A487 50m 38.30 LAT
13 18 Helmi Viertorinne Swimming Jyväskylä 2003 03A826 50m 40.58
14 150 Greta Suorsa Oulun Lohet 2003 03B205 50m 42.43
2019-04-06 20:11:59 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Oulun Uinti 1906

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner