2021-12-08   10:38:23
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Cetus GP nuorten pitkät

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lhtlista Laji 4
Lhtlista 
 
  Kilpailu  Cetus GP nuorten pitkt    Tulostuspivmr  03 maaliskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  18:20   
  Jrjestj  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  03 maaliskuu 2019         
 
 
 
Laji 4, 400m Vapaauinti Pojat  Loppukilpailut (6) 
Er 1 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Tomas Leinonen  2008  08A376  Cetus    25m     
Niilo Helkearo  2006  06A932  Cetus    25m     
Nooa Koskela  2009  09A115  Cetus    25m     
Matti Vahtola  2006  06A663  Cetus    25m     
Leo Tuomainen  2008  08A194  Cetus    25m     
               
               

 
Er 2 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Mark Pokidko  2007  07A406  Cetus    25m     
Olli Jrvenp  2006  06A690  Cetus    25m     
Atte Malinen  2008  08A390  Cetus    25m     
Mario Valero De La Iglesia  2008  08A195  Cetus    25m     
Eino Lantto  2008  08A296  Cetus    25m     
Eemil Hujala  2007  07A465  Cetus    25m     
Topias Toivanen  2007  07A709  Cetus    25m     
Leo Mannonen  2007  07A537  Cetus    25m     

 
Er 3 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Samu Uljas  2007  07A680  Cetus    25m     
Aarne Nuutinen  2006  06A763  Cetus    25m     
Severi Tammihovi  2009  09A062  Cetus    25m     
Elmeri Lajolinna  2007  07A403  Cetus    25m     
Mikael Kulay  2007  07A780  Cetus    25m     
Erik Lillandt  2008  08A389  Cetus    25m     
Otso Johansson  2008  08A456  Cetus    25m     
Tommy Palm  2007  07A542  Cetus    25m     

 
Er 4 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Evan Mustonen  2005  05A896  Cetus    25m  7:40.06  7:40.06 
Aki Eveli  2006  06A929  Cetus    25m  7:27.75  7:27.75 
Henri Koskela  2007  07A472  Cetus    25m  7:11.20  7:11.20 
Pauli Rantatupa  2005  05A960  Cetus    25m  6:52.29  6:52.29 
Veikko Hautaniemi  2007  07A304  Cetus    25m  6:55.82  6:55.82 
Emil Tirkkonen  2006  06A865  Cetus    25m  7:14.95  7:14.95 
Matti Klmper  2008  08A190  Cetus    25m  7:36.53  7:36.53 
Artem Haikara  2005  05A786  Cetus    50m  8:00.47  7:52.47 

 
Er 5 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Akseli Savolainen  2007  07A405  Cetus    25m  6:20.75  6:20.75 
Eljas Pekkola  2007  07A509  Cetus    25m  6:13.49  6:13.49 
Lenni Nevalainen  2007  07A173  Cetus    25m  6:06.95  6:06.95 
Ivan Gavrilov  2005  05A769  Cetus    50m  6:01.96  5:53.96 
Roope Liimatainen  2007  07A544  Cetus    25m  5:56.26  5:56.26 
Otto Vauhkonen  2007  07A174  Cetus    25m  6:12.22  6:12.22 
Joonas Kernen  2007  07A172  Cetus    25m  6:13.57  6:13.57 
Totte Teittinen  2005  05A952  Cetus    25m  6:37.46  6:37.46 

 
Er 6 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Luis Valero De La Iglesia  2006  06A067  Cetus    25m  5:42.45  5:42.45 
Oscar Westerberg  2005  05A519  Cetus    25m  5:38.39  5:38.39 
Ilmari Nieminen  2007  07A667  Cetus    25m  5:20.85  5:20.85 
Boris Minkovski  2006  06A905  Cetus    25m  5:09.98  5:09.98 
Eemil Reijonen  2005  05A746  Cetus    25m  5:15.58  5:15.58 
Lenni Syvnen  2007  07A401  Cetus    25m  5:30.32  5:30.32 
Eeli Partanen  2005  05A202  Cetus    50m  5:47.98  5:39.98 
Tommi Mosconi  2008  08A187  Cetus    25m  5:47.16  5:47.16 

 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspivmr  03 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  18:20 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner