Program för Rosenlundsbadet Sprint 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 1
|
Tävling |
Rosenlundsbadet Sprint 2019 |
|
Utskriftsdatum |
26 april 2019 |
|
|
Tävlingsort |
Jönköping |
|
Utskriftstid |
13:05 |
|
|
Arrangör |
Jönköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
26 april 2019 |
|
|
|
|
Gren 1, 50m Frisim F 12oy |
Försök (4) |
0 år och äldre: Sofia Henningsson (2004) 29.76 2016-05-15 |
|
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
358 |
1 |
Selma Pettersson |
2007 |
BA1607 |
ÖSA |
|
50m |
46.48 |
|
344 |
2 |
Rosa Jansson |
2008 |
AD7208 |
ÖSA |
|
25m |
36.98 |
|
349 |
3 |
Lovisa Jansson |
2007 |
AQ3207 |
ÖSA |
|
25m |
35.91 |
|
124 |
4 |
Ester Sainz |
2008 |
AC8808 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
33.89 |
|
201 |
5 |
Mathilda Rångeby |
2007 |
AA5207 |
NÄSSJÖ |
|
50m |
35.33 |
|
112 |
6 |
Emma Bergqvist |
2007 |
AB9407 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
36.07 |
|
53 |
7 |
Emma Böhrén |
2008 |
AA9608 |
ELFSBORG |
|
50m |
40.66 |
|
350 |
8 |
Meja Wernersson |
2007 |
AQ6407 |
ÖSA |
|
50m |
53.24 |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
347 |
1 |
Josefine Forsström |
2007 |
AN2407 |
ÖSA |
|
25m |
44.60 |
|
299 |
2 |
Elsa Dahlberg |
2008 |
AL8608 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
36.58 |
|
235 |
3 |
Isa Gunnarsson |
2008 |
AE4208 |
RONNEBY SS |
|
25m |
35.73 |
|
234 |
4 |
Julia Andersson |
2007 |
AH2407 |
RONNEBY SS |
|
50m |
32.74 |
|
268 |
5 |
Viktoria Milic |
2008 |
AT5408 |
SKURU IK |
|
25m |
35.13 |
|
56 |
6 |
Ellen Johansson |
2008 |
AB6208 |
ELFSBORG |
|
50m |
36.06 |
|
353 |
7 |
Matilda Larsson |
2008 |
AJ8608 |
ÖSA |
|
25m |
40.39 |
|
351 |
8 |
Ellen Lindskog |
2007 |
AT6407 |
ÖSA |
|
50m |
51.80 |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
261 |
1 |
Tilde Furingsten |
2008 |
AC6408 |
SKURU IK |
|
50m |
44.20 |
|
231 |
2 |
Alma Olofsson |
2007 |
AF7607 |
RONNEBY SS |
|
50m |
36.55 |
|
255 |
3 |
Iris Flykt-Rosén |
2007 |
AC6607 |
SKURU IK |
|
50m |
35.49 |
|
203 |
4 |
Alina Andersson |
2007 |
AI5607 |
NÄSSJÖ |
|
50m |
32.35 |
|
192 |
5 |
Greta Sjögren |
2007 |
AD2407 |
MOTALA SS |
|
50m |
34.80 |
|
202 |
6 |
Ella Jansson |
2007 |
AA5607 |
NÄSSJÖ |
|
50m |
36.01 |
|
300 |
7 |
Anna Cvitanovic |
2008 |
AN6608 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
38.94 |
|
354 |
8 |
Ronja Lindqvist |
2008 |
AJ9608 |
ÖSA |
|
50m |
48.53 |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
355 |
1 |
Amanda Fröding |
2007 |
AV0607 |
ÖSA |
|
25m |
43.16 |
|
59 |
2 |
Edith Fredriksson |
2007 |
AJ7407 |
ELFSBORG |
|
50m |
36.38 |
|
263 |
3 |
Julia Rodriguez Räms |
2007 |
AR8407 |
SKURU IK |
|
50m |
35.42 |
|
57 |
4 |
Ella Flyckt |
2007 |
AH7607 |
ELFSBORG |
|
50m |
32.10 |
|
236 |
5 |
Penny Kennerwall |
2008 |
AK5808 |
RONNEBY SS |
|
25m |
34.60 |
|
60 |
6 |
Clara Hansson |
2009 |
AA1609 |
ELFSBORG |
|
25m |
35.92 |
|
260 |
7 |
Boel Araskog |
2007 |
AH9207 |
SKURU IK |
|
25m |
38.23 |
|
359 |
8 |
Ebba Koskela |
2007 |
BD2407 |
ÖSA |
|
50m |
46.56 |
|
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap |
Utskriftstid |
13:05 |
|