Program för Triton Open 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Løb 16, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 106 | Johansen Erling | 2000 | NAKSKOV | 0065AS | 50 m | 1:02.11 | |
2 | 195 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 50 m | 1:05.12 | |
3 | 249 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 50 m | 1:05.82 | |
4 | 330 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 50 m | 1:05.89 | |
5 | 275 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 50 m | 1:06.09 | |
6 | 97 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 50 m | 1:06.77 | |
7 | 265 | Jørgensen Alfred Balslev | 2004 | SØLLERØD | 0429AK | 50 m | 1:06.87 | |
8 | 150 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 50 m | 1:07.45 | |
9 | 328 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 50 m | 1:07.45 | |
10 | 217 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 50 m | 1:08.00 | |
11 | 183 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 50 m | 1:08.58 | |
12 | 273 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 50 m | 1:09.09 | |
13 | 107 | Petersen Sebastian H. | 2003 | NAKSKOV | 0385AQ | 50 m | 1:09.79 | |
14 | 213 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 50 m | 1:11.14 | |
15 | 17 | Petersen Mathias | 1999 | SOLRØD | 9945AU | 50 m | 1:11.32 | |
16 | 91 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 50 m | 1:11.47 | |
17 | 234 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 50 m | 1:12.20 | |
18 | 125 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 50 m | 1:12.27 | |
19 | 333 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 50 m | 1:12.30 | |
20 | 248 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 50 m | 1:12.71 | |
21 | 218 | Castella Nicholas | 2007 | TRITON B | 0729AL | 50 m | 1:12.79 | |
22 | 104 | Hausner Andreas | 1999 | NAKSKOV | 9903AS | 50 m | 1:13.94 | |
23 | 274 | Smith Kasper Milton | 2003 | SØLLERØD | 0343AM | 50 m | 1:14.38 | |
24 | 90 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 50 m | 1:14.78 | |
25 | 113 | Christiansen Mikkel | 2004 | NAKSKOV | 0441AQ | 50 m | 1:14.94 | |
26 | 193 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 1:14.98 | |
27 | 9 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 50 m | 1:15.90 | |
28 | 264 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 50 m | 1:16.65 | |
29 | 45 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 50 m | 1:16.76 | |
30 | 332 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 50 m | 1:16.78 | |
31 | 277 | West Sebastian Alexander | 2004 | SØLLERØD | 0489AI | 50 m | 1:17.73 | |
32 | 83 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 50 m | 1:17.91 | |
33 | 154 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 50 m | 1:17.96 | |
34 | 79 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 50 m | 1:18.26 | |
35 | 267 | Sandbjerg Frederik | 2004 | SØLLERØD | 0477AL | 50 m | 1:18.44 | |
36 | 39 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 50 m | 1:20.63 | |
37 | 270 | Larsen Emil Gudum | 2004 | SØLLERØD | 0479AR | 50 m | 1:20.65 | |
38 | 299 | Andersen Thor | 2007 | SØLLERØD | 0735AE | 50 m | 1:25.31 | |
39 | 63 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 50 m | 1:25.83 | |
40 | 48 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 50 m | 1:27.31 | |
41 | 3 | Daniele Martin | 2006 | SOLRØD | 0691AH | 50 m | 1:27.68 | |
42 | 152 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 50 m | 1:28.16 | |
43 | 298 | Bjerg Sebastian R. | 2007 | SØLLERØD | 0767AC | 50 m | 1:28.27 | |
44 | 82 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 50 m | 1:28.72 | |
45 | 197 | Andresen Anders | 2006 | SK-SYD | 0645AN | 50 m | 1:28.77 | |
46 | 59 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 50 m | 1:29.30 | |
47 | 161 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 50 m | 1:30.22 | |
48 | 278 | Schøning Teodor Roed | 2005 | SØLLERØD | 0585AA | 50 m | 1:30.78 | |
49 | 255 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 50 m | 1:30.89 | |
50 | 41 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 50 m | 1:35.82 | |
51 | 84 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 50 m | 1:36.13 | |
52 | 144 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 50 m | 1:36.54 | |
53 | 38 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 0605AF | 50 m | 1:37.79 | |
54 | 196 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 50 m | 1:42.62 | |
55 | 214 | Pyndt Viktor Damkjær | 2008 | SK-SYD | 0841AG | 50 m | 2:03.17 | |
56 | 68 | Hemmingsen Morten | 2006 | ROSKILDE | 0683AK | 50 m | ||
57 | 70 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 50 m | ||
58 | 72 | Lange Viktor | 2007 | ROSKILDE | 0723AK | 50 m | ||
59 | 132 | Larsen David | 2007 | KØGE | 0753AE | 50 m | ||
60 | 133 | Rydberg Anton Dam | 2007 | KØGE | 0799AD | 50 m | ||
61 | 134 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 50 m | ||
62 | 140 | Sommer Malthe | 2009 | KØGE | 0933AA | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 05 april 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:13 |