2022-07-03   10:40:33
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Polisen HEAD summer Cup 2019

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 4

Document
Heatlista
Polisen HEAD Summer Cup 2019
Plats: Eriksdalsbadet, Stockholm Arrangör: Stockholmspolisens IF Simförening
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 28 jun 2019 till den 30 jun 2019
Gren 24, 400m Medley Herrar
Final 1 (4)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
10:27
Anm tid
Start ca:
538 0 Gustav Storell 2006 SÖDERTÖRN 50m
80 1 Waldemar Valtchev Riiser 2007 Bærum 25m
25 2 Tobias Gilbu 2002 Trondhjems 50m
533 3 Nicola Pavlovic Cano 2007 SÖDERTÖRN 50m
17 4 Sebastian Amundsen 2004 Trondhjems 50m
197 5 Elijas Eriksson 2005 JÄRFÄLLA S 50m
27 6 Sander Haugan 2003 Trondhjems 50m
610 7 Ludvig Glantz 2006 UPSALA S 50m
491 8 Valentino Vrbanus 2006 SÖDERTÄLJE 50m
655 9 Erik Svensson 2007 VÄSBY SS 50m
Gren 24, 400m Medley Herrar Final 2 (4)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:33
602 0 Artur Norman 2005 UPSALA S 6:51.20 25m
599 1 Johannes Fischer 2007 UPSALA S 6:37.97 50m
603 2 Ravi Parekh 2005 UPSALA S 6:16.91 25m
104 3 Henrik Sunde 2004 Skjetten S 6:04.20 25m
51 4 Mikkel Eiken Borge 2004 Bærum 6:00.28 50m
601 5 Tage Helin 2007 UPSALA S 6:04.04 50m
613 6 Gabriel Leijon 2006 UPSALA S 6:13.05 50m
607 7 Arvid Högström 2006 UPSALA S 6:31.92 50m
48 8 Even Littorin Birkeland 2006 Bærum 6:47.18 25m
609 9 Adam Wahlberg 2006 UPSALA S 50m
Gren 24, 400m Medley Herrar Final 3 (4)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:40
90 0 Fredrik Magnus H. Dahle 2007 Skjetten S 5:56.79 25m
840 1 Kjetil Breivik 2005 Bergens SC 5:48.36 50m
587 2 Rasmus Loklint 2005 UPSALA S 5:41.62 25m
843 3 Lukas Krohn-Dale 2005 Bergens SC 5:35.40 50m
103 4 Henning Raknerud Soelberg 2003 Skjetten S 5:30.01 50m
633 5 Eddie Peng 2007 VÄSBY SS 5:34.57 50m
536 6 Alvin Hamzehnejad 2004 SÖDERTÖRN 5:39.49 25m
581 7 Felix Do 2004 UPSALA S 5:46.95 25m
407 8 William Erneholm 2006 SPÅRVÄGEN 5:54.19 25m
413 9 Liam Lehtonen Hebert 2006 SPÅRVÄGEN 5:58.19 25m
Gren 24, 400m Medley Herrar Final 4 (4)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
10:47
Anm tid
Start ca:
593 0 Danny Simaleza 2005 UPSALA S 5:22.89 50m
791 1 Aleksander Roosimaa 2001 Audentese 5:19.33 50m
530 2 Tobias Lindberg 2005 SÖDERTÖRN 5:08.43 25m
525 3 Emil Gunnarsson 2004 SÖDERTÖRN 5:02.80 25m
790 4 Gregory Kask 2002 Audentese 4:53.05 50m
814 5 Robin Tatar 2002 Orca Swim 4:53.62 50m
342 6 Rasmus Skyving 2003 NORRTÄLJE 5:06.01 25m
41 7 Johan Hjelseth Storstad 2003 Trondhjems 5:18.03 50m
172 8 Adrian Ekström 2004 GUSTAVSBER 5:19.85 25m
118 9 Herman Røed 2005 SK Speed 5:25.37 50m
2019-06-30 09:33:17 Resultathantering: WinGrodan 2.3 Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner