2022-07-03   10:21:37
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Polisen HEAD summer Cup 2019

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 4

Document
Startlista
Polisen HEAD Summer Cup 2019
Arrangör:
Plats: Eriksdalsbadet, Stockholm Stockholmspolisens IF Simförening
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 28 jun 2019 till den 30 jun 2019
24 400m Medley Herrar
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 790 Gregory Kask Audentese Spordiklubi 2002 50m 4:53.05
2 814 Robin Tatar Orca Swim Club 2002 50m 4:53.62
3 525 Emil Gunnarsson Södertörns Simsällskap 2004 AM0504 25m 5:02.80 EFT
4 342 Rasmus Skyving Norrtälje Simklubb 2003 AB2703 25m 5:06.01
5 530 Tobias Lindberg Södertörns Simsällskap 2005 AI7105 25m 5:08.43
6 580 Oskar Andersson Upsala Simsällskap 2003 AG6503 25m 5:13.55
7 41 Johan Hjelseth Storstad Trondhjems SLK 2003 50m 5:18.03
8 20 Jonas Fiskaa Barstad Trondhjems SLK 2000 50m 5:18.98
9 791 Aleksander Roosimaa Audentese Spordiklubi 2001 50m 5:19.33
10 172 Adrian Ekström Gustavsbergs Simsällskap 2004 AV6104 25m 5:19.85
11 593 Danny Simaleza Upsala Simsällskap 2005 AE4905 50m 5:22.89
12 118 Herman Røed SK Speed 2005 50m 5:25.37
13 92 Adam Hansrud-Kjær Skjetten Svømming 2003 25m 5:27.84
14 103 Henning Raknerud Soelberg Skjetten Svømming 2003 50m 5:30.01
15 633 Eddie Peng Väsby Simsällskap 2007 AA7707 50m 5:34.57
16 843 Lukas Krohn-Dale Bergens Svømme Club 2005 50m 5:35.40
17 536 Alvin Hamzehnejad Södertörns Simsällskap 2004 AV9304 25m 5:39.49
18 587 Rasmus Loklint Upsala Simsällskap 2005 AD2105 25m 5:41.62
19 497 Spencer Huerta Södertälje Simsällskap 2004 AV5504 25m 5:45.61
20 581 Felix Do Upsala Simsällskap 2004 AF4304 25m 5:46.95
21 840 Kjetil Breivik Bergens Svømme Club 2005 50m 5:48.36
22 407 William Erneholm Spårvägen Simförening 2006 AD5506 25m 5:54.19
23 90 Fredrik Magnus H. Dahle Skjetten Svømming 2007 25m 5:56.79
24 413 Liam Lehtonen Hebert Spårvägen Simförening 2006 AE5706 25m 5:58.19
25 51 Mikkel Eiken Borge Bærumsvømmerne 2004 50m 6:00.28
26 601 Tage Helin Upsala Simsällskap 2007 AB2907 50m 6:04.04
27 104 Henrik Sunde Skjetten Svømming 2004 25m 6:04.20
28 613 Gabriel Leijon Upsala Simsällskap 2006 AL8706 50m 6:13.05
29 603 Ravi Parekh Upsala Simsällskap 2005 AL7705 25m 6:16.91
30 607 Arvid Högström Upsala Simsällskap 2006 AI3306 50m 6:31.92
31 599 Johannes Fischer Upsala Simsällskap 2007 AA1907 50m 6:37.97
32 48 Even Littorin Birkeland Bærumsvømmerne 2006 25m 6:47.18
33 602 Artur Norman Upsala Simsällskap 2005 AL2705 25m 6:51.20
34 609 Adam Wahlberg Upsala Simsällskap 2006 AI7306 50m
35 197 Elijas Eriksson Järfälla Simsällskap 2005 AG6905 50m
36 533 Nicola Pavlovic Cano Södertörns Simsällskap 2007 AC2507 50m
37 27 Sander Haugan Trondhjems SLK 2003 50m
38 25 Tobias Gilbu Trondhjems SLK 2002 50m
39 80 Waldemar Valtchev Riiser Bærumsvømmerne 2007 25m
40 491 Valentino Vrbanus Södertälje Simsällskap 2006 AG9106 50m
41 538 Gustav Storell Södertörns Simsällskap 2006 AL4106 50m
42 655 Erik Svensson Väsby Simsällskap 2007 AH5507 50m
2019-06-28 09:43:50 Resultathantering: WinGrodan 2.3 Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner