Ohjelma Masdoppet 2019
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Maserhallen |
Borlänge Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 7 sep 2019 till den 8 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
200m Ryggsim Flickor A-D |
|
|
|
|
|
|
|
|
17&äldre |
2:23.61 |
|
Terese Larsson |
1980 |
Ludvika Simsällskap |
|
|
|
2002-01-01 |
|
|
15-16 år |
2:29.03 |
|
Anna Miram |
1999 |
Ludvika Simsällskap |
|
|
|
2014-01-01 |
|
|
13-14 år |
2:29.49 |
|
Olivia Sjöblom |
1997 |
Ludvika Simsällskap |
|
|
|
2011-01-01 |
|
|
12&yngre |
2:40.77 |
|
Joline Bakken |
2005 |
|
|
|
|
2017-01-01 |
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
76 |
|
Helmi Swanson |
Gävle Simsällskap |
|
|
25m |
2:33.48 |
|
|
|
2004 |
AB6604 |
|
|
|
|
2 |
185 |
|
Junia Eklund |
Söderhamns Simsällskap |
|
|
25m |
2:34.35 |
|
|
|
2006 |
AH0806 |
|
|
|
|
3 |
53 |
|
Tuva Hjemli |
Falu Simsällskap |
2005 |
AN8805 |
25m |
2:35.41 |
|
|
|
|
|
4 |
167 |
|
Jeanna Wiell |
Sala Simsällskap |
2001 |
BB9201 |
25m |
2:35.75 |
|
|
|
|
|
5 |
82 |
|
Lisa Löf |
Gävle Simsällskap |
2004 |
AP3404 |
25m |
2:39.96 |
|
|
|
|
|
6 |
179 |
|
Anna Jönsson |
Sandvikens Sim o Hoppklubb |
2003 |
BC5203 |
25m |
2:41.57 |
|
|
|
|
|
7 |
84 |
|
Maja Nilsson |
Gävle Simsällskap |
2003 |
BF4203 |
25m |
2:45.11 |
|
|
|
|
|
8 |
86 |
|
Hanna Stolt |
Gävle Simsällskap |
2004 |
BB8804 |
25m |
2:47.66 |
|
|
|
|
|
9 |
2 |
|
Edith Wallberg |
Bollnäs Simsällskap |
2007 |
AA3807 |
50m |
2:50.11 |
|
|
|
|
|
10 |
17 |
|
Louise Haglöv |
Borlänge Simsällskap |
2003 |
BC9603 |
25m |
2:53.00 |
|
|
|
|
|
11 |
187 |
|
Emelie Runarsson |
Söderhamns Simsällskap |
2006 |
BD5206 |
25m |
2:54.68 |
|
|
|
|
|
12 |
15 |
|
Emilia Lövstrand |
Borlänge Simsällskap |
2002 |
AY8602 |
25m |
2:57.83 |
|
|
|
|
|
13 |
118 |
|
Isabelle Nilsson |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
2007 |
AM4607 |
25m |
3:02.38 |
|
|
|
|
|
14 |
124 |
|
Hillevi Östlund |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
2007 |
AX0807 |
50m |
3:04.53 |
|
|
|
|
|
15 |
61 |
|
Hanna Frank |
Falu Simsällskap |
2006 |
BB9406 |
25m |
3:06.31 |
|
|
|
|
|
16 |
20 |
|
Melina Abrishami |
Borlänge Simsällskap |
2006 |
BF2806 |
50m |
3:12.54 |
|
|
|
|
|
17 |
57 |
|
Alice Lundin |
Falu Simsällskap |
2007 |
AJ3207 |
25m |
3:16.33 |
|
|
|
|
|
18 |
97 |
|
Fanny Karlsson |
Gävle Simsällskap |
2004 |
BW2204 |
25m |
3:16.95 |
|
|
|
|
|
19 |
147 |
|
Lovisa Leonardsson |
Ludvika Simsällskap |
2005 |
AD4805 |
25m |
3:29.85 |
|
|
|
|
|
20 |
114 |
|
Stella Karlsson |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
2006 |
AD9406 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
188 |
|
Saga Andersson |
Söderhamns Simsällskap |
2006 |
BH8806 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
95 |
|
Junie Mattsson |
Gävle Simsällskap |
2007 |
AP1407 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
135 |
|
Elisha Cloudy Weerasinghe |
Hedemora Simsällskap |
2006 |
AO8606 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
172 |
|
Elvira Wiell |
Sala Simsällskap |
2007 |
AA4807 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-06 01:24:07 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Borlänge Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|