Program för Distriktstandvården Neptuniaden 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Distriktstandvården Neptuniaden 2019
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 11 maj 2019 till den 12 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 41, 400m Frisim FL B
|
Final 1 (2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Ångaloppet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SS 16-17 |
4:43.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1075 |
1 |
|
Elin Lundgren |
2003 |
SÖDERTÖRN |
5:12.06 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
999 |
2 |
|
Veronica Lythell |
2003 |
SPÅRVÄGEN |
5:04.68 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1159 |
3 |
|
Ella Törnqvist |
2003 |
TYRESÖ SS |
5:02.75 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1211 |
4 |
|
Hedda Sköld |
2002 |
WISBY SS |
4:58.48 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1137 |
5 |
|
Julia Häglund |
2003 |
TUREBERG |
5:01.38 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1088 |
6 |
|
Hilma Hagberg Moberg |
2003 |
SÖDERTÖRN |
5:03.07 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1198 |
7 |
|
Emelie Bergvall |
2003 |
TÄBY SIM |
5:08.91 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1326 |
8 |
|
Cecilia Viberg |
2003 |
LIDINGÖ SK |
5:15.14 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 41, 400m Frisim FL B |
Final 2 (2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1080 |
1 |
|
Zeline Bengtson |
2003 |
SÖDERTÖRN |
4:52.68 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1311 |
2 |
|
Helmi Heinonen |
2002 |
AUi |
4:46.15 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
718 |
3 |
|
Linnea Gipperth |
2003 |
JÄRFÄLLA S |
4:43.77 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1195 |
4 |
|
Thilda Ström |
2003 |
TÄBY SIM |
4:33.25 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1078 |
5 |
|
Klara Possman |
2003 |
SÖDERTÖRN |
4:39.96 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
967 |
6 |
|
Felicia Östlund |
2002 |
SKURU IK |
4:44.34 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
722 |
7 |
|
Louise Larsson |
2002 |
JÄRFÄLLA S |
4:49.40 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1136 |
8 |
|
Yasemin Uzum |
2003 |
TUREBERG |
4:57.01 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-11 16:28:27 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|