2022-10-01   16:32:58
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for Aldursbólkameistarastevnan 2019

Below are all entry- and startlists shown by session.

Competition session

Skipair rilar Kapping 20
Skipair rilar 
 
  Stevnuheiti  Aldursblkameistarastevna 2019    Prentdagur  16 May 2019   
  Staur  Klaksvk    Prenta kl  15:20   
  Fyrireikari  Svimjisamband Froya         
  Hylur  25m         
  1. stevnudagur  17 May 2019         
 
 
 
Kapping 20, 100m Firvald Menn  Finalur (5) 
Froyskt met (senior): Magnus Jkupsson (1994) 54.66 2012-11-27 
Froyskt met (junior): Magnus Jkupsson (1994) 54.66 2012-11-27 
 
Riil 1 (5) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
85  Silas Dam Lindberg  2008    Havnar    25m   
94  Na Nnklett  2006    Havnar    25m   
122  Jannes Clementsen  2007    SUUROYAR    25m  2:18.14 
139  Teitur Winther  2005    SUUROYAR    25m   
84  Fri Dam Lindberg  2003    Havnar    25m   
52  Fri Hansen  2008    Fuglafjar    25m   

 
Riil 2 (5) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
75  Erling Erlendsson  2007    Havnar    25m  1:37.74 
Heini M. Askham  2006    gir    25m  1:27.90 
Trlvur S. Brestisson  2003    gir    25m  1:25.28 
Jnas Bergi  2003    gir    25m  1:27.41 
60  Smal Torkilsson  2006    Fuglafjar    25m  1:30.99 
124  Andreas Debess  2006    SUUROYAR    25m  1:54.75 

 
Riil 3 (5) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
123  Rni Dahl  2004    SUUROYAR    25m  1:21.45 
93  Smun G. Nielsen  2005    Havnar    25m  1:15.91 
16  Brandur A. Matras  2003    gir    25m  1:13.37 
127  Hans Jacob Hjelm  2003    SUUROYAR    25m  1:14.71 
76  Jhannis Erlendsson  2003    Havnar    25m  1:20.03 
62  Niklas Jgvan Arge  2004    Havnar    25m  1:21.90 

 
Riil 4 (5) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
102  Hgni Hoydal Thomassen  2002    Havnar    25m  1:09.68 
129  Rani Jacobsen  2001    SUUROYAR    25m  1:06.86 
21  Martin V. Sivertsen  2002    gir    25m  1:04.32 
17  Natanael A. Matras  2002    gir    25m  1:04.42 
125  Bartal Debess  2002    SUUROYAR    25m  1:08.34 
98  Jnas L. Schiller  2003    Havnar    50m  1:10.49 

 
Riil 5 (5) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
117  Ri Bech  2001    SUUROYAR    25m  1:02.32 
91  Niels T. Nattestad  1998    Havnar    25m  1:01.00 
137  Rland Toftum  1998    SUUROYAR    25m  57.32 
65  Johan N. Dam  2002    Havnar    50m  1:00.56 
25  Rkur Trygvason  2000    gir    25m  1:01.42 
69  Bartal E. Eidesgaard  2003    Havnar    50m  1:04.19 

 
 

Stovna WinGrodan 1.26.08  Prentdagur  16 May 2019 
Lisensin eigur: Svimjisamband Foroya  Prenta kl  15:20 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner