2022-10-01   16:13:43
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for Aldursbólkameistarastevnan 2019

Below are all entry- and startlists shown by session.

Competition session

Skipair rilar Kapping 34
Skipair rilar 
 
  Stevnuheiti  Aldursblkameistarastevna 2019    Prentdagur  16 May 2019   
  Staur  Klaksvk    Prenta kl  15:37   
  Fyrireikari  Svimjisamband Froya         
  Hylur  25m         
  1. stevnudagur  17 May 2019         
 
 
 
Kapping 34, 100m Blanda Menn  Finalur (8) 
Froyskt met (senior): Magnus Jkupsson (1994) 55.94 2012-05-12 
Froyskt met (junior): Magnus Jkupsson (1994) 55.94 2012-05-12 
 
Riil 1 (8) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
               
49  Dnial Petur Abrahamsen  2009    Fuglafjar    25m   
106  Ari Rasmussen Weihe  2005    Havnar    25m   
101  Jni Janusarson Strm  2006    Havnar    25m   
65  Johan N. Dam  2002    Havnar    25m   
               

 
Riil 2 (8) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
73  ki Eliassen  2006    Havnar    25m  1:50.06 
58  Eyun Rinsson  2008    Fuglafjar    25m  1:48.08 
122  Jannes Clementsen  2007    SUUROYAR    25m  1:43.16 
Fedja Drobnjak  2008    gir    25m  1:47.99 
104  Ptur E. Thorkildshj  2007    Havnar    25m  1:49.29 
54  Christian Jnson  2009    Fuglafjar    25m   

 
Riil 3 (8) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
63  Isak Brisenfeldt  2006    Havnar    25m  1:36.41 
45  Lggjas Joensen  2008    REYSTI    25m  1:35.52 
139  Teitur Winther  2005    SUUROYAR    25m  1:32.45 
52  Fri Hansen  2008    Fuglafjar    25m  1:33.20 
56  Brur lavsson  2008    Fuglafjar    25m  1:36.39 
136  Jnathan Srensen  2006    SUUROYAR    25m  1:38.07 

 
Riil 4 (8) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
34  Filip Hansen  2005    Flot    25m  1:30.65 
41  Karl Joensen  2005    Flot    25m  1:27.69 
94  Na Nnklett  2006    Havnar    25m  1:24.66 
Jnas Bergi  2003    gir    25m  1:25.94 
130  Bjarti Ludvig  2006    SUUROYAR    25m  1:30.26 
97  Villiam Marius Samuelsen  2005    Havnar    25m  1:31.77 

 
Riil 5 (8) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
82  Andreas Winther Klit  2005    Havnar    25m  1:22.54 
77  Dvid Gislason  2005    Havnar    25m  1:21.67 
Heini M. Askham  2006    gir    25m  1:18.27 
Trlvur S. Brestisson  2003    gir    25m  1:20.97 
84  Fri Dam Lindberg  2003    Havnar    25m  1:22.25 
75  Erling Erlendsson  2007    Havnar    25m  1:23.27 

 
Riil 6 (8) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
93  Smun G. Nielsen  2005    Havnar    25m  1:17.35 
16  Brandur A. Matras  2003    gir    25m  1:13.55 
126  Heini Hansen  2003    SUUROYAR    25m  1:11.09 
123  Rni Dahl  2004    SUUROYAR    25m  1:11.27 
124  Andreas Debess  2006    SUUROYAR    25m  1:16.44 
32  Lukas Bessason  2007    Flot    25m  1:17.69 

 
Riil 7 (8) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
17  Natanael A. Matras  2002    gir    25m  1:09.72 
129  Rani Jacobsen  2001    SUUROYAR    25m  1:06.75 
98  Jnas L. Schiller  2003    Havnar    25m  1:05.86 
21  Martin V. Sivertsen  2002    gir    25m  1:06.09 
102  Hgni Hoydal Thomassen  2002    Havnar    25m  1:08.98 
62  Niklas Jgvan Arge  2004    Havnar    25m  1:10.44 

 
Riil 8 (8) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
117  Ri Bech  2001    SUUROYAR    25m  1:04.87 
69  Bartal E. Eidesgaard  2003    Havnar    25m  1:01.59 
137  Rland Toftum  1998    SUUROYAR    25m  57.52 
25  Rkur Trygvason  2000    gir    25m  1:00.06 
91  Niels T. Nattestad  1998    Havnar    25m  1:02.76 
125  Bartal Debess  2002    SUUROYAR    25m  1:04.96 

 
 

Stovna WinGrodan 1.26.08  Prentdagur  16 May 2019 
Lisensin eigur: Svimjisamband Foroya  Prenta kl  15:37 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner