2022-09-25   17:07:35
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for Aldursbólkameistarastevnan 2019

Below are all entry- and startlists shown by session.

Competition session

Skipair rilar Kapping 4
Skipair rilar 
 
  Stevnuheiti  Aldursblkameistarastevna 2019    Prentdagur  16 May 2019   
  Staur  Klaksvk    Prenta kl  15:20   
  Fyrireikari  Svimjisamband Froya         
  Hylur  25m         
  1. stevnudagur  17 May 2019         
 
 
 
Kapping 4, 100m Bringusvimjing Menn  Finalur (6) 
Froyskt met (senior): Pl Joensen (1990) 1:02.80 2015-06-29 
Froyskt met (junior): Rlant Toftum (1998) 1:03.43 2016-09-19 
 
Riil 1 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
65  Johan N. Dam  2002    Havnar    25m   
104  Ptur E. Thorkildshj  2007    Havnar    25m   
102  Hgni Hoydal Thomassen  2002    Havnar    25m   
94  Na Nnklett  2006    Havnar    25m   
136  Jnathan Srensen  2006    SUUROYAR    25m   
Trlvur S. Brestisson  2003    gir    25m   

 
Riil 2 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
58  Eyun Rinsson  2008    Fuglafjar    25m  1:57.57 
Jnas Bergi  2003    gir    25m  1:54.84 
139  Teitur Winther  2005    SUUROYAR    25m  1:54.38 
Heini M. Askham  2006    gir    25m  1:54.46 
56  Brur lavsson  2008    Fuglafjar    25m  1:55.32 
45  Lggjas Joensen  2008    REYSTI    25m  2:08.29 

 
Riil 3 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
52  Fri Hansen  2008    Fuglafjar    25m  1:41.67 
106  Ari Rasmussen Weihe  2005    Havnar    50m  1:39.39 
75  Erling Erlendsson  2007    Havnar    25m  1:36.15 
41  Karl Joensen  2005    Flot    25m  1:38.77 
40  Jkup Jkupsstovu  2004    Flot    25m  1:41.15 
64  Markus Brarson Dahl  2005    Havnar    25m  1:47.73 

 
Riil 4 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
34  Filip Hansen  2005    Flot    25m  1:35.61 
82  Andreas Winther Klit  2005    Havnar    25m  1:30.87 
76  Jhannis Erlendsson  2003    Havnar    25m  1:27.18 
124  Andreas Debess  2006    SUUROYAR    25m  1:30.29 
16  Brandur A. Matras  2003    gir    25m  1:31.22 
59  Jgvan Torkilsson  2004    Fuglafjar    50m  1:36.03 

 
Riil 5 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
21  Martin V. Sivertsen  2002    gir    25m  1:16.76 
125  Bartal Debess  2002    SUUROYAR    25m  1:16.48 
91  Niels T. Nattestad  1998    Havnar    25m  1:15.68 
123  Rni Dahl  2004    SUUROYAR    25m  1:16.39 
17  Natanael A. Matras  2002    gir    25m  1:16.49 
84  Fri Dam Lindberg  2003    Havnar    25m  1:26.40 

 
Riil 6 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
62  Niklas Jgvan Arge  2004    Havnar    25m  1:13.48 
69  Bartal E. Eidesgaard  2003    Havnar    25m  1:05.73 
137  Rland Toftum  1998    SUUROYAR    25m  1:02.98 
25  Rkur Trygvason  2000    gir    25m  1:03.99 
129  Rani Jacobsen  2001    SUUROYAR    25m  1:09.21 
98  Jnas L. Schiller  2003    Havnar    25m  1:14.45 

 
 

Stovna WinGrodan 1.26.08  Prentdagur  16 May 2019 
Lisensin eigur: Svimjisamband Foroya  Prenta kl  15:20 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner