2022-10-01   17:06:12
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for Aldursbólkameistarastevnan 2019

Below are all entry- and startlists shown by session.

Competition session

10_S
Kapping 10, 200m Blanda Menn 
 
Froyskt met (senior): Pl Joensen (1990) 2:01.97 2012-04-14 
Froyskt met (junior): Magnus Jkupsson (1994) 2:05.26 2011-11-25 
 
 
 
Nr  Heiti  Fir  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.t  Sta 









 
25  Trygvason Rkur  2000  gir    25 m  2:11.70   
137  Toftum Rland  1998  SUUROYAR    25 m  2:11.83   
91  Nattestad Niels T.  1998  Havnar    25 m  2:16.15   
21  Sivertsen Martin V.  2002  gir    25 m  2:22.46   
125  Debess Bartal  2002  SUUROYAR    25 m  2:22.90   
65  Dam Johan N.  2002  Havnar    50 m  2:24.15   
129  Jacobsen Rani  2001  SUUROYAR    25 m  2:24.19   
69  Eidesgaard Bartal E.  2003  Havnar    50 m  2:24.55   
117  Bech Ri  2001  SUUROYAR    25 m  2:27.02   
10  98  Schiller Jnas L.  2003  Havnar    25 m  2:31.85   
11  126  Hansen Heini  2003  SUUROYAR    25 m  2:33.13   
12  93  Nielsen Smun G.  2005  Havnar    25 m  2:36.14   
13  102  Thomassen Hgni Hoydal  2002  Havnar    50 m  2:36.50   
14  17  Matras Natanael A.  2002  gir    25 m  2:37.49   
15  76  Erlendsson Jhannis  2003  Havnar    25 m  2:38.06   
16  62  Arge Niklas Jgvan  2004  Havnar    50 m  2:38.50   
17  123  Dahl Rni  2004  SUUROYAR    25 m  2:42.00   
18  16  Matras Brandur A.  2003  gir    25 m  2:48.01   
19  Askham Heini M.  2006  gir    50 m  2:51.53   
20  97  Samuelsen Villiam Marius  2005  Havnar    25 m  2:56.64   
21  94  Nnklett Na  2006  Havnar    25 m  2:58.89   
22  84  Lindberg Fri Dam  2003  Havnar    25 m  2:59.32   
23  Brestisson Trlvur S.  2003  gir    25 m  3:03.28   
24  40  Jkupsstovu Jkup   2004  Flot    25 m  3:03.40   
25  82  Klit Andreas Winther  2005  Havnar    50 m  3:14.13   
26  124  Debess Andreas  2006  SUUROYAR    25 m  3:19.40   
27  34  Hansen Filip  2005  Flot    25 m  3:19.66   
28  139  Winther Teitur  2005  SUUROYAR    25 m  3:32.26   
29  Bergi Jnas  2003  gir    25 m     
30  Drobnjak Fedja  2008  gir    25 m     
31  45  Joensen Lggjas  2008  REYSTI    25 m     
32  73  Eliassen ki  2006  Havnar    25 m     
33  85  Lindberg Silas Dam  2008  Havnar    25 m     
34  122  Clementsen Jannes  2007  SUUROYAR    25 m     
35  130  Ludvig Bjarti  2006  SUUROYAR    25 m     
36  136  Srensen Jnathan  2006  SUUROYAR    25 m     
 
 

Stovna WinGrodan 1.26.08  Prentdagur  16 May 2019 
Lisensin eigur: Svimjisamband Foroya  Prenta kl  07:48 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner