2022-09-30   04:42:27
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for Aldursbólkameistarastevnan 2019

Below are all entry- and startlists shown by session.

Fríggjamorgun

Skipair rilar Kapping 2
Skipair rilar 
 
  Stevnuheiti  Aldursblkameistarastevna 2019    Prentdagur  16 May 2019   
  Staur  Klaksvk    Prenta kl  15:20   
  Fyrireikari  Svimjisamband Froya         
  Hylur  25m         
  1. stevnudagur  17 May 2019         
 
 
 
Kapping 2, 200m Frsvimjing Menn  Finalur (8) 
Froyskt met (senior): Pl Joensen (1990) 1:46.61 2008-12-14 
Froyskt met (junior): Pl Joensen (1990) 1:46.61 2008-12-14 
 
Riil 1 (8) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
               
91  Niels T. Nattestad  1998    Havnar    25m   
136  Jnathan Srensen  2006    SUUROYAR    25m  3:31.05 
49  Dnial Petur Abrahamsen  2009    Fuglafjar    25m   
               
               

 
Riil 2 (8) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
               
64  Markus Brarson Dahl  2005    Havnar    50m  3:13.58 
52  Fri Hansen  2008    Fuglafjar    50m  3:05.59 
85  Silas Dam Lindberg  2008    Havnar    25m  3:05.97 
122  Jannes Clementsen  2007    SUUROYAR    25m  3:20.44 
               

 
Riil 3 (8) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
94  Na Nnklett  2006    Havnar    25m  2:54.27 
101  Jni Janusarson Strm  2006    Havnar    25m  2:52.20 
97  Villiam Marius Samuelsen  2005    Havnar    25m  2:47.49 
41  Karl Joensen  2005    Flot    25m  2:50.78 
32  Lukas Bessason  2007    Flot    25m  2:52.48 
130  Bjarti Ludvig  2006    SUUROYAR    25m  3:00.04 

 
Riil 4 (8) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
Trlvur S. Brestisson  2003    gir    25m  2:44.02 
77  Dvid Gislason  2005    Havnar    50m  2:42.28 
82  Andreas Winther Klit  2005    Havnar    25m  2:37.47 
40  Jkup Jkupsstovu  2004    Flot    25m  2:38.12 
59  Jgvan Torkilsson  2004    Fuglafjar    25m  2:42.48 
124  Andreas Debess  2006    SUUROYAR    25m  2:47.46 

 
Riil 5 (8) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
37  William Hansen  2005    Flot    25m  2:35.16 
127  Hans Jacob Hjelm  2003    SUUROYAR    25m  2:29.96 
Heini M. Askham  2006    gir    25m  2:26.92 
Jnas Bergi  2003    gir    25m  2:27.93 
139  Teitur Winther  2005    SUUROYAR    25m  2:34.72 
60  Smal Torkilsson  2006    Fuglafjar    25m  2:35.80 

 
Riil 6 (8) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
16  Brandur A. Matras  2003    gir    25m  2:22.67 
118  Rni Bech  2002    SUUROYAR    25m  2:15.85 
123  Rni Dahl  2004    SUUROYAR    25m  2:15.40 
93  Smun G. Nielsen  2005    Havnar    25m  2:15.73 
62  Niklas Jgvan Arge  2004    Havnar    50m  2:20.06 
17  Natanael A. Matras  2002    gir    25m  2:26.29 

 
Riil 7 (8) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
98  Jnas L. Schiller  2003    Havnar    25m  2:13.70 
26  Denis Voropaev  2000    gir    25m  2:08.10 
125  Bartal Debess  2002    SUUROYAR    25m  2:06.25 
103  Andrass Thomsen  1982    Havnar    25m  2:07.58 
76  Jhannis Erlendsson  2003    Havnar    25m  2:10.62 
126  Heini Hansen  2003    SUUROYAR    25m  2:14.57 

 
Riil 8 (8) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
117  Ri Bech  2001    SUUROYAR    25m  2:03.28 
65  Johan N. Dam  2002    Havnar    25m  1:56.30 
69  Bartal E. Eidesgaard  2003    Havnar    25m  1:53.74 
25  Rkur Trygvason  2000    gir    25m  1:56.22 
21  Martin V. Sivertsen  2002    gir    25m  2:00.46 
102  Hgni Hoydal Thomassen  2002    Havnar    25m  2:05.07 

 
 

Stovna WinGrodan 1.26.08  Prentdagur  16 May 2019 
Lisensin eigur: Svimjisamband Foroya  Prenta kl  15:20 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner