2022-09-30   04:48:55
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for Aldursbólkameistarastevnan 2019

Below are all entry- and startlists shown by session.

Fríggjamorgun

2_S
Kapping 2, 200m Frsvimjing Menn 
 
Froyskt met (senior): Pl Joensen (1990) 1:46.61 2008-12-14 
Froyskt met (junior): Pl Joensen (1990) 1:46.61 2008-12-14 
 
 
 
Nr  Heiti  Fir  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.t  Sta 









 
69  Eidesgaard Bartal E.  2003  Havnar    25 m  1:53.74   
25  Trygvason Rkur  2000  gir    25 m  1:56.22   
65  Dam Johan N.  2002  Havnar    25 m  1:56.30   
21  Sivertsen Martin V.  2002  gir    25 m  2:00.46   
117  Bech Ri  2001  SUUROYAR    25 m  2:03.28   
102  Thomassen Hgni Hoydal  2002  Havnar    25 m  2:05.07   
125  Debess Bartal  2002  SUUROYAR    25 m  2:06.25   
103  Thomsen Andrass  1982  Havnar    25 m  2:07.58   
26  Voropaev Denis  2000  gir    25 m  2:08.10   
10  76  Erlendsson Jhannis  2003  Havnar    25 m  2:10.62   
11  98  Schiller Jnas L.  2003  Havnar    25 m  2:13.70   
12  126  Hansen Heini  2003  SUUROYAR    25 m  2:14.57   
13  123  Dahl Rni  2004  SUUROYAR    25 m  2:15.40   
14  93  Nielsen Smun G.  2005  Havnar    25 m  2:15.73   
15  118  Bech Rni  2002  SUUROYAR    25 m  2:15.85   
16  62  Arge Niklas Jgvan  2004  Havnar    50 m  2:20.06   
17  16  Matras Brandur A.  2003  gir    25 m  2:22.67   
18  17  Matras Natanael A.  2002  gir    25 m  2:26.29   
19  Askham Heini M.  2006  gir    25 m  2:26.92   
20  Bergi Jnas  2003  gir    25 m  2:27.93   
21  127  Hjelm Hans Jacob  2003  SUUROYAR    25 m  2:29.96   
22  139  Winther Teitur  2005  SUUROYAR    25 m  2:34.72   
23  37  Hansen William  2005  Flot    25 m  2:35.16   
24  60  Torkilsson Smal  2006  Fuglafjar    25 m  2:35.80   
25  82  Klit Andreas Winther  2005  Havnar    25 m  2:37.47   
26  40  Jkupsstovu Jkup   2004  Flot    25 m  2:38.12   
27  77  Gislason Dvid  2005  Havnar    50 m  2:42.28   
28  59  Torkilsson Jgvan  2004  Fuglafjar    25 m  2:42.48   
29  Brestisson Trlvur S.  2003  gir    25 m  2:44.02   
30  124  Debess Andreas  2006  SUUROYAR    25 m  2:47.46   
31  97  Samuelsen Villiam Marius  2005  Havnar    25 m  2:47.49   
32  41  Joensen Karl  2005  Flot    25 m  2:50.78   
33  101  Strm Jni Janusarson  2006  Havnar    25 m  2:52.20   
34  32  Bessason Lukas  2007  Flot    25 m  2:52.48   
35  94  Nnklett Na  2006  Havnar    25 m  2:54.27   
36  130  Ludvig Bjarti  2006  SUUROYAR    25 m  3:00.04   
37  52  Hansen Fri  2008  Fuglafjar    50 m  3:05.59   
38  85  Lindberg Silas Dam  2008  Havnar    25 m  3:05.97   
39  64  Dahl Markus Brarson  2005  Havnar    50 m  3:13.58   
40  122  Clementsen Jannes  2007  SUUROYAR    25 m  3:20.44   
41  136  Srensen Jnathan  2006  SUUROYAR    25 m  3:31.05   
42  49  Abrahamsen Dnial Petur  2009  Fuglafjar    25 m     
43  91  Nattestad Niels T.  1998  Havnar    25 m     
 
 

Stovna WinGrodan 1.26.08  Prentdagur  16 May 2019 
Lisensin eigur: Svimjisamband Foroya  Prenta kl  07:48 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner