Program for Aldursbólkameistarastevnan 2019
Below are all entry- and startlists shown by session.
FrÃggjamorgun
5_S
Kapping 5, 100m Ryggsvimjing Kvinnur |
|
Føroyskt met (senior): Signhild Joensen (2000) 1:00.50 2017-12-01 |
Føroyskt met (junior): Signhild Joensen (2000) 1:00.50 2017-12-01 |
|
|
|
# |
Nr |
Heiti |
Føðiár |
Felag |
Lisensur |
Hylur |
Tilm.tíð |
Støða |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
13 |
Joensen Signhild |
2000 |
Ægir |
|
25 m |
1:00.50 |
|
2 |
74 |
Erlendsdóttir Elisabeth |
2005 |
Havnar |
|
25 m |
1:05.57 |
|
3 |
86 |
Mortensen Eyðrið |
2003 |
Havnar |
|
25 m |
1:05.97 |
|
4 |
71 |
Eidesgaard Vár E. |
2001 |
Havnar |
|
25 m |
1:06.07 |
|
5 |
5 |
Debes Barbara |
2000 |
Ægir |
|
25 m |
1:06.27 |
|
6 |
100 |
Skála Kristina Í |
2005 |
Havnar |
|
25 m |
1:06.54 |
|
7 |
138 |
Vestergård Alisa |
2003 |
SUÐUROYAR |
|
25 m |
1:07.32 |
|
8 |
12 |
Joensen Jonna |
2005 |
Ægir |
|
25 m |
1:10.55 |
|
9 |
95 |
Ólavsdóttir Bjørg |
2004 |
Havnar |
|
25 m |
1:11.99 |
|
10 |
23 |
Trygvadóttir Rebekka |
2004 |
Ægir |
|
25 m |
1:12.68 |
|
11 |
68 |
Dímun Ronja Ró Í |
2004 |
Havnar |
|
25 m |
1:12.76 |
|
12 |
19 |
Sigurðsson Sólvá A. |
2002 |
Ægir |
|
25 m |
1:13.31 |
|
13 |
87 |
Mortensen Miriam |
2004 |
Havnar |
|
25 m |
1:15.26 |
|
14 |
96 |
Poulsen Maria Suma |
2004 |
Havnar |
|
25 m |
1:16.37 |
|
15 |
121 |
Christiansen Elin |
2004 |
SUÐUROYAR |
|
25 m |
1:16.90 |
|
16 |
66 |
Dam Nancy N. |
2005 |
Havnar |
|
25 m |
1:17.12 |
|
17 |
7 |
Feilberg Sesilia |
2003 |
Ægir |
|
25 m |
1:17.84 |
|
18 |
22 |
Toftegaard Sofía |
2006 |
Ægir |
|
25 m |
1:21.59 |
|
19 |
135 |
Sørensen Bjørk L |
2004 |
SUÐUROYAR |
|
25 m |
1:21.67 |
|
20 |
55 |
Ólavsdóttir Jóhanna |
2007 |
Fuglafjar |
|
25 m |
1:23.50 |
|
21 |
10 |
Isholm Birna |
2006 |
Ægir |
|
25 m |
1:24.23 |
|
22 |
18 |
Niclasen Sandra Kristin Stampe |
2008 |
Ægir |
|
25 m |
1:28.78 |
|
23 |
53 |
Højbro Margit |
2007 |
Fuglafjar |
|
25 m |
1:31.47 |
|
24 |
57 |
Róðinsdóttir Rebekka |
2007 |
Fuglafjar |
|
50 m |
1:32.34 |
|
25 |
61 |
Vesturtún Birita |
2007 |
Fuglafjar |
|
25 m |
1:32.62 |
|
26 |
9 |
Højsted Lea Osberg |
2008 |
Ægir |
|
50 m |
1:38.25 |
|
27 |
2 |
Askham Durita M. |
2008 |
Ægir |
|
25 m |
1:49.46 |
|
28 |
119 |
Bech Silja |
2008 |
SUÐUROYAR |
|
25 m |
2:00.10 |
|
29 |
11 |
Jacobsen Ragnhild |
2008 |
Ægir |
|
25 m |
|
|
30 |
14 |
Jóhansdóttir Malan |
2004 |
Ægir |
|
25 m |
|
|
31 |
24 |
Trygvadóttir Róa |
2008 |
Ægir |
|
25 m |
|
|
32 |
33 |
Danielsen Nicolina Æ. |
2006 |
Flot |
|
25 m |
|
|
33 |
88 |
Mukisa Sophilia Wraae |
2006 |
Havnar |
|
25 m |
|
|
34 |
154 |
Debess Eva |
2010 |
SUÐUROYAR |
|
25 m |
|
|
35 |
157 |
Í Lágabø Bjarta |
2009 |
SUÐUROYAR |
|
25 m |
|
|
36 |
159 |
Winther Jórun |
2011 |
SUÐUROYAR |
|
25 m |
|
|
|
Stovnað í WinGrodan 1.26.08 |
Prentdagur |
16 May 2019 |
Lisensin eigur: Svimjisamband Foroya |
Prentað kl |
07:48 |
|