2022-07-04   07:30:36
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Startliste for Grand Prix Stevna

Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Skipair rilar Kapping 5
Skipair rilar 
 
  Stevnuheiti  Grand Prix Stevna    Prentdagur  07 June 2019   
  Staur  Vgur    Prenta kl  22:43   
  Fyrireikari  Suuroyar Svimjifelag         
  Hylur  50m         
  1. stevnudagur  08 June 2019         
 
 
 
Kapping 5, 100m Bringusvimjing Kvinn  Finalur (6) 
Froyskt met (senior): sbjrg Hjelm (1999) 1:15.34 2015-05-26 
Froyskt met (junior): sbjrg Hjelm (1999) 1:15.34 2015-06-26 
 
Riil 1 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
Annelisa Joensen  2003    gir    50m   
Jonna Joensen  2005    gir    50m   
49  Sophilia Wraae Mukisa  2006    Havnar    50m   
29  Annelisa Joensen  2003    REYSTI    50m   
10  Signhild Joensen  2000    gir    50m   
Barbara Debes  2000    gir    50m   

 
Riil 2 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
50  Bra D. Nattestad  2004    Havnar    50m  2:00.28 
35  Signa Vr Dvadttir  1998    Havnar    50m  1:47.11 
Lea Osberg Hjsted  2008    gir    50m  1:45.93 
22  Ra Trygvadttir  2008    gir    50m  1:46.83 
Durita M. Askham  2008    gir    50m  1:49.76 
12  Lena R. Loburak  2007    gir    50m   

 
Riil 3 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
59  Slja Sigmundardttir  2005    Havnar    50m  1:43.68 
75  Bjrk L Srensen  2004    SUUROYAR    50m  1:40.37 
55  Bjrg lavsdttir  2004    Havnar    50m  1:34.43 
48  Miriam Mortensen  2004    Havnar    50m  1:36.16 
52  Oddv Sedea D. Nattestad  2006    Havnar    50m  1:42.85 
16  Sandra Kristin Stampe Nic  2008    gir    50m  1:45.16 

 
Riil 4 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
56  Maria Suma Poulsen  2004    Havnar    50m  1:33.82 
Birna Isholm  2006    gir    50m  1:32.85 
37  Jhanna H. Eidesgaard  2004    Havnar    50m  1:31.17 
17  Bjrt A. Sigursson  2004    gir    50m  1:32.16 
40  Elisabeth Erlendsdttir  2005    Havnar    50m  1:33.13 
44  Anna Hjgaard  2004    Havnar    50m  1:34.10 

 
Riil 5 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
34  Nancy N. Dam  2005    Havnar    50m  1:29.18 
66  Elin Christiansen  2004    SUUROYAR    50m  1:27.71 
77  Alisa Vestergrd  2003    SUUROYAR    50m  1:25.82 
73  Lea Midjord  2002    SUUROYAR    50m  1:27.09 
60  Kristina Skla  2005    Havnar    50m  1:29.07 
20  Sofa Toftegaard  2006    gir    50m  1:29.55 

 
Riil 6 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
74  Petra A. Nielsen  2003    SUUROYAR    50m  1:25.30 
38  Vr E. Eidesgaard  2001    Havnar    50m  1:24.41 
21  Rebekka Trygvadttir  2004    gir    50m  1:17.56 
18  Slv A. Sigursson  2002    gir    50m  1:21.73 
11  Malan Jhansdttir  2004    gir    50m  1:24.99 
71  Lilja D Jacobsen  2003    SUUROYAR    50m  1:25.63 

 
 

Stovna WinGrodan 1.26.08  Prentdagur  07 June 2019 
Lisensin eigur: Svimjisamband Foroya  Prenta kl  22:43 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner