Ohjelma Sveitsin suviuinnit 2019
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
La aamu
Lähtölista Laji 3
|
Kilpailu |
Suviuinnit2019 |
|
Tulostuspäivämäärä |
15 kesäkuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Hyvinkää |
|
Tulostusaika |
10:12 |
|
|
Järjestäjä |
HyUS |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
15 kesäkuu 2019 |
|
|
|
|
Laji 3, 100m Selkäuinti Naiset |
Loppukilpailut (5) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Ronja Weckström |
2005 |
05A239 |
HU |
|
50m |
|
|
4 |
Susanna Uitto |
2004 |
04A404 |
UiTa |
|
50m |
|
|
5 |
Iina Lamminsaari |
2006 |
06B018 |
UiTa |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Ida Ojala |
2005 |
05B175 |
UiTa |
|
50m |
1:49.18 |
1:49.18 |
3 |
Matilda Hirvonen |
2006 |
06A969 |
HyUS |
|
25m |
1:42.55 |
1:42.55 |
4 |
Jenna Myllyntausta |
2006 |
06A946 |
UiTa |
|
50m |
1:39.52 |
1:39.52 |
5 |
Venla Björkholm |
2006 |
06B020 |
UiTa |
|
50m |
1:40.66 |
1:40.66 |
6 |
Helie Katajainen |
2005 |
05B134 |
NU |
|
25m |
1:43.44 |
1:43.44 |
7 |
Emma Lähteenmäki |
2004 |
04B219 |
UiTa |
|
50m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Tiina Alatalo |
2005 |
05B143 |
OU |
|
50m |
1:34.36 |
1:34.36 |
2 |
Saana Keskinen |
2005 |
05A834 |
UiTa |
|
25m |
1:31.90 |
1:31.90 |
3 |
Anniina Jokiniemi |
2006 |
06A846 |
HyUS |
|
50m |
1:30.67 |
1:30.67 |
4 |
Ella Parviainen |
2006 |
06A385 |
UiTa |
|
25m |
1:25.08 |
1:25.08 |
5 |
Olivia Loukkola |
2007 |
07A758 |
OU |
|
50m |
1:26.85 |
1:26.85 |
6 |
Aino Jääskeläinen |
2006 |
06B042 |
UiTa |
|
50m |
1:31.32 |
1:31.32 |
7 |
Viivi Häikiö |
2006 |
06A992 |
OU |
|
25m |
1:34.06 |
1:34.06 |
8 |
Elli Jalonen |
2006 |
06B016 |
UiTa |
|
50m |
1:38.91 |
1:38.91 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Emma Lång |
2004 |
04B005 |
VUS-VSS |
|
50m |
1:22.87 |
1:22.87 |
2 |
Elle Axén |
2004 |
04A899 |
UiTa |
|
25m |
1:19.83 |
1:19.83 |
3 |
Melissa Miettinen |
2005 |
05A199 |
HU |
|
25m |
1:18.14 |
1:18.14 |
4 |
Jenny Grangärd |
2003 |
03A151 |
VUS-VSS |
|
50m |
1:15.53 |
1:15.53 |
5 |
Anni Seppälä |
2003 |
03A398 |
HU |
|
50m |
1:17.96 |
1:17.96 |
6 |
Viivi Nieminen |
2002 |
02A457 |
UiTa |
|
50m |
1:19.16 |
1:19.16 |
7 |
Emilia Peuhkurinen |
2005 |
05A582 |
UiTa |
|
50m |
1:19.84 |
1:19.84 |
8 |
Matilda Nyberg |
2004 |
04B177 |
HU |
|
50m |
1:24.95 |
1:24.95 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Siiri Tiilikka |
2004 |
04A253 |
VUS-VSS |
|
25m |
1:14.94 |
1:14.94 |
2 |
Noora Poutanen |
1999 |
99A051 |
TaTU |
|
25m |
1:12.61 |
1:12.61 |
3 |
Milla Laiteenmäki |
2001 |
01B318 |
VUS-VSS |
|
50m |
1:09.62 |
1:09.62 |
4 |
Venla Suihkonen |
2002 |
02A026 |
Octopus |
|
25m |
1:07.40 |
1:07.40 |
5 |
Anna Rantanen |
2001 |
01A301 |
UiTa |
|
25m |
1:07.89 |
1:07.89 |
6 |
Ronja Myllykallio |
2003 |
03A501 |
UiTa |
|
25m |
1:12.45 |
1:12.45 |
7 |
Venla Pesu |
2002 |
02A174 |
UiTa |
|
50m |
1:14.38 |
1:14.38 |
8 |
Sanni Kilponen |
2001 |
01A145 |
HäUS |
|
50m |
1:15.02 |
1:15.02 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.10 |
Tulostuspäivämäärä |
15 kesäkuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Hyvinkään Uimaseura |
Tulostusaika |
10:12 |
|