Program för Sandaredssprinten 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 3 Insim: 7:30 1:a start kl. 08:30
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben 1970 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 7 sep 2019 till den 8 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 39, 100m Medley Damer A-C
|
Final 1 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
276 |
2 |
|
Emilia Rantanen |
2006 |
S 02 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
384 |
3 |
|
Emmy Löfgren |
2002 |
SK ALINGSÅ |
1:54.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
317 |
4 |
|
Olivia Andersson |
2005 |
SKENE SIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
306 |
5 |
|
Alva Johansson |
2005 |
SK 1970 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 39, 100m Medley Damer A-C |
Final 2 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
377 |
1 |
|
Mira Löfgren |
2005 |
SK ALINGSÅ |
1:41.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
350 |
2 |
|
Fanny Gunnarsmo |
2006 |
VARABYGDEN |
1:38.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
332 |
3 |
|
Ida Vizlin |
2004 |
SKÖVDE SS |
1:37.99 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
402 |
4 |
|
Kristin Johannesson |
2004 |
FALKENBERG |
1:38.33 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
5 |
|
Sofia Siversjö |
2004 |
ALINGSÅS |
1:40.66 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
6 |
|
Juliette Erixon |
2005 |
ELFSBORG |
1:41.74 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 39, 100m Medley Damer A-C |
Final 3 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
1 |
|
Clara Jonsson |
2006 |
FALKÖPING |
1:31.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
2 |
|
Svea Klasson |
2006 |
ELFSBORG |
1:30.78 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
3 |
|
Melina Eksell |
2005 |
ELFSBORG |
1:30.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
206 |
4 |
|
Lilly Axelsson |
2006 |
LIDKÖPING |
1:30.45 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
322 |
5 |
|
Fanny Bergkvist |
2004 |
SKÖVDE SS |
1:30.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
6 |
|
Linn Maltesson |
2006 |
ELFSBORG |
1:32.15 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 39, 100m Medley Damer A-C |
Final 4 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
399 |
1 |
|
Bianca Havner |
2005 |
FALKENBERG |
1:29.79 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
398 |
2 |
|
Emma Curlow |
2005 |
FALKENBERG |
1:28.66 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
3 |
|
Saga Nikumaa |
2004 |
ELFSBORG |
1:27.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
4 |
|
Emmy Fjeld |
2006 |
ELFSBORG |
1:27.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
218 |
5 |
|
Alva Anell |
2005 |
S77 |
1:29.69 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
6 |
|
Amalia Ödman |
2005 |
ELFSBORG |
1:29.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 39, 100m Medley Damer A-C |
Final 5 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
397 |
1 |
|
Thea Qvarnström |
2005 |
FALKENBERG |
1:26.28 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
338 |
2 |
|
Majken Eriksson |
2005 |
SMÅLANDSST |
1:25.87 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
298 |
3 |
|
Evelina Hallman |
2006 |
SK 1970 |
1:24.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
215 |
4 |
|
Tindra Gustafsson |
2004 |
S77 |
1:25.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
5 |
|
Emelie Johansson |
2005 |
ELFSBORG |
1:26.09 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
400 |
6 |
|
Maja McAdam |
2006 |
FALKENBERG |
1:26.99 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 39, 100m Medley Damer A-C |
Final 6 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
1 |
|
Agnes Wahlberg |
2004 |
ELFSBORG |
1:24.55 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
287 |
2 |
|
Matilda Hörder |
2004 |
SK 1970 |
1:23.74 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
320 |
3 |
|
Sofie Gustafsson |
2003 |
SKÖVDE SS |
1:23.66 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
4 |
|
Josefine Stensson |
2003 |
FALKÖPING |
1:23.69 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
379 |
5 |
|
Viktoria Sandwall |
2003 |
SK ALINGSÅ |
1:24.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
323 |
6 |
|
Alma Wallin Bustad |
2005 |
SKÖVDE SS |
1:24.59 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 39, 100m Medley Damer A-C |
Final 7 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
261 |
1 |
|
Saga Sillerström |
2006 |
S 02 |
1:23.40 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
213 |
2 |
|
Lina Back |
2005 |
S77 |
1:21.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
328 |
3 |
|
Felicia Kvarnstedt |
2005 |
SKÖVDE SS |
1:21.72 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
4 |
|
Elly Sjöberg |
2005 |
ELFSBORG |
1:21.74 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
5 |
|
Ebba Skoog |
2004 |
ELFSBORG |
1:22.37 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
220 |
6 |
|
Alice Olsson |
2006 |
S77 |
1:23.42 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 39, 100m Medley Damer A-C |
Final 8 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
290 |
1 |
|
Filippa Fritzson |
2005 |
SK 1970 |
1:20.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
212 |
2 |
|
Ellen Bergman |
2005 |
S77 |
1:20.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
403 |
3 |
|
Elise Dahlberg |
2006 |
FALKENBERG |
1:18.42 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
331 |
4 |
|
Ebba Jukic |
2005 |
SKÖVDE SS |
1:19.95 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
324 |
5 |
|
Sara Markevind |
2006 |
SKÖVDE SS |
1:20.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
6 |
|
Sarah Nilsson |
2003 |
ELFSBORG |
1:21.61 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 39, 100m Medley Damer A-C |
Final 9 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
1 |
|
Sofie Persson |
2004 |
ELFSBORG |
1:17.23 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
2 |
|
Filippa Lind |
2004 |
FALKÖPING |
1:16.59 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
335 |
3 |
|
Annie Seppälä |
2004 |
SMÅLANDSST |
1:14.99 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
4 |
|
Hannah Lilja |
2004 |
ELFSBORG |
1:15.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
286 |
5 |
|
Linnea Andersson |
2003 |
SK 1970 |
1:16.72 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
289 |
6 |
|
Ella Westerlund |
2004 |
SK 1970 |
1:17.96 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 39, 100m Medley Damer A-C |
Final 10 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
288 |
1 |
|
Clara Sandberg |
2004 |
SK 1970 |
1:14.32 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
293 |
2 |
|
Matilda Hallman |
2003 |
SK 1970 |
1:13.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
211 |
3 |
|
Alva Back |
2002 |
S77 |
1:09.53 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
4 |
|
Francesca Clark |
2001 |
FALKÖPING |
1:11.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
5 |
|
Amanda Böhrén |
2005 |
ELFSBORG |
1:14.20 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
6 |
|
Julia Jonsson |
2004 |
FALKÖPING |
1:14.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-07 18:31:33 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Simklubben 1970 |
|
|
|
|