Program för Septembersim
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tyresö Aquarena |
Arrangör: |
Tyresö simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 28 sep 2019 till den 28 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 200m Medley Fl A-C Final
|
Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
2 |
|
Laura Somers |
2003 |
SÖDERTÖRN |
3:20.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
3 |
|
Tuva Wiktor Jarefors |
2006 |
SÖDERTÖRN |
3:16.54 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
4 |
|
Hanne-Lore Somers |
2005 |
SÖDERTÖRN |
3:10.59 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
190 |
5 |
|
Lova Deilert |
2006 |
SS04 |
3:15.09 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
193 |
6 |
|
Linn Lynch |
2005 |
SS04 |
3:16.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 200m Medley Fl A-C Final |
Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
180 |
1 |
|
Adéla Darvish |
2003 |
SS04 |
3:08.41 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
183 |
2 |
|
Danielle Youssef |
2006 |
SS04 |
3:07.21 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
3 |
|
Isa Andersson |
2006 |
TUREBERG |
3:03.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
4 |
|
Johanna Klingenstierna |
2005 |
TUREBERG |
3:00.14 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
5 |
|
Sheila Hedman |
2006 |
SK NEPTUN |
3:00.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
196 |
6 |
|
Emilia Lingman |
2006 |
SS04 |
3:04.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
7 |
|
Natalie Nilsson |
2005 |
SÖDERTÖRN |
3:08.06 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
204 |
8 |
|
Sofia Bäckström |
2004 |
SS04 |
3:08.62 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 200m Medley Fl A-C Final |
Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
1 |
|
Lea Rodin |
2006 |
SK NEPTUN |
2:57.37 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
2 |
|
Amelia Gustafsson |
2006 |
SK NEPTUN |
2:55.91 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
3 |
|
Alva Herlitz |
2005 |
SKK |
2:54.66 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
126 |
4 |
|
Ebbalisa Lidgren |
2005 |
TUREBERG |
2:51.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
5 |
|
Alva Qvist |
2006 |
SÖDERTÖRN |
2:53.19 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
186 |
6 |
|
Sigrid Svanberg |
2004 |
SS04 |
2:55.40 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
7 |
|
Linnea Farrar |
2006 |
SK NEPTUN |
2:57.32 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
8 |
|
Ines Wijk |
2006 |
SK NEPTUN |
2:59.93 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 200m Medley Fl A-C Final |
Final 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
1 |
|
Ebba Mattisson |
2006 |
SÖDERTÖRN |
2:50.36 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
2 |
|
Alice Stenbeck |
2006 |
SK NEPTUN |
2:47.53 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
3 |
|
Julia Ottosson |
2006 |
SÖDERTÖRN |
2:41.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
175 |
4 |
|
Alice Velden |
2005 |
SS04 |
2:40.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
5 |
|
Wilma Åhlén |
2005 |
SKURU IK |
2:41.82 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
170 |
6 |
|
Astrid Blomberg |
2000 |
SS04 |
2:46.39 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
145 |
7 |
|
Emilia Karlsson Bertoli |
2005 |
TYRESÖ SS |
2:47.60 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
178 |
8 |
|
Julia Zwinkels |
2004 |
SS04 |
2:50.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 200m Medley Fl A-C Final |
Final 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
1 |
|
Nike Johnston |
2005 |
SK NEPTUN |
2:38.64 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
2 |
|
Iris Martinsson |
2005 |
SK NEPTUN |
2:35.58 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
3 |
|
Sofia Björkman |
2002 |
TYRESÖ SS |
2:33.53 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
4 |
|
Isa Lundgren Sonnergren |
2004 |
SK NEPTUN |
2:23.48 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
5 |
|
Astrid Nilsson |
2003 |
TUREBERG |
2:31.57 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
6 |
|
Sara Arnö |
2004 |
TUREBERG |
2:33.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
7 |
|
Sara Lofter |
2006 |
SK NEPTUN |
2:36.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
8 |
|
Lilly Eriksson |
2004 |
SK NEPTUN |
2:38.96 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-28 09:07:25 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|