2021-11-28   04:11:29
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Septembersim

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

Document
Startlista
Septembersim
Arrangör:
Plats: Tyresö Aquarena Tyresö simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 28 sep 2019 till den 28 sep 2019
11 200m Medley Fl A-C Final
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 16 Isa Lundgren Sonnergren Simklubben Neptun 2004 AW5404 25m 2:23.48
2 118 Astrid Nilsson Turebergs Simklubb 2003 AQ9403 25m 2:31.57
3 135 Sofia Björkman Tyresö Simsällskap 2002 AL8802 25m 2:33.53
4 121 Sara Arnö Turebergs Simklubb 2004 AA1208 25m 2:33.97
5 8 Iris Martinsson Simklubben Neptun 2005 AF3405 25m 2:35.58
6 33 Sara Lofter Simklubben Neptun 2006 AS2806 25m 2:36.02
7 18 Nike Johnston Simklubben Neptun 2005 AJ5405 25m 2:38.64
8 12 Lilly Eriksson Simklubben Neptun 2004 AS1604 25m 2:38.96
9 175 Alice Velden Solna Sundbyberg SS 04 2005 AO2405 25m 2:40.18
10 123 Selma Holmer Turebergs Simklubb 2004 AM6204 50m 2:40.76
11 47 Wilma Åhlén Skuru Idrottsklubb 2005 AO8205 25m 2:41.82
12 83 Julia Ottosson Södertörns Simsällskap 2006 AN9206 25m 2:41.86
13 170 Astrid Blomberg Solna Sundbyberg SS 04 2000 AW5800 25m 2:46.39
14 24 Alice Stenbeck Simklubben Neptun 2006 AG1406 25m 2:47.53
15 145 Emilia Karlsson Bertoli Tyresö Simsällskap 2005 AW9405 25m 2:47.60
16 94 Ebba Mattisson Södertörns Simsällskap 2006 BD2606 25m 2:50.36
17 178 Julia Zwinkels Solna Sundbyberg SS 04 2004 BM4404 25m 2:50.85
18 126 Ebbalisa Lidgren Turebergs Simklubb 2005 AH9405 25m 2:51.80
19 104 Alva Qvist Södertörns Simsällskap 2006 BR5406 50m 2:53.19
20 65 Alva Herlitz Stockholms
Kappsimningsklubb
2005 BF4805 25m 2:54.66
21 186 Sigrid Svanberg Solna Sundbyberg SS 04 2004 BT9404 25m 2:55.40
22 40 Amelia Gustafsson Simklubben Neptun 2006 BB0606 50m 2:55.91
23 181 Nea Tiger Armelius Solna Sundbyberg SS 04 2006 AQ7806 50m 2:56.15
24 45 Linnea Farrar Simklubben Neptun 2006 BK8206 50m 2:57.32
25 43 Lea Rodin Simklubben Neptun 2006 BH1206 50m 2:57.37
26 26 Ines Wijk Simklubben Neptun 2006 AH2406 50m 2:59.93
27 128 Johanna  Klingenstierna Turebergs Simklubb 2005 AS1405 50m 3:00.14
28 38 Sheila Hedman Simklubben Neptun 2006 BB1606 25m 3:00.88
29 133 Isa Andersson Turebergs Simklubb 2006 BD9606 25m 3:03.70
30 196 Emilia Lingman Solna Sundbyberg SS 04 2006 BI3806 25m 3:04.03
31 183 Danielle Youssef Solna Sundbyberg SS 04 2006 AY3206 50m 3:07.21
32 105 Natalie Nilsson Södertörns Simsällskap 2005 BV5205 25m 3:08.06
33 180 Adéla Darvish Solna Sundbyberg SS 04 2003 BX0203 25m 3:08.41
34 204 Sofia Bäckström Solna Sundbyberg SS 04 2004 CA7404 50m 3:08.62
35 96 Hanne-Lore Somers Södertörns Simsällskap 2005 BP3205 25m 3:10.59
36 190 Lova Deilert Solna Sundbyberg SS 04 2006 BB7806 25m 3:15.09
37 91 Tuva Wiktor Jarefors Södertörns Simsällskap 2006 AX6206 25m 3:16.54
38 193 Linn Lynch Solna Sundbyberg SS 04 2005 BP7805 25m 3:16.73
39 84 Laura Somers Södertörns Simsällskap 2003 BW6603 25m 3:20.56
40 189 Amanda Hörberg Solna Sundbyberg SS 04 2006 BB8806 25m
2019-09-19 18:28:38 Resultathantering: WinGrodan 2.3 Licensierad till: Västerås Tidtagning

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner