2021-10-18   00:07:44
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for GTI Cup 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Seedede heat Lb 15
Seedede heat 
 
  Stvne navn  GTI Cup    Udskriftsdato  28 september 2019   
  Stvne by      Udskriftstidspunkt  08:56   
  Arrangr  GTI Swim         
  Bassin  25m         
  Stvne dato  28 september 2019         
 
 
 
Lb 15, 50m Brystsvmning Herrer  Finaler (8) 
Vejledende starttid 15:08 
Heat 1 (8) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
               
149  Marius Andersen  2004  0435AS  HOLBK    25m   
125  Christian Jensen  2009  0903AH  HOLBK    25m   
182  Oscar Berthelsen  2005  0511AR  HELSINGR    25m   
               
               
               

 
Heat 2 (8) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
312  Maximilian Oxenbll  2010  1087AB  VATCPH-STT    25m  1:18.33 
175  Bastian Zahle  2008  0825AE  HELSINGR    25m  59.90 
313  Toke Hjalholt  2007  0743AF  VATCPH-STT    25m  56.96 
307  Asger Gregersen  2008  0859AI  VATCPH-STT    25m  59.22 
311  Lukas Hitlev  2007  0707AL  VATCPH-STT    25m  1:01.97 
23  Karl-Johan Brandt  2006  0689AR  SOLRD    25m   
               

 
Heat 3 (8) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
301  William Bugge  2008  0899AC  VATCPH-STT    25m  52.46 
550  Luka Kepser  2007  0783AD  VI39    25m  51.61 
183  Otto Damsgaard Reinicke  2007  0793AH  HELSINGR    25m  49.49 
202  Laurits Hjgaard Allin  2006  0659AI  HELSINGR    25m  49.20 
310  Karl-Emil Klinggrd Niels  2007  0703AM  VATCPH-STT    25m  49.32 
179  Luca de Masi  2008  0877AD  HELSINGR    25m  50.95 
352  Philip Schou Christiansen  2006  0689AJ  KVIK    25m  51.90 
309  Jakob Hansen  2009  0987AE  VATCPH-STT    25m  55.55 

 
Heat 4 (8) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
523  Nikolaj Nielsen  2007  0793AG  VI39    25m  47.13 
100  Hjalte Lildballe Mller  2007  0733AA  KGE    25m  44.46 
410  Mathias W. Rasmussen  2005  0519AE  TUNE    25m  43.38 
180  Marcus Munk  2007  0757AB  HELSINGR    25m  40.64 
287  Alexander Oxenbll  2006  0669AL  VATCPH-STT    25m  41.82 
253  Emil Szipli Pedersen  2006  0627AF  GREVE    25m  43.61 
131  Gustav Mrk Rasmussen  2005  0563AJ  HOLBK    25m  46.33 
333  Carl S. Srensen  2006  0651AF  KVIK    25m  48.45 

 
Heat 5 (8) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
129  Simon Rytter Eliasen  2003  0319AE  HOLBK    25m  39.25 
201  Jens Christian Koefoed  2006  0639AF  HELSINGR    25m  38.72 
342  Karl Svane Kristensen  2005  0529AJ  KVIK    25m  38.46 
398  Oscar Xu  2003  0323AM  SHS-STEVNS    25m  38.16 
353  Sebastian Hjer ster  2006  0679AE  KVIK    25m  38.20 
323  Oliver Skadhauge  2002  0297AG  VATCPH-STT    25m  38.46 
478  Rio Halawi  2008  0825AN  VAT CPH-MK    25m  38.98 
330  Alexander Hillhouse  2004  0461AL  KVIK    25m  40.13 

 
Heat 6 (8) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
532  Rasmus Capion  2005  0505AH  VORDINGB    25m  37.71 
186  Julius Hjgaard Allin  2003  0361AN  HELSINGR    25m  36.97 
325  Marcus Munkholm  2001  0169AC  VATCPH-STT    25m  36.76 
543  William Larsen  2006  0611AO  VORDINGB    25m  35.99 
405  Oscar Isberg  2004  0433AC  TUNE    25m  36.03 
510  Anders Gaard  2006  0683AB  VI39    25m  36.83 
292  Peter K. M. Petersen  2006  0665AD  VATCPH-STT    25m  37.51 
524  Oscar Vinge-Maigaard  2007  0751AA  VI39    25m  38.12 

 
Heat 7 (8) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
130  Mikkel Nielsen  2004  0403AC  HOLBK    25m  35.50 
Mads Mrkhj Hartington  2006  0645AA  SOLRD    25m  34.07 
16  Benjamin Koch Andersen  2004  0425AQ  SOLRD    25m  33.57 
305  Mathias Hatting Petersen  2000  0091AC  VATCPH-STT    25m  31.87 
Theodor L Munch-Jensen  2002  0215AL  SOLRD    25m  32.50 
443  Peter Vinge-Maigaard  2003  0351AB  VI39    25m  33.65 
105  Marius Mains  2005  0551AF  ISHJ    25m  35.28 
195  Bjrn Cramer Hansen  2004  0467AJ  HELSINGR    25m  35.63 

 
Heat 8 (8) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
120  Oliver Lystlund  2003  0363AA  HOLBK    25m  31.48 
165  Oliver Bak Jensen  2002  0257AT  HELSINGR    25m  30.53 
Casper Mrkhj Hartington  2002  0239AF  SOLRD    25m  29.90 
116  Niels Ottosen  1998  9801AF  HOLBK    25m  28.00 
499  Mads Ingeman Hansen  1997  9719AC  NSTVED    25m  28.97 
444  Carl Terp Larsen  2001  0119AN  VAT CPH-MK    25m  30.09 
304  Mads rsted Nielsen  1999  9921AF  VATCPH-STT    25m  31.02 
189  Lucas Hoffmann  2000  0085AO  HELSINGR    25m  31.69 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  28 september 2019 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  08:56 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner