Startliste for GTI Cup 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 22
|
Stævne navn |
GTI Cup |
|
Udskriftsdato |
29 september 2019 |
|
|
Stævne by |
|
|
Udskriftstidspunkt |
08:35 |
|
|
Arrangør |
GTI Swim |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
28 september 2019 |
|
|
|
|
Løb 22, 200m Frisvømning Damer |
Finaler (15) |
Vejledende starttid 10:06 |
Heat 1 (15) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
52 |
3 |
Laura Emilie Hoegh |
2008 |
0896AK |
LYNGBY |
|
25m |
|
145 |
4 |
Mathilde Marie Grydholt |
2009 |
0942AI |
HOLBÆK |
|
25m |
|
169 |
5 |
Alesha Azman |
2008 |
0862AF |
HELSINGØR |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
427 |
2 |
Maja Maria Rasmussen |
2008 |
0826AL |
TUNE |
|
25m |
|
431 |
3 |
Matilde Wendelboe Træde |
2008 |
0862AO |
TUNE |
|
25m |
|
273 |
4 |
Sarah Budolph Olsen |
2009 |
0918AG |
GREVE |
|
25m |
3:55.49 |
110 |
5 |
Kira Weiss |
2009 |
0948AH |
ISHØJ |
|
25m |
|
41 |
6 |
Alvilda Højberg |
2008 |
0832AG |
LYNGBY |
|
25m |
|
146 |
7 |
Sofie Pedersen |
2009 |
0944AI |
HOLBÆK |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
268 |
1 |
Anna Eirfeldt |
2009 |
0952AF |
GREVE |
|
25m |
3:44.39 |
509 |
2 |
Jasmin Freja Hansen Ünal |
2007 |
0774AH |
VATCPH-STT |
|
25m |
3:28.64 |
265 |
3 |
Mathilde Dithmar |
2009 |
0902AC |
GREVE |
|
25m |
3:27.42 |
425 |
4 |
Luna Madrid Poulsen |
2009 |
0972AC |
TUNE |
|
25m |
3:25.64 |
57 |
5 |
Sara Ljusheva |
2009 |
0976AE |
LYNGBY |
|
50m |
3:25.99 |
266 |
6 |
Isabella Høj Johansen |
2008 |
0894AH |
GREVE |
|
25m |
3:27.96 |
424 |
7 |
Sofia Linnea B. Pedersen |
2009 |
0942AC |
TUNE |
|
25m |
3:39.33 |
59 |
8 |
Sofie Ross |
2008 |
0802AE |
LYNGBY |
|
25m |
3:54.58 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
263 |
1 |
Sarah Cecilie Rasmussen |
2008 |
0842AH |
GREVE |
|
25m |
3:24.41 |
144 |
2 |
Liva Vang Palsbøll |
2007 |
0784AT |
HOLBÆK |
|
50m |
3:13.56 |
48 |
3 |
Emma Mollerup |
2009 |
0974AE |
LYNGBY |
|
50m |
3:10.74 |
47 |
4 |
Ellen-Mai Teilmann |
2009 |
0964AE |
LYNGBY |
|
50m |
3:10.15 |
61 |
5 |
Wilma Adelhardt Madsen |
2008 |
0886AB |
LYNGBY |
|
25m |
3:10.53 |
317 |
6 |
Mathilde Bæklund Thygesen |
2006 |
0602AW |
VATCPH-STT |
|
50m |
3:12.80 |
46 |
7 |
Ellen Textor-Broch |
2009 |
0942AA |
LYNGBY |
|
25m |
3:18.60 |
262 |
8 |
Julie Bruun |
2008 |
0802AF |
GREVE |
|
50m |
3:24.70 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
361 |
1 |
Josephine Michelsen |
2007 |
0704AJ |
KVIK |
|
25m |
3:08.45 |
60 |
2 |
Sophia Zøllner |
2008 |
0874AA |
LYNGBY |
|
50m |
3:05.11 |
285 |
3 |
Klara Rasmussen |
2008 |
0868AG |
VATCPH-STT |
|
25m |
3:04.39 |
140 |
4 |
Andrea Toubroe Jørgensen |
2008 |
0862AR |
HOLBÆK |
|
25m |
3:02.06 |
338 |
5 |
Freja Fyller Jacobsen |
2007 |
0774AJ |
KVIK |
|
25m |
3:03.90 |
55 |
6 |
Olivia Barfoed |
2007 |
0762AL |
LYNGBY |
|
50m |
3:04.87 |
423 |
7 |
Jasmin A. Didriksen |
2009 |
0998AB |
TUNE |
|
25m |
3:06.84 |
27 |
8 |
Alma Hartmann Jensen |
2007 |
0744AT |
LYNGBY |
|
25m |
3:09.42 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
542 |
1 |
Natalie Dang N. Larsen |
2006 |
0696AM |
VORDINGB |
|
25m |
3:00.86 |
421 |
2 |
Freja Monrad Kirkegaard |
2008 |
0878AE |
TUNE |
|
25m |
2:59.48 |
357 |
3 |
Sophie Harborg Fuchs |
2007 |
0762AJ |
KVIK |
|
25m |
2:58.08 |
344 |
4 |
Laura Jørgensen |
2007 |
0754AJ |
KVIK |
|
25m |
2:53.88 |
62 |
5 |
Wilma Berg |
2008 |
0868AD |
LYNGBY |
|
50m |
2:54.26 |
143 |
6 |
Kaja Pedersen |
2007 |
0746AV |
HOLBÆK |
|
25m |
2:58.78 |
379 |
7 |
Laura Kruse |
2005 |
0572AM |
SHS-STEVNS |
|
25m |
3:00.79 |
360 |
8 |
Ingrid Stokholm Ellehøj |
2007 |
0752AJ |
KVIK |
|
50m |
3:01.91 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
261 |
1 |
Amalie Lykke Madsen |
2008 |
0866AC |
GREVE |
|
25m |
2:53.18 |
50 |
2 |
Ida Mathiesen |
2008 |
0876AK |
LYNGBY |
|
50m |
2:51.39 |
44 |
3 |
Caroline Toftelund Larsen |
2008 |
0866AK |
LYNGBY |
|
50m |
2:49.41 |
545 |
4 |
Malou Danefred Nielsen |
2007 |
0708AL |
VORDINGB |
|
25m |
2:48.44 |
535 |
5 |
Signe Gyldenkærne |
2006 |
0656AQ |
VORDINGB |
|
25m |
2:48.99 |
371 |
6 |
Cecilie Rasmussen |
2005 |
0508AL |
SHS-STEVNS |
|
25m |
2:49.72 |
350 |
7 |
Mollie Kaustrup Lindemose |
2007 |
0798AI |
KVIK |
|
25m |
2:52.04 |
362 |
8 |
Leonora Wahl-Brink |
2007 |
0782AJ |
KVIK |
|
25m |
2:53.34 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
418 |
1 |
Naja O. K. Neergaard |
2007 |
0704AI |
TUNE |
|
25m |
2:45.44 |
20 |
2 |
Emma Spang |
2006 |
0648AQ |
SOLRØD |
|
50m |
2:43.19 |
256 |
3 |
Sophie Amalie Rasmussen |
2006 |
0692AJ |
GREVE |
|
50m |
2:40.90 |
251 |
4 |
Mathilde Willumsen |
2006 |
0634AI |
GREVE |
|
50m |
2:39.54 |
134 |
5 |
Nana Andersen |
2006 |
0634AA |
HOLBÆK |
|
25m |
2:40.17 |
295 |
6 |
Hannah Rørbech |
2006 |
0672AG |
VATCPH-STT |
|
50m |
2:41.24 |
18 |
7 |
Mathilde Lund |
2004 |
0444BC |
SOLRØD |
|
50m |
2:44.62 |
417 |
8 |
Signe C. H. Naaby |
2007 |
0712AI |
TUNE |
|
50m |
2:48.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
34 |
1 |
Marie Elster |
2006 |
0614AE |
LYNGBY |
|
50m |
2:38.71 |
258 |
2 |
Frida Caroline Knudsen |
2007 |
0754AG |
GREVE |
|
25m |
2:36.95 |
29 |
3 |
Sofia Yuwei Zhang |
2006 |
0658AA |
LYNGBY |
|
50m |
2:35.58 |
196 |
4 |
Filippa Martinsen |
2005 |
0524AO |
HELSINGØR |
|
25m |
2:34.78 |
204 |
5 |
Lucca Kanstrup-Clausen |
2006 |
0662AH |
HELSINGØR |
|
25m |
2:35.37 |
541 |
6 |
Mille-Mai Krog |
2007 |
0738AT |
VORDINGB |
|
25m |
2:35.77 |
11 |
7 |
Amanda L. Munch-Jensen |
2005 |
0514AQ |
SOLRØD |
|
25m |
2:38.04 |
36 |
8 |
Laura Cecilie Salling |
2006 |
0678AE |
LYNGBY |
|
25m |
2:39.17 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
416 |
1 |
Annika Frederiksen |
2007 |
0766AI |
TUNE |
|
25m |
2:33.67 |
413 |
2 |
Marie Skole Sørensen |
2006 |
0636AI |
TUNE |
|
50m |
2:33.31 |
205 |
3 |
Olga Vejlby |
2006 |
0622AP |
HELSINGØR |
|
25m |
2:32.46 |
250 |
4 |
Elisabeth Augusta Englev |
2006 |
0604AE |
GREVE |
|
25m |
2:30.89 |
459 |
5 |
Laura Kristensen |
2004 |
0424AW |
VAT CPH-MK |
|
50m |
2:32.45 |
128 |
6 |
Anna Mundt Karup |
2005 |
0594AC |
HOLBÆK |
|
25m |
2:33.11 |
472 |
7 |
Ella Emilia Soelberg |
2007 |
0708AF |
VAT CPH-MK |
|
50m |
2:33.54 |
473 |
8 |
Frederikke Dyrby Pedersen |
2007 |
0788AO |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:34.43 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
411 |
1 |
Julie Segato |
2005 |
0538AJ |
TUNE |
|
25m |
2:28.77 |
533 |
2 |
Amanda F. Christiansen |
2005 |
0514AW |
VORDINGB |
|
25m |
2:27.58 |
471 |
3 |
Caroline Hansen |
2007 |
0784AG |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:26.37 |
464 |
4 |
Sarah Højlund |
2006 |
0684AH |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:24.69 |
462 |
5 |
Maja Zastrojevic |
2006 |
0646AE |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:24.83 |
335 |
6 |
Emma Hansen |
2007 |
0742AB |
KVIK |
|
25m |
2:27.42 |
40 |
7 |
Emily Reuter |
2006 |
0688AE |
LYNGBY |
|
25m |
2:28.38 |
28 |
8 |
Victoria Wiingaard |
2006 |
0662AC |
LYNGBY |
|
25m |
2:29.05 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
356 |
1 |
Sofie Ravn Herche |
2007 |
0766AE |
KVIK |
|
25m |
2:24.45 |
408 |
2 |
Nomi I. K. Schau |
2004 |
0408AI |
TUNE |
|
25m |
2:23.94 |
406 |
3 |
Josefine Arbo Sørensen |
2004 |
0446AD |
TUNE |
|
25m |
2:23.54 |
126 |
4 |
Ida Larsen |
2000 |
0008BA |
HOLBÆK |
|
25m |
2:21.73 |
254 |
5 |
Sabrina Meldgaard Pejø |
2006 |
0626AJ |
GREVE |
|
50m |
2:23.47 |
351 |
6 |
Molly Namensen |
2006 |
0684AJ |
KVIK |
|
50m |
2:23.68 |
341 |
7 |
Julie Eriksen Tankmar |
2006 |
0678AI |
KVIK |
|
50m |
2:24.05 |
412 |
8 |
Mille Giolbas |
2006 |
0604AL |
TUNE |
|
25m |
2:24.50 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
458 |
1 |
Kajsa Salomonsen |
2005 |
0514AD |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:20.56 |
441 |
2 |
Clara Hartvig-Olsen |
2004 |
0402AP |
VI39 |
|
50m |
2:19.61 |
117 |
3 |
Mie Mørkedal |
2003 |
0324AD |
HOLBÆK |
|
25m |
2:18.67 |
127 |
4 |
Alberte Pedersen |
2006 |
0618AB |
HOLBÆK |
|
25m |
2:18.48 |
33 |
5 |
Mathilde Severs |
2006 |
0648AE |
LYNGBY |
|
25m |
2:18.60 |
80 |
6 |
Josefine Krumbak |
2004 |
0458AD |
KØGE |
|
25m |
2:19.24 |
455 |
7 |
Filippa Eiler |
2005 |
0588AI |
VAT CPH-MK |
|
50m |
2:20.35 |
12 |
8 |
Mathilde Holm Villadsen |
2006 |
0694AI |
SOLRØD |
|
50m |
2:20.79 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
511 |
1 |
Anna Andersen |
2007 |
0732AK |
VI39 |
|
25m |
2:17.61 |
119 |
2 |
Mathilde Nielsen |
2003 |
0392AH |
HOLBÆK |
|
50m |
2:16.61 |
158 |
3 |
Linnea Hietala |
2004 |
0442AE |
HELSINGØR |
|
25m |
2:13.47 |
156 |
4 |
Caroline Trøjgaard |
2005 |
0566AH |
HELSINGØR |
|
50m |
2:13.20 |
159 |
5 |
Freja Stenbækgård |
2003 |
0306AJ |
HELSINGØR |
|
50m |
2:13.24 |
452 |
6 |
Cille Kirketerp |
2005 |
0526AK |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:15.72 |
453 |
7 |
Elisabeth Roskær |
2004 |
0464AC |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:17.50 |
166 |
8 |
Olivia Ida Madsen |
2003 |
0316BH |
HELSINGØR |
|
50m |
2:17.65 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
283 |
1 |
Asta Poulsen Dolan |
2004 |
0414AH |
GENTOFTE |
|
25m |
2:10.63 |
288 |
2 |
Josephine B. U. Danielsen |
2003 |
0326AD |
VATCPH-STT |
|
25m |
2:09.34 |
465 |
3 |
Sofie Bruun Høvring |
2004 |
0408AB |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:09.13 |
73 |
4 |
Naya Modin Thomsen |
2003 |
0374AA |
KØGE |
|
25m |
2:01.67 |
370 |
5 |
Anne Holm |
1999 |
9938AA |
SHS-STEVNS |
|
25m |
2:08.94 |
239 |
6 |
Karoline Barrett |
2002 |
0286AA |
GREVE |
|
50m |
2:09.21 |
155 |
7 |
Helena Hvid Hansen |
2001 |
0186AR |
HELSINGØR |
|
25m |
2:09.57 |
70 |
8 |
Line Nøhr Petersen |
2003 |
0378AI |
KØGE |
|
25m |
2:12.15 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
29 september 2019 |
Licens til GTI |
Udskriftstidspunkt |
08:35 |
|