2021-10-17   23:09:43
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for GTI Cup 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Seedede heat Lb 24
Seedede heat 
 
  Stvne navn  GTI Cup    Udskriftsdato  29 september 2019   
  Stvne by      Udskriftstidspunkt  08:35   
  Arrangr  GTI Swim         
  Bassin  25m         
  Stvne dato  28 september 2019         
 
 
 
Lb 24, 100m Brystsvmning Damer  Finaler (11) 
Vejledende starttid 11:16 
Heat 1 (11) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
55  Olivia Barfoed  2007  0762AL  LYNGBY    25m   
62  Wilma Berg  2008  0868AD  LYNGBY    25m   
176  Filippa Redestam  2008  0814AM  HELSINGR    25m   
555  Nanna Jensen  2009  0938bb  HOLBK    25m  2:31.00 
427  Maja Maria Rasmussen  2008  0826AL  TUNE    25m  2:33.13 
41  Alvilda Hjberg  2008  0832AG  LYNGBY    25m   
544  Freya Runoberg Lind  2008  0824AU  VORDINGB    25m   
               

 
Heat 2 (11) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
553  Mille Stokholm  2010  1034AH  HOLBK    25m  2:14.00 
57  Sara Ljusheva  2009  0976AE  LYNGBY    25m  1:59.71 
47  Ellen-Mai Teilmann  2009  0964AE  LYNGBY    25m  1:58.04 
168  Amelia Eriksen  2008  0892AD  HELSINGR    25m  1:54.92 
262  Julie Bruun  2008  0802AF  GREVE    25m  1:55.78 
181  Molly E. Schmidt-Nielsen  2007  0732AS  HELSINGR    25m  1:58.18 
266  Isabella Hj Johansen  2008  0894AH  GREVE    25m  2:08.84 
431  Matilde Wendelboe Trde  2008  0862AO  TUNE    25m  2:21.36 

 
Heat 3 (11) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
174  Asta Krumm Knuhtsen  2008  0844AJ  HELSINGR    25m  1:52.35 
263  Sarah Cecilie Rasmussen  2008  0842AH  GREVE    25m  1:52.30 
546  Silje Egeberg Nordhald  2007  0716AD  VORDINGB    25m  1:48.37 
48  Emma Mollerup  2009  0974AE  LYNGBY    25m  1:47.09 
50  Ida Mathiesen  2008  0876AK  LYNGBY    25m  1:47.92 
509  Jasmin Freja Hansen nal  2007  0774AH  VATCPH-STT    25m  1:49.15 
261  Amalie Lykke Madsen  2008  0866AC  GREVE    25m  1:52.33 
340  Ingeborg Fleron Qvant  2007  0756AN  KVIK    25m  1:53.12 

 
Heat 4 (11) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
15  Clara Vestergaard  2008  0864AB  SOLRD    25m  1:46.89 
59  Sofie Ross  2008  0802AE  LYNGBY    25m  1:44.32 
27  Alma Hartmann Jensen  2007  0744AT  LYNGBY    25m  1:43.54 
303  Rosa Cornelia Barrise  2006  0686AL  VATCPH-STT    25m  1:43.45 
44  Caroline Toftelund Larsen  2008  0866AK  LYNGBY    25m  1:43.49 
60  Sophia Zllner  2008  0874AA  LYNGBY    25m  1:43.98 
38  Alma Lind Babin  2006  0608AL  LYNGBY    25m  1:45.16 
22  Mathilde Rygaard Hansen  2008  0812AK  SOLRD    25m  1:47.03 

 
Heat 5 (11) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
318  Emilia Hffer  2001  0176BD  VATCPH-STT    25m  1:42.00 
421  Freja Monrad Kirkegaard  2008  0878AE  TUNE    25m  1:39.08 
46  Ellen Textor-Broch  2009  0942AA  LYNGBY    25m  1:36.88 
30  Rebecca Bell  2007  0774AF  LYNGBY    25m  1:34.66 
36  Laura Cecilie Salling  2006  0678AE  LYNGBY    25m  1:35.72 
52  Laura Emilie Hoegh  2008  0896AK  LYNGBY    25m  1:37.44 
293  Maria Agnes Jakobsen  2007  0716AS  VATCPH-STT    25m  1:41.45 
178  Katrine Beenfeldt Weber  2008  0844AD  HELSINGR    25m  1:42.53 

 
Heat 6 (11) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
539  Laura Friis Justesen  2006  0666AQ  VORDINGB    25m  1:33.29 
198  Silvia Martinsen  2007  0792AC  HELSINGR    25m  1:32.26 
349  Martine Damborg  2007  0742AF  KVIK    25m  1:30.31 
28  Victoria Wiingaard  2006  0662AC  LYNGBY    25m  1:29.49 
355  Siv Reimer  2006  0688AI  KVIK    25m  1:29.98 
34  Marie Elster  2006  0614AE  LYNGBY    25m  1:30.79 
17  Charlotte Hjortshj  2006  0658AP  SOLRD    25m  1:32.40 
351  Molly Namensen  2006  0684AJ  KVIK    25m  1:34.48 

 
Heat 7 (11) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
21  Daniella Anderson  2006  0608AR  SOLRD    25m  1:27.89 
356  Sofie Ravn Herche  2007  0766AE  KVIK    25m  1:27.27 
243  Lrke Marie Clausen  2005  0504AE  GREVE    25m  1:26.61 
259  Malene Dithmar  2006  0634AN  GREVE    25m  1:25.15 
518  Lara Ghizzaui  2007  0702AF  VI39    25m  1:26.52 
61  Wilma Adelhardt Madsen  2008  0886AB  LYNGBY    25m  1:26.72 
284  Isabell Hansen  2007  0754AS  VATCPH-STT    25m  1:27.64 
294  Emma Haagen  2006  0676AH  VATCPH-STT    25m  1:29.43 

 
Heat 8 (11) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
14  Jaqueline Haack  2006  0672AN  SOLRD    25m  1:23.93 
75  Olivia Lildballe Mller  2004  0452AF  KGE    25m  1:23.56 
551  Sofie Larsen  2006  0632AQ  VI39    25m  1:23.16 
19  Nynne Zandra Opperfelt  2006  0678AP  SOLRD    25m  1:22.88 
197  Andrea Seborg  2006  0624AC  HELSINGR    25m  1:22.89 
497  Amalie Kolstrup-Timm  2003  0314AK  HELSINGR    25m  1:23.17 
72  Sarah Aarslew Jensen  2000  0082AF  KGE    25m  1:23.60 
457  Johanna Rasmussen  2006  0632AG  VAT CPH-MK    25m  1:24.25 

 
Heat 9 (11) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
31  Nina Katrine N. Nissen  2006  0656AJ  LYNGBY    25m  1:22.68 
248  Mathilde Svendsen  2004  0472AQ  GREVE    25m  1:22.17 
255  Sarah Ankjr Pedersen  2006  0686AJ  GREVE    25m  1:22.13 
Anne Sepstrup-Skjoldner  2005  0548AJ  SOLRD    25m  1:21.93 
191  Johanna Juul Bay-Smidt  2002  0262AU  HELSINGR    25m  1:21.95 
206  Sofie Anker Nielsen  2006  0694AU  HELSINGR    25m  1:22.17 
200  Ea Lund Havgaard  2007  0728AD  HELSINGR    25m  1:22.58 
78  Olivia Mai Gustafson  2005  0596AC  KGE    25m  1:22.76 

 
Heat 10 (11) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
29  Sofia Yuwei Zhang  2006  0658AA  LYNGBY    25m  1:21.69 
461  Luna Luminari  2005  0534AO  VAT CPH-MK    25m  1:21.44 
192  Johanne Weber  2005  0574AH  HELSINGR    25m  1:20.43 
456  Hannah B. Pedersen  2005  0574AD  VAT CPH-MK    25m  1:19.81 
526  Sarah Gudme  2007  0738AE  VI39    25m  1:19.96 
331  Alma Mller-Ern  2006  0662AB  KVIK    25m  1:21.32 
10  Caroline Rygaard Hansen  2006  0632AL  SOLRD    25m  1:21.50 
40  Emily Reuter  2006  0688AE  LYNGBY    25m  1:21.91 

 
Heat 11 (11) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
33  Mathilde Severs  2006  0648AE  LYNGBY    25m  1:15.96 
157  Caroline Villum Frch  2005  0502AG  HELSINGR    25m  1:14.56 
68  Benedicte Them Jensen  2004  0454AA  KGE    25m  1:11.57 
447  Josefine B. Pedersen  1999  9928AB  VAT CPH-MK    25m  1:06.17 
446  Johanna Berthelsen  2000  0096AO  VAT CPH-MK    25m  1:10.21 
81  Melanie Degner  2000  0098AC  KGE    25m  1:13.51 
442  Lrke Blond  2003  0362AW  VI39    25m  1:15.19 
154  Amanda Hietala  2002  0204AK  HELSINGR    25m  1:16.55 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  29 september 2019 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  08:35 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner