2021-10-20   02:57:35
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for GTI Cup 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Seedede heat Lb 34
Seedede heat 
 
  Stvne navn  GTI Cup    Udskriftsdato  29 september 2019   
  Stvne by      Udskriftstidspunkt  08:35   
  Arrangr  GTI Swim         
  Bassin  25m         
  Stvne dato  28 september 2019         
 
 
 
Lb 34, 200m Rygsvmning Damer  Finaler (4) 
Vejledende starttid 14:52 
Heat 1 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
509  Jasmin Freja Hansen nal  2007  0774AH  VATCPH-STT    25m  3:16.84 
20  Emma Spang  2006  0648AQ  SOLRD    25m  3:07.24 
294  Emma Haagen  2006  0676AH  VATCPH-STT    25m  3:00.34 
469  Aya Malling  2006  0686AV  VAT CPH-MK    25m  2:57.94 
546  Silje Egeberg Nordhald  2007  0716AD  VORDINGB    25m  2:59.76 
542  Natalie Dang N. Larsen  2006  0696AM  VORDINGB    25m  3:01.26 
340  Ingeborg Fleron Qvant  2007  0756AN  KVIK    25m  3:08.12 
254  Sabrina Meldgaard Pej  2006  0626AJ  GREVE    25m   

 
Heat 2 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
206  Sofie Anker Nielsen  2006  0694AU  HELSINGR    25m  2:55.34 
541  Mille-Mai Krog  2007  0738AT  VORDINGB    25m  2:53.71 
30  Rebecca Bell  2007  0774AF  LYNGBY    25m  2:52.07 
477  Nadia Walle  2007  0702AD  VAT CPH-MK    25m  2:50.99 
533  Amanda F. Christiansen  2005  0514AW  VORDINGB    25m  2:52.00 
300  Olivia Mllgaard  2008  0874AL  VATCPH-STT    25m  2:52.36 
31  Nina Katrine N. Nissen  2006  0656AJ  LYNGBY    25m  2:54.33 
196  Filippa Martinsen  2005  0524AO  HELSINGR    25m  2:57.41 

 
Heat 3 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
14  Jaqueline Haack  2006  0672AN  SOLRD    25m  2:43.72 
462  Maja Zastrojevic  2006  0646AE  VAT CPH-MK    25m  2:43.51 
38  Alma Lind Babin  2006  0608AL  LYNGBY    25m  2:41.82 
258  Frida Caroline Knudsen  2007  0754AG  GREVE    25m  2:38.12 
19  Nynne Zandra Opperfelt  2006  0678AP  SOLRD    25m  2:40.51 
507  Nicole Damhj Andersen  2006  0674AN  SOLRD    25m  2:42.22 
133  Johanne Jonstrup Liisberg  2003  0348BE  HOLBK    25m  2:43.69 
463  Nora Kejser  2004  0476AO  VAT CPH-MK    25m  2:45.64 

 
Heat 4 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
355  Siv Reimer  2006  0688AI  KVIK    25m  2:37.84 
349  Martine Damborg  2007  0742AF  KVIK    25m  2:34.70 
156  Caroline Trjgaard  2005  0566AH  HELSINGR    25m  2:28.10 
Katja Skovdal Lorentzen  2003  0338AQ  SOLRD    25m  2:23.32 
158  Linnea Hietala  2004  0442AE  HELSINGR    25m  2:25.61 
12  Mathilde Holm Villadsen  2006  0694AI  SOLRD    25m  2:32.93 
69  Elisabeth Them Jensen  2004  0464AA  KGE    25m  2:37.77 
356  Sofie Ravn Herche  2007  0766AE  KVIK    25m  2:37.99 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  29 september 2019 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  08:35 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner