2021-10-18   00:08:24
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for GTI Cup 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

16_S
Lb 16, 50m Brystsvmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
447  Pedersen Josefine B.  1999  VAT CPH-MK  9928AB  25 m  30.29   
446  Berthelsen Johanna  2000  VAT CPH-MK  0096AO  25 m  32.84   
442  Blond Lrke  2003  VI39  0362AW  25 m  34.43   
154  Hietala Amanda  2002  HELSINGR  0204AK  25 m  35.41   
191  Bay-Smidt Johanna Juul  2002  HELSINGR  0262AU  25 m  35.86   
192  Weber Johanne  2005  HELSINGR  0574AH  25 m  36.16   
452  Kirketerp Cille  2005  VAT CPH-MK  0526AK  25 m  36.27   
547  Petersen Freja  2000  VORDINGB  0018BE  25 m  36.35   
456  Pedersen Hannah B.  2005  VAT CPH-MK  0574AD  25 m  36.54   
10  Sepstrup-Skjoldner Anne  2005  SOLRD  0548AJ  25 m  36.93   
11  332  Backhausen Amalie  2006  KVIK  0676AL  25 m  37.04   
12  497  Kolstrup-Timm Amalie  2003  HELSINGR  0314AK  25 m  37.87   
13  335  Hansen Emma  2007  KVIK  0742AB  25 m  37.88   
14  551  Larsen Sofie  2006  VI39  0632AQ  25 m  37.96   
15  461  Luminari Luna  2005  VAT CPH-MK  0534AO  25 m  38.23   
16  457  Rasmussen Johanna  2006  VAT CPH-MK  0632AG  25 m  38.39   
17  19  Opperfelt Nynne Zandra  2006  SOLRD  0678AP  25 m  38.60   
18  206  Nielsen Sofie Anker  2006  HELSINGR  0694AU  25 m  38.85   
19  259  Dithmar Malene  2006  GREVE  0634AN  25 m  38.93   
20  251  Willumsen Mathilde  2006  GREVE  0634AI  25 m  38.97   
21  243  Clausen Lrke Marie  2005  GREVE  0504AE  25 m  39.03   
22  459  Kristensen Laura  2004  VAT CPH-MK  0424AW  25 m  39.44   
23  21  Anderson Daniella  2006  SOLRD  0608AR  25 m  40.34   
24  408  Schau Nomi I. K.  2004  TUNE  0408AI  25 m  40.63   
25  518  Ghizzaui Lara  2007  VI39  0702AF  25 m  40.65   
26  406  Srensen Josefine Arbo  2004  TUNE  0446AD  25 m  40.72   
27  197  Seborg Andrea  2006  HELSINGR  0624AC  25 m  41.00   
28  284  Hansen Isabell  2007  VATCPH-STT  0754AS  25 m  41.00   
29  198  Martinsen Silvia  2007  HELSINGR  0792AC  25 m  41.08   
30  294  Haagen Emma  2006  VATCPH-STT  0676AH  25 m  41.63   
31  133  Liisberg Johanne Jonstrup  2003  HOLBK  0348BE  25 m  42.26   
32  296  Schnabelrauch Signe  2006  VATCPH-STT  0606AP  25 m  42.68   
33  300  Mllgaard Olivia  2008  VATCPH-STT  0874AL  25 m  42.89   
34  14  Haack Jaqueline  2006  SOLRD  0672AN  25 m  42.94   
35  204  Kanstrup-Clausen Lucca  2006  HELSINGR  0662AH  25 m  42.96   
36  98  Christensen Sophia  2003  KGE  0326BD  25 m  43.11   
37  413  Srensen Marie Skole  2006  TUNE  0636AI  25 m  43.57   
38  418  Neergaard Naja O. K.  2007  TUNE  0704AI  25 m  43.78   
39  17  Hjortshj Charlotte  2006  SOLRD  0658AP  25 m  44.32   
40  285  Rasmussen Klara  2008  VATCPH-STT  0868AG  25 m  44.49   
41  344  Jrgensen Laura  2007  KVIK  0754AJ  25 m  44.76   
42  350  Lindemose Mollie Kaustrup  2007  KVIK  0798AI  25 m  44.78   
43  411  Segato Julie  2005  TUNE  0538AJ  25 m  45.12   
44  481  Wojtaszewski Regitze  2007  VAT CPH-MK  0734AN  25 m  45.98   
45  357  Fuchs Sophie Harborg  2007  KVIK  0762AJ  25 m  46.42   
46  178  Weber Katrine Beenfeldt  2008  HELSINGR  0844AD  25 m  46.51   
47  338  Jacobsen Freja Fyller  2007  KVIK  0774AJ  25 m  46.55   
48  293  Jakobsen Maria Agnes  2007  VATCPH-STT  0716AS  25 m  48.00   
49  362  Wahl-Brink Leonora  2007  KVIK  0782AJ  25 m  48.01   
50  298  Mller Amalie  2007  VATCPH-STT  0762AK  25 m  48.94   
51  22  Hansen Mathilde Rygaard  2008  SOLRD  0812AK  25 m  49.08   
52  15  Vestergaard Clara  2008  SOLRD  0864AB  25 m  49.27   
53  169  Azman Alesha  2008  HELSINGR  0862AF  25 m  49.29   
54  340  Qvant Ingeborg Fleron  2007  KVIK  0756AN  25 m  51.14   
55  94  Axen Vica Lucie  2008  KGE  0808AC  25 m  52.09   
56  425  Poulsen Luna Madrid  2009  TUNE  0972AC  25 m  52.52   
57  423  Didriksen Jasmin A.  2009  TUNE  0998AB  25 m  52.72   
58  319  Danielsen Jasmin  2001  VATCPH-STT  0108BD  25 m  52.79   
59  361  Michelsen Josephine  2007  KVIK  0704AJ  25 m  53.03   
60  273  Olsen Sarah Budolph  2009  GREVE  0918AG  25 m  53.49   
61  181  Schmidt-Nielsen Molly E.  2007  HELSINGR  0732AS  25 m  54.94   
62  265  Dithmar Mathilde  2009  GREVE  0902AC  25 m  54.97   
63  272  Madsen Josephine  2009  GREVE  0928AG  25 m  55.82   
64  360  Ellehj Ingrid Stokholm  2007  KVIK  0752AJ  25 m  55.95   
65  176  Redestam Filippa  2008  HELSINGR  0814AM  25 m  55.98   
66  367  Rolder Alex  2008  SHS-STEVNS  0872AO  25 m  59.74   
67  373  Grenaa Clara  2008  SHS-STEVNS  0810AT  25 m  1:02.25   
68  314  Larsen Ellen Bregnholt  2008  VATCPH-STT  0884AL  25 m  1:03.78   
69  268  Eirfeldt Anna  2009  GREVE  0952AF  25 m  1:04.20   
70  424  Pedersen Sofia Linnea B.  2009  TUNE  0942AC  25 m  1:05.15   
71  384  Johnson Nicoline  2008  SHS-STEVNS  0830AR  25 m  1:06.72   
72  315  Kamper Maja F. E.  2008  VATCPH-STT  0872AR  25 m  1:08.05   
73  110  Weiss Kira  2009  ISHJ  0948AH  25 m  1:41.81   
74  148  Olsen Emma Due  2011  HOLBK  1182AB  25 m     
75  150  Hansen Johanne Mller  2010  HOLBK  1032AG  25 m     
76  553  Stokholm Mille  2010  HOLBK  1034AH  25 m     
77  555  Jensen Nanna  2009  HOLBK  0938bb  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  28 september 2019 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  08:02 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner